Bonusy bez depozytu - Styczeń 2023

Aktualne freebety na dziś

Bonusy bez depozytu dla nowych graczy

Zobacz, jakie freebety otrzymasz za rejestrację konta:

BukmacherBonusWarunkiKiedy wygasaRejestracja
STSBonus 29 zł
 • Bonus za rejestrację
 • Obrót freebetem x3 po kursie min.1.91

2020-07-01 12:00:00

Odkryj kod
FortunaBonus 20 zł
 • Bonus za weryfikacje konta
 • Freebet jako 2800 punktów FKP

2020-08-01 12:00:00

Odkryj kod
LVBETFreebet 20 zł
 • Bonus za rejestrację
 • Bonus 1 zł i mnożnik kursu x20

2020-06-01 12:00:00

Odkryj kod
PZBUKFreebet 50 z
 • Bonus po 1. pierwszej wpłacie i obrocie

2020-07-01 12:00:00

Odkryj kod
eWinnerBonus 25 zł
 • Bonus po wpłacie 50 zł
 • Obrót x1 w zakładach z kursem min 2.50

2020-08-01 12:00:00

Odkryj kod

Archiwalne promocje

Ostatnio wygasłe freebety

sts logo

Bonus 30 zł na zakłady sportowe

Stawiaj w STS zakłady bukmacherskie, a jeśli w ciągu jednego tygodnia dokonasz obrotu na kwotę 200 złotych – otrzymasz bonus 30 zł.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusach bez depozytu

Czym są bonusy bez depozytu?

Bonusy bez depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, która polega na przyznaniu graczowi darmowej bonifikaty? Aby otrzymać bonus nie trzeba wpłacać swoich pieniędzy – stąd nazwa “bonus bez depozytu”. Najczęściej darmowy zakład przyznawany jest za samą rejestrację konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Czy bonus bez depozytu to darmowe pieniądze? I tak, i nie. Z jednej strony – tak, bo otrzymujesz freebet, z drugiej – nie, bo żeby odebrać bonus musisz spełnić jakiś warunek np. założyć konto u danego bukmachera online. Jedno jest pewne: nie musisz wpłacać depozytu, by postawić pierwszy zakład za prawdziwe pieniądze. A to zawsze przyjemna sprawa, bo stajesz przed sytuacją win-win. Co by się nie stało wychodzisz na swoje. W razie wygrania – otrzymujesz wygraną, a przegrywając tracisz darmową stawkę.

Dlaczego to popularne i opłacalne bonusy?

Przyczyna popularności jest prosta: darmowe gratyfikacje działają na wyobraźnię nie tylko klientów zakładów bukmacherskich, ale każdego konsumenta. Poza marketingowym oddziaływaniem na psychologię darmowe bonusy w zakładach mają wiele obiektywnych plusów np. możliwość poznania oferty bukmachera, wypróbowania zakładów, aż w końcu dają okazję na wygranie gotówki bez inwestycji własnych pieniędzy. To fakty, z którymi trudno polemizować, a gracze widząc to chętnie poszukują takich ofert.

Wiemy, że zakłady sportowe niosą ze sobą ryzyko strat finansowych. Darmowe bonusy bukmacherskie pozwalają to ryzyko ograniczyć, bo korzystamy z wirtualnych pieniędzy otrzymanych od bukmachera. Dzięki temu odbierając freebet możemy tylko wygrać.

Kiedy bukmacher daje bonus bez depozytu?

Darmowe zakłady? pojawiają się u bukmacherów w ramach dwóch promocji:

 • Dla nowych graczy – po rejestracji konta
 • Dla stałych graczy – w trakcie gry z okazji meczów, turniejów lub innych wydarzeń sportowych

Jak widzisz freebety dostępne są zarówno jako prezenty na powitanie, a także jako stałe elementy promocji bukmacherskich. Z tego typu bonusu skorzystasz nie tylko jako nowy klient, ale również jako zaawansowany gracz.

Jak działają darmowe bonusy?

Bukmacherzy mają dwa cele oferując darmowe zakłady. W przypadku darmowe zakładynowych graczy – freebet bez depozytu ma być wabikiem klientów, z kolei dla stałych użytkowników – ma działać aktywizująco, by ci powracali na strony bukmachera. Jak działają bonusy bez depozytu z perspektywy graczy?

Tak jak pozostałe bonusy u bukmachera, tak i freebety mają określone warunki. Gdy bonus bez depozytu występuję w ofercie powitalnej, to żeby go odebrać należy zarejestrować konto oraz opcjonalnie wpisać kod promocyjny. Co więcej? W zależności od bukmachera trzeba zastosować się do zasad jego wykorzystania, czyli kursu minimalnego na kuponie i warunków obrotu. Każda promocja ma swój regulamin – także ta bez depozytu, o czym zawsze trzeba pamiętać.

Upraszczając i generalizując bonusy bez depozytu oznaczają dla nas środki na grę, ale trzeba je zgodnie z zasadami wykorzystać. A kto ustala reguły gry? Oczywiście bukmacher.

Obstawiając za freebet trzeba wiedzieć, że wygraną stanowi kwota pomniejszona o stawkę zakładu i 12% podatku. Co to oznacza? Jeśli trafisz zakład za freebet 25 zł, to otrzymasz wygraną netto, bez stawki, a więc twoja wygrana będzie o 25 zł mniejsza niż podczas typowania za własne pieniądze.

Bonusy bez depozytu na start

Na chwilę obecną mamy czterech bukmacherów w Polsce, którzy oferują bonusy bez depozytu, a więc pieniądze za samą rejestrację konta. Sprawdź, jak wykorzystać darmowe pieniądze u tych operatorów online!

Poniżej prezentujemy opisy i wykorzystanie darmowych bonusów.

STS bonus bez depozytu 29 PLN

Bukmacher STS nowym graczom, którzy skopiują nasz kod promocyjny wypłaci darmowy bonus o wartości 29 złotych. Co ważne, aby zyskać freebet wystarczy skorzystać z błyskawicznej rejestracji, która zajmuje raptem 1-2 minuty.

Jak wykorzystać freebet? Bonus w STS pozostanie ważny przez 120 dni. W tym czasie trzeba zagrać za jego kwotę typując zakład po kursie minimalnym 1.91.

Jak wypłacić bonus? Po zagraniu za bonus trzeba spełnić dodatkowe warunki obrotu. Jakie? Zagrać trzykrotnie za kwotę freebetu (29 zł * 3 = 87 zł) w zakładach z kursem min. 1.91.

Korzystając z darmowego bonusu pamiętaj, że do obrotu nie zaliczają się takie zakłady jak Hit Dnia, Maxikombi oraz kupony zamknięte przy użyciu cash out.

Pamiętaj, że darmowy zakład to nie jedyny bonus, jaki otrzymasz na start w STS. Co jeszcze na ciebie czeka? Zakłady bez ryzyka 30 i 25 zł oraz bonus 100% od wpłaty do 1200 zł. Łączna gratyfikacja dla nowych klientów to 1279 zł.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Legalny operator Fortuna bonus bez depozytu nowym graczom wypłaca jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Zapytasz: gdzie ta gotówka na grę? Otóż, otrzymane punkty można wymienić w Sklepie Gracza na darmowy zakład o wartości 20 zł!

Aby skorzystać z freebetu Fortuny należy założyć konto online – wpisując w formularzu nasz kod promocyjny. Co jeszcze? Bonus zostanie przyznany tylko tym graczom, którzy zweryfikują konto, a więc prześlą bukmacherowi skany dokumentu tożsamości. Wówczas będziesz legitymował się statusem konta stałego.

Po zweryfikowaniu danych osobowych zaglądnij do sklepu, gdzie twoje konto zostanie doładowane o darmowe 2800 pkt, które wymienisz na freebet 20 zł. Bonus bez depozytu nie będzie podlegał warunkom obrotu.

Dodatkowo w Fortunie nowi gracze mogą odebrać cashback 115 i bonus 100% do 1000 zł.

LV BET bonus bez depozytu 20 PLN

Darmowy bonus w LV BET to 1 zł i mnożnik kursu x20, co łącznie daje grę za darmową stawkę 20 zł. Co zrobić, by otrzymać freebet? Trzeba zarejestrować pełne konto (nie tymczasowe) i aktywować nasz kod promocji. Dodatkowo po ukończeniu rejestracji wyślij wiadomość na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “bonus bez depozytu”. Niebawem twoje konto powinno zostać doładowane bonusem.

Jak wykorzystać freebet LVBET? Postaw kupon ako złożony z minimum 3 zdarzeń, gdzie kurs minimalny pojedynczego typu wyniesie 1.25, a kurs łączny zakłady przynajmniej 2.50. Tak przygotowany zakład pozwoli ci aktywować mnożnik x20. J

Jak wypłacić bonus? Jeśli wygrasz, to będziesz musiał obrócić kwotę wygranej x2 w zakładach z kursem min. 2.00 (jeśli będzie to pojedynczy kupon) lub 1.50 (w przypadku zakładu “kombi”).

Co więcej otrzymasz w LV BET? Jako nowy gracz masz prawo do dwóch bonusów od wpłat: 1000 i 500 zł.

Totalbet bonus bez depozytu 20 PLN

W Totalbet za samą rejestrację konta otrzymasz 4 freebety po 5 złotych. Jest tylko jedno “ale” – musisz zweryfikować konto, by bonusy zostały dopisane na twoje saldo.

Każdy z bonusów przeznaczony jest na inną dyscyplinę sportu:

 • 5 zł na piłkę nożną,
 • 5 zł na tenis,
 • 5 zł na koszykówkę,
 • 5 zł na siatkówkę.

Jak wykorzystać freebety? Postaw zakład (solo lub ako) za freebet na określony sport pamiętając, by kurs minimalny wyniósł 2.00. I to wszystko. Jeśli wygrasz korzystając z bonusu, to kwota nie podlega obrotowi i możesz przeznaczyć ją na dalszą grę lub wypłacić.

Darmowe zakłady na start

Wyżej opisaliśmy bonusy bez depozytu, które dopisywane są do konta za samą rejestrację. Jest kilku bukmacherów, którzy przyznają darmowe zakłady po dokonaniu wpłaty. To również atrakcyjne oferty, ale jednak angażują nieco nasz kapitał finansowy.

Gdzie otrzymasz freebet za depozyt? Sprawdź!

PZBUK freebet 50 zł

W PZBUK za użycie kodu bonusowego od bonuspedia.pl otrzymasz freebet, który nie podlega warunkom obrotu. Jak to zrobić? Załóż konto na pzbuk.pl i wpisz kod bonusowy, a następnie wpłać 50 zł i postaw zakład za tą sumę po kursie min. 1.80. Dzięki temu otrzymasz darmowy zakład w tej samej kwocie.

Jak wykorzystać freebet? W ciągu 60 dni zagraj dowolny kupon akumulowany w PZBUK po kursie minimalnym 2.00. Gdy wygrasz – to możesz swobodnie zarządzać pieniędzmi, bo bonus i wygrane nie podlegają obrotowi.

eWinner freebet 25 zł

Jak odebrać darmowy zakład w eWinner? Wystarczy zarejestrować się i wpłacić 50 zł, a kolejno zagrać za kwotę depozytu dowolny kupon. Nie ważne, jaki będzie rezultat zakładu, bo i tak eWinner przyzna na twoje konto bonus freebet o wartości 25 zł.

Jak wykorzystać darmowy zakład? W ciągu 7 dni postaw freebet (w całości) na kuponie solo lub ako po kursie minimalnym 2.50. Jeśli wygrasz, to otrzymasz nagrodę bez konieczności spełniania obrotu.

Regulamin i zasady bonusu

Fajnie, że bukmacherzy dają bonusy bez depozytu i darmowe zakłady, ale wiemy też, że swoje wymagają. Dla przykładu nie jest tak, że odbierzesz bonus i możesz go od razu wypłacić z konta, bo wtedy bukmacherzy byliby darmowymi bankomatami. Owszem, dają za darmo bonusy, ale też oczekują pewnej aktywności graczy, by ci skorzystali z ich oferty. 

Freebety trzeba wykorzystać tj. zagrać za ich kwotę, a w niektórych przypadkach należy spełnić obrót bonusem lub wygraną. Chcesz odebrać bonus bez depozytu? Zobacz na co zwrócić uwagę? w takich promocjach:

 • Co zrobić, by zakwalifikować się do promocji? Upewnij się, czy potrzebujesz kodu promocyjnego lub zapisania się do promocji, by zostać objętym ofertą na bonus bez depozytu.
 • Jak zarejestrować konto? W większości przypadków (poza STS) bukmacherzy wymagają zweryfikowania konta przed możliwością skorzystania z bonusu bez depozytu.
 • Jakie są warunki freebetu? Sprawdź, jaki kupon musisz postawić, by darmowy zakład mógł być wykorzystany. O co chodzi? O rodzaj kuponu (solo, ako), kursy (minimalne) oraz typy zakładów (czy z oferty są wyłączone konkretne zdarzenia np. cash-out?).
 • Pamiętaj o czasie promocji – ważne, aby wiedzieć przez ile bonus będzie ważny na twoim koncie oraz ile masz czasu na obrót środkami.
 • Co po wykorzystaniu bonusu? Bywają oferty, że po zagraniu za darmowy zakład promocja dobiega końca, a ty możesz wypłacić wygraną (jeśli wygrasz), ale są też bonusy, które wymagają spełnienia obrotu (wygraną lub stawką). Jeśli bukmacher wymaga obrotu – sprawdź, które kupony będą zaliczone do obrotu oraz z jakimi kursami.

FAQ

Gdzie odbierzesz darmowy bonus za rejestrację?

Bonusy bez depozytu dla nowych graczy za rejestrację konta czekają w STS, Fortunie, LV BET i Totalbet.

Gdzie otrzymasz najwyższy bonus bez depozytu?

Najwięcej bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy otrzymasz w STS – to freebet o wartości 29 zł.

U którego bukmachera otrzymasz freebet bez dowodu osobistego?

STS wypłaca bonus bez depozytu dla graczy, którzy założą tymczasowe konto, bez przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Ile łącznie u polskich bukmacherów otrzymasz w darmowych bonusach?

Korzystając z bonusów bez depozytu u czterech bukmacherów (STS, Fortuna, LV BET, Totalbet), łącznie otrzymasz 89 zł.

Dlaczego warto użyć kod promocyjny na bonus freebet?

Jako bonuspedia.pl współpracujemy z bukmacherami, a to pozwala pozyskiwać dla naszych użytkowników kody promocyjne dające lepsze bonusy. Idąc dalej – użycie naszego kodu może być jedyną szansą na bonus bez depozytu u tego bukmachera lub pozwoli ci zyskać więcej w darmowym zakładzie.