Bukmacherzy i zakłady na kolarstwo

25 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Kolarstwo w zakładach bukmacherskich należy do sportów niszowych. Nie jest to wiodąca dyscyplina, tak jak piłka nożna, tenis czy koszykówka. Bukmacherzy kolarstwo oferują w typach pre-match, a choć wyścig trwa kilka godzin, to nie jest otwierana oferta na żywo. Co więcej, przede wszystkim zakłady koncentrują się na kolarstwie szosowym, czyli najpopularniejszej odmianie tego sportu. Jakich bukmacherów polecamy do obstawiania kolarzy?

zuzel

Bukmacherzy i zakłady na żużel

22 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

W Polsce żużel i zakłady bukmacherskie to częste połączenie. “Czarny sport”, jak określa się żużel, u bukmacherów ma szerokie grono odbiorców. Zakłady żużlowe mogą dotyczyć polskich rozgrywek, a także zagranicznych lig. Ze względu na sukcesy polskich żużlowców typowanie tej dyscypliny jest dość popularne, choć żużel nie wchodzi w skład głównych sportów u bukmacherów. Co i gdzie obstawiać w żużlu? Jakiego bukmachera wybrać?

moto gp

Bukmacherzy i zakłady na MotoGP

19 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Na motocykle zakłady bukmacherskie odnoszą się do rywalizacji w Moto GP i niższych kategoriach tych rozgrywek. U bukmacherów wyścigi na motocyklach możesz obstawiać przede wszystkim w trybie pre-match. Tylko nieliczni pozwalają na typowanie live. To rywalizacja podobna do Formuły 1 z tą różnicą, że w tym przypadku wyścig odbywa się przy użyciu motocykli. Zakłady bukmacherskie obejmują ten sport, a w tym miejscu dowiesz się, u jakiego operatora jest najlepsza oferta na MotoGP.

lekkoatletyka

Bukmacherzy i zakłady na lekkoatletykę

18 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

W zakładach bukmacherskich lekkoatletyka nie jest sportem pierwszego wyboru. Zwykle dyscypliny takie jak biegi, rzut młotem czy skok wzwyż zyskują na znaczeniu przy okazji imprez mistrzowskich takich jak Igrzyska Olimpijskie. Wówczas rośnie zainteresowanie występami lekkoatletów, a to przekłada się na obstawianie zakładów. Bukmacherzy na lekkoatletykę wystawiają kursy związane z biegami i pozostałymi konkurencjami. U jakich operatorów oferty są najlepsze?

boks

Bukmacherzy i zakłady na boks

14 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Zakłady bukmacherskie boks pozwalają obstawiać przede wszystkim na rynkach pre-match. Najwięcej rozstrzygnięć znajdziesz przed pojedynkiem bokserskim, co nie oznacza, że w trakcie walki bukmacherzy nie przyjmują zakładów live. Robią to ci nieliczni operatorzy polecani do obstawiania boksu. Pięściarstwo u bukmacherów wytypujesz w odniesieniu do międzynarodowych gali, jak i polskich eventów. W zakładach pojawiają się kursy na mistrzowskie walki, jak i pozostałe starcia danego wieczoru. Który bukmacher boks obsługuje najlepiej?

badminton

Bukmacherzy i zakłady na badminton

13 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Badminton, jeśli chodzi o oglądalność, ale też obstawianie zakładów jest niszową dyscypliną. W naszym kraju to sport, który nie generuje dużego zainteresowania wśród kibiców. To przekłada się też na zakłady bukmacherskie. Badminton jest oferowany przez operatorów, ale tylko garstka typerów korzysta z kursów na ten sport. Jak i gdzie obstawiać badminton? Sprawdziliśmy oferty bukmacherskie pod kątem zakładów na badminton. Wiemy, kto dysponuje najlepszymi kursami!

tenis stołowy

Bukmacherzy i zakłady na tenis stołowy

6 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Tenis stołowy w zakładach bukmacherskich występuje niemalże u każdego operatora. To sport niszowy, ale bukmacherzy nie mają problemów z wystawianiem kursów na poszczególne rozgrywki. Jeśli zajmujesz się tenisem stołowym i chciałbyś spróbować sił w obstawianiu tej dyscypliny, to w tym miejscu dowiesz się, który bukmacher dysponuje najlepszą ofertą. Dzięki zakładom na tenis stołowy wytypujesz polskie, jak i międzynarodowe rozgrywki.

dart

Bukmacherzy i zakłady na darts

6 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

W naszym kraju darts jest niszowym sportem kojarzonym z rozrywką w pubach. Bukmacherzy na darts oferują zakłady, bo to sport, w którym przez cały rok odbywają się profesjonalne rozgrywki. Znaną postacią jest Krzysztof Ratajski, który na jednych Mistrzostwach Świata doszedł aż do ćwierćfinału turnieju. Chcesz obstawiać darts, ale nie wiesz u jakiego bukmachera możesz to robić? W tym miejscu poznasz najlepsze oferty kursowe na lotki/rzutki, a także główne zakłady związane z tym sportem.

futsal

Bukmacherzy i zakłady na futsal

5 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Futsal bukmacherzy oferują zwykle za pośrednictwem podstawowych zakładów przedmeczowych. Przy okazji większych turniejów pojawia się szersza oferta, a także możliwość obstawiania na żywo. Zakłady na futsal są oferowane przez większość firm bukmacherskich w Polsce. Nie wszyscy operatorzy robią to jednak na wysokim poziomie. W tym miejscu dowiesz się, u jakiego bukmachera futsal może być typowany najbardziej profesjonalnie.

baseball

Bukmacherzy i zakłady na baseball

4 kwietnia 2023 bonuspedia.pl Zakłady sportowe

Zakłady bukmacherskie na baseball nie są w gronie tych najpopularniejszych w naszym kraju. MLB, a także pozostałe rozgrywki zwykle typują koneserzy baseballa. Nie jest to rozpowszechniony sport na naszym kontynencie – w przeciwieństwie do Ameryki i Azji wschodniej. Tam baseball jest znacznie chętniej oglądany. Mimo to bukmacherzy w Polsce pozwalają obstawiać ten sport. Gdzie baseball jest najlepiej obsługiwany?