Zakłady bez ryzyka - Wrzesień 2022

Sprawdź aktualne zakłady bez ryzyka na dziś:

Zakłady bez ryzyka za rejestrację konta – Wrzesień 2022

To bonusy cashback, które są dostępne dla nowych klientów po rejestracji

BukmacherBonusWarunkiKiedy wygasaRejestracja
STS100% do 30 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu z konta depozytowego
 • Zwrot stawki bez obrotu

2020-06-01 12:00:00

Odkryj kod
Fortuna100% do 115 zł
 • Bonus ważny przez 10 dni od rejestracji
 • Zwrot stawki nie podlega obrotowi

2020-07-01 12:00:00

Odkryj kod
Betclic100% do 550 zł
 • Obrót zwrotem x6 w zakładach z kursem min. 2.00

2020-08-01 12:00:00

Odkryj kod
Betfan100% do 100 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu z konta depozytowego
 • Obrót zwrotem x5 w zakładach AKO z kursem min. 1.45

2020-08-01 12:00:00

Odkryj kod
eWinner100% do 150 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu
 • Obrót x6 w zakładach z kursem min 2.00

2020-06-01 12:00:00

Odkryj kod

Archiwalne promocje

Ostatnio wygasłe zakłady bez ryzyka

sts logo

Bonus cashback 25 zł na e-sport

STS oferuje 10% cashback do 25 złotych w zakładach na e-sport.
Odkryj kod
sts logo

Cashback 25 zł na sporty wirtualne

W ciągu tygodnia postaw w STS zakład na sporty wirtualne na łączną kwotę 300 zł, a otrzymasz zwrot stawki 25 zł.
Odkryj kod
fortuna

50% zwrot stawki do 25 zł na e-sport

W Fortunie odzyskasz 50% stawki do 25 zł, jeśli w trakcie trwania promocji będziesz typował zakłady na e-sport.
Odkryj kod
Betclic-logo

Bonus cashback 40 PLN na e-sport

Zagraj w Betclic kupon wielokrotny złożony z meczów e-sportu, a jeśli nie trafisz bukmacher wypłaci ci zwrot stawki 40 PLN!
Odkryj kod

Co powinieneś wiedzieć o bonusach cashback:

Co to są bonusy cashback?

Zacznijmy od początku, czyli tłumaczenia z angielskiego na polski. Cash to pieniądze, a back – zwrot. W wolnym tłumaczeniu cashback to zwrot pieniędzy. W kontekście zakładów bukmacherskich bonus cashback oznacza zwrot postawionej stawki?

Bonusy cashback, to inaczej zakłady bez ryzyka – u polskich bukmacherów to na przemian stosowane nazewnictwo w tego typu ofertach. Jako skróty myślowe i chwyty marketingowe cashbacki określane są również jako darmowe zakłady, ubezpieczone kupony i bezpieczne zakłady. W każdym razie clou oferty pozostaje takie same – korzystając z tego typu promocji w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot swoich pieniędzy.

Zakłady bez ryzyka stosowane są jako bonusy powitalne (dla nowych graczy), a także w formie stałych promocji (dla zarejestrowanych klientów).

Najważniejsze informacje o zakładzie bez ryzyka?

 • Zakład w ramach oferty cashback stawiasz za własne pieniądze, a zwrot stawki otrzymasz tylko w przypadku porażki
 • Bonus cashback występuje w ofertach dla nowych i stałych graczy
 • W zależności od promocji zwrot może stanowić 100% lub 50% stawki
 • Najwyższy bonus cashback w Polsce oferuje Betclic: 550 zł
 • Zakłady bez ryzyka dostępne są również w STS, Fortunie, eWinner i Betfan

Na czym polega zakład bez ryzyka?

To proste: wpłacasz pieniądze i stawiasz kupon zgodnie z warunkami promocji, a następnie siedzisz w fotelu i oczekujesz rezultatu (siedzenie w fotelu nie jest konieczne – opcjonalnie można robić inne rzeczy). Gdy wygrasz – pieniądze trafiają na twoje konto. Co jeśli przegrasz? Wówczas odczuwasz komfort grania bez ryzyka, bo na twoje konto wracają pieniądze, które wcześniej zainwestowałeś w nietrafiony kupon.

Jasne zasady sprawiają, że gracze zakładów bukmacherskich chętnie korzystają z bonusów cashback. Dlaczego? Bo czarno na białym widać, jak działa promocja. Trafiasz – otrzymujesz wygraną, przegrywasz – dostajesz zwrot. Sytuacja win-win.

Zakład bez ryzyka a bonus freebet

W teorii bukmacherskiej łatwo rozróżnić zakład bez ryzyka a bonus freebet (darmowy zakład). Choć wielu stosuje te pojęcia zamiennie, to de facto obie promocje różnią się od siebie. Czym jest cashback, a czym freebet?

Na starcie wyjaśnijmy, że obie promocje są atrakcyjne dla klienta, bo nie nadwyrężają naszego budżetu na grę. Dzięki cashbackowi możemy otrzymać zwrot stawki, a w ofercie freebetu gramy na koszt bukmachera. W obu przypadkach, gdy przegramy – nic wielkiego się nie dzieje.

Gdzie są różnice w bonusie cashback a darmowym zakładzie – sprawdź:

 • Zakład bez ryzyka – grasz za swoje pieniądze, a gdy przegrasz otrzymujesz cashback (pomniejszony o 12% podatku). Jednak jeśli wygrasz kupon zostanie rozliczony normalnie, czyli: kurs całkowity * stawka = twoja wygrana.
 • Darmowy zakład – typujesz za pieniądze od bukmachera (wciąż grasz bez ryzyka), a jeśli wygrasz, to na twoje konto zostanie przelana wygrana netto pomniejszona o kwotę freebetu.

Różnica polega na tym, że w przypadku zagrania zakładu bez ryzyka za swoje pieniądze – otrzymasz pełną wygraną, a obstawiając za freebet od kwoty wygranej odejmuje się stawkę.

Bonusy cashback dla nowych graczy – oferty bukmacherów

Zakłady bez ryzyka przy rejestracji dostępne są u pięciu legalnych bukmacherów. Przypomnijmy, że aby uzyskać wyższy cashback warto skorzystać z naszych kodów promocyjnych?

Poniżej prezentujemy opisy cashbacków, jakie możesz zyskać za rejestrację konta:

Betclic cashback 550 PLN

Na pierwszym miejscu honorujemy bukmachera Betclic, który oferuje najwyższy bonus cashback. To okazja postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do kwoty 550 złotych! Tyle bukmacher przyzna zwrotu, jeśli twój pierwszy kupon w Betclic okaże się przegrany.

Bonus Betclic

Warunki zakładu bez ryzyka Betclic: minimalna stawka 1 zł | maksymalna stawka 550 zł | min. kurs kuponu 1.14

W przypadku zwróconej stawki – kwota cashback podlega warunkom obrotu. Bonus trzeba obrócić x6 w zakładach po kursie minimalnym 2.00. Czas na obrót to 30 dni.

Fortuna zakład bez ryzyka 115 PLN

Nowi klienci Fortuny z naszym kodem promocyjnym odbiorą o 15% wyższy zakład bez ryzyka niż w standardzie. W ramach promocji bukmacher ubezpieczy pierwszy kupon do kwoty 115 zł. Jeśli nie trafisz – maksymalnie tyle zwrotu możesz otrzymać.

Warunki cashbacku Fortuna: minimalna stawka 20 zł | maksymalna stawka 115 zł | dowolny kurs kuponu

Jeśli otrzymałeś zwrot cashback to nie podlega on warunkom obrotu.

STS zakład bez ryzyka

W STS zakład bez ryzyka nowy klient odbierze tylko po rejestracji konta z naszym kodem promocyjnym (oferta cashbacku nie jest dostępna w standardzie). Ubezpieczenie sięga kwoty 30 złotych.

Warunki cashbacku STS: minimalna stawka 20 zł | maksymalna stawka 30 zł | dowolny kurs zakładu

Bonus nie podlega dalszym warunkom obrotu, a oferta łączy się z freebetem 29 zł i bonusem 100% od depozytu do 1200 zł.

eWinner cashback 150 PLN

Po rejestracji w eWinner i zrobieniu pierwszego depozytu otrzymasz prawo do zagrania zakładu bez ryzyka do kwoty 150 zł.

Warunki zakładu bez ryzyka eWinner: minimalna stawka 20 zł | maksymalna stawka 150 zł | minimalny kurs niewymagany

Jeśli twój pierwszy zakład przegra, to eWinner przyzna zwrot stawki pomniejszony o 12% (podatek). Bonus cashback podlega obrotowi x6 w zakładach z kursem min. 2.00. Czas na wypełnienie obrotu to 30 dni.

Betfan zakład bez ryzyka 100 zł

Jeśli użyjesz kodu bonusowego w Betfan, to otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 zł. W razie porażki pierwszych typów – na twoje konto wróci postawiona stawka.

Warunki bonusu Betfan: minimalna stawka 10 zł | maksymalna stawka 100 zł | minimalny kurs kuponu 1.14

Gdy nie trafisz pierwszego kuponu w Betfan otrzymasz zwrot. Co dalej? Warunki obrotu bonusem, za który trzeba zagrać 5 razy korzystając z kuponów ako, gdzie min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1.45.

Zasady bonusu cashback

Tak jak pozostałe bonusy bukmacherskie, tak i bonusy bez ryzyka obłożone są regulaminem. U każdego bukmachera wykorzystanie zakładu bez ryzyka wiąże się z podjęciem innych kroków, bo różnica może dotyczyć rodzaju kuponu, kwoty stawki i obrotu zwrotem. To tylko część kruczków prawnych na jakie trzeba zwrócić uwagę korzystając z cashbacku. Co sprawdzić w regulaminie promocji?

 • Moment przyznania bonusu – warto wiedzieć, który zakład objęty jest ubezpieczeniem. Zazwyczaj w bonusach powitalnych na bonus cashback można liczyć obstawiając pierwszy kupon z konta depozytowego. A więc – ofercie bez ryzyka podlega pierwszy zakład postawiony za własne pieniądze.
 • Na jaki zwrot mogę liczyć – sprawdź do jakiej kwoty bukmacher przyznaje zwrot stawki oraz jaka jest wysokość bonusu: czy to 100% zwrotu, a może 50%? W ten sposób będziesz wiedział ile maksymalnie możesz postawić, by skorzystać z pełnego cashbacku, a także przygotujesz się na ewentualny zwrot całej stawki lub jej części.
 • Czas aktywacji cashbacku – ile czasu masz na skorzystanie z promocji bez ryzyka? Np. w Fortunie to 10 dni od rejestracji konta.
 • Rodzaj zakładu – zwróć uwagę, jakie typy kwalifikują się do grania bez ryzyka, czy ubezpieczeniem objęte są kupony pojedyncze lub akumulowane. Tutaj przypominamy także, że nie można korzystać z funkcji cash-out korzystając z bonusów
 • Kursy minimalne zakładu bez ryzyka – bywa, że bukmacherzy określają, jakie kursy możesz zagrać, by kupon kwalifikował się do cashbacku. Inaczej mówiąc poniżej jakiego przedziału kursowego nie możesz schodzić np. do oferty Betclic zaliczają się kursy powyżej 1.14
 • Sporty – trafiamy na bonusy, z których są wyłączone niektóre oferty bukmachera np. sporty wirtualne. Z kolei bywa tak, że niektóre zakłady bez ryzyka są dedykowane stricte na określony mecz lub dyscyplinę sportową – trzeba zawsze wiedzieć, jakie wydarzenie sportowe podlega promocji
 • Minimalna stawka – ile musisz postawić, by kupon liczył się do zakładu bez ryzyka
 • Obrót bonusem – co dalej należy zrobić, jeśli otrzymałeś zwrot stawki? Zdarza się, że bukmacherzy wymagają spełnienia obrotu bonusowym zwrotem – a więc gry za określoną kwotę przed możliwością wypłaty bonusu
 • Dodatkowe warunki udziału w promocji – co trzeba zrobić, by cashback został przyznany? Można tu wyróżnić: wpisanie kodu promocyjnego, zapisanie się do oferty lub zaznaczenie podczas rejestracji pola “chcę odebrać bonus powitalny”.

Zwrot cashback a podatek

Korzystając z bonusów cashback trzeba mieć z tyłu głowy polskie prawo, a więc to, że od każdego zakładu bukmacher pobiera 12% na podatek. Co to oznacza? To że mnożnik na kuponie wynosi 0.88 a nie 1.00. Ma to swoje zastosowanie także przy wypłacie zwrotów stawki.

Dla przykładu, jeśli w Fortunie chciałbyś otrzymać 100 zł bonusu cashback, to twój pierwszy zakład musiałby być postawiony po stawce 113.64 zł. W takiej sytuacji 13.64 zł (czyli 12%) poszedłby na podatek, a twój zwrot mógłby wynieść 100 zł. Jeśli zagrałbyś kupon za 100 zł, to twój cashback w razie niepowodzenia wyniósłby 88 zł, bo 12 zł bukmacher potrąciłby na podatek.

A więc chcąc odebrać maksymalny zakład bez ryzyka zawsze przy stawianiu kuponu trzeba doliczyć 12%, które zostanie potrącone. Kolejny przykład: jeśli chcesz zgarnąć zakład bez ryzyka 550 zł w Betclic – to stawka brutto twojego kuponu musi wynieść 624 zł.

Zwroty stawek przyznawane są jako kwoty netto, a więc są pomniejszone o 12% podatku.

FAQ

Dlaczego zakłady bez ryzyka się opłacają?

Odpowiedź jest prosta: bo możesz tylko wygrać. Zgodnie z warunkami promocji, jeśli nie trafisz kuponu u bukmachera, to on zwróci ci stawkę!

Gdzie mogę odebrać bonusy cashback?

Jeśli poszukujesz zakładów bez ryzyka dla nowych graczy, to polecamy rejestrację konta w Betclic, Fortunie i STS. Tam dzięki naszym kodom promocyjnym otrzymasz specjalne cashbacki na pierwszy zakład.

Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka?

Mechanizm u każdego bukmachera jest podobny: rejestrujesz konto, wpłacasz pieniądze i stawiasz kupon. Jeśli przegrasz – bukmacher przyznaje ci zwrot stawki. Oczywiście to lekkie uproszczenie, bo w zależności od operatora może różnić się regulamin i wymogi związane m.in. z rodzajem kuponu i kursami.

Jakie są warunki obrotu bonusem cashback?

To zależy od konkretnej oferty bukmachera. Dla przykładu zakłady bez ryzyka w Fortunie i STS nie podlegają obrotowi! Z kolei cashback Betclic trzeba obrócić x6 po kursie min. 2.00. Jak widzisz nie ma reguły, dlatego zachęcamy do czytania regulaminów promocji.