Bukmacherzy i zakłady na kolarstwo

25 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Kolarstwo w zakładach bukmacherskich należy do sportów niszowych. Nie jest to wiodąca dyscyplina, tak jak piłka nożna, tenis czy koszykówka. Bukmacherzy kolarstwo oferują w typach pre-match, a choć wyścig trwa kilka godzin, to nie jest otwierana oferta na żywo. Co więcej, przede wszystkim zakłady koncentrują się na kolarstwie szosowym, czyli najpopularniejszej odmianie tego sportu. Jakich bukmacherów polecamy do obstawiania kolarzy?

lvbet vs fortuna (1)

LVBET czy Fortuna: który bukmacher lepszy?

24 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Porównanie bukmacherów

To legalni bukmacherzy, więc gra u nich jest w pełni dozwolona. Fortuna jest bardziej doświadczonym operatorem w porównaniu do LVBET. Element ten nie powinien jednak decydować o wyborze bukmachera. Znacznie ważniejszy jest bonus powitalny, wysokość kursów i ogólna oferta. Sprawdziliśmy, kto lepiej spisuje się pod tym kątem. Dzięki temu będziesz wiedział, czy LVBET lub Fortuna to trafiony wybór?

zuzel

Bukmacherzy i zakłady na żużel

22 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

W Polsce żużel i zakłady bukmacherskie to częste połączenie. “Czarny sport”, jak określa się żużel, u bukmacherów ma szerokie grono odbiorców. Zakłady żużlowe mogą dotyczyć polskich rozgrywek, a także zagranicznych lig. Ze względu na sukcesy polskich żużlowców typowanie tej dyscypliny jest dość popularne, choć żużel nie wchodzi w skład głównych sportów u bukmacherów. Co i gdzie obstawiać w żużlu? Jakiego bukmachera wybrać?

forbet vs sts

forBET czy STS: który bukmacher lepszy?

21 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Porównanie bukmacherów

Na polskim rynku to bukmacherzy, którzy cieszą się wysoką renomą. Co prawda forBET jest dużo młodszą firmą od STS, ale i tak w porównaniu z niektórymi operatorami jest już doświadczonym bukmacherem. Firmy te działają w internecie, a także za pośrednictwem naziemnych lokali. Nie ma co jednak oszukiwać – większość klientów STS i forBET obstawia online, dlatego ten model gry wzięliśmy pod lupę u obu tych bukmacherów.

ETOTO czy Fortuna: który bukmacher lepszy?

20 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Porównanie bukmacherów

Zastanawiasz się nad tym, którego bukmachera wybrać? Etoto czy Fortuna? To bukmacherzy, którzy na polskim rynku mają jedne z najlepszych kursów. Etoto i Fortuna często pojawiają się w tego rodzaju zestawieniach. Co jeszcze jest mocną, a co słabą stroną obu tych bukmacherów? Postanowiliśmy to sprawdzić i porównać Etoto z Fortuną w oparciu o kilka istotnych kategorii. Który operator okazał się lepszy?

sts vs lvbet

STS vs LVBET: który bukmacher lepszy?

20 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Porównanie bukmacherów

Bukmacher STS ma za sobą wiele lat działalności, a typerzy przyzwyczaili się do tego, że zwykle dystansuje on resztę stawki. Czy faktycznie tak jest? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzie LVBET. To jeden z dłużej działających legalnych bukmacherów. LVBET ma swoje cechy charakterystyczne, które mogą skutecznie konkurować z ofertą STS. Kto na jakim polu wypada lepiej? To wszystko znajdziesz w zestawieniu STS vs LVBET.

moto gp

Bukmacherzy i zakłady na MotoGP

19 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Na motocykle zakłady bukmacherskie odnoszą się do rywalizacji w Moto GP i niższych kategoriach tych rozgrywek. U bukmacherów wyścigi na motocyklach możesz obstawiać przede wszystkim w trybie pre-match. Tylko nieliczni pozwalają na typowanie live. To rywalizacja podobna do Formuły 1 z tą różnicą, że w tym przypadku wyścig odbywa się przy użyciu motocykli. Zakłady bukmacherskie obejmują ten sport, a w tym miejscu dowiesz się, u jakiego operatora jest najlepsza oferta na MotoGP.

lekkoatletyka

Bukmacherzy i zakłady na lekkoatletykę

18 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

W zakładach bukmacherskich lekkoatletyka nie jest sportem pierwszego wyboru. Zwykle dyscypliny takie jak biegi, rzut młotem czy skok wzwyż zyskują na znaczeniu przy okazji imprez mistrzowskich takich jak Igrzyska Olimpijskie. Wówczas rośnie zainteresowanie występami lekkoatletów, a to przekłada się na obstawianie zakładów. Bukmacherzy na lekkoatletykę wystawiają kursy związane z biegami i pozostałymi konkurencjami. U jakich operatorów oferty są najlepsze?

boks

Bukmacherzy i zakłady na boks

14 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Zakłady bukmacherskie boks pozwalają obstawiać przede wszystkim na rynkach pre-match. Najwięcej rozstrzygnięć znajdziesz przed pojedynkiem bokserskim, co nie oznacza, że w trakcie walki bukmacherzy nie przyjmują zakładów live. Robią to ci nieliczni operatorzy polecani do obstawiania boksu. Pięściarstwo u bukmacherów wytypujesz w odniesieniu do międzynarodowych gali, jak i polskich eventów. W zakładach pojawiają się kursy na mistrzowskie walki, jak i pozostałe starcia danego wieczoru. Który bukmacher boks obsługuje najlepiej?

badminton

Bukmacherzy i zakłady na badminton

13 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Badminton, jeśli chodzi o oglądalność, ale też obstawianie zakładów jest niszową dyscypliną. W naszym kraju to sport, który nie generuje dużego zainteresowania wśród kibiców. To przekłada się też na zakłady bukmacherskie. Badminton jest oferowany przez operatorów, ale tylko garstka typerów korzysta z kursów na ten sport. Jak i gdzie obstawiać badminton? Sprawdziliśmy oferty bukmacherskie pod kątem zakładów na badminton. Wiemy, kto dysponuje najlepszymi kursami!