forBET – zakład bez ryzyka 1200 zł

W forBET zakład bez ryzyka możesz odebrać, jeśli do tej pory nie zarejestrowałeś konta u tego bukmachera. Bonus cashback obowiązuje dla nowych użytkowników, więc jeśli liczysz na zwrot stawki za przegrany kupon, to ta promocja jest właśnie dla ciebie! W tym miejscu dowiesz się, co zrobić, żeby zakład bez ryzyka forBET trafił na twoje konto.

Odbieram zakład bez ryzyka od forBET!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w forBET:

Zakład bez ryzyka w forBET

forBET to kolejny z polskich bukmacherów, który w ramach bonusu powitalnego oferuje zakład bez ryzyka. To wygodna forma promocji, bo nie wymaga od użytkownika spełniania wygórowanych warunków. Tak naprawdę początkowo wszystko wygląda banalnie łatwo: po rejestracji masz prawo do postawienia ubezpieczonego zakładu. W razie porażki – otrzymasz zwrot utraconej stawki.

Zakład bez ryzyka forBET

Zakłady bez ryzyka to bonusy, które są często wybierane przez początkujących graczy. Dlaczego? Uznaje się, że to opłacalna forma promocji z punktu widzenia interesu użytkownika. W tym przypadku twój kapitał na grę jest chroniony, bo jeśli zakład nie wejdzie – odbierasz cashback. W forBET bonus ten trzeba jeszcze obrócić, o czym dowiesz się w dalszej części artykułu.

💡 U bukmachera forBET, jako nowy klient, możesz liczyć na maksymalnie 1200 zakładu bez ryzyka. To powiększona oferta, która występuje po użyciu kodu promocyjnego dostępnego na bonuspedia.pl. W ten sposób zabezpieczysz się przed porażką, co uchroni cię przed stratą pieniędzy na pierwszym kuponie.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka ma to do siebie, że jest prosty w odbiorze i wykorzystaniu. Czy to samo możemy stwierdzić o bonusie forBET? Jasne, że tak, choć to promocja, w której trzeba dokonać obrót odebranym cashbackiem. Nie jest jednak on mocno skomplikowany, dlatego w naszym rankingu zakładów bez ryzyka forBET plasuje się na wysokim miejscu. Pierwsze o co musisz zadbać, to żeby prawidłowo zarejestrować konto. Co wyjątkowe – forBET od razu wymaga weryfikacji. To oznacza, że zakładając profil gracza automatycznie musisz potwierdzić swoją tożsamość dokumentem tożsamości.

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrot stawki
KwotaBonus do 1200 zł
Obrótx1 na kuponie AKO z minimum 3 typami | kurs min. 1.30

Jeśli chcesz odebrać zakład bez ryzyka od forBET, to przygotuj dowód osobisty lub paszport, a następnie przejdź do rejestracji u tego bukmachera. Po co ci te dokumenty? Jeden z kroków tworzenia konta zakłada wprowadzenie numeru dowodu lub paszportu, a także przesłanie skanów/zdjęć tegoż dokumentu. W ten sposób za jednym zamachem zarejestrujesz się, a także zweryfikujesz tożsamość.

W forBET zakład bez ryzyka przyznawany jest po rejestracji z dowodem. Znamy natomiast bukmacherów, którzy bez weryfikacji akceptują bonus powitalny w formie cashbacku. Kto taki robi? Ubezpieczony kupon bez weryfikacji otrzymasz w STS, Fuksiarzu, Fortunie i eWinner.

Po pozytywnej weryfikacji twoje konto u bukmachera forBET zostanie aktywowane, co będzie równoznaczne z prawem do odbioru zakładu bez ryzyka. To właśnie w tym momencie będziesz mógł wykonać pierwszą wpłatę, która zostanie zaliczona do bonusu cashback. Minimalny depozyt powinien liczyć przynajmniej 20 zł. Jeśli będzie niższy, to bukmacher nie zwróci stawki za postawiony kupon. W forBET środki te możesz wpłacić za pośrednictwem:

 • przelewu elektronicznego: PayU, dotpay, tpay,
 • aplikacji: BLIK,
 • karty: VISA i Mastercard.

Zaksięgowanie przelewu odbywa się błyskawicznie, co od razu pozwoli ci z miejsca przygotować zakład bez ryzyka. W tym przypadku masz pełną dowolność – możesz zagrać kupon pojedynczy lub akumulowany. Co więcej, bukmacher zezwala na grę zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Na kupon bez ryzyka nie ma ustalonego limitu kursu, co również daje ci dużą swobodę w doborze typów.

forBET cashback – instrukcja krok po kroku

 1. Przejdź do iforbet.pl i zarejestruj konto wprowadzając wszystkie dane osobowe (skany dokumentu tożsamości)
 2. Po weryfikacji tożsamości dokonaj wpłaty – minimum 20 zł, a maksymalnie 1200 zł
 3. Przygotuj pierwszy kupon, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka
 4. Jeśli mecze nie wejdą automatycznie otrzymasz na saldo bonusowe zwrot stawki

👉 W forBET cashback jest o tyle atrakcyjny, że bukmacher nie pobiera od zwróconej kwoty 12% na podatek. To oznacza, że jeśli kupon nie wejdzie – otrzymasz 100% stawki do 1200 zł. Nie jest to codziennością, bo niektórzy bukmacherzy w zakładzie bez ryzyka odejmują 12% podatku. Tak robi chociażby eWinner.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Obstawianie bez ryzyka generalnie działa na prostych zasadach: w tej promocji bukmacher deklaruje, że w razie porażki zwróci stawkę graczowi. Jaka to będzie wartość to zależy od oferty bukmachera. W forBET minimalny cashback liczy 20 zł, a maksymalny 1200 zł. To oznacza, że w tym przedziale kwotowym możesz postawić pierwszy zakład, a jeśli będzie on przegrany – otrzymasz bonus cashback.

Zakład bez ryzyka forBET działa standardowo tj. po porażce chwilę później bukmacher doładowuje bonusowe saldo zwrotem stawki. To pieniądze, które przed wypłatą trzeba obrócić, co wyjaśniamy poniżej. Najpierw jednak przedstawimy na przekładzie, jak działa zakład bez ryzyka w forBET? Wszystko po to, żeby początkujący typerzy nie mieli żadnych wątpliwości.

 • Załóżmy sytuacje, że po rejestracji w forBET postawiłeś kupon pojedynczy za 1200 zł na mecz Arsenal – Liverpool. Twój typ dotyczył zwycięstwa gospodarzy, a kurs zdarzenia wyniósł 2.30. Przy stawce 1200 zł potencjalna wygrana to 2428 zł. Po rozliczeniu zakładu mogą zdarzyć się dwa scenariusze:

Wariant pozytywny: kupon wygrany ✔️

Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z twoimi przewidywaniami, a mecz wejdzie – otrzymasz od forBET standardową wygraną za kupon. To pieniądze, które od razu trafią na konto główne, co oznacza, że będziesz je mógł wypłacić do swojego banku.

Wariant negatywny: kupon przegrany ❌

Twój typerski nos cię zawiódł? W tym przypadku nie wszystko stracone, ponieważ w ramach gry bez ryzyka otrzymasz zwrot stawki 1200 złotych. Środki te pojawią się na koncie bonusowym, co od razu sygnalizuje, że nie będzie można ich wypłacić. Dopiero po obrocie bonus możesz przelać na konto bankowe.

Co jeszcze musisz wiedzieć o bonusach forBET?

W forBET cashback to tylko część promocji powitalnej. Dodatkowo bukmacher ten oferuje bonus od drugiej wpłaty, który liczy 100% do 2100 zł. Co więcej, w zakładach u tego operatora możesz też skorzystać z gry bez podatku, która będzie obowiązywać przez 30 dni od rejestracji.

Bonusy po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka:

 • Bonus od drugiej wpłaty 100% do 2100 zł
 • 30 dni bez podatku

Warunki promocji

forBET nie oferuje cashbacku bez obrotu, co na polskim rynku nie jest rzadkością. Zwrot stawki możesz wypłacić na konto bankowe m.in. po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka w Fuksiarz. forBET zamraża bonus do czasu spełnienia warunków obrotu.

🔎 Co to znaczy obrócić bonus? To postawienie kuponu/kuponów za określoną kwotę, która spełnia warunek obrotu. W przypadku cashbacku forBET należy zagrać tylko raz za otrzymany bonus. To oznacza jednokrotny obrót.

Po otrzymaniu zwrotu stawki zwróć uwagę na czas, który masz, żeby dokonać obrotu. U bukmachera forBET to okres 14 dni. W tym czasie jesteś zobligowany do postawienia całości bonusu na kupon, który spełni następujące warunki:

 • zakład akumulowany,
 • minimum 3 typy na kuponie,
 • dla każdej selekcji minimalny kurs 1.30.

Wykonując obrót pamiętaj, żeby twój zakład wpisywał się w ustalone ramy przez bukmachera. W obrocie bonusami często bukmacherzy pozwalają dzielić stawkę na kilka kuponów. Jeśli chodzi o forBET, to zwrot stawki musi być w całości zagrany na jeden zakład.

Zasady gry bez ryzyka w forBET

 • Pierwszy kupon może być użyty na sportowej ofercie
 • Zakład bez ryzyka dotyczy zdarzeń przedmeczowych i live
 • Minimalna stawka to 20 zł, a maksymalna 1200 zł
 • Zwrot stawki podlega obrotowi x1
 • Zakład zaliczany do obrotu powinien liczyć minimum 3 selekcje z kursami min. 1.30
 • Czas na obrót to 14 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Pozostali bukmacherzy zakłady bez ryzyka również mają w swojej ofercie. Na bonuspedia.pl dysponujemy recenzjami wszystkich cashbacków w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze z ubezpieczeniem stawki, to sprawdź poniższe promocje:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1