Bonusy bez depozytu - Maj 2024

Aktualne freebety na dziś

Freebet dla nowych graczy

Zobacz, jakie freebety otrzymasz za rejestrację konta:

BukmacherBonusWarunkiRejestracja
Freebet 35 zł
 • Bonus za rejestrację i 1. wpłatę
Odkryj kod
Freebet 20 zł
 • Bonus za weryfikacje konta
 • Freebet jako 2800 punktów FKP
Odkryj kod
LVBETFreebet 20 zł
 • Bonus za rejestrację
 • Bonus 1 zł i mnożnik kursu x20
Odkryj kod
totalbetFreebet 30 zł
 • Bonus za rejestrację
 • Dodatkowe 10 zł za zgody marketingowe
Odkryj kod
fuksiarz logoFreebet 250 zł
 • Bonus po 2. depozycie
Odkryj kod
Freebet 1400 zł
 • Bonus za pięć depozytów po rejestracji
Odkryj kod

Archiwalne promocje

Ostatnio wygasłe freebety

totalbet

Typuj wyniki spotkań, zyskaj nawet 3000 PLN

Weź udział w programie promocyjnym, który polega na wytypowaniu wyników spotkań piłkarskich, prezentowanych na stronię.
Odkryj kod
sts logo

Bonus 30 zł na zakłady sportowe

Stawiaj w STS zakłady bukmacherskie, a jeśli w ciągu jednego tygodnia dokonasz obrotu na kwotę 200 złotych – otrzymasz bonus 30 zł.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o freebetach bez depozytu

Freebety bez depozytu na start

👉 Poniżej prezentujemy opisy i wykorzystanie darmowych bonusów na przykładzie dwóch bukmacherów:

Fortuna freebet bez depozytu

⏳ Kiedy otrzymasz? Po weryfikacji konta
💰 Ile? 20 zł
🔄 Jak użyć? Na kuponie po dowolnych kursach
👉 Szczegóły: Freebet w Fortunie

Legalny operator Fortuna bonus bez depozytu nowym graczom wypłaca jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Zapytasz: gdzie ta gotówka na grę? Otóż, otrzymane punkty można wymienić w Sklepie Gracza na darmowy zakład o wartości 20 zł!

Odbierz freebet od Fortuny!

Aby skorzystać z freebetu Fortuny należy założyć konto online – wpisując w formularzu nasz kod promocyjny. Co jeszcze? Bonus zostanie przyznany tylko tym graczom, którzy zweryfikują konto, a więc prześlą bukmacherowi skany dokumentu tożsamości. Wówczas będziesz legitymował się statusem konta stałego.

Po zweryfikowaniu danych osobowych zaglądnij do sklepu, gdzie twoje konto zostanie doładowane o darmowe 2800 pkt, które wymienisz na freebet 20 zł. Bonus bez depozytu nie będzie podlegał warunkom obrotu.

LV BET freebet bez depozytu

⏳ Kiedy otrzymasz? Po weryfikacji konta
💰 Ile? 20 zł
🔄 Jak użyć? Kupon AKO (min. 3 typy) po kursach min. 1.25
👉 Szczegóły: Freebet w LVBET

Darmowy bonus w LV BET to 1 zł i mnożnik kursu x20, co łącznie daje grę za darmową stawkę 20 zł. Co zrobić, by otrzymać freebet? Trzeba zarejestrować pełne konto (nie tymczasowe) i aktywować nasz kod promocji. Dodatkowo po ukończeniu rejestracji wyślij wiadomość na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “bonus bez depozytu”. Niebawem twoje konto powinno zostać doładowane bonusem.

Odbierz freebet od LVBET!

Jak wykorzystać freebet LVBET? Postaw kupon ako złożony z minimum 3 zdarzeń, gdzie kurs minimalny pojedynczego typu wyniesie 1.25, a kurs łączny zakłady przynajmniej 2.50. Tak przygotowany zakład pozwoli ci aktywować mnożnik x20.

Jak wypłacić bonus? Jeśli wygrasz, to będziesz musiał obrócić kwotę wygranej x2 w zakładach z kursem min. 2.00 (jeśli będzie to pojedynczy kupon) lub 1.50 (w przypadku zakładu “kombi”).

Totalbet freebet bez depozytu

⏳ Kiedy otrzymasz? Po rejestracji z wyrażeniem zgód marketingowych
💰 Ile? 30 zł
🔄 Jak użyć? Kupon solo lub ako z kursem min. 2.00
👉 Szczegóły: Freebet w Totalbet

Jeśli chcesz odebrać powiększony bonus bez depozytu od Totalbet, to pamiętaj o jednym, istotnym ruchu. Rejestrując konto u tego bukmachera w formularzu wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Dzięki temu twój freebet zostanie doładowany o 10 złotych. Łącznie zgarniesz 30 zł bez depozytu.

Betters freebet bez depozytu

⏳ Kiedy otrzymasz? Po rejestracji z wyrażeniem zgód marketingowych i weryfikacji danych osobowych
💰 Ile? 5 zł
🔄 Jak użyć? Kupon solo lub ako z kursem min. 1.80
👉 Szczegóły: Freebet w Betters

W Betters freebet przyznawany jest automatycznie na twoje konto, jeśli zastosujesz się do regulaminu promocji. Co musisz zrobić? Po prostu otworzyć konto ze zgodami marketingowymi, a następnie je zweryfikować. To pozwoli ci uzyskać darmowe 5 zł na obstawianie zakładów.

Darmowe zakłady na start

Wyżej opisaliśmy freebety bez depozytu, które dodawane są do konta za samą rejestrację. Jest kilku bukmacherów, którzy przyznają darmowe zakłady po dokonaniu wpłaty. To również atrakcyjne oferty, ale jednak angażują nieco nasz kapitał finansowy.

Gdzie otrzymasz freebet za depozyt? Sprawdź!

Fuksiarz freebet

⏳ Kiedy otrzymasz? Po 1. wpłacie
💰 Ile? 20 zł
🔄 Jak użyć? Kupon na LALIGA ako z kursami min. 1.40
👉 Szczegóły: Freebet w Fuksiarzu

W Fuksiarzu freebet funkcjonuje jako dodatkowy bonus za nasz kod promocyjny. To ważne: jeśli chcesz odebrać freebet u tego bukmachera – musisz skorzystać z linku rejestracyjnego poniżej. Po pierwszej wpłacie otrzymasz zakład bez ryzyka i freebet na mecze LALIGA.

Odbierz freebet od Fuksiarza!

Superbet freebet

⏳ Kiedy otrzymasz? Po 1. depozycie
💰 Ile? 35 zł
🔄 Jak użyć? Kupon z dowolnymi kursami
👉 Szczegóły: Freebet w Superbet

W Superbet otrzymasz freebet, jeśli zarejestrujesz konto, a następnie w ciągu 14 dni dokonasz wpłaty na minimalną kwotę 50 złotych. To konieczne warunki w celu uzyskania darmowego zakładu.

Odbierz freebet od Superbet!

Betcris freebet

⏳ Kiedy otrzymasz? Po pięciu kolejnych wpłatach
💰 Ile? 1400 zł
🔄 Jak użyć? Kupon solo z kursem min. 1.80

W Betcris po rejestracji konta otrzymasz freebet za każdą z pięciu kolejnych wpłat. W przypadku pojedynczego depozytu może to być maksymalnie 50% do 500 złotych. Każdy z freebetów należy wykorzystać w ten sam sposób tj. na kuponie pojedynczym z kursem minimalnym 1.80.

Odbierz freebet od Betcris!

Czym są bonusy bez depozytu?

Bonusy bez depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, która polega na przyznaniu graczowi darmowej bonifikaty 💰. Aby otrzymać bonus nie trzeba wpłacać swoich pieniędzy – stąd nazwa “bonus bez depozytu”. Najczęściej darmowy zakład przyznawany jest za samą rejestrację konta z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Czy bonus bez depozytu to darmowe pieniądze? I tak, i nie. Z jednej strony – tak, bo otrzymujesz freebet, z drugiej – nie, bo żeby odebrać bonus musisz spełnić jakiś warunek np. założyć konto u danego bukmachera online. Jedno jest pewne: nie musisz wpłacać depozytu, by postawić pierwszy zakład za prawdziwe pieniądze. A to zawsze przyjemna sprawa, bo stajesz przed sytuacją win-win. Co by się nie stało wychodzisz na swoje. W razie wygrania – otrzymujesz wygraną, a przegrywając tracisz darmową stawkę.

Dlaczego to popularne i opłacalne bonusy?

💡 Przyczyna popularności jest prosta: darmowe gratyfikacje działają na wyobraźnię nie tylko klientów zakładów bukmacherskich, ale każdego konsumenta. Poza marketingowym oddziaływaniem na psychologię darmowe bonusy w zakładach mają wiele obiektywnych plusów np. możliwość poznania oferty bukmachera, wypróbowania zakładów, aż w końcu dają okazję na wygranie gotówki bez inwestycji własnych pieniędzy. To fakty, z którymi trudno polemizować, a gracze widząc to chętnie poszukują takich ofert.

Wiemy, że zakłady sportowe niosą ze sobą ryzyko strat finansowych. Darmowe bonusy bukmacherskie pozwalają to ryzyko ograniczyć, bo korzystamy z wirtualnych pieniędzy otrzymanych od bukmachera. Dzięki temu odbierając freebet możemy tylko wygrać.

Kiedy bukmacher daje freebet bez depozytu?

Darmowe zakłady pojawiają się u bukmacherów w ramach dwóch promocji:

 • Dla nowych graczy – po rejestracji konta
 • Dla stałych klientów – w trakcie gry z okazji meczów, turniejów lub innych wydarzeń sportowych

Jak widzisz freebety dostępne są zarówno jako prezenty na powitanie, a także jako stałe elementy promocji bukmacherskich. Z tego typu bonusu skorzystasz nie tylko jako nowy klient, ale również jako zaawansowany gracz.

Jak działają darmowe bonusy?

Bukmacherzy mają dwa cele oferując darmowe zakłady. W przypadku darmowe zakładynowych graczy – freebet bez depozytu ma być wabikiem klientów, z kolei dla stałych użytkowników – ma działać aktywizująco, by ci powracali na strony bukmachera. Jak działają bonusy bez depozytu z perspektywy graczy?

Tak jak pozostałe bonusy u bukmachera, tak i freebety mają określone warunki. Gdy bonus bez depozytu występuję w ofercie powitalnej, to żeby go odebrać należy zarejestrować konto oraz opcjonalnie wpisać kod promocyjny. Co więcej? W zależności od bukmachera trzeba zastosować się do zasad jego wykorzystania, czyli kursu minimalnego na kuponie i warunków obrotu. Każda promocja ma swój regulamin – także ta bez depozytu, o czym zawsze trzeba pamiętać.

Upraszczając i generalizując – bonusy bez depozytu oznaczają dla nas środki na grę, ale trzeba je zgodnie z zasadami wykorzystać. A kto ustala reguły gry? Oczywiście bukmacher.

Obstawiając za freebet trzeba wiedzieć, że wygraną stanowi kwota pomniejszona o stawkę zakładu i 12% podatku. Co to oznacza? Jeśli trafisz zakład za freebet 25 zł, to otrzymasz wygraną netto, bez stawki, a więc twoja wygrana będzie o 25 zł mniejsza niż podczas typowania za własne pieniądze.

Regulamin i zasady bonusu

Fajnie, że bukmacherzy dają bonusy bez depozytu i darmowe zakłady, ale wiemy też, że swoje wymagają. Dla przykładu nie jest tak, że odbierzesz bonus i możesz go od razu wypłacić z konta, bo wtedy bukmacherzy byliby darmowymi bankomatami. Owszem, dają za darmo bonusy, ale też oczekują pewnej aktywności graczy, by ci skorzystali z ich oferty. 

Freebety trzeba wykorzystać tj. zagrać za ich kwotę, a w niektórych przypadkach należy spełnić obrót bonusem lub wygraną. Chcesz odebrać bonus bez depozytu? Zobacz na co zwrócić uwagę? w takich promocjach:

 • Co zrobić, by zakwalifikować się do promocji? Upewnij się, czy potrzebujesz kodu promocyjnego lub zapisania się do promocji, by zostać objętym ofertą na bonus bez depozytu.
 • Jak zarejestrować konto? W większości przypadków bukmacherzy wymagają zweryfikowania konta przed możliwością skorzystania z bonusu bez depozytu.
 • Jakie są warunki freebetu? Sprawdź, jaki kupon musisz postawić, by darmowy zakład mógł być wykorzystany. O co chodzi? O rodzaj kuponu (solo, ako), kursy (minimalne) oraz typy zakładów (czy z oferty są wyłączone konkretne zdarzenia np. cash-out?).
 • Pamiętaj o czasie promocji – ważne, aby wiedzieć przez ile bonus będzie ważny na twoim koncie oraz ile masz czasu na obrót środkami.
 • Co po wykorzystaniu bonusu? Bywają oferty, że po zagraniu za darmowy zakład promocja dobiega końca, a ty możesz wypłacić wygraną (jeśli wygrasz), ale są też bonusy, które wymagają spełnienia obrotu (wygraną lub stawką). Jeśli bukmacher wymaga obrotu – sprawdź, które kupony będą zaliczone do obrotu oraz z jakimi kursami.

FAQ

Gdzie odbierzesz freebet bez depozytu za rejestrację?

Bonusy bez depozytu dla nowych graczy za rejestrację konta czekają w Fortunie i LVBET.

Gdzie otrzymasz najwyższy freebet?

Najwięcej środków w bonusie freebet możesz odebrać od Fuksiarza. To 50% od wpłaty do 250 złotych.

U którego bukmachera otrzymasz freebet bez dowodu osobistego?

Superbet i PZBUK wypłaca darmowy zakład dla graczy, którzy założą tymczasowe konto, bez przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Ile łącznie u polskich bukmacherów otrzymasz w darmowych bonusach?

Korzystając z bonusów bez depozytu i freebetów u sześciu bukmacherów (Fortuna, LV BET, Fuksiarz, Totalbet, Superbet i PZBUK), łącznie otrzymasz 405 zł.

Dlaczego warto użyć kod promocyjny na freebet?

Jako bonuspedia.pl współpracujemy z bukmacherami, a to pozwala pozyskiwać dla naszych użytkowników kody promocyjne dające lepsze bonusy. Idąc dalej – użycie naszego kodu może być jedyną szansą na bonus bez depozytu u tego bukmachera lub pozwoli ci zyskać więcej w darmowym zakładzie.