Fortuna – zakład bez ryzyka 600 zł

W Fortunie przygodę z zakładami bukmacherskimi możesz rozpocząć bez ryzyka. Wszystko za sprawą bonusu, który oferowany jest nowym użytkownikom. Dzięki ubezpieczeniu stawki w razie przegranej otrzymasz zwrot stawki. W ten sposób pieniądze trafią z powrotem do ciebie. Co jeśli wygrasz? Wówczas odebrana kwota również należy od ciebie. W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o zakładzie bez ryzyka w Fortunie.

Odbierz zakład bez ryzyka!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Fortunie:

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Bukmacher Fortuna cashback oferuje już od dłuższego czasu. To jeden z tych operatorów na rynku, który kojarzony jest z zakładami bez ryzyka. Główna promocja kierowana jest dla nowych użytkowników, którzy nie mieli okazji obstawiania u tego bukmachera. Jeśli nigdy nie rejestrowałeś konta na efortuna.pl, to zakład bez ryzyka jest właśnie dla ciebie. Dzięki niemu możesz postawić ubezpieczony kupon do 600 złotych.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

W Fortunie cashback podlega warunkom obrotu. To oznacza, że ten zakład bez ryzyka jest nieco mniej atrakcyjny niż bonus w eWinner i Totalbet. Tam odebrany zwrot stawki można od razu wypłacić na konto bankowe. Uspokajamy jednak: Fortuna stosuje przyjazne warunki obrotu, które nie są skomplikowane. Bonus łatwo można obrócić, a następnie podjąć go na rachunek bankowy.

💡 Jeśli jesteś zdecydowany na cashback od Fortuny, to powinieneś zarejestrować konto u tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym. Następnie wystarczy, że dokonasz wpłaty i postawisz swój pierwszy kupon. W razie porażki – automatycznie odbierzesz bonus do maksymalnie 600 zł.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka Fortuna w swoim portfolio bonusów bukmacherskich posiada od dobrych kilku lat. Na przestrzeni czasu firma ta modyfikowała swój cashback, jeśli chodzi o kwotę, jak i zasady obrotu. W chwili obecnej bonus bez ryzyka może liczyć nawet 600 zł. To promocja, z której możesz skorzystać po pierwszej wpłacie. Oznacza to tyle, że wykonując depozyt odpowiednio zaplanuj wartość transakcji, bo tyle ile wpłacisz będziesz mógł postawić w zakładzie bez ryzyka.

Pierwsze co trzeba zrobić, żeby odebrać cashback, to założyć konto w Fortunie. Bukmacher ten do bonusu udostępnia rejestracje bez dowodu, co oznacza, że wystarczy uzupełnić dane osobowe, żeby aktywować promocje. Co istotne, to nie pozostawiaj pustego pola na kod promocyjny. W tym miejscu po prostu wprowadź nasze hasło, które znajdziesz na bonuspedia.pl.

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrot stawki
KwotaMaksymalnie 600 zł
Obrótx1 po dowolnych kursach

Jeśli dokończyłeś rejestracje, to nie pozostaje ci nic innego, jak zrobienie wpłaty na bonus. Minimalna wartość to 20 zł, bo od tej kwoty Fortuna ubezpiecza pierwszy zakład. Co jeśli zagrasz za kupon za mniej? Wówczas w razie porażki nie otrzymasz cashbacku. Wpłacając pieniądze na saldo w Fortunie możesz wybrać jedną z następujących metod:

 • BLIK,
 • VISA/Mastecard,
 • Przelew elektroniczny: PayU i tpay.

Depozyt zostanie zaksięgowany na koncie dosłownie chwilę po autoryzacji przelewu. A to będzie oznaczać, że możesz zagrać bez ryzyka.

W Fortunie zakład bez ryzyka nie jest objęty żadnymi znaczącymi restrykcjami. Nie musisz kierować swojej uwagi na to, czy twój typ spełnia warunek kursu minimalnego lub rodzaju zdarzenia. Tak naprawdę możesz wybrać dowolne wydarzenie ze sportowej oferty tego bukmachera. Ubezpieczeniu stawki podlega zakład SOLO i AKO.

Fortuna cashback – instrukcja krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w Fortunie wprowadzając kod promocyjny
 2. W ciągu 5 dni dokonaj pierwszej wpłaty na konto (minimum 20 zł)
 3. Wybierz typy i stawkę kuponu
 4. Postaw pierwszy zakład, który będzie objęty cashbackiem

👌 W Fortunie pozytywnie zaskakuje to, że zwrot stawki nie jest pomniejszony o podatek 12%. To oznacza, że grając za 600 zł – dokładnie tyle samo otrzymasz w bonusie cashback (w sytuacji przegranej).

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Mamy świadomość, że początkujący gracze mogą mieć pewne kłopoty z wykorzystaniem bonusu cashback. Dlatego postanowiliśmy wejść w ich skórę i dokładnie wyjaśniamy, jak to wszystko działa.

Wyobraź sobie, że po dokonaniu rejestracji i wpłacie na konto posiadasz 600 zł. Jak wynika z regulaminu promocji Fortuny – możesz zagrać bez ryzyka dowolny kupon. Załóżmy, że wybrałeś dwa typy na mecze piłki nożnej:

 • Real Madryt – FC Barcelona typ: zwycięstwo Realu (kurs 2.20)
 • AC Milan – Juventus typ: wygrana Juve (kurs 2.45)

Twój zakład AKO będzie posiadał kurs łączny 5.39. Przy stawce 600 zł potencjalna wygrana liczy 2845 zł. W takiej sytuacji mogą nastąpić dwa scenariusze:

Wariant optymistyczny: kupon wygrany ✔️

Jeśli twoje typy wejdą, to w normalny sposób otrzymasz wygraną na konto główne. Będą to twoje pieniądze, które możesz wypłacić do banku.

Wariant pesymistyczny: kupon przegrany ❌

W sytuacji, gdy twoje przewidywania się nie sprawdzą kupon zostanie uznany za przegrany. Co wtedy? Wówczas zadziała mechanizm cashback, czyli w ciągu 3 dni otrzymasz od Fortuny zwrot stawki. W omawianym przypadku 600 zł. Bonus może liczyć mniej, bo jest uwarunkowany od tego, jaką stawkę postawisz na pierwszy kupon.

Warunki promocji

W Fortunie bonus bez ryzyka podlega warunkom obrotu. To główny zapis regulaminu promocji. Co to oznacza? Zwrot stawki zostanie przesłany na saldo bonusowe. Aby te środki znalazły się na koncie głównym należy obrócić raz tymi pieniędzmi w dowolnych zakładach po dowolnych kursach. Wszystko to czyni, że obrót jest łatwy z perspektywy typera, bo nie musisz stosować odpowiednio wysokich kursów i rozbudowanych kuponów. Bywają cashbacki, co do których warunki obrotu są zdecydowanie bardziej wymagające.

Zanim otrzymasz bonus warto też zwrócić uwagę na zasady związane z ubezpieczeniem zakładu. Tutaj istotną rolę odgrywa czas. Zakład bez ryzyka powinien być zagrany w ciągu 5 dni od rejestracji konta. To oznacza, że w tych dniach musisz wykonać wpłatę, a także postawić pierwszy kupon. Uwzględniając typy na zakładzie pamiętaj, by miały one swoje rozliczenie w przeciągu kolejnych 30 dni. W takiej sytuacji nie sprawdzą się na pewno zakłady długoterminowe np. na triumfatora rozgrywek.

Zasady gry bez ryzyka w Fortunie:

 • Masz 5 dni od rejestracji, żeby zagrać bez ryzyka w Fortunie
 • Minimalna stawka zakładu powinna liczyć 20 zł
 • Do promocji kwalifikują się zdarzenia przedmeczowe i na żywo
 • Bukmacher nie wymaga kursu minimalnego i określonej liczby zdarzeń na kuponie
 • W razie przegranej Fortuna wypłaca 100% postawionej stawki
 • Otrzymany cashback należy obrócić x1 w przeciągu kolejnych 30 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Czy tylko Fortuna oferuje zakład bez ryzyka dla nowych graczy? Jasne, że nie! Na polskim rynku jest znacznie więcej bukmacherów z tego rodzaju promocją. W tym miejscu wystarczy wspomnieć o cashbacku, który działa w Fuksiarzu, eWinner czy STS. Wybierając zakład bez ryzyka możesz zapewnić sobie bezpieczny start u bukmachera. Cashback na tym właśnie polega, żeby uzyskać zwrot stawki, jeśli podwinie ci się noga. A bądźmy szczerzy – w zakładach bukmacherskich to bardzo prawdopodobne i porażkę zawsze trzeba kalkulować. Jeśli można jej uniknąć, to działa to na twoją korzyść.

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1