Kody Promocyjne od Fortuna przy rejestracji - Wrzesień 2022

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotowała Fortuna dla nowych graczy

Bonusy i promocje - Wrzesień 2022

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotowała Fortuna dla nowych graczy

Fortuna Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Fortuny z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Fortuny

fortuna

50% zwrot stawki do 25 zł na e-sport

W Fortunie odzyskasz 50% stawki do 25 zł, jeśli w trakcie trwania promocji będziesz typował zakłady na e-sport.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Fortuny

Fortuna kod promocyjny VIP

Wybierasz kod promocyjny w Fortunie? To dobra decyzja, bo to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Dzięki rejestracji z naszym kodem uzyskasz pakiet VIP bonusów?o łącznej kwocie 1135 złotych.

Odkrywając kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Fortuna będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka, bonusu bez depozytu oraz bonusu od wpłaty. Stosując terminologię piłkarską – zaliczysz promocyjny hat-trick u bukmachera. A to wszystko za jeden kod bonusowy wpisany podczas rejestracji konta.

Poniżej krok po kroku prezentujemy rejestrację konta w zakładach Fortuna podczas której aktywujesz promocyjny kod i bonusowe doładowanie.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Jeśli jesteś na stronie efortuna.pl to kliknij w prawym górnym rogu zakładkę “rejestracja” lub przejdź do rejestracji z naszego linku odkrywając kod
 2. Skopiuj nasz kod promocyjny do Fortuny lub przejdź do rejestracji z naszej strony, a voucher zostanie automatycznie wpisany w pole “kod promocyjny”
 3. Uzupełnij formularz rejestracji podając kolejno dane: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, pin kod, e-mail, numer telefonu, datę urodzenia, PESEL, obywatelstwo, adres oraz wybierz źródło pochodzenia środków finansowych na grę np. oszczędności lub wynagrodzenie za pracę
 4. Dodatkowo na dole zaznacz oświadczenie, że masz ukończone 18 lat
 5. Kliknij w przycisk “zarejestruj”, a otrzymasz na wskazany e-mail wiadomość od Fortuny z linkiem weryfikacyjnym
 6. Przejdź przez otrzymany link do bukmachera i dokonaj pierwszego logowania
 7. To tyle – konto Fortuny i kod promocyjny aktywowane!

Odbierz bonusy z kodem

Jak wynika z opinii naszych użytkowników rejestracja w zakładach online Fortuna zajmuje 2-3 minuty.

kod promocyjny fortuna

Usprawniony proces rejestracji w Fortunie pozwala założyć konto w naprawdę kilka chwil przed interesującym nas meczem, który chcemy obstawić. Trzeba jednak pamiętać, że to tzw. konto tymczasowe, które trzeba zweryfikować w ciągu 28 dni, by móc w pełni cieszyć się zaletami zakładów Fortuny. O co chodzi? W modelu szybkiej rejestracji nie podajesz rachunku bankowego, ani nie załączasz skanów dokumentów tożsamości. Tego typu formalności możesz dokończyć później – właśnie w terminie do 28 dni.

Jak sprawić, by konto tymczasowe zamieniło się w stałe? To proste! Wejdź w zakładkę “ustawienia”, a następnie “twój status konta” i wprowadź brakujące informacje, czyli numer rachunku bankowego i załącz skan dowodu osobistego (obustronny). To tyle – otrzymasz informacje od Fortuny, że konto jest potwierdzone, co pozwoli ci m.in. dokonać wypłaty, a także zniesie limit stawek. Konto u bukmachera weryfikuje się tylko raz.

Czy musisz zweryfikować konto, by odebrać kod promocyjny i bonusy? I tak, i nie. Dwa z trzech bonusów powitalnych otrzymasz bez weryfikacji konta, czyli zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Trzecia z bonifikat, czyli darmowy zakład zostanie przyznany po uzyskaniu statusu konta stałego.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Bonusy powitalne Fortuny za kod promocyjny, to trzy oferty specjalne. Co najlepsze jeden kod otwiera dostęp do trzech typów bonusów. Co dokładnie możesz zyskać? Sprawdź:

 • Bonus bez depozytu 20 zł jako 1400 punktów Fortuna Klub Plus – po zweryfikowaniu konta
 • Zakład bez ryzyka do 115 złotych – po pierwszym depozycie
 • 100% bonus od depozytu do 1000 zł – po pierwszej wpłacie i czterokrotnym obrocie depozytu

Suma bonusów Fortuny dla nowych graczy sięga 1135 zł. Ile dodatkowo zyskujesz z kodem promocyjnym w porównaniu do ogólnej oferty powitalnej? Dzięki voucherowi “XWIN” wpisanym podczas rejestracji otrzymujesz o 35 zł więcej? niż normalnie!

Wiesz już jak odebrać kod bonusowy i jakie promocje za niego otrzymasz. Dowiedzmy się teraz – jak skorzystać z bonusów Fortuny online.

Fortuna bonus powitalny 1000 PLN

Bonus 100% od depozytu do 1000 złotych, to okazja zyskania pokaźnej gotówki na grę w zakładach. Fortuna z kodem promocyjnym umożliwia tak wysokie doładowanie konta bonusowego, a żeby tak się stało trzeba dokonać wpłaty i spełnić warunki obrotu depozytem. Wysokość promocji 100% oznacza, że w bonus równa się kwota wpłaty. Po prostu – tyle ile wpłacisz, tyle zyskasz (uwzględniając maksymalną kwotę 1000 zł).

Bonusy Fortuny

W Fortunie bonus 100% otrzymasz dopiero po tym, jak obrócisz kwotę pierwszej wpłaty. A więc najpierw grasz za swoje pieniądze, a później odbierasz bonus, którym już dowolnie możesz dysponować.

Zaraz wyjaśnimy krok po kroku, jak obrócić depozyt, ale najpierw zobacz odbiór bonusu od wpłaty.

Jak odebrać bonus?

 1. Załóż konto w Fortunie odkrywając kod promocyjny
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty – chcąc maksymalny bonus zdeponuj 1000 zł
 3. Minimalna wpłata pozwalająca odebrać bonus 100% to 20 zł
 4. W ciągu 30 dni obróć depozyt cztery razy
 5. Obracając depozyt pamiętaj, że bukmacher uwzględnia kupony złożone z przynajmniej 3 typów z łącznym kursem minimalnym 1.90
 6. Po tym jak spełnisz obrót pierwszą wpłatą – otrzymasz na konto bonus 100%

Powyżej przedstawiliśmy przykład odbioru maksymalnej bonifikaty od Fortuny. Co jeśli nie masz tyle pieniędzy? Wówczas możesz zyskać mniejszy bonus, bo minimalna wpłata kwalifikująca się do promocji to już 20 zł. Np. deponując 100 zł otrzymasz bonus 100 zł. I tak analogicznie do innych kwot. Co się nie zmienia? Warunki obrotu depozytem, które w każdym przypadku są takie same.

Jak obrócić depozyt, by otrzymać bonus?

Wymóg Fortuny dotyczący czterokrotnego obrotu depozytem oznacza, że przy wpłacie 1000 zł łącznie trzeba postawić zakłady liczące się do obrotu na kwotę 4000 zł. To proste działanie: 1000 zł (wpłata) * 4 (obrót) = 4000 zł (suma stawek).

Co jest utrudnia sprawę? To że do obrotu zaliczane są tylko zakłady ako, które złożone są z minimum 3 zdarzeń po minimalnym kursie łącznym 1.90. A więc obracając depozyt trzeba pamiętać, jakie zakłady spełniają warunki regulaminu.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?? To że czas na obrót ograniczony jest do 30 dni. Co więcej? Nie zamykaj kuponów za użyciem funkcji cash-out, bo wtedy nie zostanie on zaliczony do obrotu.

Gdy uda ci się wypełnić obrót na twoje konto Fortuna przeleje kwotę bonusu. Tutaj nie musisz martwić się już kolejnymi obostrzeniami, bo ich nie ma! Bonusowymi pieniędzmi możesz dowolnie dysponować np. wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę w zakładach internetowych.

Obrót bonusu Fortuna

Zakład bez ryzyka 115 PLN

Bonus cashback w Fortunie, dzięki naszemu kodowi promocji zostaje powiększony o 15% w porównaniu do standardowej oferty. W tym konkretnym przypadku zyskujesz w zakładzie bez ryzyka dodatkowe 15 złotych. Normalne ubezpieczenie wynosi 100 zł, a u nas zagrasz za 115 zł. W razie porażki – właśnie na taki zwrot stawki możesz liczyć.

Bonus bez ryzyka wiąże się z powitalną promocją 100% od depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz ubezpieczenie na swój 1. zakład w Fortunie. To oznacza, że jeśli przegrasz otrzymasz cashback, a dodatkowo postawiona stawka zostanie zaliczona na poczet obrotu depozytu (jeśli zakład spełni określone warunki bonusu od depozytu).

Jak otrzymać bonus bez ryzyka?

 1. Załóż konto w Fortune z naszym kodem promocyjnym
 2. Wpłać pieniądze – żeby skorzystać z maksymalnego cashbacku zdeponuj 115 zł
 3. W ciągu 10 dni od rejestracji konta przygotuj pierwszy kupon w zakładach Fortuna
 4. Postaw ubezpieczony zakład
 5. Poczekaj na wyniki – jeśli przegrasz bukmacher przyzna ci 100% zwrot stawki

Co sprawia, że zakład bez ryzyka jest prosty w obsłudze? To że wypłacony bonus nie podlega warunkom obrotu. Jeśli otrzymałeś zwrot stawki – pieniądze są twoje i ty decydujesz co z nimi zrobisz.

Warunki bonusu cashback

Fortuna nie ustaliła kursu minimalnego, ani nie określiła typu zakładu bez ryzyka. Co to oznacza? To że bonus cashback można wykorzystać w dowolnych kuponach: przedmeczowych i live, pojedynczych i ako. Pamiętaj jednak, by korzystając z ubezpieczonego zakładu nie włączać narzędzia early cash out. To jedyny zakaz, jaki stawia bukmacher Fortuna.

Bonus bez depozytu 20 zł jako punkty FKP

Za rejestrację z kodem i zweryfikowanie konta (przesłanie skanu dokumentu tożsamości) otrzymasz nagrodę od Fortuny w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Zapytasz: po co mi punkty? A no po to, żeby wymienić je w Sklepie Gracza na darmowy bonus 20 złotych.

Ilość 2800 punktów FKP odpowiada kwocie 20 złotych. Po zalogowaniu się na konto Fortuny wejdź w zakładkę “Sklep gracza” i wymień darmowe punkty na swój bonus bez depozytu, który możesz wykorzystać w zakładach online.

Fortuna kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny1000 PLN
Zakład bez ryzyka115 PLN
Freebet20 PLN
SUMA1135 PLNOdbierz

Bonusy dla stałych graczy

Kody promocyjne w Fortunie zarezerwowane są dla dla nowych graczy. A co jeśli już skorzystałeś z bonusów powitalnych? W takiej sytuacji Fortuna ma kolejną porcję ofert specjalnych, czyli bonusy dla stałych klientów. To promocje, z których skorzystać może każdy zarejestrowany klient Fortuna online.

Część bonusów dla aktualnych graczy jest na stałe przypisana do bukmachera, ale wiele promocji pojawia się okazjonalnie np. na Mikołajki, mecze Ligi Mistrzów lub piłkarskiej reprezentacji Polski. W ramach oferty specjalnej w Fortunie zagrasz zakład bez podatku lub otrzymasz doładowanie do wygranych kuponów AKO. Dla aktywnych i lojalnych graczy dużym udogodnieniem jest program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, gdzie zdobyte punkty podczas gry można wymieniać na gotówkowe bony.

Co aktualnie oferuje Fortuna dla stałych graczy? Sprawdź opisy promocji:

Happy Hours

Promocja Happy Hours, to szczęśliwa godzina, w której możesz postawić kupon bez podatku od stawki! W ustalonym przez bukmachera czasie w ramach Happy Hours do wytypowanego przez ciebie kuponu zostanie dodany bonus kursowy 1.14, który zniweluje koszta związane z podatkiem. Dzięki temu możesz wygrywać więcej, nie tracąc części stawki na poczet podatku.

O pojawieniu się Happy Hours decyduje Fortuna, więc warto na bieżąco monitorować promocje tego “buka”. Z reguły gra bez podatku możliwa jest w dni meczowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy (wtorek – czwartek), podczas konkursów skoków narciarskich i na spotkania reprezentacji. Od jakiegoś czasu Fortuna rozszerza Happy Hours na cały weekend.

AKO bonusy

W zakładach przedmeczowych akumulowanych i maxikombi na graczy lubiących stawiać “taśmy” czeka solidne doładowanie w formie bonusu od wygranych. W zależności od tego ile typów na kuponie umieścisz otrzymasz bonus od wygranej. Maksymalnie można zyskać aż 50% bonusu. Do oferty kwalifikują się zakłady z kursem minimalnym 1.15 i kupony z minimum 5 zdarzeniami.

Sprawdź na jakie doładowanie możesz liczyć:

 • 5 zdarzeń = 7%
 • 6 zdarzeń = 10%
 • 7 zdarzeń = 15%
 • 8 zdarzeń = 20%
 • 9 zdarzeń = 25%
 • 10 zdarzeń = 30%
 • 11 zdarzeń = 35%
 • 12 zdarzeń = 40%
 • 13 zdarzeń = 45%
 • 14 i więcej zdarzeń = 50%

Aby kupon otrzymał bonus nie możesz go wcześniej zamknąć przy użyciu narzędzia cash out.

Ekspert+

Fortuna poszukuje eksperta, czyli typera, który wytypuje poprawnie wyniki wszystkich meczów kolejki Ligi Mistrzów, Ekstraklasy lub Premier League. To oferta, gdzie należy postawić typy na wyniki 1X2 objętych promocją rozgrywek. Minimalna stawka zakładu w Ekspert+ to jedyne 5 złotych. Jeśli trafisz otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus z gwarantowanej puli 5 tysięcy, 10 tysięcy, a nawet 20 tysięcy złotych (do podziału pomiędzy wszystkich zwycięzców).

Czujesz się ekspertem w danej lidze piłkarskiej? Sprawdź swoją wiedzę w konkursie Fortuny! Koszt to tylko 5 zł.

Pewniak na 1. ligę Fortuna

Fortuna jako oficjalny sponsor rozgrywek piłkarskich 1. ligi w Polsce oferuje specjalny bonus na mecze drużyn w niej występujących. Dzięki promocji “Pewniak” można odebrać 20 zł ekstra. Co zrobić?

W trakcie trwania promocji należy wytypować przynajmniej trzy kupony przedmeczowe zawierające minimum jedno zdarzenie z rozgrywek 1. ligi po stawce min. 20 zł brutto. Realizując ten wymóg każdy z graczy Fortuny otrzyma 2800 punktów FKP, co odpowiada bonusowi 20 zł.

Gwarantowany bonus w postaci pewniaka może pojawić się również na inne wydarzenia sportowe.

Fortuna Klub Plus

To program lojalnościowy bukmachera, w którym gromadzone są punkty za aktywność w zakładach bukmacherskich Fortuna. Każdy kupon zagrany za 2 zł równa się jeden punkt FKP. Dla przykładu zakład postawiony za 10 zł, to 5 punktów FKP. W ciągu jednego dnia maksimum można zdobyć aż 300 punktów.

Zgromadzone punkty na koncie można wymieniać na nagrody w sklepie gracza:

 • bonusy dostępne w katalogu
 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe

Jeśli zdobędziesz 8100 punktów FKP, to możesz wymienić je na bonus w formie zakładu bez ryzyka 100 zł.

Co najlepsze punkty nie tracą daty ważności i konto nie jest zerowane np. z końcem roku.

Mistrzostwa Typerów

Jako członek Fortuna Klub Plus możesz brać udział w ogólnopolskich Mistrzostwach Typerów. Dzięki czemu co miesiąc można zostać wynagrodzonym w rankingu ogólnopolskim i w którymś z 600 punktów naziemnych.

Do mistrzostw zaliczane są kupony przedmeczowe o maksymalnej dziennej wartości 100 zł. Po prostu stawiając kupon w internetowych zakładach zaznacz pole “zgłoś do mistrzostw”. Punkty do rankingu liczone są wg schematu: iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej.

W każdym miesiącu Fortuna nagradza 3000 tysiące graczy.

FAQ

❓Jaki kod promocyjny użyć na bonusy Fortuny?

Na stronie bonuspedia odkryjesz kod do Fortuny, który aktywuje trzy bonusy powitalne. Aby skorzystać z vouchera skopiuj kod lub przejdź do rejestracji z naszej strony, a hasło zostanie automatycznie wpisane do formularza rejestracyjnego Fortuny. Używając naszego kodu możesz otrzymać 1135 zł w bonusach.

?Jak długo nasz kod do Fortuny jest aktywny?

Pobrany kod promocyjny z naszej strony obowiązuje przez cały 2020 rok i daje gwarancje najwyższych bonusów. Kod jest pozytywnie zweryfikowany i gotowy do użycia przez każdego nowego gracza, który do tej pory nie rejestrował się w Fortunie.

?Ile dostaniesz za kod od Bonuspedia?

Jeden kod, to trzy bonusy w Fortunie. A dokładniej rejestrując konto otrzymasz: bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 115 zł i 100% bonus od depozytu do 1000 zł.

?Kto może korzystać z bonusów dla aktualnych graczy?

Promocje dla stałych klientów Fortuny dostępne są dla każdego zarejestrowanego użytkownika, który ma za sobą odbiór i obrót bonusów powitalnych. W trakcie korzystania z ofert bukmachera można mieć tylko jeden aktywny bonus.

?Użyłem wasz kod, ale nie otrzymałem bonusu, co robić?

Pamiętaj, że darmowe 20 zł uzyskasz tylko po zweryfikowaniu konta i zostanie ono przyznane jako 2800 punktów FKP. Pozostałe bonusy na start wymagają dokonania pierwszej wpłaty i spełnienia warunków obrotu. Mimo wszystko uważasz, że postąpiłeś zgodnie z regulaminem, ale bonusy i tak nie zostały przyznane? Zgłoś to do bukmachera, który sprawdzi i wyjaśni zaistniałą sytuację.

Numer licencji: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Fortuna, obok STS, wiedzie prym na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Bukmacher ten jest tytularnym sponsorem piłkarskiej 1. ligi oraz polskich skoczków narciarskich. Fortuna jako pierwsza z licencjonowanych bukmacherów wprowadziła do swojej oferty zakłady live. Co więcej, firma ta działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji i Węgrzech.