Kody Promocyjne od eWinner przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował eWinner dla nowych graczy

Bonus 1000 PLN

100% bonus powitalny do 1000 zł

Dokonaj drugiej i trzeciej wpłaty na konto, a następnie obróć x1 depozytem w zakładach po kursie min. 2.50. Otrzymasz od eWinner 100% bonusy od 2. i 3. depozytu o łącznej wartości 1000 zł.

Do końca: 2023-11-30 00:00:00

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował eWinner dla nowych graczy

eWinner Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod eWinner z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje eWinner

eWinner kod promocyjny VIP

Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego przy rejestracji w eWinner, a otrzymasz cztery bonusy powitalne. Do wyboru, do koloru, bo będziesz miał do dyspozycji freebet, cashback i doładowanie depozytu. Ile łącznie? Bagatela, 1175 złotych?!

Kod promocyjny aktywujesz podczas rejestracji nowego konta eWinner. Promocja powitalna skierowana jest tylko dla nowych klientów, którzy do tej pory nie zapisywali się do tego bukmachera.

Ile kodów potrzebujesz na wszystkie bonusy eWinner? Co najlepsze, choć bonus powitalny, składa się aż z czterech bonifikat, to wystarczy użyć jeden voucher, by skorzystać z każdej promocji. Jak widzisz za jeden kod eWinner – otrzymasz cztery bonusy.

Nie przedłużajmy, zaczynajmy – sprawdź jak zarejestrować konto z kodem!

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Zacznij rejestrację nowego gracza na stronie ewinner.plewinner kod promocyjny
 2. Rozpocznij uzupełniać formularz
 3. Najpierw podaj takie dane jak: e-mail, numer telefonu, hasło, a także w polu “kod promocyjny” – wprowadź aktualny voucher
 4. Kliknij przycisk “dalej”
 5. W kolejnym formularzu uzupełnij dane osobowe: imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, adres, PESEL i kod SMS (który otrzymasz na podany wcześniej numer telefonu)
 6. Na sam koniec zaznacz wymagane zgody odnośnie polityki prywatności i pełnoletności
 7. Naciśnij przycisk “dalej”, a rejestracja zostanie zakończona, o czym zostaniesz poinformowany przez komunikat na ekranie

Nasi redaktorzy, testujący bukmachera eWinner, zarejestrowali się w ciągu 3 minut⏰. Po tym czasie aktywowali kod promocyjny i zyskali prawa do bonusów powitalnych. Szybko, prawda?

Po tym, jak założyłeś konto, pamiętaj, że aby wypłacić wygrane musisz je zweryfikować. Na czym to polega? To czynność, w której trzeba udowodnić bukmacherowi, że wprowadzone dane przy rejestracji są prawdziwe. Jak to zrobić? Przesyłając przez interfejs swojego konta skany/zdjęcia dokumentu tożsamości np. dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo trzeba uzupełnić rubrykę “numer konta bankowego”. Po co? Żeby eWinner wiedział na jaki rachunek przesyłać twoje wygrane.

Przed weryfikacją, posiadając status konta tymczasowego, możesz w pełni skorzystać z promocji eWinner.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

eWinner dla nowych graczy przygotował bonusowy hat-trick składający się z trzech rodzajów promocji. Każdy typer znajdzie coś dla siebie, bo do wyboru mamy darmowe zakłady, cashbacki i bonusy od depozytu. Maksymalnie w bonusach od eWinner zyskasz: 1175 zł!

 • Bonus freebet 25 zł – po rejestracji i zagraniu pierwszego zakładu
 • Zakład bez ryzyka 150 zł – ubezpieczenie pierwszego zakładu
 • 100% bonus od 2. depozytu do 500 zł – po drugiej wpłacie
 • 100% bonus od 3. depozytu do 500 zł – po trzeciej wpłacie

Wiesz jak odebrać kod i co za niego otrzymasz. Chodźmy dalej i wyjaśnijmy, jak skorzystać z promocji eWinner?, by otrzymać pieniądze na grę w zakładach online. Krok po kroku opiszemy odbiór każdego z bonusów.

Bonus freebet 25 PLN

Darmowy zakład w eWinner to specjalny prezent? od ambasadora bukmachera, Marcina Gortata. Bonus stanowi 50% stawki postawionej na pierwszy zakład z uwzględnieniem, że maksymalny freebet może wynieść 25 złotych.

To prosta oferta: rejestrujesz konto, wpłacasz pieniądze i grasz pierwszy kupon, a od eWinner otrzymujesz darmowy zakład.

Jak odebrać darmowy zakład?

 1. Zarejestruj się w eWinner i zaloguj na konto
 2. Zrób depozyt minimum 50 zł
 3. Postaw pierwszy zakład online (solo lub ako) za minimalną stawkę 50 zł
 4. Automatycznie na twoim koncie pojawi się bonus freebet w kwocie 25 zł

Darmowy zakład 25 zł będzie ważny na twoim koncie przez 7 dni. W tym czasie należy go wykorzystać, czyli postawić na dowolny kupon solo/ako po kursie minimalnym 2.50. I tyle – wygrana przy użyciu freebetu nie podlega dalszemu obrotowi.

Zakład bez ryzyka 150 PLN

Freebet łączy się z kolejnym bonusem eWinner, czyli zakładem bez ryzyka do kwoty 150 zł?. To okazja na postawienie ubezpieczonego kuponu, bo nawet jeśli przegrasz – otrzymasz od “buka” zwrot stawki.

bonusy ewinner

Promocją objęty jest pierwszy zakład postawiony za środki z konta depozytowego. Co to oznacza? To żeby skorzystać z oferty należy wpłacić własne pieniądze i zagrać zakład, a dopiero gdy on przegra – otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki (pomniejszonej o 12% podatku).

Jak odebrać cashback?

 1. Po rejestracji w eWinner, wpłać pieniądze (chcąc zyskać maksymalny bonus zdeponuj 150 zł)
 2. Wytypuj pierwszy zakład, który będzie ubezpieczony (od razu on zostanie zakwalifikowany do freebetu)
 3. Możesz zagrać dowolny rodzaj kuponu i dowolne kursy
 4. Postaw 150 zł, a otrzymasz maksymalny bonus
 5. Jeśli twój zakład przegra – bukmacher wypłaci zwrot stawki i freebet (o którym pisaliśmy wyżej)

Co jeśli wygrałeś? Zwrot stawki nie będzie ci potrzebny, a więc ciesz się wygranymi pieniędzmi. To jednak nie zwalnia cię z prawa do otrzymania darmowego zakładu (który zostanie dopisany na konto).

Warunki cashbacku

Zwrócona stawka przez eWinner podlega obrotowi x6 w zakładach z kursem minimalnym 2.50. Czas na obrót to 30 dni.

eWinner bonus powitalny 100% do 500 PLN + 500 PLN

Po odebraniu darmowych zakładów za pierwszą wpłatę, możesz dokonać kolejnego depozytu (2. i 3. wpłata) w eWinner, który zostanie nagrodzony bonusem 100% do kwoty 500 zł. Jak to działa?

bonus powitalny ewinner

Robisz minimalną wpłatę 20 zł lub więcej, a bukmacher dodaje do tej kwoty bonusowe środki – tyle ile wpłaciłeś. Jeśli zdeponujesz 500 zł, to otrzymasz dodatkowe pięć stów w bonusie. I tak samo wygląda sytuacja przy trzecim depozycie, gdzie również otrzymasz doładowanie.

Jak odebrać bonus?

 1. Zaloguj się na konto
 2. Zrób drugą lub trzecią wpłatę w eWinner (minimum 20 zł)
 3. Obróć depozyt x1 w zakładach z kursem min. 2.50
 4. Otrzymasz na konto bonusowe 100% bonus od wpłaty

Obrót bonusu

Aby wypłacić bonus od depozytu należy obrócić jego kwotę sześć razy korzystając z zakładów z kursem min. 2.50. Ile masz czasu na obrót? 30 dni od momentu otrzymania pieniędzy na bonusowe konto.

Jeśli gracz otrzymał maksymalną bonifikatę, czyli 500 zł, to łącznie będzie musiał zagrać za 3000 zł, by spełnić warunki obrotu. Wynika to z prostego działania: 500 zł (bonus) * 6 (obrót) = 3000 zł (suma stawek).

Pamiętaj, że obracając bonus nie możesz korzystać z funkcji cash-out oraz zakładów na sporty wirtualne i zakładów systemowych.

Decydując się na 2. i 3. wpłatę łącznie możesz odebrać bonus 1000 zł od depozytów. W każdym z bonusów od wpłaty są takie same warunki otrzymania i obrotu – ja w wyżej opisanej instrukcji.

eWinner kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny1000 PLN
Zakład bez ryzyka150 PLN
Darmowy zakład25 PLN
SUMA1175 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Poza bonusami powitalnymi u legalnych bukmacherów dostępne są również promocje na zakłady dla stałych graczy. Nie inaczej jest w eWinner, który aktywnie działa na tym polu przyznając bonusy na piłkę nożną, koszykówkę i inne sporty.

Co czeka na stałych klientów eWinner? Zobacz:

Piątkowe noce w NBA

Zagraj w piątek zakład akumulowany składający się z przynajmniej 3 typów na NBA, gdzie każda z selekcji będzie mieć kurs minimalny 1.30. Postaw kupon za co najmniej 20 zł, a otrzymasz bonus freebet 50% od stawki do maksymalnie 50 zł.

Wykorzystaj freebet w meczach NBA na kuponach ako z minimum trzema zdarzeniami (z pojedynczymi kursami wyższymi niż 1.30). Wygrałeś? Nie musisz obracać kwotą np. od razu możesz ją wypłacić.

Wpłaty i wypłaty w eWinner

Depozyty w eWinner składasz błyskawicznie i po realizacji pieniądze od razu znajdują się na saldzie u bukmachera. Konto zasilić można tylko z rachunku bankowego przypisanego do twojego imienia i nazwiska.

 • BLIK
 • VISA
 • Mastercard
 • Pay-by-Link
 • Szybkie przelewy

Wpłaty są bez prowizji.

Jak wypłacić wygrane z eWinner? Pieniądze od bukmachera możesz wypłacić tylko na swój rachunek bankowy. Wypłaty realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-23:00 oraz w weekendy w godzinach 8:00-16:00. Minimalna kwota to 20 zł.

Aplikacja mobilna

Na chwilę obecną aplikacja eWinner działa na systemach Android. A więc z bukmachera mobile korzystać mogą posiadacze telefonów Samsunga, Xiaomi, Huawei czy LG. Niebawem ma pojawić się również apka na urządzenia iOS (Apple).

Aplikacja pozwala na wyciągnięcie ręki mieć dostęp do zakładów bukmacherskich eWinner. Przy użyciu telefonu ma się pełny dostęp do oferty pre-match i live, a także bonusów, wyników live i narzędzi cash-out czy custom bet.

Mobilna aplikacja jest darmowa, a pobrać ją możesz ze strony mobile ewinner.pl. Co ważne, przed instalacją apki wejdź w ustawienia telefonu i udziel zgody na pobieranie plików spoza Google Play.

Kontakt

Konsultanci bukmachera są do twojej dyspozycji w godzinach 8:00 – 23:00. W tym czasie możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego i czatu “na żywo”. Jeśli chcesz bezpośrednio wysłać wiadomość e-mail, to napisz na: pomoc@ewinner.pl.

Siedziba eWinner znajduje się pod adresem: 

Legionów 126-128

81-472 Gdynia

Jeśli masz problem z bukmacherem, sprawdź dział “pomoc i FAQ”, gdzie prezentowane są odpowiedzi na kilkadziesiąt najczęstszych pytań.

FAQ

❓Jakie bonusy otrzymam z kodem promocyjnym?

Zakładając konto eWinner z kodem promocyjnym otrzymasz aż cztery bonusy na start: darmowy zakład 25 zł, zakład bez ryzyka 150 zł, bonus od 2. i 3. wpłaty do 1000 zł.

?Czy wystarczy założyć konto tymczasowe, by odebrać bonusy powitalne?

Tak, w eWinner każdy z bonusów na start odbierzesz bez weryfikacji danych osobowych. Rejestracja konta tymczasowego zajmuje raptem 2-3 minuty, a po niej możesz skorzystać z promocji.

?Jak obrócić bonus eWinner?

Warunki obrotu bonusu to: sześć razy zagrać za kwotę bonusu uwzględniając kupony z kursem minimalnym 2.50. Za każdym razem masz 30 dni na spełnienie obrotu.

?Czy freebet podlega obrotowi?

Jeśli wygrasz zakład korzystając z freebeta, to wygrana kwota nie podlega warunkom obrotu. Natomiast, bonus freebet trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni stawiając zakład solo lub ako po kursie minimalnym 2.50.

ewinner logo

Numer licencji: PS4.6831.29.2017

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

eWinner pojawił się w Polsce w 2019 roku. Twarzą bukmachera jest były koszykarz NBA, Marcin Gortat. eWinner wyróżnia się na rynku ofertą custom bet, gdzie gracze sami proponują zakłady możliwe do typowania. Bukmacher ten działa tylko w Polsce.