Kody Bonusowe od Etoto przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Etoto dla nowych graczy

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Etoto dla nowych graczy

Etoto Kod Bonusowy vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Betclic z Top 3 najlepszych kodów bonusowych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Etoto

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Etoto

Etoto kod bonusowy VIP

Czy potrzebujesz kodu bonusowego, by odebrać bonusy Etoto? Gdzie wpisać kod promocyjny? Sprawdź nasz opis tego bukmachera i zobacz, jak skorzystać z powitalnej oferty VIP.

Zakładasz konto w Etoto i trafiłeś na pole “kod bonusowy”. Zastanawiasz się: jakie hasło wpisać, by zyskać możliwie jak najwięcej? Mamy dla ciebie dobre info – ?wcale nie musisz podawać kodu promocyjnego, by odebrać bonusy Etoto. Bukmacher na chwilę obecną nie oferuje, ani nie wymaga użycia vouchera w celu uzyskania bonusów powitalnych.

Przechodząc z naszej strony przez link promocyjny automatycznie zyskasz prawo do bonusów VIP dla nowych graczy. Dlaczego w Etoto kod bonusowy nie jest wymagany? Dlatego, że bukmacher dla każdego partnera oferuje takie same warunki współpracy, a więc każdy z poleconych graczy otrzymuje taki sam bonus.

Kiedy kod bonusowy zostanie aktywowany?

Etoto tylko pewnymi okresami uruchamia kod bonusowy. Dzieje się tak m.in. z okazji wielkich imprez sportowych np. Euro czy Mundial. Nie mamy dokładnych informacji, kiedy bukmacher włączy kod, by nowi klienci mogli cieszyć się dedykowanymi bonusami np. darmowymi zakładami niedostępnymi w standardowej ofercie. Jednak pamiętaj, bonuspedia to źródło kodów bukmacherskich i jeśli specjalnych voucher pojawi się w Etoto, to zaraz cię o tym poinformujemy!

Jak otrzymać kod bonusowy? Rejestracja

 1. Rozpocznij rejestrację w Etotoetoto kod bonusowy
 2. Na pierwszej stronie rejestracji podaj dane: imię, nazwisko, datę urodzenia, płeć i adres e-mail
 3. W kolejnym etapie, czyli drugim kroku formularza uzupełnij pola związane z: adresu zameldowania, kraju, narodowości, numeru PESEL, numeru dokumentu tożsamości i numeru telefonu
 4. Na końcu, czyli trzeciej stronie wpisz: login, hasło, wybierz walutę oraz wklej kod bonusowy (na chwilę obecną nie jest to wymagane)
 5. W celu finalizacji rejestracji zaznacz wymagane zgody odnośnie pełnoletności i polityki prywatności oraz podaj kod captcha i kliknij “załóż konto”
 6. Bukmacher poprosi cię o podanie rachunku bankowego (na który będziesz chciał otrzymywać wygrane) oraz skany dokumentu tożsamości (dowód lub paszport)
 7. Po załączeniu dokumentów otrzymasz link aktywacyjny na e-mail – kliknij go, a twoja rejestracja w Etoto zostanie ukończona

Czas rejestracji zajmuje 3-5 minut⏰. Po zweryfikowaniu konta będziesz mógł dokonać pierwszej wpłaty i odebrać bonus powitalny.

Jakie bonusy otrzymasz za kod w Etoto?

W Etoto obowiązuje jeden bonus dla nowych graczy. To potrojenie kwoty pierwszego depozytu, czyli 200% bonus do 200 zł. W ramach tej promocji wpłacone 100 zł oznacza darmowy bonus 200 zł ekstra.

 • 200% bonus od depozytu do 200 zł – po pierwszej wpłacie

Co więcej, po wykorzystaniu bonusu od depozytu nowy gracz Etoto może korzystać z pozostałych promocji. Co na ciebie czeka? Bonusy freebet, darmowe zakłady oraz powiększone wygrane (o tym piszemy poniżej). Najpierw jednak skupmy się na promocji powitalnej – sprawdź naszą instrukcję jak odebrać bonus i wykorzystać dodatkowe pieniądze zgodnie z regulaminem?

Etoto bonus 200% do 200 PLN

Etoto daje nie 100%, jak to mają w zwyczaju bukmacherzy, ale aż 200% od pierwszego depozytu. W ten sposób łatwo zamienić 100 zł na 300 złotych?. Bo jeśli wpłacisz stówę, to łącznie na grę będziesz miał trzy stówy.

etoto bonusy

To bonus z wyjątkowym prostym odbiorem: po prostu robisz pierwszą wpłatę, a bonusowe środki od razu po zaksięgowaniu pojawią się na twoim koncie.

Jak odebrać bonus?

 1. Zarejestruj konto w Etoto
 2. Zaloguj się do Etoto
 3. Wpłać pieniądze na konto (minimum 1 zł – dla maksymalnego bonusu zdeponuj 100 zł)
 4. Po zaksięgowaniu depozytu na twoim koncie pojawi się kwota wpłaty i bonifikata 200%

Masz dodatkową kasę na grę? W takim razie przejdź do obstawiania zakładów za swoją wpłatę i bonusowe pieniądze. Najpierw jednak pamiętaj, że musisz zastosować się do zaleceń Etoto, a więc spełnić warunki obrotu depozytem i bonusem.

Obrót depozytu i bonusu

W promocji Etoto warunkom obrotu podlega wpłata i bonus. Regulamin stanowi, że obie kwoty trzeba obrócić cztery razy –  w zakładach pojedynczych po kursie min. 2.20, a w zakładach ako z kursem min. 1.50. O czym jeszcze pamiętać? To że Etoto daje 30 dni na wypełnienie obrotu.

Kiedy już zrealizujesz obrót to bonus i wygrane pochodzące przy jego użyciu będziesz mógł wypłacić lub stawiać na dowolne kupony.

Przykład obrotu

Załóżmy, że pokusiłeś się o maksymalny bonus i wpłaciłeś 100 zł. W takim razie łączne saldo wyniesie 300 zł (100 zł wpłata i 200 zł bonus). W tej sytuacji łączna suma stawek spełniająca obrót to 1200 zł. Wynika to z prostej matematyki: 300 zł (depozyt i bonus) * 4 (obrót) = 1200 zł (suma stawek do obrotu).

Etoto kod bonusowy (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny200 PLN
SUMA200 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Tak jak pisaliśmy wyżej w specjalnej ofercie Etoto chodzi nie tylko o bonus powitalny, ale także promocje dla aktualnych klientów. W trakcie korzystania z zakładów Etoto można brać udział w konkursach, w których do zgarnięcia są freebety i inne nagrody.

Zalecamy sprawdzenia oferty bukmachera lub naszej strony o Etoto, by być na bieżąco z bonusami na mecze i wydarzenia sportowe. Gra Polska reprezentacja? To duża szansa na darmowy zakład lub bonus od depozytu. W ten sposób to działa – im ciekawiej w sporcie, tym więcej bonusów na stronach Etoto.

Co aktualnie znajduje się w promocjach Etoto? Sprawdźmy:

Etoto Mania

To program lojalnościowy, albo inaczej mówiąc program bonusowy, gdzie za aktywność w zakładach bukmacherskie online możesz otrzymywać punkty, które następnie wymienisz na bonusy.

Jak zdobywać punkty? Po prostu poprzez stawianie zakładów przedmeczowych lub live. Zasada jest taka, że im wyższy kurs, tym więcej punktów możesz zgarnąć. Oto przedziały kursowe, które wyznaczają współczynnik przeliczania stawki:

 • 1.50 – 1.99 współczynnik 1 (każde 5 zł = 1 punkt lojalnościowy)
 • 2.00 – 2.99 współczynnik 2 (każde 5 zł = 2 punkty lojalnościowe)
 • 3.00 – 4.99 współczynnik 3 (każde 5 zł = 3 punkty lojalnościowe)
 • 5.00 – 9.99 współczynnik 4 (każde 5 zł = 4 punkty lojalnościowe)
 • 10.00 lub wyższy współczynnik 5 (każde 5 zł = 5 punktów lojalnościowych)

W konkursie funkcjonują trzy poziomy bonusowe: brązowy, srebrny i złoty. Na koniec każdego miesiąca w zależności od ilości punktów zostaniesz przypisany do odpowiedniego poziomu. Oczywiście im jest on wyższy, tym większa częstotliwość bonusów w Etoto Mania. Później punkty wymieniasz na określone promocje np. freebety, a aktualny kalendarz bonusów sprawdzisz na stronie promocji.

Freebet 20 PLN w mobile

Etoto oferuje bonus freebet o wartości 20 zł dla graczy, którzy zarejestrują konto i pobiorą mobilną aplikację.

Co prawda aktualnie oferta ta jest niedostępna, ale są okresy, w którym promocja występuje. Wówczas trzeba założyć konto z kodem bonusowym – w przeszłości brzmiał on: ETOTO20FREE i zainstalować aplikację na Android albo iOS. Te dwie czynności pozwalają odebrać darmowy zakład 20 zł do wykorzystania przez telefon.

Weekendowe granie

Zagraj w trakcie weekendu (sobota-niedziela) minimum trzy kupony (każdy za min. stawkę 50 zł). Bez względu na wynik otrzymasz 40 zł bonus – poprzez zaakceptowanie bonusowej oferty.

Pamiętaj, że aby kupony kwalifikowały się do promocji muszą być postawione po łącznym kursie minimalnym 1.50 (dla pojedynczych selekcji kurs min. to 1.20).

e-Granie

Lubisz e-sporty? Obstaw kupon za minimum 50 zł na zdarzenia z e-sportu w Etoto, a jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot 50% stawki do 40 zł w formie freebetu.

Wpłaty i wypłaty

Błyskawiczne przelewy, karty kredytowe/debetowe i portfele elektroniczne – oto sposoby na wpłatę pieniędzy na konto online Etoto. Warto przypomnieć, że płatności są bez prowizji, a depozyty księgowane w ciągu kilku minut od zlecenie. Bez względu na to czy wpłacasz w nocy, czy w dzień.

 • VISA – min. wpłata 1 zł
 • Mastercard – min. wpłata 1 zł
 • Przelewy 24 – min. wpłata 1 zł
 • BLIK – min. wpłata 1 zł
 • Skrill – min. wpłata 10 zł
 • Neteller – min. wpłata 20 zł

Jak wypłacić wygrane? Standardowo poprzez przelew bankowy na wskazany rachunek przy weryfikacji konta. Etoto nie oferuje błyskawicznych wypłat, więc oczekiwania na pieniądze to 1-3 dni robocze. Minimalna wypłata rozpoczyna się od 1 zł.

Aplikacja mobilna

Zakłady sportowe Etoto typować można pobierając dedykowaną aplikację na swój telefon lub tablet. Etoto mobile dostępne jest na urządzenia iOS i Android. Co czeka cię w aplikacji?

 • Logowanie przy użyciu odcisku palca
 • Specjalne promocje dostępne tylko w aplikacji
 • Wpłaty i wypłaty
 • Zakłady przedmeczowe i live
 • Narzędzia cash-out, zakłady Puls i szybkie rynki
 • Informacje o wynikach i kuponach jako push

Aplikacja Etoto jest darmowa, a znajdziesz ją w App Store, iTunes i na stronie mobilnej etoto.pl.

Kontakt

Jak skontaktować się z Etoto? Do dyspozycji na stronie bukmachera mamy czat “na żywo” w godzinach 9:00 – 22:00 – klikamy na ikonę w prawym dolnym rogu strony, wybieramy temat rozmowy i czekamy aż dołączy do nas konsultant. Co więcej?

O każdej porze dnia i nocy możesz napisać na adres pomoc@etoto.pl – bukmacher po zweryfikowaniu twojego zgłoszenia powinien niezwłocznie się z tobą skontaktować.

Dodatkowo w serwisie Etoto jest bardzo rozwinięty dział obsługi klienta polegający na opisie najczęstszych problemów graczy. Poradnik wyjaśnia korzystanie z bonusów oraz prezentuje inne elementy obstawiania. Natomiast klikając w FAQ znajdziemy odpowiedzi na pytania z pięciu działów: rejestracja i konto, wpłaty i wypłaty, zakłady, bonusy oraz limity.

Adres siedziby Etoto to: Warszawa (00-503), ul. Żurawia 8.

FAQ

?Czy potrzebuję kodu bonusowego?

To wyjątkowy czas u bukmachera Etoto. Dlaczego? Bo żeby odebrać bonus na start wcale nie musisz rejestrować się z kodem bonusowym! Po prostu zarejestruj się z naszego linka, a bonus zostanie dopisany do twojego konta.

❓Ile masz czasu na odbiór bonusu?

Uwaga: po rejestracji konta masz 7 dni na zrobienie pierwszej wpłaty, by otrzymać bonus 200%.

?Jak skorzystać z bonusów Etoto?

Ten najważniejszy bonus, czyli 200% od pierwszej wpłaty otrzymasz, gdy zrealizujesz depozyt. Zalecamy wpłatę 100 zł, by odebrać maksymalne doładowanie 200 zł. Co dalej? Obróć depozytem i bonusem x4 w zakładach z kursem min. 2.20 (solo) i 1.50 (ako). Pamiętaj – masz na to 30 dni.

?Jak zrobić pierwszą wpłatę?

Zaloguj się i przejdź do ustawień konta “wpłaty i wypłaty”. Wybierz metodę płatności np. BLIK lub Przelewy 24 i wskaż ile chcesz zdeponować, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami operatora. Twoja wpłata pojawi się na koncie błyskawicznie.

?Nie otrzymałem bonusu powitalnego – dlaczego?

Założyłeś konto, zleciłeś wpłatę, a mimo to po zaksięgowaniu depozytu nie masz bonusowych środków u siebie? To dziwne – dlatego skontaktuj się z Etoto przez live czat lub pod adresem pomoc@etoto.pl.

Etoto zakłady bukmacherskie

Numer licencji: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Etoto to bukmacher kojarzony z wieloma znanymi twarzami ze świata piłki nożnej. Ambasadorami tej marki są m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol i Tomasz Smokowski. Etoto podbija internet na kanale Youtube tworząc popularne programy takie jak “Piłkarski Quiz Pod Napięciem” czy bokserski magazyn “W Ringu”. Zainteresowanie w mediach przekłada się na rosnącą liczbę graczy w zakładach online.