Betclic rejestracja

W Betclic rejestracja pozwala na utworzenie konta gracza bez użycia dowodu osobistego. Również paszport nie będzie ci potrzebny, ponieważ weryfikacja odbywa się na późniejszym etapie gry. Początkowo możesz typować, a także korzystać z bonusów Betclic na koncie tymczasowym. Tego rodzaju profil aktywujesz dosłownie w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Jak to zrobić? Wszystko, co jest związane z rejestracją w Betclic znajdziesz w tym miejscu.

betclic logo

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Betclic:

Rejestracja Betclic: jak to zrobić w minutę?

Betclic to bukmacher charakteryzujący się szybką rejestracją, co oznacza, że graczem tego operatora możesz zostać w kilka chwil. Jeśli poprawnie, a także bez większego zawahania wprowadzisz dane do formularzu rejestracji, to konto zostanie błyskawicznie aktywowane. Z czym się to wiąże? Z możliwością obstawiania zakładów, realizowania wpłat i odbiorem bonusu powitalnego.

Przed rejestracją nie musisz posiadać w kieszeni lub na biurku dokumentu tożsamości. Weryfikacja dowodem osobistym czy paszportem jest wymagana, ale do 90 dni. Tak więc masz sporo czasu, żeby w dowolnym terminie nadrobić te zaległości. Wszystko co potrzebujesz, żeby zarejestrować się w Betclic to znajomość podstawowych danych osobowych, a także dostęp do internetu.

Zobacz, co zrobić, że zarejestrować się w minutę u bukmachera Betclic:

 1. Wejdź na stronę betclic.pl i rozpocznij rejestrację
 2. Na ekranie pojawi się pierwszy formularz, w którym należy wpisać: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail
 3. Drugi krok polega na wpisaniu bardziej szczegółowych danych związanych z PESEL-em, adresem zamieszkania i numerem telefonu
 4. Na końcu, a więc w trzecim formularzu wystarczy wpisać informacje dotyczące logowania: nazwę użytkownika, hasło i kod promocyjny
 5. Co dalej? Wystarczy ukończyć rejestrację, a następnie zweryfikować e-mail poprzez wejście w link otrzymany od Betclic

⌚ Stosując się do naszych porad konto w Betclic możesz otworzyć dosłownie w przeciągu minuty. Przed zakończeniem rejestracji upewnij się, że wprowadziłeś poprawne dane. Gdy będziesz chciał wypłacić środki od tego bukmachera, to będziesz zobowiązany dokonać weryfikacji. Wszelkie błędy w formularzu mogą później powodować kłopoty przy potwierdzeniu tożsamości.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5000 zł
Blokada wypłat
90 dni
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

Rejestracja bez dowodu Betclic tak naprawdę nie jest niczym zaskakującym, jeśli chodzi o polski rynek bukmacherów. Spora większość pozostałych operatorów pozwala na tego rodzaju procedurę. Nowym typerom jest ona na rękę, ponieważ bez większych formalności pozwala na utworzenie konta u bukmachera. Niekiedy śpieszy nam się, żeby postawić kupon przed rozpoczynającym się meczem. W Betclic masz gwarancje, że konto otworzysz błyskawicznie bez dowodu.

Gdzie jeszcze dokonasz rejestracji bez weryfikacji? Oto lista bukmacherów:

Szybka rejestracja nie łamie polskiego prawa, ponieważ bukmacherzy umożliwiają założenie konta tylko pełnoletnim użytkownikom. Numer PESEL definiuje datę urodzenia, dlatego nie ma obaw, że tego rodzaju procedura daje dostęp do zakładów niepełnoletnim graczom. Co więcej, w Betclic przed upływem 90 dni należy potwierdzić dane zawarte podczas rejestracji. Nie musisz czekać do tego czasu, ponieważ w wygodnym dla siebie momencie możesz zweryfikować konto. O tej procedurze dokładnie piszemy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia szybką rejestrację w Betclic?

✅ Proces zakładania konta odbywa się bez dowodu osobistego i paszportu

✅ Konto gracza można otworzyć w serwisie betclic.pl i aplikacji mobilne

✅ Uzyskanie dostępu do wszystkich zakładów bukmacherskich

✅ Możliwość odebrania zakładu bez ryzyka

Jak działa konto tymczasowe w Betclic?

W Betclic konto tymczasowe oznacza, że jako gracz nie dokonałeś weryfikacji danych osobowych. Początkowo wszyscy użytkownicy rejestrujący się u tego bukmachera posiadają tego rodzaju profil. Zamiana go w konto stałe zależy już tylko od twoich ruchów. Jeśli zdecydujesz się na weryfikacje i dojdzie ona do skutku, to będziesz mógł legitymować się jako stały gracz Betclic.

Pierwsze kroki w Betclic na koncie tymczasowym nie posiadają dużego dyskomfortu. Dlaczego? Dlatego, że bukmacher ten bez weryfikacji daje dostęp do zakładów, transmisji meczów w Betclic TV, a także pozwala na wykorzystaniu bonusu powitalnego. Jeśli zależy ci przede wszystkim na tych elementach, to bez problemu będziesz je posiadał na koncie tymczasowym. Po jakimś czasie mogą pojawić się jednak problemy. Z czego będą wynikać?

💡 W Betclic konto tymczasowe ważne jest przez maksymalnie 90 dni. Co więcej, bukmacher nakłada na niezweryfikowanych graczy limit stawek do 5000 zł. Po upływie czasu na dokończenie rejestracji lub przekroczeniu łącznej kwoty w zakładach – twoja gra w Betclic będzie niemożliwa. Wówczas zostaniesz zmuszony do weryfikacji w celu dalszego korzystania z oferty tego bukmachera.

Na co pozwala tymczasowe konto w Betclic?

✔️ Odbiór zakładu bez ryzyka

✔️ Obstawianie zakładów sportowych i gier karcianych

✔️ Oglądanie wydarzeń w Betclic TV

Co jest zakazane do czasu weryfikacji?

❌ Wypłata wygranych na konto bankowe

❌ Typowanie ponad limitem 5000 zł

Bonusy po rejestracji

Wielu graczy pierwsze o czym myśli po rejestracji u bukmachera, to o bonusie na start. W Betclic jest on dostępny, a co ważniejsze – możesz z niego skorzystać po szybkiej rejestracji bez dowodu. Zakład bez ryzyka to jedyna forma gratyfikacji dla nowych użytkowników. Dzięki temu bonusowi możesz odzyskać stawkę, jeśli przegrasz pierwszy kupon.

W Betclic bonus za rejestrację nie jest zamrożony do momentu zweryfikowania konta. Bywają bukmacherzy, którzy część promocji przyznają dopiero na konto stałe. Tak jest w Fortunie, gdzie bonus freebet dostępny jest tylko po zweryfikowaniu tożsamości. W Betclic tego rodzaju procedura jest potrzebna, żeby wypłacić otrzymane środki z zakładu bez ryzyka.

Bonusy Betclic po szybkiej rejestracji:

💰 Zakład bez ryzyka do 200 zł

Zakład bez ryzyka 200 zł

Za rejestrację konta w Betclic możesz otrzymać nawet 200 zł w bonusie cashback. Aby tak się stało pierwsze co musisz zrobić, to wykonać wpłatę, a następnie postawić kupon objęty ubezpieczeniem.

Jak odebrać bonus za rejestrację?

 1. Gdy już zarejestrujesz się w Betclic, to zaloguj się, a następnie zrób pierwszy depozyt
 2. W celu odebrania maksymalnego bonusu wpłać 228 zł
 3. Kiedy pieniądze pojawią się na saldzie – postaw pierwszy kupon w Betclic
 4. Zwrot stawki, czyli bonus cashback otrzymasz, jeśli zakład okaże się przegrany

W Betclic bonus podlega jednokrotnemu obrotowi na kuponach z kursem minimalnym 2.14. Jeśli obrócisz te środki – będziesz je mógł wypłacić do banku po zweryfikowaniu danych osobowych.

Weryfikacja danych osobowych

W Betclic weryfikacja jest konieczna, jeśli chcesz wypłacić środki z salda głównego lub liczysz na dłuższe obstawianie zakładów u tego bukmachera. 90 dni to maksymalny okres gry na koncie tymczasowym. Jeśli do tego czasu nie dokończysz stałej rejestracji, to utracisz dostęp do swojego profilu klienta.

Konto tymczasowe na konto stałe w Betclic możesz zmienić dosłownie w każdej chwili. Wystarczy, że w tym celu przygotujesz jeden z dwóch możliwych dokumentów:

 • dowód osobisty,
 • paszport.

Pamiętaj o tym, aby wybrany dokument posiadał aktualną datę ważności. Co jeszcze? Przygotuj obustronne zdjęcia/skany, a następnie upewnij się, że wszystkie pola są w pełni czytelne. To ułatwi weryfikację bukmacherowi, a ty nie będziesz proszony o dodatkowe skany.

Jak się zweryfikować w Betclic? Wystarczy, że w edycji konta wejdziesz w zakładkę “moje dokumenty”, a tam dołączysz wcześniej przygotowane skany/zdjęcia. Co więcej, w polu “dane konta bankowego” wpisz numer rachunku, na który ma być przelana wypłata.

Incydentalnie dodatkowo możesz być proszony o dołączenie dokumentu potwierdzającego twój adres zamieszkania. Co to może być? Np. rachunek z wyraźnymi twoimi danymi lub potwierdzenie przelewu.

🔎 Jak wynika z naszych doświadczeń konto w Betclic weryfikowane jest średnio co pół godziny.

Zalety rejestracji bez dowodu w Betclic

Rejestracja w Betclic nie należy od uciążliwych. Oto główne plusy wyboru konta w Betclic:

👍 Możliwość otworzenia konta w minutę

👍 Bonus powitalny bez weryfikacji

👍 Wpłaty na koncie tymczasowym

Wady konta tymczasowego

👎 Czas na weryfikacje 90 dni

👎 Limit stawek do 5000 zł

👎 Blokada  wypłat

Gdy zweryfikujesz swoją tożsamość, to wszelkie obostrzenia zostaną zdjęte z twojego konta.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w Betclic?

W Betclic konto otworzysz błyskawicznie – dosłownie w minutę.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Betclic?

Nie, ponieważ u tego bukmachera działa szybka rejestracja, która nie wymaga dokumentu tożsamości.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Betclic?

Bonus powitalny w Betclic wykorzystasz na koncie tymczasowym.