eWinner – zakład bez ryzyka 110 zł

W eWinner zakład bez ryzyka zapewnia miękkie lądowanie, co oznacza, że przegrana nie musi równać się z utratą stawki. To promocja, dzięki której otrzymasz zwrot stawki, gdy twój typerski nos cię zawiedzie. Cashback od razu można wypłacić, co jest dodatkowym atutem promocji eWinner.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w eWinner:

Zakład bez ryzyka w eWinner

To coś, o czym marzy większość graczy obstawiających mecze: nie stracić stawki pomimo przegranego zakładu. Zakład bez ryzyka eWinner pozwala na takie udogodnienie. Co prawda, oferta ta dotyczy tylko pierwszego kuponu, ale lepszy rydz niż nic. Dla początkujących graczy to spore ułatwienie, bo mogą oni postawić zakład bez ryzyka przegranej. W ten sposób łatwiej poznać mechanizmy panujące u bukmachera.

W eWinner cashback należy do jednych z najatrakcyjniejszych ze względu na prosty regulamin. To promocja, w której nie ma większych haczyków, co jest opłacalne dla graczy. Brak obrotu dla otrzymanego zwrotu stawki pozwala od razu wypłacić bonus na konto bankowe. Tego rodzaju zakład bez ryzyka stosowany jest też przez STS, Fuksiarza i Totalbet.

Zakład bez ryzyka oferowany przez eWinner dostępny jest tylko dla nowych użytkowników. Możesz skorzystać z tej promocji, jeśli do tej pory nie byłeś graczem tego bukmachera. Nie masz konta w eWinner? W takim razie cashback jest właśnie dla ciebie!

💡 W eWinner bonus bez ryzyka to jedna ze składowych oferty powitalnej. Cashback działa po pierwszej wpłacie, a dokonując drugiego depozytu możesz liczyć na kolejny bonus. Jeśli chodzi o ubezpieczenie kuponu, to w promocji bez ryzyka maksymalnie możesz odebrać 110 złotych.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

eWinner to bukmacher działający tylko w internecie, co oznacza, że jeśli chcesz korzystać z jego oferty, to najpierw musisz zarejestrować konto. Zakład bez ryzyka dedykowany jest dla nowych użytkowników, którzy dopiero teraz chcą rozpocząć przygodę z tym bukmacherem. Możesz to oczywiście zrobić pod warunkiem, że masz ukończone 18 lat. Jeśli jesteś pełnoletni, to bonus bez ryzyka zostanie przyznany po dokonaniu rejestracji i postawieniu pierwszego kuponu.

Bonus cashback od eWinner ma przejrzysty, a jednocześnie mało wymagający regulamin. Wydaje się nam, że bukmacher maksymalnie ułatwił proces skorzystania z tej promocji. Jako użytkownik nie musisz zwracać uwagi na rodzaj zakładu, kursy minimalne czy obrót. Wystarczy skoncentrować się tylko na prawidłowej rejestracji, pierwszej wpłacie i kuponie zagranym według własnych spostrzeżeń.

BonusWarunki
Zakład bez ryzykaZwrot stawki
KwotaBonus do 100 zł
ObrótBrak

Rejestracja eWinner to pierwszy element, który musi być wykonany w celu uzyskania zakładu bez ryzyka. Dla osób, które cenią sobie swój czas mamy dobrą wiadomość: cashback ma zastosowanie również na koncie tymczasowym. A to oznacza, że wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny, żebyś mógł wejść do promocji. Nie jest wymagana weryfikacja tożsamości przed postawieniem pierwszego kuponu.

Jeśli chodzi o rejestracje i zakład bez ryzyka, to masz 60 dni na to, żeby użyć bonus cashback. Co to oznacza? Twój ubezpieczony kupon powinien być postawiony w tym okresie. Co, gdy nie zdążysz? Wówczas nie otrzymasz zwrotu stawki. 60 dni to jednak sporo czasu i w tym czasie na pewno powinieneś znaleźć chwilę na zagranie zakładu bez ryzyka. Przed tym jednak musisz dokonać pierwszej wpłaty – minimalnie może to być 20 zł. W eWinner możesz skorzystać z następujących metod depozytu:

 • BLIK,
 • Przelewy 24,
 • VISA/Mastercard.

Gdy już będziesz miał środki na koncie, to możesz postawić ubezpieczony zakład. Kupon ten może być zakładem pojedynczym lub akumulowanym. Do promocji kwalifikują się też typy przedmeczowe i live. Tak naprawdę to o czym trzeba pamiętać, to że zakład bez ryzyka nie działa w sportach wirtualnych.

eWinner cashback – instrukcja krok po kroku:

 1. Zarejestruj konto w eWinner wpisując nasz kod promocyjny
 2. Zrób wpłatę na konto (minimum 20 zł)
 3. W ciągu 60 dni od rejestracji postaw pierwszy zakład, który będzie objęty ubezpieczeniem stawki
 4. Przegrałeś? W takim razie odbierzesz zwrot stawki z możliwością wypłaty na rachunek bankowy

👉 eWinner jest legalnym bukmacherem, dlatego od każdego zakładu pobiera 12% na podatek. Co to oznacza w kontekście zakładu bez ryzyka? To że zwrot stawki będzie po potrąceniu tej opłaty. W takiej sytuacji, jeśli liczysz na maksymalny cashback, to powinieneś zagrać pierwszy kupon za 125 zł.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka mają opinie tych bonusów, które są tymi najbardziej opłacalnymi z punktu widzenia gracza. W eWinner dodatkowym plusem jest to, że zwrot stawki nie musi być obracany. To dodatkowo ułatwia skuteczny odbiór bonusu. Mamy jednak świadomość, że dla początkujących użytkowników, to wciąż może być wymagający temat. Dlatego przygotowaliśmy konkretny przykład tego, jak działa zakład bez ryzyka eWinner?

 • U tego bukmachera najczęściej typowanym sportem jest piłka nożna, dlatego posłużymy się właśnie przykładem z tych rozgrywek. Załóżmy sytuacje, że stawiamy kupon na mecz Chelsea – Manchester United. Typujemy wygraną gości po kursie 2.10, co przy stawce 125 zł daje potencjalną wygraną na poziomie 231 zł.

Co stanie się w sytuacji wygranej, a co przy założeniu porażki? Poniżej tłumaczymy oba te warianty:

Wariant optymistyczny: zakład wygrany ✔️

Jeśli wszystko pójdzie po twojej myśli, a w prezentowanym przykładzie Manchester United pokona Chelsea, to eWinner rozliczy kupon jako wygrany. Wówczas nie będziesz potrzebował cashbacku, ponieważ otrzymasz zwycięską kwotę z zakładu. Środki te nie będą podlegały obrotowi, a za to będziesz mógł nimi dowolnie dysponować.

Wariant pesymistyczny: zakład przegrany ❌

W tym przypadku negatywna sytuacja, czyli przegrany kupon nie będzie oznaczał dużego zawodu. Wszystko za sprawą zakładu bez ryzyka, bo jeśli Manchester United nie wygra, a kupon przegra – otrzymasz zwrot stawki (bez 12% podatku). Cashback zostanie wypłacony jako gotówka, co oznacza, że środki te nie podlegają warunkom obrotu. Po weryfikacji konta będziesz je mógł wypłacić lub inwestować w kolejne typy.

Warunki promocji

Jeśli poszukujesz bonusu powitalnego, w którym nie będziesz się musiał zagłębiać w regulaminowe kruczki, to na pewno zakład bez ryzyka od eWinner spełnia te kryteria. Według naszej oceny to główny argument, który przemawia za wyborem tego cashbacku. Zdajemy sobie sprawę, że kwota nie jest najwyższa, ale cenimy ten bonus za łatwość odbioru. A dla początkujących typerów to kluczowa przesłanka na początku obstawiania zakładów.

Na co trzeba zwrócić uwagę? Przede wszystkim na to, żeby nie wpłacić zbyt mało pieniędzy, bo bonus przyznawany jest od kwoty 20 zł. Minimum tyle trzeba zainwestować, żeby móc zagrać bez ryzyka. Oczywiście kod promocyjny eWinner, który znajdziesz na bonuspedia.pl pozwala na maksymalny cashback o wartości 110 złotych.

Typując zakład bez ryzyka pamiętaj, by nie używać cash out do wcześniejszego rozliczenia kuponu. Co jeszcze wiedzieć? To że masz 60 dni na realizacje bonusu.

Zasady gry bez ryzyka w eWinner

 • Bonus dostępny po rejestracji konta
 • Ubezpieczeniu stawki podlega tylko pierwszy kupon
 • Od bonusu cashback należy odjąć 12% stawki na podatek
 • W ofercie udział biorą zakłady przedmeczowe i na żywo po dowolnym kursie
 • Odebrany zwrot stawki może być od razu wypłacony (po weryfikacji tożsamości)

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki w razie porażki nie jest tylko atutem bukmachera eWinner. Na polskim rynku są też pozostałe firmy, które stosują tego rodzaju bonus. Jeśli podobają ci się zwroty stawki za przegrane kupony, to możesz sprawdzić też pozostałe promocje, które są dokładnie opisane w naszym serwisie:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1