Kody Promocyjne od Betclic przy rejestracji - Kwiecień 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Betclic dla stałych graczy

Bonusy i promocje - Kwiecień 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Betclic dla stałych graczy

Betclic Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Betclic z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
fuksiarz logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna20 PLN freebet + 600 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
superbet logo3500 PLN zakład bez ryzyka + 54 PLN freebet + 200 PLN od wpłatyOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Betclic

Powiększ wygraną z bonusem do 120%

Typuj wiele zdarzeń na kuponach i wygrywaj jeszcze więcej.
Odkryj kod
Betclic-logo

Bonus cashback 40 PLN na e-sport

Zagraj w Betclic kupon wielokrotny złożony z meczów e-sportu, a jeśli nie trafisz bukmacher wypłaci ci zwrot stawki 40 PLN!
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Betclic

Betclic kod promocyjny VIP

💎 Decydujesz się na rejestrację konta w Betclic i zastanawiasz się, który kod promocyjny użyć, by otrzymać najwyższy bonus? Mam dobrą wiadomość – jesteś w idealnym miejscu! U nas aktywujesz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz najwyższy cashback na rynku. Korzystając z naszego rejestracyjnego vouchera odbierzesz bonus 200 złotych.

Gotowy na bonus Betclic za nasz kod promocyjny? Jeśli tak, to rozpocznij rejestrację na stronie betclic.pl, a w miejscu “kod promocyjny” w formularzu użyj kod z portalu bonuspedia.pl. To pozwoli ci odebrać na start 200 zł w bonusie powitalnym.

Chcesz wiedzieć dokładnie jak zarejestrować konto z kodem? Sprawdź naszą poniższą instrukcję.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Rozpocznij rejestrację w Betclicbetclic kod
 2. W pierwszym kroku uzupełnij pola dotyczące: imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu e-mail, zaznacz także oświadczenie  o pełnoletności – kliknij “dalej”
 3. W drugim oknie formularza należy podać kolejne informacje: PESEL, adres zamieszkania i numer telefonu – a następnie naciśnij “dalej”
 4. Trzeci i zarazem ostatni etap rejestracji wymaga od ciebie wpisania: nazwy użytkownika, hasła, pytania bezpieczeństwa i kodu promocyjnego. To właśnie w tym miejscu wpisz kod Bonuspedia
 5. Po uzupełnieniu trzech okien rejestracji kliknij w komendę “zapisz się” a staniesz się nowym klientem zakładów bukmacherskich Betclic
 6. Zrób pierwszy depozyt i odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!

Odbierz bonusy z kodem

Ile czasu zajmuje rejestracja i aktywacja kodu w Betclic? To tylko 2-3 minuty. Dlaczego tak szybko? Bo nie jesteś zmuszony podczas rejestracji podawać bardziej szczegółowych danych osobowych, w tym załączać skanu dowodu osobistego lub paszportu. Wszystko to możesz uzupełnić później w ciągu 90 dni od chwili założenia konta w Betclic.

Jak zweryfikować konto? Po szybkiej rejestracji status twojego konta to “tymczasowe”, co wiąże się z limitem stawek (do 5000 zł) i brakiem możliwości wypłaty wygranej. Jak znieść ograniczenia z konta Betclic? Zweryfikuj dane osobowe przechodząc do zakładki “moje konto”, a następnie “moje dokumenty”. Tam podaj numer rachunku bankowego powiązany z twoim imieniem i nazwiskiem oraz załącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Prześlij uzupełnione dane, a bukmacher zweryfikuje otrzymane przez ciebie informacje. Jeśli dane osobowe będą prawdziwe, to status twojego konta zostanie zmieniony na “stałe”. To pozwoli wypłacić wygrane i zniesie limity stawek.

O czym warto pamiętać? Do skorzystania z bonusu powitalnego Betclic nie jest wymagana weryfikacja konta.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Bonus powitalny w Betclic to znany wszystkim cashback, który jest znakiem firmowym tego bukmachera w Polsce, ale i Europie. Kod promocyjny aktywuje zakład bez ryzyka o wartości 200 zł. 

💰 Zakład bez ryzyka 200 zł

Betclic daje jeden bonus na powitanie, ale za to jaki! To okazja na zagranie bez ryzyka aż do kwoty 200 zł – korzystając z tak wysokiego ubezpieczenia stawki można wygrać naprawdę wiele konstruując pierwszy kupon w zakładach Betclic. Co jeśli nie wpiszesz kodu? Wówczas może stracić dostęp do promocji.

Co więcej, po wykorzystaniu cashbacku za kod promocyjny – w ofercie Betclic czekają promocje dla aktualnych graczy m.in. doładowanie kursów BOOST i wyższe wygrane AKO +120%.

Betclic bonus powitalny: zakład bez ryzyka 200 PLN

💡 Jako nowy gracz Betclic masz przywilej skorzystania z bonusu powitalnego. Tym bardziej, że podczas rejestracji użyłeś kod promocyjny. W Betclic bonus na start, to cashback do kwoty 200 zł. Inaczej mówiąc – ubezpieczenie pierwszego kuponu. Jeśli ci się nie powiedzie na początku, to otrzymasz 100% zwrot stawki.

betclic bonus

Zakład bez ryzyka trzeba postawić za swoje pieniądze, a więc żeby móc to zrobić, musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto. Minimalna kwota depozytu to 1 zł, ale jeśli chcesz skorzystać z wyższego ubezpieczenia, to zdeponuj więcej – maksymalnie do 228 zł. Jak wpłacić pieniądze do Betclic? O tym piszemy w dalszej części artykułu.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

 1. Zarejestruj się w Betclic i wpisz kod bonusowy
 2. Zrób pierwszy depozyt – minimum 1 zł (rekomendujemy 228 zł, by wykorzystać maksymalny bonus)
 3. Wytypuj pierwszy dowolny kupon w Betclic (może być pojedynczy lub ako przedmeczowy/live)
 4. Postaw stawkę na pierwszy zakład z salda depozytowego po kursie min. 1.14
 5. Poczekaj na wyniki twoich typów – jeśli zakład przegra otrzymasz od Betclic pełny zwrot stawki!

Co jeśli twój pierwszy zakład wygrał? To świetna wiadomość, bo wygrane pieniądze normalnie zostaną dopisane do twojego konta. Co ważniejsze – nie musisz zastanawiać się nad obrotem, bo wygrane pieniądze nie podlegają dodatkowym warunkom obrotu. Sam decydujesz, czy grasz dalej, czy wypłacasz środki.

Warunki bonusu

Nie powiodło ci się w pierwszym zakładzie? Oczywiście dramatu nie ma, bo  korzystałeś z ubezpieczenia i stawka wróciła na twoje konto. Musisz jednak pamiętać, że Betclic dając bonus oczekuje czegoś od ciebie. Chodzi o obrót bonusowymi środkami.

Regulamin promocji Betclic określa, że kwota zwrotu stawki podlega obrotowi x1 w zakładach z kursami minimalnymi 2.14. Do obrotu kwalifikują się zakłady pojedyncze, akumulowane przedmeczowe i live. Czas, jaki daje bukmacher na wypełnienie obrotu jest nieograniczony.

Jeśli otrzymasz maksymalny bonus 200 zł, to łącznie będziesz musiał postawić zakład na sumę stawek wynoszącą 200 zł. To proste działanie i matematyka: 200 (bonus) * 1 (obrót) = 200 zł (suma stawek do obrotu).

Betclic kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny (zakład bez ryzyka)200 PLN
SUMA200 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Promocji nigdy dość! Wykorzystałeś kod promocyjny w Betclic i zagrałeś bez ryzyka? A więc pierwsze koty za płoty. Bonus powitalny możesz odhaczyć, ale to nie oznacza, że nie czeka na ciebie jeszcze coś ekstra. To promocje dla stałych klientów, z których korzystać można podczas regularnego obstawiania zakładów sportowych online.

Dzięki dodatkowym bonusom Betclic możesz wygrać do 120% więcej, postawić kupon po najwyższych kursach lub wziąć udział w podziale puli nagród w piłkarskim Jackpot i totalizatorze. Co więcej, podczas meczów Ligi Mistrzów i spotkań reprezentacji Polski Betclic oferuje dodatkowe konkursy typerskie.

Co aktualnie jest do dyspozycji użytkowników? Sprawdź opisy promocji:

Multi+

Stawiając kupony akumulowane złożone z wydarzeń oznaczonych ikoną “multi+” możesz odbierać wyższe wygrane. Wszystko zależy od tego ile zdarzeń umieścisz na kuponie. Jeśli będzie ich 5, to wygrasz dodatkowo 7% od wygranej kwoty. Aby zgarnąć rekordowe 50% wytypuj 13 lub więcej zakładów.

 • 5 zdarzeń = 5% bonus
 • 6 zdarzeń = 7%
 • 7 zdarzeń = 10%
 • 8 zdarzeń = 12%
 • 9 zdarzeń = 15%
 • 10 zdarzeń = 20%
 • 11 zdarzeń = 25%
 • 12 zdarzeń = 30%
 • 13 zdarzeń = 40%
 • 14 zdarzeń = 50%
 • 15 zdarzeń = 60%
 • 16 zdarzeń = 70%
 • 17 zdarzeń = 80%
 • 18 zdarzeń = 90%
 • 19 zdarzeń = 100%
 • 20 zdarzeń = 110%
 • 21 zdarzeń = 120%

To idealna promocja dla graczy lubiących stawiać długie taśmy. Im więcej typów, tym większy bonus można otrzymać.

Boost

Betclic generalnie należy do bukmacherów z wysokimi kursami, ale żeby tego było mało dodatkowo oferuje Boost. To promocja w ramach której podwyższane są kursy na najciekawsze wydarzenia z oferty Betclic. Każdego dnia możesz trafić na Boost i zagrać typ po najlepszym kursie na rynku.

Jak znaleźć doładowany kurs? Typ z najwyższym współczynnikiem kursowym będzie oznaczony żółtym kolorem. Możesz także skorzystać bezpośrednio z zakładki “Super Kursy” na stronie betclic.pl gdzie znajdziesz zbiór wszystkich doładowanych zdarzeń. W ten sposób będziesz miał w jednym miejscu całą ofertę Boost na obecny i przyszły dzień.

Strefa VIP

Im częściej korzystasz z Betclic, tym masz większe szanse, żeby dołączyć do wyjątkowego grona, czyli Strefy VIP. To wąskie grono graczy, którzy mają status klienta VIP, a to wiąże się z dedykowaną obsługą, specjalnymi zakładami i atrakcyjnymi bonusami. Co więcej, uczestnicy strefy VIP regularnie zapraszani są na mecze i wyjazdy. Przykład? Gracze VIP Betclic oglądali mecz Polska – Austria z trybun Stadiony Narodowego, a także derby Madrytu Atletico – Real.

Misje

Betclic regularnie swoim użytkownikom daje możliwość skorzystania z tzw. Misji. Co to jest? To konkretne wytyczne, które należy spełnić, a jeśli uda ci się wszystko zrealizować – otrzymasz freebet od bukmachera.

Misje Betclic najczęściej wiążą się z wytypowaniem konkrtnych zdarzeń na kuponie. Gdy otrzymasz nagrodę, to masz 35 dni na jej wykorzystanie tj. obrócenie bonusu.

Piłkarski Jackpot

Rozbij bank i wygraj dodatkowo bonus z puli nagród np. 20 tysięcy złotych. Co tydzień typować można piłkarski Jackpot w serwisie Betclic, czyli wyniki 1X2 ośmiu meczów wskazanych przez bukmachera np. całą kolejkę Ekstraklasy lub La Liga. Aby kupon liczył się do promocji Jackpot należy zagrać go dokładnie za 20 złotych.

Pula nagród jest kumulowana i jeśli nie zostanie trafiona, to przechodzi na kolejne rozgrywki. Rekord? To 50 tysięcy złotych ekstra, jakie wygrał uczestnik zabawy.

Oferta chwilowo niedostępna.

Pewny zakład

Przy okazji meczów europejskich pucharów (Liga Mistrzów i Liga Europy) lub innych rozgrywek Betclic pozwala postawić “pewny zakład” za 40 zł. O co chodzi? W trakcie trwania oferty obstaw ako złożone z kwalifikujących do oferty meczów, gdzie dla każdego pojedynczego zdarzenia kurs minimalny wynosi 1.50. Jeśli jeden typ na kuponie przegra, a reszta wygra – otrzymasz zwrot stawki (cashback) 40 zł.

Oferta chwilowo niedostępna.

Totalizator Betclic

Aby zagrać o gwarantowaną pulę nagród 10 tysięcy zł w Totalizatorze Betclic wystarczy za 10 PLN postawić kupon, gdzie wytypujesz 14 zakładów specjalnych. Jeśli uda ci się trafić wszystkie typy – otrzymasz część z puli nagród, która zostanie podzielona pomiędzy wszystkimi zwycięzcami.

Pamiętaj – pula rośnie o 5% wszystkich stawek netto postawionych w ramach Totalizatora. To oznacza, że wygrać można więcej niż 10 tysięcy PLN.

Przykłady zakładów Totalizatora:

Ilu widzów zobaczy nowy film o przygodach Jamesa Bonda?

Czy Polska zachowa czyste konto w meczu z Ukrainą?

Czy frekwencja w wyborach prezydenckich przekroczy 50 proc.?

Promocja czasowo niedostępna.

Wpłaty i wypłaty

W Betclic wpłacisz pieniądze i wypłacisz wygrane bez prowizji. Depozyty składać można codziennie o dowolnej porze dnia i nocy. Bukmacher obsługuje płatności kartą i błyskawicznymi przelewami.

 • Karty VISA/Mastercard – min. wpłata 30 zł
 • BLIK – min. wpłata 1 zł
 • Przelewy 24 – min. wpłata 1 zł
 • Przelew bankowy – min. wpłata 1 zł

Pieniądze na twoim koncie powinny znaleźć się natychmiast po realizacji wpłaty.

Jak wypłacić wygraną z konta Betclic? Zgodnie z ustawą hazardową środki od bukmachera można wypłacić tylko jedną metodą, czyli przelewem na rachunek bankowy gracza. Czas oczekiwania na pieniądze to 1-3 dni robocze.

Aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie Betclic typować można nie tylko w komputerze i stronie internetowej, ale również przy użyciu telefonu i tabletu. Betclic app dostępna jest na dwa najważniejsze systemy operacyjne:

 • iOS
 • Android

Aplikacja Betclic pozwoli ci odebrać kod promocyjny, wykorzystać bonusy, typować zakłady przedmeczowe i live, oglądać mecze “na żywo” w Betclic aplikacja betclicTV oraz realizować płatności. Więcej – Betclic w telefonie to także funkcja cash out, wyniki live i match tracker. Korzystając z aplikacji możesz liczyć na powiadomienia push na telefon o rozliczonym kuponie lub zmianie wyniku.

Jak pobrać aplikację? Jeśli masz iPhone’a lub inne urządzenia od Apple darmową apkę Betclic znajdziesz w App Store lub iTunes. 

Użytkownicy z telefonami na Androidzie pobiorą aplikację Betclic ze strony betclic.pl. Wcześniej jednak muszą zmienić ustawienia w telefonie, by zezwolić na pobieranie oprogramowania z nieznanych źródeł. Dlaczego? To wynika z polityki Google Play, który blokuje aplikacje bukmacherskie. Z tego powodu Betclic mobile nie jest dostępne w Google Play. Pobierając aplikację Betclic nie miej wątpliwości – oprogramowanie jest legalne, bo bukmacher ten posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Kontakt

Z bukmacherem Betclic skontaktujesz się za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@betclic.pl. Do dyspozycji zalogowanych klientów jest również czat “na żywo” (widoczny na stronie tylko po zalogowaniu się na konto).

W poszukiwaniu rozwiązania problemu z Betclic polecamy dział FAQ na stronach tego bukmachera, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania. W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o bonusie powitalnym, stawianiu i rozliczaniu zakładów oraz anulowaniu typów.

Betclic należy do zagranicznej spółki BEM Operations Limited zarejestrowanej na Malcie pod adresem Level 3, Tagliaferro Business Centre, Gaiety Lane, Sliema 1551. Na polskim rynku bukmacher działa poprzez swojego przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zwycięskiej 20A/204, 53-033 Wrocław.

FAQ

Jaki kod promocyjny użyć, by otrzymać bonusy Betclic?

Aktualny kod bonusowy Betclic znajdziesz na bonuspedia.pl. Wpisanie naszego hasła promocyjnego podczas rejestracji da ci wyższy bonus niż w standardzie.

Ile dostaniesz za kod od Bonuspedia?

U bukmachera Betclic nasz kod powiększa bonus powitalny dla nowych graczy. Dzięki voucherowi od bonuspedia.pl otrzymasz zakład bez ryzyka 200 zł.

Czy w Betclic jest dostępny freebet i bonus od depozytu?

Na chwilę obecną Betclic nowym graczom oferuje tylko zakład bez ryzyka. Bukmacher ten nie zdecydował się zaoferować darmowego zakładu i powiększenia kwoty na grę w bonusie od depozytu.

Kiedy mogę otworzyć pozostałe promocje Betclic?

Jeśli wykorzystałeś zakład bez ryzyka po rejestracji konta i obróciłeś zwrot, to możesz skierować swoją uwagę na bonusy dla aktualnych graczy. Tam czekają na ciebie pozostałe promocje np. Multi+. Czytaj uważnie regulamin każdej oferty, by mieć pewność uzyskania bonusu.

Wpisałem kod, ale nie otrzymałem bonusu, co jest?

Hmm..mamy umowę z Betclic, że każdy nasz klient otrzyma zakład bez ryzyka. Upewnij się w kontakcie z bukmacherem, że poprawnie użyłeś nasz kod. Być może pomyliłeś jedną literę, co skutkuje błędnym wpisaniem kodu. A może wina leży po stronie Betclic? Dlatego zalecamy spokój i kontakt z przedstawicielem bukmachera na czacie live lub e-mail.

Betclic zakłady bukmacherskie

Numer licencji: PS4.6831.11.2017

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Betclic wrócił na polski rynek jako legalny podmiot w 2019 roku. To bukmacher o globalnym zasięgu z powodzeniem funkcjonujący m.in. we Francji i Włoszech. Betclic posiada wieloletnie doświadczenie na europejskich rynkach, a teraz dostępny jest również dla polskich klientów. Bukmacher ten sponsoruje polską reprezentację siatkarską i klub piłkarski Piast Gliwice.