Etoto aplikacja: bonus 20 zł

W Etoto aplikacja pozwala na zdobycie bonusu w formie darmowego zakładu za 20 złotych. To kwota, która jest dedykowana tylko nowym użytkownikom, którzy po rejestracji konta zainstalują aplikację Etoto. Daje to przepustkę udziału w promocji mobile, dzięki której uzyskasz freebet 20 zł. Jak odebrać bonus na telefon od Etoto? Wszystkiego dowiesz się w tym miejscu.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusie mobile w Etoto:

Bonus w aplikacji Etoto

📱 Etoto pozwala na odebranie standardowego bonusu powitalnego, a także ekstra promocji dedykowanej tylko w zakładach mobile. Użytkownicy, którzy chcą uzyskać więcej od tego bukmachera powinni po rejestracji konta pobrać i zainstalować jego aplikację. To daje szanse na postawienie darmowego zakładu o wartości 20 złotych.

Bonus mobile łączy się z podstawowym pakietem na start Etoto. W tym samym czasie możesz odebrać bonus 200% bez obrotu, a także freebet w aplikacji. Co musisz zrobić? Przede wszystkim zarejestrować konto z kodem bonusowym Etoto. Co jeszcze? Dokonać dowolnej wpłaty po zalogowaniu.

👉 W Etoto freebet działa tylko w aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz obstawić darmowy zakład, to powinieneś po rejestracji zainstalować apk tego bukmachera. Następnie po zalogowaniu się do niej twoje saldo zostanie doładowane darmowym bonusem od Etoto. Freebet również powinieneś wykorzystać obstawiając przez aplikację.

Mobilny bonus Etoto odbierzesz na urządzeniach z następującymi systemami operacyjnymi:

✅ Android
✅ iOS

Jak odebrać freebet na telefon?

Freebet Etoto może być przez ciebie użyty w telefonie, ale też tablecie. Powyżej wskazaliśmy na jakie urządzenia możesz zainstalować aplikację tego bukmachera. Jest ona kompatybilna z dwoma głównymi systemami, które obsługują większość urządzeń mobilnych. Aby jednak odebrać freebet najpierw powinieneś zarejestrować się w serwisie etoto.pl.

Rejestracja to konieczny warunek, żeby uzyskać od Etoto bonus na telefon. W tym przypadku freebet stanowi rozszerzenie powitalnej oferty. Za użycie kodu promocyjnego u tego operatora otrzymasz bonus 200% do 100 złotych, a dodatkowo darmowy zakład w aplikacji mobilnej. W tym miejscu koncentrujemy się właśnie na bonusie mobile.

BonusWarunki
Freebet 20 złBonus za instalacje aplikacji
Obrótx1, dowolne kursy
Czas7 dni od wpłaty

W Etoto freebet na telefon nie jest przyznawany jako bonus bez depozytu. To niejako prezent za instalację aplikacji, ale też wykonanie pierwszej wpłaty. Jeśli chcesz uzyskać podstawowy bonus Etoto, to jesteś zobligowany do wykonania depozytu. Gdy go wykonasz to automatycznie uzyskasz darmowy zakład w aplikacji.

Wpłatę, która otworzy ci drogę do bonusu mobile, możesz wykonać za pośrednictwem jednej z wybranych metod:

  • Przelewy 24
  • BLIK
  • VISA
  • Mastercard
  • Paysafecard

Gdy bukmacher zaksięguje twój depozyt, to od razu przyzna ci freebet 20 złotych. Będziesz go mógł zobaczyć na saldzie bonusowym. Wówczas nie pozostanie ci nic innego, jak instalacja aplikacji i użycie darmowego zakładu.

Bonus mobile Etoto – instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w Etoto
  2. Zaloguj na konto Etoto i zrób pierwszy depozyt
  3. Pobierze aplikację mobile i zainstaluj ją na swoje urządzenie
  4. Przygotuj dowolny zakład (wyłączając sporty wirtualne), a następnie wykorzystaj freebet w telefonie

💡 Za pośrednictwem edycji kuponu jako stawka możesz wybrać bonus 20 zł, co będzie oznaczało, że chcesz zagrać za freebet odebrany od Etoto. Gdy to zrobisz – poczekaj na rozstrzygnięcie zakładu. Jeśli wygrasz otrzymasz zysk netto w formie gotówki. Co to oznacza? To że pieniądze będą do twojej dyspozycji (bez obrotu).

Przykład wykorzystania bonusu w aplikacji

W aplikacji freebet możesz użyć w zakładach przedmeczowych lub na żywo. Co istotne, jeśli zdecydujesz się na grę za bonus, to pamiętaj, że możesz to zrobić tylko grając za pośrednictwem apk. Bonusu mobile nie możesz wykorzystać m.in. na stronie etoto.pl.

Jeśli otworzysz konto Etoto, to dane logowania będą takie same w serwisie tego bukmachera, jak i aplikacji mobile. To oznacza, że wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, żeby aktywować bonus mobile. Po dokonaniu pierwszej wpłaty masz 7 dni na to, żeby użyć freebet w aplikacji. Jeśli nie wyrobisz się w tym czasie, to bonus przepadnie.

🔎 Zwróć uwagę na to, że w razie wygranej (przy użyciu freebetu) otrzymasz kwotę netto z zakładu. Co to oznacza? To że zostanie ona pomniejszona o wartość freebetu. Dla przykładu: masz do wygrania na kuponie 100 zł. W sytuacji, gdy zakład zostanie rozliczony poprawnie odbierzesz 80 zł (stawka zostanie potrącona).

Co warto wyróżnić w promocji Etoto, to brak warunków obrotu wygranej kwoty.

Warunki promocji w apk Etoto

Wykonując testy bonusu mobile, a także zapoznając się z jego regulaminem doszliśmy do wniosków, że to promocja bez większych wad. Pierwsze co, to bukmacher nie nakłada konkretnego limitu pierwszej wpłaty, która determinuje odbiór freebetu. Co jeszcze? Warto podkreślić, że darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolnych kursach, a wygrana nie jest objęta obrotem. Jeśli ci się poszczęści, to możesz odebrać pieniądze i wypłacić je na konto bankowe.

Wybierając freebet w aplikacji Etoto powinieneś zwrócić uwagę na jedną datę:

📅 7 dni – tyle czasu masz od depozytu na instalacje aplikacji i użycie freebetu.

Co ważne, nie ma znaczenia czy dysponujesz urządzeniem na Androidzie lub iOS. Na obu tych systemach freebet działa dokładnie tak samo.

Aplikacja Etoto

Bukmacher Etoto dysponuje aplikacją, która zbiera pochlebne recenzje. Zwłaszcza po tym, gdy została udoskonalona w 2022 roku. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim to, że działa sprawnie i szybko. Dodatkowo posiada ciekawe funkcjonalności takie jak mojeID, co pozwala na zweryfikowanie danych osobowych bez skanu/zdjęć dokumentu tożsamości.

Aplikacja jest gotowa do pobrania na systemy Android i iOS. Ile zajmuje miejsca na urządzenia? Według naszych testów około 114 MB. Posiadając iPhone lub inne urządzenie oparte o iOS możesz ją znaleźć w App Store. W przypadku Androida aplikację zainstalujesz tylko bezpośrednio ze strony etoto.pl.

Bonusy na telefon od bukmacherów

Większość bukmacherów w Polsce pozwala na obstawianie zakładów poprzez mobilne aplikacje. Jednak nie wszyscy dysponują dedykowanymi bonusami na telefon. Tych bukmacherów wcale nie ma aż tak wielu. Na bonuspedia.pl na bieżąco śledzimy oferty w aplikacjach, a poniżej znajdziesz aktualne bonusy w telefonach:

BukmacherBonusSzczegóły
SuperbetFreebet 20 złSprawdź!
EtotoFreebet 20 złSprawdź!
NoblebetFreebet 20 złSprawdź!
Totolotek100% do 49 złSprawdź!