Kody Promocyjne od Fortuna przy rejestracji - Czerwiec 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotowała Fortuna dla nowych graczy

600pln

Zakład bez ryzyka 600 zł

Wpłać po rejestracji depozyt na konto (minimum 1 zł), a będziesz mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli przegrasz – masz gwarantowany zwrot stawki do 100 zł bez obrotu. Powtarzając te czynności otrzymasz też cashback 200 i 300 zł.

Do końca: 2023-12-30 23:00:00
20 pln bez depozytu

Bonus bez depozytu 20 zł

Załóż konto w Fortunie i zweryfikuj dane osobowe, a otrzymasz za darmo 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które wymienisz na bonus 20 zł.

Do końca: 2023-11-29 23:00:00

Bonusy i promocje - Czerwiec 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotowała Fortuna dla nowych graczy

Fortuna Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Fortuny z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
fuksiarz logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna20 PLN freebet + 600 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo200 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Fortuny

fortuna

Bonus przy rejestracji – kurs 100.00 + 100 PLN

Zarejestruj nowe konto i postaw kupon na mistrza Niemiec. Wytypuj Borussie Dortmund lub Bayern Monachium jako lidera Bundesligi. W przypadku wygranej zyskasz bonus 200 zł plus kolejne 100 zł za zgodę marketingową.
Odkryj kod BO
fortuna

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100%

Postaw dowolny zakład na wydarzenia związane z żużlem, jeśli popełnisz błąd – otrzymasz zwrot do 30 PLN.
Odkryj kod FO

Bonus 100 PLN

Wpłać depozyt, postaw dowolny kupon i w przypadku wygranej odbierz dodatkowe 100 zł.
Odkryj kod SN

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Fortuny

Fortuna kod promocyjny VIP

🔑 Wybierasz kod promocyjny w Fortunie? To dobra decyzja, bo to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Dzięki rejestracji z naszym kodem uzyskasz pakiet VIP bonusów o łącznej kwocie 620 złotych.

Odkrywając kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Fortuna będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka i bonusu bez depozytu. Stosując terminologię piłkarską – w cashbacku zaliczysz promocyjny hat-trick u bukmachera (x3 zakład bez ryzyka). A to wszystko za jeden kod bonusowy wpisany podczas rejestracji konta.

Poniżej krok po kroku prezentujemy rejestrację konta w zakładach Fortuna podczas której aktywujesz promocyjny kod i bonusowe doładowanie.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Jeśli jesteś na stronie efortuna.pl to kliknij w prawym górnym rogu zakładkę “rejestracja” lub przejdź do rejestracji z naszego linku odkrywając kod
 2. Skopiuj nasz kod promocyjny do Fortuny lub przejdź do rejestracji z naszej strony, a voucher zostanie automatycznie wpisany w pole “kod promocyjny”
 3. Uzupełnij formularz rejestracji podając kolejno dane: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, pin kod, e-mail, numer telefonu, datę urodzenia, PESEL, obywatelstwo, adres oraz wybierz źródło pochodzenia środków finansowych na grę np. oszczędności lub wynagrodzenie za pracę
 4. Dodatkowo na dole zaznacz oświadczenie, że masz ukończone 18 lat
 5. Kliknij w przycisk “zarejestruj”, a otrzymasz na wskazany e-mail wiadomość od Fortuny z linkiem weryfikacyjnym
 6. Przejdź przez otrzymany link do bukmachera i dokonaj pierwszego logowania
 7. To tyle – konto Fortuny i kod promocyjny aktywowane!

Odbierz bonusy z kodem!

Jak wynika z opinii naszych użytkowników rejestracja w zakładach online Fortuna zajmuje 2-3 minuty.

rejestracja fortuna

Usprawniony proces rejestracji w Fortunie pozwala założyć konto w naprawdę kilka chwil przed interesującym nas meczem, który chcemy obstawić. Trzeba jednak pamiętać, że to tzw. konto tymczasowe, które trzeba zweryfikować w ciągu 28 dni, by móc w pełni cieszyć się zaletami zakładów Fortuny. O co chodzi? W modelu szybkiej rejestracji nie podajesz rachunku bankowego, ani nie załączasz skanów dokumentów tożsamości. Tego typu formalności możesz dokończyć później – właśnie w terminie do 28 dni.

Jak sprawić, by konto tymczasowe zamieniło się w stałe? To proste! Wejdź w zakładkę “ustawienia”, a następnie “twój status konta” i wprowadź brakujące informacje, czyli numer rachunku bankowego i załącz skan dowodu osobistego (obustronny). To tyle – otrzymasz informacje od Fortuny, że konto jest potwierdzone, co pozwoli ci m.in. dokonać wypłaty, a także zniesie limit stawek. Konto u bukmachera weryfikuje się tylko raz.

Czy musisz zweryfikować konto, by odebrać kod promocyjny i bonusy? I tak, i nie. Trzy z czterech bonusów powitalnych otrzymasz bez weryfikacji konta – chodzi o zakłady bez ryzyka. Czwarta z bonifikat, czyli darmowy zakład zostanie przyznany po uzyskaniu statusu konta stałego.

rejestracja w fortunie

💡 Rejestrując konto na efortuna.pl warto zwrócić uwagę, że bukmacher pozwala na zweryfikowanie danych osobowych za pośrednictwem internetowej bankowości. Co to oznacza? To że decydując się na narzędzie mojeID możesz założyć konto u tego bukmachera bez sięgania po dowód osobisty. Wówczas do potwierdzenia danych osobowych wykorzystywany jest twój bank, u którego musisz autoryzować przesłanie informacji. Jak? Zwykle jest to wprowadzenie kodu SMS – jak podczas klasycznego przelewu.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Bonusy powitalne Fortuny za kod promocyjny, to cztery oferty specjalne. Co najlepsze jeden kod otwiera dostęp do bonusu bez depozytu i zakładów bez ryzyka. Co dokładnie możesz zyskać? Sprawdź:

💰 Bonus bez depozytu 20 zł jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus – po zweryfikowaniu konta

💰 Zakład bez ryzyka do 100 zł – po pierwszym depozycie

💰 Zakład bez ryzyka do 200 zł – po 3 dniach od rejestracji

💰 Zakład bez ryzyka do 300 zł – po 6 dniach od założenia konta

Suma bonusów Fortuny dla nowych graczy sięga 620 zł. Ile dodatkowo zyskujesz z kodem promocyjnym w porównaniu do ogólnej oferty powitalnej? Dzięki voucherowi od bonuspedia.pl wpisanym podczas rejestracji otrzymujesz o 20 zł więcej niż normalnie!

Wiesz już jak odebrać kod bonusowy i jakie promocje za niego otrzymasz. Dowiedzmy się teraz – jak skorzystać z bonusów Fortuny online.

Fortuna bonus powitalny 600 PLN

W Fortunie, jako bonus na start, funkcjonuje przede wszystkim zakład bez ryzyka. Co jednak ciekawe, bukmacher ten pozwala zagrać z ubezpieczeniem stawki aż trzykrotnie. Skąd to wynika? Fortuna oferuje kolejne zakład bez ryzyka o wartości 100, 200 i 300 złotych. Co się chwali w tym bonusie, to brak warunków obrotu.

Po użyciu kodu promocyjnego na efortuna.pl lub mobilnej aplikacji – możesz u tego bukmachera postawić trzy zakłady bez ryzyka. Co to oznacza? To że za każdym razem otrzymasz zwrot 100% stawki, jeśli twoje przewidywania okażą się błędne. A najlepsze jest to, że środki zostaną przelane na saldo główne, co oznacza, że od razu będziesz je mógł wypłacić.

zakład bez ryzyka fortuna

Poniżej wyjaśnimy krok po kroku, jak rozpocząć grę w Fortunie, że zakwalifikować się do bonusu powitalnego:

Jak odebrać bonus?

 1. Zarejestruj się w Fortunie wpisując nasz kod promocyjny
 2. W ciągu trzech dni zrób wpłatę na konto – chcąc wykorzystać maksymalny bonus przelej minimum 100 zł
 3. Przed upływem 72 godzin od rejestracji w Fortunie postaw dowolny zakład za zrobiony depozyt
 4. Twój pierwszy kupon zostanie objęty ubezpieczeniem – jeśli przegrasz, otrzymasz 100% cashback do 100 zł

Zakład bez ryzyka możesz użyć na dowolne mecze – poza typami na sporty wirtualne i gry karciane. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe i na żywo.

Po rozliczeniu kuponu – otrzymasz wygraną lub zwrot stawki. Co ciekawe, Fortuna nie pobiera 12% podatku od cashbacku, co oznacza, że w razie zwrotu zostanie ci przyznanych tyle pieniędzy, ile postawiłeś.

W analogiczny sposób możesz wykorzystać kolejne zakłady bez ryzyka. Ważne jest jednak to, aby przestrzegać określonych terminów bonusu:

✔️ Zakład bez ryzyka 100 zł – otrzymujesz po rejestracji
✔️ Zakład bez ryzyka 200 zł – otrzymujesz po 3 dniach od rejestracji
✔️ Zakład bez ryzyka 300 zł – otrzymujesz po 6 dniach od rejestracji

Gdy już będziesz mógł postawić ubezpieczony kupon, to pamiętaj, że zawsze masz trzy dni na jego użycie. Jeśli nie zmieścisz się w tym czasie, to bonus Fortuny przepadnie.

Warunki bonusu powitalnego

Fortuna nie ustaliła kursu minimalnego, ani nie określiła typu zakładu bez ryzyka. Co to oznacza? To że bonus cashback można wykorzystać w dowolnych kuponach: przedmeczowych i live, pojedynczych i ako. Pamiętaj jednak, by korzystając z ubezpieczonego zakładu nie włączać narzędzia early cash out. To jedyny zakaz, jaki stawia bukmacher Fortuna.

 • Wygrane przy użyciu zakładów bez ryzyka nie podlegają obrotowi
 • Zwroty stawek nie wymagają obrotu
 • Kupon bez ryzyka można postawić po dowolnym kursie
 • Po aktywacji bonusu w ciągu trzech dni należy postawić promocyjny zakład

Co sprawia, że zakład bez ryzyka jest prosty w obsłudze? To że wypłacony bonus nie podlega warunkom obrotu. Jeśli otrzymałeś zwrot stawki – pieniądze są twoje i ty decydujesz co z nimi zrobisz.

Bonus bez depozytu 20 zł

📌 Za rejestrację z kodem i zweryfikowanie konta (przesłanie skanu dokumentu tożsamości) otrzymasz nagrodę od Fortuny w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Zapytasz: po co mi punkty? A no po to, żeby wymienić je w Sklepie Gracza na darmowy bonus 20 złotych.

Ilość 2800 punktów FKP odpowiada kwocie 20 złotych – będziesz ją mógł wykorzystać do postawienia dowolnego kuponu przedmeczowe lub na żywo. Wystarczy, że w edycji zakładu zaznaczysz komunikat “użyj 2800 punktów FKP”.

Darmowy zakład nie wymaga wpłaty własnej, co trzeba zrobić, to tylko zarejestrować się w Fortunie i zweryfikować profil (dokumentem tożsamości lub narzędziem mojeID).

Jak odebrać freebet?

 1. Zarejestruj się w Fortunie
 2. W ciągu 28 dni od rejestracji zweryfikuj swoją tożsamość u bukmachera
 3. Wybierz typy na kupon, a następnie wykorzystaj freebet jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus

To bonus, który należy użyć do końca roku kalendarzowego. Gdy już zagrasz za jego kwotę, to jesteś zwolniony z dalszych warunków obrotu. Jeśli uda ci się wygrać – pieniądze są twoje!

Fortuna kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Zakład bez ryzyka100 PLN

200 PLN

300 PLN

Freebet bez depozytu20 PLN
SUMA620 PLNOdbierz

Bonusy dla stałych graczy

Kody promocyjne w Fortunie zarezerwowane są dla dla nowych graczy. A co jeśli już skorzystałeś z bonusów powitalnych? W takiej sytuacji Fortuna ma kolejną porcję ofert specjalnych, czyli bonusy dla stałych klientów. To promocje, z których skorzystać może każdy zarejestrowany klient Fortuna online.

Część bonusów dla aktualnych graczy jest na stałe przypisana do bukmachera, ale wiele promocji pojawia się okazjonalnie np. na Mikołajki, mecze Ligi Mistrzów lub piłkarskiej reprezentacji Polski. W ramach oferty specjalnej w Fortunie zagrasz zakład bez podatku lub otrzymasz doładowanie do wygranych kuponów AKO. Dla aktywnych i lojalnych graczy dużym udogodnieniem jest program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, gdzie zdobyte punkty podczas gry można wymieniać na gotówkowe bony.

Co aktualnie oferuje Fortuna dla stałych graczy? Sprawdź opisy promocji:

Happy Hours

Promocja Happy Hours, to szczęśliwa godzina, w której możesz postawić kupon bez podatku od stawki! W ustalonym przez bukmachera czasie w ramach Happy Hours do wytypowanego przez ciebie kuponu zostanie dodany bonus kursowy 1.14, który zniweluje koszta związane z podatkiem. Dzięki temu możesz wygrywać więcej, nie tracąc części stawki na poczet podatku.

O pojawieniu się Happy Hours decyduje Fortuna, więc warto na bieżąco monitorować promocje tego “buka”. Z reguły gra bez podatku możliwa jest w dni meczowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy (wtorek – czwartek), podczas konkursów skoków narciarskich i na spotkania reprezentacji. Od jakiegoś czasu Fortuna rozszerza Happy Hours na cały weekend.

AKO bonusy

W zakładach przedmeczowych akumulowanych i maxikombi na graczy lubiących stawiać “taśmy” czeka solidne doładowanie w formie bonusu od wygranych. W zależności od tego ile typów na kuponie umieścisz otrzymasz bonus od wygranej. Maksymalnie można zyskać aż 50% bonusu. Do oferty kwalifikują się zakłady z kursem minimalnym 1.15 i kupony z minimum 5 zdarzeniami.

Sprawdź na jakie doładowanie możesz liczyć:

 • 5 zdarzeń = 7%
 • 6 zdarzeń = 10%
 • 7 zdarzeń = 15%
 • 8 zdarzeń = 20%
 • 9 zdarzeń = 25%
 • 10 zdarzeń = 30%
 • 11 zdarzeń = 35%
 • 12 zdarzeń = 40%
 • 13 zdarzeń = 45%
 • 14 i więcej zdarzeń = 50%

Aby kupon otrzymał bonus nie możesz go wcześniej zamknąć przy użyciu narzędzia cash out.

Ekspert+

Fortuna poszukuje eksperta, czyli typera, który wytypuje poprawnie wyniki wszystkich meczów kolejki Ligi Mistrzów, Ekstraklasy lub Premier League. To oferta, gdzie należy postawić typy na wyniki 1X2 objętych promocją rozgrywek. Minimalna stawka zakładu w Ekspert+ to jedyne 5 złotych. Jeśli trafisz otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus z gwarantowanej puli 5 tysięcy, 10 tysięcy, a nawet 20 tysięcy złotych (do podziału pomiędzy wszystkich zwycięzców).

Czujesz się ekspertem w danej lidze piłkarskiej? Sprawdź swoją wiedzę w konkursie Fortuny! Koszt to tylko 5 zł.

Pewniak na 1. ligę Fortuna

Fortuna jako oficjalny sponsor rozgrywek piłkarskich 1. ligi w Polsce oferuje specjalny bonus na mecze drużyn w niej występujących. Dzięki promocji “Pewniak” można odebrać 20 zł ekstra. Co zrobić?

W trakcie trwania promocji należy wytypować przynajmniej trzy kupony przedmeczowe zawierające minimum jedno zdarzenie z rozgrywek 1. ligi po stawce min. 20 zł brutto. Realizując ten wymóg każdy z graczy Fortuny otrzyma 2800 punktów FKP, co odpowiada bonusowi 20 zł.

Gwarantowany bonus w postaci pewniaka może pojawić się również na inne wydarzenia sportowe.

Fortuna Klub Plus

To program lojalnościowy bukmachera, w którym gromadzone są punkty za aktywność w zakładach bukmacherskich Fortuna. Każdy kupon zagrany za 2 zł równa się jeden punkt FKP. Dla przykładu zakład postawiony za 10 zł, to 5 punktów FKP. W ciągu jednego dnia maksimum można zdobyć aż 300 punktów.

Zgromadzone punkty na koncie można wymieniać na nagrody w sklepie gracza:

 • bonusy dostępne w katalogu
 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe

Jeśli zdobędziesz 8100 punktów FKP, to możesz wymienić je na bonus w formie zakładu bez ryzyka 100 zł.

Co najlepsze punkty nie tracą daty ważności i konto nie jest zerowane np. z końcem roku.

Mistrzostwa Typerów

Jako członek Fortuna Klub Plus możesz brać udział w ogólnopolskich Mistrzostwach Typerów. Dzięki czemu co miesiąc można zostać wynagrodzonym w rankingu ogólnopolskim i w którymś z 600 punktów naziemnych.

Do mistrzostw zaliczane są kupony przedmeczowe o maksymalnej dziennej wartości 100 zł. Po prostu stawiając kupon w internetowych zakładach zaznacz pole “zgłoś do mistrzostw”. Punkty do rankingu liczone są wg schematu: iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej.

W każdym miesiącu Fortuna nagradza 3000 tysiące graczy.

FAQ

Jaki kod promocyjny użyć na bonusy Fortuny?

Na stronie bonuspedia.pl odkryjesz kod do Fortuny, który aktywuje trzy bonusy powitalne. Aby skorzystać z vouchera skopiuj kod lub przejdź do rejestracji z naszej strony, a hasło zostanie automatycznie wpisane do formularza rejestracyjnego Fortuny. Używając naszego kodu możesz otrzymać 620 zł w bonusach.

Jak długo nasz kod do Fortuny jest aktywny?

Pobrany kod promocyjny z naszej strony obowiązuje przez cały 2023 rok i daje gwarancje najwyższych bonusów. Kod jest pozytywnie zweryfikowany i gotowy do użycia przez każdego nowego gracza, który do tej pory nie rejestrował się w Fortunie.

Ile dostaniesz za kod od Bonuspedia?

Jeden kod, to cztery bonusy w Fortunie. A dokładniej rejestrując konto otrzymasz: bonus bez depozytu 20 zł i zakład bez ryzyka 600 zł.

Kto może korzystać z bonusów dla aktualnych graczy?

Promocje dla stałych klientów Fortuny dostępne są dla każdego zarejestrowanego użytkownika, który ma za sobą odbiór i obrót bonusów powitalnych. W trakcie korzystania z ofert bukmachera można mieć tylko jeden aktywny bonus.

Użyłem wasz kod, ale nie otrzymałem bonusu, co robić?

Pamiętaj, że darmowe 20 zł uzyskasz tylko po zweryfikowaniu konta i zostanie ono przyznane jako 2800 punktów FKP. Pozostałe bonusy na start wymagają dokonania pierwszej wpłaty i postawienia kuponu. Mimo wszystko uważasz, że postąpiłeś zgodnie z regulaminem, ale bonusy i tak nie zostały przyznane? Zgłoś to do bukmachera, który sprawdzi i wyjaśni zaistniałą sytuację.

Numer licencji: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Fortuna, obok STS, wiedzie prym na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Bukmacher ten jest tytularnym sponsorem piłkarskiej 1. ligi oraz polskich skoczków narciarskich. Fortuna jako pierwsza z licencjonowanych bukmacherów wprowadziła do swojej oferty zakłady live. Co więcej, firma ta działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji i Węgrzech.