Betfan – zakład bez ryzyka 600 zł

W Betfan zakład bez ryzyka to pierwszy z bonusów, który otrzymasz za rejestrację konta u tego bukmachera. Cashback w tym przypadku dotyczy pierwszego kuponu. W razie porażki możesz uzyskać nawet 600 złotych zwrotu. To bonus z obrotem, więc przed wypłatą trzeba spełnić określone warunki obrotu. W tym miejscu dowiesz się, co zrobić, żeby bonus został poprawnie użyty.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Betfan:

Zakład bez ryzyka w Betfan

Betfan to kolejny z bukmacherów, który w ramach bonusu powitalnego oferuje zakład bez ryzyka. Jak wynika z naszych doświadczeń, a także ankiet, to ulubiona forma promocji przez nowych graczy. Zakłady ryzyka mają to do siebie, że są proste w wykorzystaniu. Dla typera to przyjemna okazja do rozpoczęcia obstawiania, bo jeśli przegra – otrzyma zwrot stawki.

betfan zakład bez ryzyka

Na polskim rynku nie tylko Betfan dysponuje bonusami cashback. Zakłady bez ryzyka są też u pozostałych operatorów. Ciekawe cashbacki znajdziesz w Fuksiarzu, Fortunie, STS i eWinner. Jeśli nie masz tam konta, to te promocje również są w twoim zasięgu.

Zakład bez ryzyka od Betfan obowiązuje po rejestracji i pierwszej wpłacie. Wystarczy wykonać te dwa kroki, żeby uzyskać prawo do zwrotu stawki w razie niepowodzenia. Dodatkowo bukmacher ten dysponuje pozostałymi bonusami: freebetem i 100% od wpłaty.

💡 Kod promocyjny Betfan, który możesz wpisać w trakcie rejestracji, pozwoli ci zagrać na start bez ryzyka. Maksymalnie możesz postawić 600 zł, bo tyle wynosi najwyższy cashback. Po odbiorze bonusu wystarczy go obrócić x1, żeby móc wypłacić pieniądze na rachunek w banku.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

W Betfan cashback, jeśli chodzi o odbiór, nie jest skomplikowanym bonusem. Schody mogą rozpocząć się przy wykonywaniu obrotu. Do tego jednak jeszcze odległa droga, a co ważniejsze – nie wiesz, czy będzie cię to dotyczyć. Jeśli postawisz wygrany kupon, to nie otrzymasz bonusu, a to oznacza, że pieniędzy nie będziesz musiał obracać przed wypłatą.

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrot stawki
KwotaBonus do 600 zł
Obrótx1, kupon minimum 3 zdarzenia, kurs 3.80

Pierwsze co musisz zrobić przed odebraniem bonusu, to zarejestrować się w serwisie betfan.pl. W tym celu nie będzie ci potrzebny dokument tożsamości, bo z promocji możesz skorzystać na koncie tymczasowym. Weryfikacja jest konieczna, jeśli spróbujesz wypłacić środki na rachunek bankowy. Co jeszcze? Przed postawieniem kuponu bez ryzyka należy zrobić wpłatę. Minimalna kwota potrzebna do aktywacji cashbacku to 50 zł.

Rejestracja konta, jak i wpłata do Betfan odbywa się w standardowy sposób znany u pozostałych bukmacherów. Nie masz doświadczenia w tym zakresie? W takim razie postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi. Najpierw uzupełnij formularz w Betfan, a następnie wejdź do działu płatności i zleć pierwszy depozyt. Pamiętaj, żeby opiewał on na minimalną kwotę 50 zł. Do tego możesz wybrać następujących pośredników płatności:

 • BLIK
 • Przelewy 24
 • VISA/Mastercard
 • Paysafecard

Chwilę po zleceniu depozytu pieniądze powinny znaleźć się na twoim koncie Betfan. A stąd już prosta droga do zagrania bez ryzyka.

Ubezpieczeniu stawki podlega dowolny zakład (przedmeczowy lub live). Wystarczy opłacić go z konta depozytowego na minimalną kwotę 50 zł. Promocja działa w ten sposób, że jeśli kupon okaże się przegrany – otrzymasz zwrot stawki.

Betfan cashback – instrukcja krok po kroku

 1. Zarejestruj się u bukmachera Betfan wprowadzając nasz kod promocyjny
 2. Zaloguj się, a następnie zrób depozyt na minimalną kwotę 50 zł
 3. Przygotuj pierwszy zakład, który zostanie objęty ubezpieczeniem
 4. Zagraj kupon, a następnie poczekaj na jego rozstrzygnięcie

👉 W Betfan w razie porażki możesz odzyskać 100% stawki, a więc bukmacher nie potrąca 12% na podatek. W podobny sposób cashback oferowany jest w Totalbet i STS.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

W Betfan zakład bez ryzyka może być użyty na typach sportowych. Co to oznacza? Nie możesz grać przy jego użyciu sportów wirtualnych, a także gier karcianych. To istotna informacja, bo jeśli wyłamiesz się spod tych zasad, to zwrot stawki nie zostanie przyznany w sytuacji przegranej.

Generalnie to bonus, który jest dość w łatwy w wykorzystaniu. Na pewno nie będziesz miał z nim żadnych kłopotów, jeśli miałeś już styczność z promocjami bukmacherskimi, a tym bardziej z zakładami bez ryzyka. Rozumiemy jednak tych użytkowników, dla których cashback od Betfan to pierwsze kroki w obstawianiu meczów. Dlatego przygotowaliśmy konkretny przykład: jak działa zakład bez ryzyka?

 • Zwrot stawki obowiązuje na kuponie pojedynczym, jak i akumulowanym. Załóżmy, że po rejestracji w Betfan postawiliśmy typy na jedno spotkanie: Lech – Widzew. W tym przypadku zagraliśmy na zwycięstwo gości kupon po kursie 2.70. Przy maksymalnej stawce, czyli 600 zł potencjalna wygrana wynosi 1425 złotych. Po zakończeniu meczu w życie może wejść jeden z dwóch scenariuszy:

Wariant pozytywny: kupon wygrany ✔️

W tym przypadku zakładamy, że twój kupon okaże się strzałem w “10”, co będzie oznaczać prawidłowe typy. Co w takiej sytuacji? Sprawa jest prosta: bukmacher przeleje na saldo główne wygraną, która widniała na twoim zakładzie. To środki, które w pełni należą do ciebie tj. możesz je użyć do kolejnych typów lub wypłacić. Nie trzeba dokonywać żadnego obrotu.

Wariant negatywny: kupon przegrany ❌

Jeśli szczęście ci nie dopisze, a wytypowany zakład nie wejdzie, to nie uzyskasz wygranej. Normalnie stawka już by przepadła, ale ze względu na zakład bez ryzyka – otrzymasz cashback 100% postawionej kwoty. Jeśli skorzystasz z maksymalnej oferty, będzie to 600 zł. Pieniądze trafią na konto bonusowe, a żebyś mógł je wypłacić najpierw będziesz zmuszony wykonać obrót.

Zakład bez ryzyka w Betfan – co jeszcze musisz wiedzieć?

W Betfan promocja cashback nie jest jedyną w odniesieniu do nowych graczy. Po rejestracji konta, a także wpłacie minimum 50 zł otrzymasz też dodatkowo freebet. Co więcej, bukmacher ten wynagradza też drugi depozyt bonusem 100% do 1000 zł.

Pozostałe bonusy w Betfan:

 • Darmowy zakład 60 zł
 • 100% od drugiej wpłaty do 1000 zł

Warunki promocji

Główne zasady zakładu bez ryzyka Betfan obejmują obrót zwrotem stawki. Jeśli chodzi o samo postawienie kuponu bez ryzyka, to nie ma tu wielkiej filozofii. Tak naprawdę trzeba przestrzegać dwóch elementów:

 • minimalnej stawki (50 zł),
 • typowania zakładów sportowych (bez gier karcianych i sportów wirtualnych).

Kupon bez ryzyka może dotyczyć typów przedmeczowych, jak i na żywo.

🔎 Jeśli podwinie ci się noga, to otrzymasz zwrot stawki. To środki, które wylądują na saldzie bonusowym. Oznacza to, że będziesz je mógł przenieść na konto główne, jeśli dokonasz obrotu. Zgodnie z regulaminem promocji – w tym przypadku obrót liczy x1. Co to nam mówi? To że łącznie trzeba postawić tyle, ile wynosi bonus.

Dodatkowo przy obrocie cashbackiem musisz zwrócić uwagę na kupon, który spełnia warunki:

 • zakład AKO z minimum 3 typami,
 • minimalny kurs całkowity 3.80.

Na koniec kolejna istotna wiadomość: masz 7 dni, żeby obrócić bonus. Jeśli nie zdążysz to możesz utracić zwrot stawki.

Zasady gry bez ryzyka w Betfan

 • Bonus dostępny dla nowych graczy po pierwszej wpłacie
 • Minimalna kwota depozytu to 50 zł
 • Maksymalny zwrot może wynieść 600 zł
 • Kupon bez ryzyka może obejmować zdarzenia przedmeczowe i live
 • Cashback należy obrócić jednokrotnie
 • Akceptowalny kupon przy obrocie powinien posiadać przynajmniej 3 zdarzenia z kursem łącznym minimum 3.80
 • Czas na spełnienie obrotu to 7 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Betfan to tylko jeden z przykładów zakładów bez ryzyka. W gronie licencjonowanych operatorów jest coraz więcej firm z bonusami cashback. Jeśli interesuje cię ten rodzaj promocji, to na bonuspedia.pl znajdziesz aktualne zakłady bez ryzyka. Poniżej prezentujemy kilka takich propozycji:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1