Kody Promocyjne od forBET przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował forBET dla nowych graczy

bonus 50%

Bonus 50% do 500 zł

Wpłać po raz trzeci pieniądze na nowo utworzone konto forBET i obróć depozytem x1, a bukmacher przyzna ci bonus 50% do 500 zł.

Do końca: 2023-12-31 00:00:00

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował forBET dla nowych graczy

forBET Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod forBET z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje forBET

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach forBET

forBET kod promocyjny VIP

Za jeden kod promocyjny w forBET będziesz mógł odbierać bonusy od trzech kolejnych depozytów. Co więcej, w ramach rejestracyjnej oferty VIP otrzymasz dodatkowe 50 zł? niedostępne w standardowej promocji. Teraz chyba nie masz wątpliwości, że warto wpisać nasz kod, prawda?

Oferujemy kod promocyjny na zakłady bukmacherskie forBET, dzięki któremu otrzymasz wyższy niż normalnie bonus powitalny. Jaki to kod? Promocyjne hasło brzmi: KASAVIP. Ile dzięki niemu możesz odebrać? Bagatela, nawet 2050 złotych!

W dalszej części artykułu wyjaśniamy: jak odebrać kod promocyjny i w jaki sposób wykorzystać bonusy forBET?

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Przejdź na stronę rejestracji forBET z naszego linkuforbet kod promocyjny
 2. W pierwszym kroku uzupełnij formularz składający się z danych do logowania, a więc podaj: adres e-mail, nazwę użytkownika (co najmniej cztery znaki) i hasło (składające się z minimum 4 znaków)
 3. W tym samym miejscu zaakceptuj regulamin i politykę prywatności i przejdź dalej
 4. W kolejnym etapie rejestracji wpisz: imię, nazwisko, numer telefonu i adres zamieszkania
 5. Następnie uzupełnij pola dotyczące daty urodzenia, typu dokumentu do weryfikacji (dowód osobisty lub paszport), serii/numeru dokumentu, numeru PESEL, numeru konta bankowego. Na tej stronie dialogowej wpisz również kod promocyjny: KASAVIP
 6. Na sam koniec załącz zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości (obustronne) w celu zweryfikowania danych osobowych
 7. Zaakcpetuj dwa oświadczenia związane ze źródłem dochodów i poprawnością wpisanych danych
 8. Kliknij “zarejestruj się”, a na adres e-mail (podany przy rejestracji) otrzymasz zwrotną wiadomość z linkiem aktywującym konto – kliknij w niego i zaloguj się, a konto z kodem promocyjnym zostanie aktywowane

Odbierz bonusy z kodem

Rejestracja w forBET zajmuje od kilku do kilkunastu minut⏰. Cały proces jest nieco wydłużony, ponieważ bukmacher wymaga już na etapie zakładania konta wszystkich formalności dotyczących dokumentu tożsamości i skanu dowodu osobistego/paszportu. To co prawda przedłuża rejestrację, ale z drugiej strony od razu weryfikujemy konto i później mamy dowolność w korzystaniu z oferty bukmachera.

Pełny dostęp do konta forBET (możliwość pierwszej wpłaty) uzyskasz, gdy bukmacher pozytywnie zweryfikuje twoje dane osobowe. Zwykle proces ten jest błyskawiczny i trwa maksymalnie do 30 minut.

Kiedy konto zostanie zweryfikowane, to możesz zrealizować pierwszy depozyt i odebrać bonusy z kodem promocyjnym?.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Powitalna promocja w forBET to trzy bonusy od trzech pierwszych depozytów. Użyty kod promocyjny: KASAVIP doładuje bonus od pierwszej wpłaty o dodatkowe 50 zł. W takiej sytuacji łącznie możesz zyskać nie 2000 zł, a 2050 złotych!

Jaki bonusy dokładnie otrzymasz? Sprawdź:

 • 100% bonus od 1. depozytu do 1000 zł + ekstra 50 zł z nasz kod
 • 75% bonus od 2. depozytu do 500 zł
 • 50% bonus od 3. depozytu do 500 zł

Nasze promocyjne doładowanie +50 zł będzie możliwe, jeśli wartość twojej pierwszej wpłaty wyniesie minimum 100 zł. Na czym dokładnie polegają bonusy forBET? Poniżej prezentujemy krok po kroku jak skorzystać z oferty.

forBET bonus powitalny 2000 PLN + 50 PLN

Nowi gracze, którzy podczas rejestracji wpisali nasz kod, kwalifikują się do oferty powitalnej #forBET2000. To pakiet bonusów od trzech kolejnych wpłat, który maksymalnie może wynieść 2000 zł. Ale jak zdążyłeś się zorientować, dzięki voucherowi KASAVIP otrzymasz ekstra 50 zł, a więc szansę na bonusy 2050 zł.

forBET bonusy z kodem

Bonus od każdej z wpłat podlegać będzie warunkom obrotu. Co więcej, aby zyskać bonusowe środki trzeba nie tylko wpłacić pieniądze, ale również dokonać obrotu depozytem x1 w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Po spełnieniu tego warunku kwota bonusu zostanie uwolniona, a ty zyskasz możliwość typowania za bonusowe pieniądze.

Co ułatwiające sprawę? To że dla każdego bonusu od wpłaty są takie same zasady obrotu depozytu i bonusu. Jakie są szczegóły promocji? Wyjaśniamy na przykładzie trzech wpłat, a co za tym idzie trzech bonusów.

Bonus 100% do 1000 PLN

Najwyższe bonusowe doładowanie dla nowych graczy to gratyfikacja 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 zł. Pamiętaj, możesz otrzymać dodatkowe 50 zł, ale żeby tak się stało musisz zdeponować minimum 100 zł.

Po dokonaniu 1. depozytu zyskasz okazję na bonus, ale najpierw musisz zagrać za kwotę wpłaty obracając depozyt raz przy użyciu kuponów z kursem min. 2.00.

Jak otrzymać bonus?
 1. Zrób pierwszy depozyt (minimum 100 zł, to otrzymasz darmowe 50 zł)
 2. Obróć kwotę wpłaty x1 po kursach 2.00
 3. Po obrocie depozytem bonus 100% zostanie aktywowany
 4. Spełnij warunki obrotu bonusem i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi
Warunki bonusu

Obracając depozyt pamiętaj, że warunków obrotu nie spełniają kupony systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych II oraz kupony z MaxiZyskiem.

Z kolei po otrzymaniu bonusu jego kwota podlega obrotowi x4 w zakładach:

 • Kupon singiel z kursem min. 2.0
 • Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3

Obrót bonusem trzeba wypełnić w ciągu 30 dni od chwili aktywowania promocji. Tak jak w przypadku obrotu depozytem, tak i do grania za bonus nie kwalifikują się zakłady systemowe, typy na sporty wirtualne i kupony oznaczone “Maxizyskiem”.

Przykład obrotu

Jeśli będziesz chciał skorzystać z maksymalnego bonusu, to w pierwszej wpłacie trzeba zdeponować 1000 zł. W takiej sytuacji otrzymasz dodatkowe 1000 zł od forBET. Aby jednak tak się stało najpierw trzeba zagrać za kwotę wpłaty: suma stawek w zakładach z kursem minimalnym 2.00 musi wynieść 1000 zł.

Bonus wymaga czterokrotnego obrotu, czyli postawienia łącznej sumy stawek o wartości 4000 zł. Wynika to z prostego rachunku matematycznego: 1000 zł (bonus) * 4 (obrót) = 4000 zł (suma stawek).

Oczywiście obracając bonus trzeba pamiętać o kursie minimalnym zakładów i czasie przeznaczonym na wypełnienie obrotu (napisaliśmy o tym powyżej).

Bonus 75% do 500 PLN

Wykorzystałeś bonus od pierwszej wpłaty i chcesz zdeponować kolejne środki na koncie? W takim razie możesz odebrać bonus od 2. wpłaty, który wyniesie 75% wpłaconej kwoty.

Odbiór bonusu wiąże się z dokonaniem depozytu (minimum 20 zł). Warunki związane z aktywacją bonusu, czyli obrotem wpłaty są identyczne, co w przypadku bonusu 100%. Podobnie wygląda sytuacja z obrotem bonusu.

Maksymalnie za 2. depozyt możesz odebrać 500 zł. Aby tak się stało należy wpłacić 750 zł.

Bonus 50% do 500 PLN

Robiąc 3. wpłatę na konto forBET możesz skorzystać z bonusu 50% od depozytu. To finał promocji dla nowych graczy.

Po odebraniu bonusu od 1. i 2. wpłaty wciąż czeka na ciebie ostatni z bonusów od 3. depozytu. Jak z niego skorzystać? Podobnie jak w przypadku wcześniejszych bonifikat, czyli poprzez obrót wpłatą, a następnie bonusem. Zasady są takie same co w poprzednich bonusach.

Najwyższe doładowanie za 3. depozyt może wynieść 500 zł. Aby odebrać maksymalny bonus musiałbyś wpłacić 100 zł.

forBET kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
100% Bonusy powitalne2000 PLN
Bonus za kod promocyjnyDarmowe 50 PLN
SUMA2050 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

forBET nagradza nie tylko nowych klientów, ale także stałych bywalców zakładów online. Bukmacher ten oferuje bonusy urodzinowe, grę bez podatku i wiele innych promocji na mecze piłkarskie oraz inne wydarzenia sportowe.

Niektóre promocje forBET są stałe (dostępne cały czas w ofercie), a część z nich ograniczona czasowo m.in. dotyczy konkretnego meczu lub rozgrywek. Zalecamy śledzić naszą stronę o bonusach forBET, bo dzięki temu będziesz na bieżąco z promocjami tego bukmachera.

Co obecnie oferuje forBET dla stałych graczy? Sprawdź opisy promocji:

Bonus urodzinowy – freebet 20 PLN

Jak zdobyć darmowy zakład w forBET? Mamy na to sposób!  forBET w rocznicę twoich rodzin dopisze do twojego konta freebet w wysokości 20 zł. Bonus urodzinowy zostanie przyznany jeśli:

 • w okresie 3 ostatnich miesięcy wpłaciłeś minimum 100 złotych depozytu i dokonałeś przynajmniej jednokrotnego obrotu
 • założyłeś konto w serwisie iforbet.pl w okresie do 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin. W przypadku zarejestrowania konta do 7 dni po dacie swoich urodzin – zgłoś się po bonus na adres promocje@iforbet.pl

bonus urodzinowy forbet

Otrzymany bonus freebet należy obrócić x2 w zakładach z kursem min. 2.00 w ciągu 14 dni.

Zwroty stawek w meczach piłki nożnej

Obstawiasz Premier League, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga i/lub Serie A? Jeśli tak, to w forBET możesz zdobyć bonusy w formie zwrotów stawki w razie niepowodzenia. Jak to zrobić?

Postaw kupon złożony z minimum 3 typów (każda z selekcji z kursem min. 1.30) wyżej wskazanych lig za stawkę dokładnie 99 zł lub 199 zł. Jeśli jedno zdarzenia na kuponie przegra – otrzymasz w całości zwrot stawki, natomiast jeśli dwa typy będą nietrafione – otrzymasz połowę stawki.

Przyznanym zwrotem, czyli bonusem należy obrócić x4 po kursie min. 2.00 w ciągu 14 dni.

Happy Hours – europejskie puchary bez podatku

W każdy dzień meczowy Ligi Mistrzów i Ligi Europy od godziny 16:00 możesz typować bez podatku w zakładach forBET.

Aby zakwalifikować się do gry bez podatku należy wytypować kupon złożony z przynajmniej 3 zdarzeń przedmeczowych (Ligi Mistrzów/Ligi Europy) uwzględniając zakład specjalny “puchary bez podatku” widoczny na górze strony w ofercie forBET. Kurs minimalny na typowane mecze to 1.30. Dzięki tak przygotowanemu kuponowi twoja wygrana może wynieść o 14% więcej.

Pamiętaj w ofercie liczą się tylko mecze LM i LE.

MaxiZysk

To promocja, w której od depozytu złożonego w trakcie trwania oferty otrzymasz mnożnik kursowy w wysokości wpłaconej kwoty. To pozwoli sięgnąć po wyższą wygraną obstawiając kupon przy użyciu MaxiZysku.

Minimalna kwota depozytu od której zostanie przyznany MaxiZysk to 20 zł (maksymalna 100 zł). Postępuj zgodnie z instrukcjami forBET, czyli zagraj kupon ako (minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs selekcji 1.40) dokładnie na wskazaną ligę przez bukmachera wybierając z salda MaxiZysk x2. Jeśli trafisz zakłady, to twoja wygrana zostanie podwojona.

Korzystając z promocji MaxiZysk maksymalna wygrana na kuponie to 2279 zł.

Wpłaty i wypłaty

Depozyty w forBET można składać już od minimalnej kwoty 1 zł. Wpłaty obsługiwane są przez popularne i sprawdzone systemy płatności takie jak dotpay, PayU czy tpay. Co ważne, od transakcji nie są pobierane prowizje.

 • Karty VISA/Mastercard – min. wpłata 1 zł
 • PayU – min. wpłata 1 zł
 • dotpay – min. wpłata 1 zł
 • tpay – min. wpłata 1 zł
 • Paysafecard – min. wpłata
 • SkyCash – min. wpłata

Wpłaty realizowane są natychmiastowo, a pieniądze od razu pojawią się na twoim koncie. Płatności możliwe są 24 h każdego dnia tygodnia.

forBET realizuje wypłaty w godzinach 9:00 – 23:00. Dzięki systemowi QUICK PAY nie trzeba czekać na sesję w banku, by odebrać wypłatę. Podjęta wygrana zostanie zaksięgowana na twoim koncie bankowym do 30 minut, jeśli posiadasz konto w którymś z tych banków:

 • BNP PARIBAS,
 • mBank,
 • PKO BP,
 • Santander,
 • Millennium,
 • ING,
 • Credit Agricole Bank,
 • Alior Bank.

Błyskawiczne wypłaty dostępne są przez 7 dni tygodnia. Minimalna kwota to 1 zł. Co jeśli masz konto w innym banku? W takiej sytuacji możesz czekać na wypłatę 1-2 dni.

Aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie forBET dostępne są również za pośrednictwem aplikacja forbetmobilnej aplikacji. Apka forBET przystosowana jest do telefonów i tabletów z systemem iOS i Android.

Aplikacja forBET umożliwia obstawianie zakładów mobile (przedmeczowych i live), odbiór bonusów bukmacherskich, korzystanie z funkcji cash-out i podgląd wyników “na żywo”. Co więcej, przy użyciu telefonu w forBET dokonasz depozytu lub wypłacisz wygraną.

forBET mobile znajdziesz w App Store oraz iTunes oraz na stronie bukmachera. Posiadacze telefonów z Androidem przed instalacją apki muszą zmienić ustawienia w telefonie i zezwolić na pobieranie oprogramowania z niezaufanych źródeł. Dlaczego? Bo Google Play blokuje wszystkie aplikacje bukmacherskie.

Kontakt

forBET siedzibę posiada w Warszawie przy ulicy Królewskiej 18.

Z bukmacherem skontaktujesz się za pośrednictwem live czatu obsługiwanego w godzinach 8:00 – 24:00. Dodatkowo obsługę klienta znajdziesz pod adresami e-mail: pomoc@iforbet.pl i reklamacje@iforbet.pl.

Dodatkowo na stronie iforbet.pl bukmacher przygotował rozbudowany działa FAQ, który składa się z trzech działów: rejestracja i konto, wpłaty i wypłaty oraz zawieranie zakładów. W każdej z sekcji można znaleźć serię pytań i odpowiedzi dotyczących tych zagadnień. Być może wcale nie musisz pisać do bukmachera, by rozwiązać swój problem?

FAQ

?Jaki kod promocyjny wpisać, by odebrać bonusy forBET?

Współpracując z bukmacherem forBET zdobyliśmy od niego kod promocyjny: KASAVIP. Dzięki temu voucherowi uzyskasz bonusy o łącznej wartości 2050 zł.

❓Jak użyć kod promocyjny forBET?

Wpisz hasło: KASAVIP w trakcie rejestracji konta. Pole, w którym należy wprowadzić kod promocyjny znajduje się na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego.

?Jakie bonusy zyskasz od forBET?

forBET w ramach promocji powitalnej oferuje bonusy od trzech depozytów: 100% do 1000 zł (od 1. wpłaty), 75% do 500 zł (od 2. wpłaty) i 50% do 500 zł (od 3. wpłaty). Dodatkowo za darmo z naszym kodem otrzymasz ekstra 50 zł.

?Kiedy pojawi się bonus na twoim koncie?

Każdy z trzech bonusów pojawi się na twoim koncie po spełnieniu warunków obrotu depozytem. Jakie to warunki? Trzeba postawić zakłady po kursie min. 2.00 na łączną sumę stawek wpłaconej kwoty. Inaczej mówiąc: tyle ile wpłacisz, tyle musisz postawić w zakładach forBET. Oczywiście możesz korzystać z kilku kuponów dokonując obrotu depozytem.

?Jak obrócić bonus forBET?

Zagraj cztery razy za kwotę bonusu korzystając z kuponów solo (po kursie min. 2.00) lub ako (z min. kursem całkowitym 2.00, gdzie każda z selekcji będzie mieć kurs min. 1.30). Ile masz czasu na obrót? 30 dni.

forBET zakłady bukmacherskie

Numer licencji: PS4.6831.10.2016

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

forBET to w pełni polski bukmacher działający w naszym kraju od 2016 roku. To główny sponsor Polskiego Związku Tenisa, e-sportowej organizacji X-kom AGO i klubu piłkarskiego ŁKS Łódź. forBET słynie z częstych akcji gry bez podatku, szerokiej oferty i wysokich kursów. Bukmacher działa w internecie i punktach stacjonarnych.