Betclic – zakład bez ryzyka 200 zł

W Betclic zakład bez ryzyka pozwala odzyskać stawkę w sytuacji, gdy twój pierwszy kupon u tego bukmachera będzie przegrany. To cashback, który może liczyć maksymalnie 200 złotych. Aby go otrzymać najpierw trzeba dokonać rejestracji, a następnie wpłacić pieniądze na saldo główne. Jak postawić kupon bez ryzyka w Betclic? W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Betclic:

Zakład bez ryzyka w Betclic

Zakład bez ryzyka Betclic posiada w swojej ofercie od dłuższego czasu. Widać, że to bukmacher, który chce być kojarzony z tym rodzajem promocji. Nie dziwi nas to, ponieważ zakłady bez ryzyka, zwłaszcza przez początkujących klientów, są często wybierane w bonusach na start. Betclic tym samym robi ukłon w stronę nowych graczy. Jeśli chcesz ograniczyć ryzyko na początku, to bukmacher ten będzie dobrym wyborem.

betclic zakład bez ryzyka

Betclic wpisuje się w grono bukmacherów z zakładami bez ryzyka. Na polskim rynku jest ono coraz szersze, bo wystarczy przypomnieć, że cashback na start otrzymasz też w Fuksiarzu, Fortunie, STS i PZBUK. Natomiast, jeśli do tej pory nie założyłeś konta w Betclic, to i u tego bukmachera odbierzesz bonus bez ryzyka.

💡 W Betclic cashback przyznawany jest dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. Odpowiedni voucher znajdziesz na bonuspedia.pl, co pozwoli ci odebrać maksymalną gratyfikację. W Betclic zakład bez ryzyka pozwala na maksymalny zwrot stawki do kwoty 200 zł.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

U bukmachera Betclic bonus powitalny, to właśnie ubezpieczenie pierwszego zakładu po rejestracji. A żeby zagrać kupon – musisz też dokonać wpłaty na konto. Wszystko to dokładnie tłumaczymy w dalszej części artykułu. W tym miejscu przypominamy, że w Betclic zakład bez ryzyka podlega warunkom obrotu. Gdy już otrzymasz cashback, to przed wypłatą będziesz go musiał jednokrotnie obrócić. W jaki sposób? To również znajdziesz w naszym opisie promocji.

BonusWarunki
Zakład bez ryzykaZwrot stawki (bez podatku)
KwotaBonus do 200 zł
Obrótx1 na kuponie z kursem min. 2.14

Co oznacza zakład bez ryzyka? To rodzaj promocji bukmacherskiej, gdzie odbierasz przywilej związany z ubezpieczeniem stawki, którą stawiasz na kupon. Czym to się objawia? Tym, że jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot zainwestowanych środków. Oczywiście wszystko musi odbywać się zgodnie z warunkami bonusu, a te u każdego bukmachera bywają różne. Dlatego przed skorzystaniem z promocji upewnij się, że wiesz wszystko odnośnie kwalifikujących typów i kursów na kuponie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej – pierwszym krokiem do uzyskania cashbacku jest rejestracja konta na betclic.pl. U tego bukmachera możesz to zrobić bez dowodu osobistego, bo wymaga on wprowadzenia podstawowych informacji tj. imienia, nazwiska, numeru PESEL, telefonu, a także danych do logowania: adresu e-mail i hasła. Rejestracja na bonus cashback zajmuje tylko kilka minut, a po chwili będziesz już mógł przejść do pierwszej wpłaty. To kolejny z wymaganych kroków w zakładzie bez ryzyka.

W Betclic depozytu możesz dokonać wybierając jedną z następujących opcji:

 • Przelewy 24
 • BLIK
 • VISA/Mastercard
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Apple Pay

Minimalna wpłata może liczyć 1 zł. Co ciekawe – tyle wystarczy, żeby skorzystać z bonusu bez ryzyka. Uważamy jednak, że zdecydowanie bardziej opłacalne jest zainwestowanie wyższej kwoty, skoro kupon podlega ubezpieczeniu.

W Betclic wpłaty księgowane są niemalże od razu, co szybko daje ci możliwość użycia zakładu bez ryzyka. Do tego możesz wybrać dowolne zakłady z oferty na sport, które będą charakteryzowały się kursem minimalnym 1.14. Tak naprawdę to jedyny wymóg związany z typami na kupon bez ryzyka.

Betclic cashback – instrukcja krok po kroku

 1. Wejdź na stronę betclic.pl i wypełnij formularz rejestracji
 2. Po zalogowaniu się do tego bukmachera wejdź w dział “wpłaty” i dokonaj depozytu
 3. Gdy pieniądze pojawią się na koncie głównym przygotuj pierwszy zakład, który zostanie objęty ubezpieczeniem stawki
 4. Wybierz typy przedmeczowe lub live po kursie minimalnym 1.14
 5. Postaw kupon bez ryzyka i czekaj na rozstrzygnięcie wydarzeń sportowych
 6. Porażka będzie równoznaczna z wypłatą zwrotu stawki od Betclic

👉 Obstawiając bez ryzyka w Betclic pamiętaj o tym, że potencjalny zwrot stawki zostanie pomniejszony o 12% podatku. W takiej sytuacji, jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus, to powinieneś postawić pierwszy zakład za 228 zł. Wówczas cashback wyniesie 200 zł.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Zakład bez ryzyka, który oferowany jest przez Betclic nie ma wielu pułapek. To oferta, która wpisuje się idealnie w ogólne założenia cashbacków, a więc to, że bonusy te są proste w użytkowaniu. Podobnie jest z zakładem bez ryzyka w Betclic, choć niektórzy początkujący gracze mogą mieć drobne kłopoty np. z postawieniem kuponu spełniającego warunki promocji. Dlatego przygotowaliśmy kompletny poradnik wraz z przykładami, które wyjaśnią, kiedy otrzymasz bonus, a kiedy wygraną z kuponu. Wszystko po to, żeby wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

W Betclic gra bez ryzyka może obejmować kupon pojedynczy lub akumulowany. Jeśli chodzi o ten pierwszy rodzaj, to sprawa jest prosta: znajduje się na nim tylko jeden mecz. W przypadku zakładu AKO (akumulowanego), to próbujesz przewidzieć wynik co najmniej dwóch spotkań.

 • Na potrzeby tego doświadczenia zakładamy sytuacje, że grając bez ryzyka w Betclic postawiliśmy zakład pojedynczy na mecz piłki nożnej: Legia Warszawa – Lech Poznań. W tym przypadku typujemy wygraną gości po kursie 2.20. Przy stawce 228 zł (w celu odebrania maksymalnego bonusu) potencjalna wygrana wynosi 440 zł.

Gdy już postawisz zakład, to rozstrzygnięcie promocji zależy od tego, jak potoczy się wydarzenie sportowe. To oznacza dwa możliwe scenariusze:

Wariant pozytywny: zakład wygrany ✔️

Jeśli dopisze ci szczęście i typerskie przeczucie cię nie zawiedzie, to kupon zostanie rozliczony jako zwycięski. Co wtedy? W takiej sytuacji nie otrzymasz bonusu, a pełną kwotę, która widnieje na twoim zakładzie w rubryce “potencjalna wygrana”. To środki, które zostaną przelane na saldo główne, co oznacza, że są do twojej dyspozycji np. możesz je wypłacić na konto bankowe.

Wariant negatywny: zakład przegrany ❌

Mecz nie ułożył się po twojej myśli, co skutkowało przegraniem zakładu? W tym przypadku nie musisz się obawiać, że pieniądze poszły na marne, ponieważ Betclic uruchomi procedurę wypłaty bonusu cashback. Dosłownie po kilku chwilach od rozliczenia zakładu powinieneś otrzymać zwrot stawki na saldo bonusowe. Jak wspominaliśmy wcześniej będzie to kwota pomniejszona o 12% podatku od stawki.

Warunki promocji

W Betclic, jeśli uda ci się trafić pierwszy zakład, to jesteś automatycznie zwolniony z warunków obrotu. Wówczas możesz zweryfikować dane osobowe, a następnie przelać wszystkie środki na rachunek bankowy. Inaczej jest w momencie, gdy zakład bez ryzyka zostanie przegrany. W takiej sytuacji bukmacher zwraca pieniądze, ale lokuje je na koncie bonusowym. Co to oznacza? To że przed wypłatą musisz dokonać obrotu tymi środkami.

🔎 W Betclic obrót bonusem wynosi jednokrotność otrzymanej kwoty. Wystarczy postawić raz uzyskany zwrot, a jeśli dzięki temu wygenerujesz zyski, to będziesz mógł je wypłacić na swoje konto w banku. Trzeba jednak zwrócić uwagę na pewien szczegół. Betclic oferuje freebet (po przegranym kuponie), a to oznacza, że potencjalny zysk z obrotu równa się kwota netto. W takiej sytuacji otrzymasz wygraną, ale bez stawki freebetu.

Przy obrocie bonusem należy mieć na uwadze, że kurs całkowity kuponu powinien wynosić przynajmniej 2.14. Stawiając zakład na poczet obrotu w edycji kuponu zaznacz, że chcesz opłacić go za środki wchodzące w skład freebetu.

Zasady gry bez ryzyka w Betclic

 • To bonus powitalny dla nowych graczy
 • Maksymalny zwrot może liczyć 200 zł
 • Kupon bez ryzyka powinien posiadać kursy minimalne 1.14
 • Kwalifikujące zakłady do promocji: przedmeczowe i na żywo (pojedyncze i akumulowane)
 • Gra bez ryzyka działa tylko na zakładach sportowych (bez gier karcianych)
 • Odebrany freebet za przegrany kupon należy obrócić x1
 • Kurs całkowity zaliczany do obrotu powinien wynosić 2.14
 • Betclic daje nieograniczony czas na spełnienie warunków obrotu

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Bonus Betclic to tylko jedna z promocji u bukmacherów z zakładami bez ryzyka. Cashback stosowany jest też przez pozostałych operatorów, a na bonuspedia.pl znajdziesz wszystkie aktywne bonusy bez ryzyka. Jeśli nie masz konta u któregoś z poniższych operatorów, to pierwsze co możesz zrobić, to właśnie u nich skorzystać z ubezpieczenia stawki:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1