forBET freebet 125 zł

W forBET freebet daje ci szansę postawienia darmowego zakładu za środki, które otrzymasz od bukmachera. To bonus, który wchodzi w skład promocji powitalnej. Spełniając określone warunki oferty, po rejestracji otrzymasz freebet o wartości 125 złotych. Co musisz zrobić, żeby odebrać darmowy zakład?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o freebecie w forBET:

Freebet forBET – tylko u nas!

Freebet to bonus od forBET, który nie jest dostępny w ogólnej ofercie tego bukmachera. Aby odebrać ten rodzaj gratyfikacji pierwsze, co powinieneś zrobić, to otworzyć konto na iforbet.pl wpisując kod promocyjny: BONUSPEDIA. To konieczny warunek w celu odebrania freebetu w forBET 👇.

Odbieram freebet od forBET!

Darmowy zakład jest przypisany do naszego kodu promocyjnego. Ci gracze, którzy go aktywują – odbiorą od bukmachera freebet na start. Co jeśli otworzysz konto bez vouchera? W takiej sytuacji otrzymasz od forBET standardowy bonus powitalny (bez freebetu).

Co zyskasz wybierając nasz kod promocyjny?

Freebet od 2. wpłaty do 125 złotych.

Jak odebrać freebet od forBET?

forBET freebet oferuje tylko nowym użytkownikom. Co to oznacza? To że jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to możesz skorzystać z tej promocji. Darmowy zakład łączy się z pozostałymi bonusami na start, czyli zakładem bez ryzyka i bonusem 100% od wpłaty. Po rejestracji łącznie będziesz mógł uzyskać od forBET aż trzy bonifikaty.

BonusWarunki
Freebet 125 złPo drugiej wpłacie
Obrótx4, zakład AKO, kurs min. 2.00

Bonusy w forBET przyznawane są w pewnej kolejności. A to oznacza, że nie możesz wybierać, z którego bonusu chcesz aktualnie skorzystać. Oto moment, w którym odbierzesz freebet:

  • Po pierwszej wpłacie: zakład bez ryzyka
  • Po drugim depozycie: bonus 100% od wpłaty + freebet 125 zł (po obróceniu bonusu od depozytu).

Jak wynika z kolejności bonusów: freebet otrzymasz po zagraniu bez ryzyka, a także obróceniu bonusu od drugiej wpłaty. Gdy zrealizujesz te kroki – będziesz mógł postawić zakład za pieniądze otrzymane od bukmachera. Aby tak się stało – w drugim depozycie przelej na swoje saldo minimum 125 zł.

Odbiór freebetu krok po kroku:

  1. Załóż konto u bukmachera forBET wpisując nasz kod promocyjny
  2. W ciągu kolejnych dni wykorzystaj zakład bez ryzyka i bonus od 2. wpłaty
  3. Gdy zrobisz drugi depozyt, a później obrócisz bonusem od wpłaty, to będziesz mógł aktywować freebet
  4. W ciągu 14 dni wykorzystaj darmowy zakład zgodnie z warunkami promocji

🔎 Zwróć uwagę na:
Freebet pojawi się na twoim koncie bonusowym po wykonaniu 2. wpłaty. Będzie jednak znajdował się w kolejce, bo zgodnie z regulaminem można go użyć, gdy w pełni skorzystasz z bonusu 100% od 2. depozytu.

Jak zagrać za darmowy zakład?

Jak wspominaliśmy wcześniej – freebet, jako jeden z bonusów forBET, trafi do kolejki. W pierwszej kolejności będziesz mógł wykorzystać zakład bez ryzyka, a później 100% od depozytu. Gdy obrócisz oba te bonusy, to dopiero wtedy postawisz kupon za freebet. Jak to zrobić?

Od momentu zrobienia drugiej wpłaty masz 14 dni na to, żeby wykorzystać bonus 100%. To pozwoli ci przejść do darmowego zakładu. Następnie freebet będzie ważny na saldzie kolejne 14 dni. W tym czasie powinieneś go wykorzystać tj. obrócić cztery razy w zakładach forBET.

💡 Freebet możesz postawić na kuponie AKO z minimum dwoma typami. Kurs całkowity kuponu powinien wynosić przynajmniej 2.00, a kurs minimalny dla pojedynczej selekcji to 1.20.

Bonus należy obrócić x4, co oznacza, że łącznie powinieneś postawić kupony za 500 złotych (4 x 125 zł). Do spełnienia warunków obrotu kwalifikują się zakłady wygrane, jak i przegrane.

Warunki freebetu

  • Freebet ważny jest na koncie przez 14 dni (od aktywacji)
  • Za bonus należy zagrać cztery razy, żeby spełnić obrót
  • Do obrotu zaliczają się tylko kupony AKO z kursem min. 2.00
  • Freebet działa tylko z kodem BONUSPEDIA (użytym przy rejestracji)

Pozostałe bonusy freebet

Na bonuspedia.pl przedstawiamy freebety od wszystkich legalnych bukmacherów. Gdy już wykorzystasz bonus od forBET, to możesz sprawdzić pozostałe darmowe zakłady, które rekomendujemy:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji