Betters bonus bez depozytu 5 zł

W Betters bonus przyznawany jest za rejestrację i weryfikację konta stałego. Wykonując te czynności otrzymasz freebet o wartości 5 złotych. To darmowy bonus, ponieważ nie musisz dokonywać wpłaty własnej, żeby środki zostały zaksięgowane na twoim saldzie.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusie bez depozytu w Betters:

Freebety, które są lepsze od promocji Betters:

🔥 Freebet w Fortunie
🔥 Freebet w LVBET
🔥 Freebet w forBET

Odbierz darmowy bonus Fortuny!

Bonus bez depozytu Betters

Betters to jeden z nielicznych bukmacherów oferujących bonus bez depozytu. To rodzaj promocji rzadko stosowany przez operatorów, którzy częściej udostępniają zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. W Betters freebet na start nie należy do najwyższych gratyfikacji, bo to w końcu tylko 5 zł. Co jednak pozytywne – to darmowa gotówka na obstawianie zakładów.


💡 Bonus bez depozytu od Betters oznacza, że nie musisz płacić z własnej kieszeni za pierwszy kupon postawiony u tego bukmachera. Jeśli zrobisz wszystko zgodnie z warunkami oferty, to otrzymasz freebet 5 zł do wykorzystania w zakładach Betters.

Darmowy zakład od Betters oznacza:

✅ 5 zł na wytypowanie pierwszego zakładu,
✅ szansę na wygraną bez inwestycji własnych pieniędzy.

W Betters na start możesz uzyskać 5 złotych. Poniżej wyjaśniamy, co zrobić, żeby pieniądze trafiły na twoje saldo.

Jak odebrać freebet od Betters?

U bukmachera Betters bonus bez depozytu oferowany jest dla nowych użytkowników. A to oznacza, że wymagana jest rejestracja, żeby skorzystać z promocji. Darmowy zakład wchodzi w pakiet powitalny, który dodatkowo składa się z:

 • freebetu 200% od wpłaty do 40 zł,
 • zakładu bez ryzyka do 300 zł.

Bez depozytu 5 PLN otrzymasz, jeśli założysz konto w Betters z aktualnym kodem promocyjnym. To zapewni ci udział w powitalnej ofercie, gdzie jedną z gratyfikacji jest właśnie freebet bez wpłaty.

BonusWarunki
Freebet 5 złBez depozytu
Obrótx1 po kursie min. 1.80

Rejestracja na bonusy Betters polega na uzupełnieniu formularza na stronie bukmachera. To proces, podczas którego należy podać dane osobowe i informacje dotyczące konta:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • numer telefonu,
 • kod promocyjny,
 • login/e-mail,
 • hasło.

Aby odebrać bonus bez depozytu istotne jest zaznaczenie zgód marketingowych w trakcie rejestracji. To konieczne, żeby uzyskać freebet o wartości 5 złotych. Co jeszcze? Po utworzeniu konta jesteś zobligowany je zweryfikować tj. przesłać:

 • zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty/paszport)
 • dokument potwierdzający konto bankowe/adres zamieszkania (np. wyciąg bankowy).

👉 Udana weryfikacja jest równoznaczna z przyznaniem bonusu bez depozytu.

Odbiór freebetu krok po kroku:

 1. Zarejestruj się na stronie betters.pl (pamiętaj o wyrażeniu zgód na informacje marketingowe)
 2. Wejdź w ustawienia konta i zweryfikuj dane osobowe
 3. Gdy Betters zaakceptuje przesłane przez ciebie dokumenty – automatycznie otrzymasz freebet 5 zł

🔎 Zwróć uwagę na…
Dzięki bonusowi bez depozytu od Betters nie musisz używać swoich pieniędzy, żeby skorzystać z zakładów u tego bukmachera. Darmowe 5 PLN możesz użyć na kupon pojedynczy lub akumulowany z kursem całkowitym minimum 1.80.

Co zrobić, żeby obstawić za bonus bez depozytu?

Po weryfikacji konta otrzymasz wiadomość od Betters o tym, że bonus został przyznany na twoje saldo. W edycji konta masz podgląd na ten rachunek i na nim powinno znajdować się 5 zł. Bonus jest od razu aktywowany, co oznacza, że możesz przejść do postawienia kuponu przy jego użyciu.

Chcąc wykorzystać darmowy zakład najpierw przygotuj kupon, a więc wytypuj zdarzenia, które chcesz zagrać. Co dalej? Na podglądzie zakładu użyj suwak, żeby zaznaczyć, że kupon zostanie postawiony za bonusowe środki. W ten sposób bukmacher pobierze środki z saldo bonusowego. Tyle wystarczy, żeby obstawić za freebet.

Warunki darmowego zakładu

W Betters freebet ważny jest przez 72 godziny 🗓️. Co to oznacza? To że masz tyle czasu, żeby wykorzystać bonus bez depozytu. Jeśli nie zdążysz, to darmowe środki przepadną. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Zakłady, na których wykorzystasz bonus bez depozytu:

✔️ Kupon Solo lub AKO
✔️ Minimalny kurs całkowity 1.80
✔️ Przedmeczowe lub live

Freebet nie zadziała na typach z oferty:

❌ Gry karciane
❌ Sporty wirtualne

Jeśli prawidłowo postawisz kupon za freebet bez depozytu, to wystarczy poczekać na rozstrzygnięcie zakładów. Bez względu na to, co wydarzy się z twoimi typami, to nie ma dalszych warunków obrotu. A to oznacza, że w razie wygranej – możesz wypłacić pieniądze na konto bankowe.

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

🎁 W serwisie bonuspedia.pl monitorujemy wszystkie bonusy bukmacherskie na polskim rynku. Betters nie jest jedynym operatorem, który oferuje freebet bez depozytu. Poniżej prezentujemy dodatkowe bonusy, które nie wymagają wpłaty własnej:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji