Kody Promocyjne od Fuksiarz przy rejestracji - Lipiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Fuksiarz dla nowych graczy

Fuksiarz Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Fuksiarz z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
superbet logo3500 PLN zakład bez ryzyka + 54 PLN freebet + 200 PLN od wpłatyOdkryj kod
fortuna600 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo200 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Fuksiarz

fuksiarz logo

Cashback do 200 zł – LaLiga

Obstawiaj kupony, w przypadku przegranej – otrzymaj zwrot 50% do 200 zł.
Odkryj kod
fuksiarz logo

Bonus do 100 PLN za wygrane kupony

Wygrywaj więcej z bonusem – im więcej kuponów “wejdzie”, tym wyższy otrzymasz freebet.
Odkryj kod
fuksiarz logo

Bezpieczny zakład do 500 PLN

Odbierz freebet stawiając kupon akumulowany na dowolny mecz, zwrot gwarantowany.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Fuksiarz

Najważniejsze informacje o kodzie Fuksiarz: jak otrzymać, regulaminy i przykłady wykorzystania:

Fuksiarz kod promocyjny VIP

Interesuje cię kod promocyjny Fuksiarz? To wciąż nowy bukmacher na polskim rynku, dlatego wybierają go początkujący, jak i doświadczeni gracze. Fuksiarz oferuje bonus na start, dlatego jest intratną propozycją dla wszystkich, którzy na początku chcą otrzymać gratyfikacje od bukmachera. Na stronie Fuksiarz.pl możesz aktywować kod, dzięki któremu otrzymasz bonus powitalny.Odkrycie naszego kodu promocyjnego do Fuksiarza pozwoli ci sięgnąć po zakład bez ryzyka. To podstawowa oferta dla nowych klientów u tego bukmachera. Cashback 50% do 500 złotych nie jest obwarowany warunkami obrotu. Dlatego użycie kodu w zakładach Fuksiarz może być opłacalne – zwłaszcza ze względu na ubezpieczenie kuponu.

Poniżej dowiesz się, jak zarejestrować konto w Fuksiarzu, żeby prawidłowo uruchomić promocję dla nowych użytkowników:

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Wejdź z naszego odnośnika na stronę Fuksiarz.pl, a następnie wFuksiarz rejestracja prawym górnym rogu naciśnij przycisk “rejestracja”.
 2. W tym momencie możesz rozpocząć uzupełnianie formularza rejestracyjnego.
 3. W pierwszym kroku wpisz dane konta, czyli adres e-mail, hasło i numer telefonu.
 4. Zaznacz wymagane oświadczenia m.in. to o ukończeniu 18 lat i naciśnij “dalej”.
 5. W kolejnym kroku wprowadź dane osobowe tj. imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL i odebrany kod SMS.
 6. Co ważne, na dole zaznacz komunikat: chcę otrzymać bonus powitalny – to automatycznie aktywuje kod promocyjny Fuksiarz.
 7. Zakończ rejestrację naciskając przycisk “zarejestruj”.

Rejestracja w Fuksiarzu!

Nasze doświadczenia, a także opinie użytkowników sugerują, że w Fuksiarzu konto otworzysz dosłownie w 2 minuty ⏱.

Powyższa rejestracja pokazuje, jak odebrać kod promocyjny, a także utworzyć konto tymczasowe. Fuksiarz pozwala na rejestracje bez dowodu osobistego, która wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Jakimi? Dotyczą one wypłaty z konta, a także limitu stawek. Mianowicie, jako niezweryfikowany użytkownik nie będziesz mógł wypłacić wygranych do banku, a po przekroczeniu sumy stawek 5000 zł typować kolejnych zakładów.

Bonus za kod promocyjny przyznawany jest na koncie tymczasowym Fuksiarz. Bukmacher ten daje 30 dni na to, żebyś zweryfikował dane podane przy rejestracji. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w ustawienia konta, a tam podać dodatkowe informacje np. adres zamieszkania, a także skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. W celu weryfikacji możesz użyć dowodu osobistego lub paszportu.

Gdy już zostaniesz poinformowany, że weryfikacja została przeprowadzona prawidłowo, to automatycznie Fuksiarz uzna cię za swojego stałego klienta.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Jak wynika z naszych rozmów z pracownikami Fuksiarza bukmacher ten nie chce być kojarzony przez pryzmat bonusów. Polski rynek charakteryzuje się tym, że wielu operatorów w dużej mierze koncentruje się tylko na promocjach. Fuksiarz ma do tego nieco inne podejście. Owszem, przyznaje bonus na start, ale bez dodatkowych freebetów lub doładowania 100%. To bukmacher z pojedynczą promocją, z której mogą skorzystać nowi gracze:

 • Zakład bez ryzyka do 500 zł – ubezpieczenie połowy stawki pierwszego kuponu

Maksymalna kwota bonusu, którą odbierzesz od Fuksiarza, to 500 złotych. W porównaniu do pozostałych bukmacherów kwota może nie robi dużego wrażenia. Jak wynika jednak z naszych badań – gracze cenią sobie ten bonus przede wszystkim za łatwość użytkowania. Skorzystanie z zakładu bez ryzyka jest intuicyjne i nie wiąże się z obrotem wpłaty lub bonusu.

Na ten moment wiesz, jak odebrać kod promocyjny Fuksiarz, a także znasz gratyfikacje, którą otrzymasz po rejestracji. W takim razie sprawdź, jak możesz użyć bonus powitalny.

BukmacherZakład bez ryzykaRejestracjaUżycie bonusuWarunki wypłaty
🔥 Fuksiarz500 złBez dowoduZakład AKO
Kurs min. 1.60
Min. stawka 50 zł
Bez obrotu✔️
Fortuna600 złBez dowoduDowolny kupon
Min. stawka 20 zł
Obrót x1❌
forBET1200 złZ dowodemDowolny kupon
Min. stawka 20 zł
Obrót x1❌
Betclic200 złBez dowoduKurs min. 1.14
Min. stawka 20 zł
Obrót x1❌
GO+Bet1000 złZ dowodemMin. stawka 20 złObrót x2❌

Fuksiarz bonus powitalny 500 PLN

U bukmachera Fuksiarz bonus będziesz mógł użyć, jeśli wykonasz pierwszą wpłatę na konto. Wyjaśnialiśmy wcześniej, że operator ten nie przyznaje bonusu bez depozytu, ani freebetu. A to oznacza, że nie ma darmowej gotówki na obstawianie po rejestracji konta. Fuksiarz dysponuje ubezpieczeniem stawki pierwszego kuponu. Co to oznacza? W razie porażki możesz liczyć na zwrot stawki. Pamiętaj jednak, że nie będzie to całość, a 50% zainwestowanej kwoty. Maksymalnie 500 zł.

fuksiarz bonusy

Bonus powitalny w Fuksiarzu wymaga od ciebie minimalnej wpłaty na poziomie 50 złotych. Jeśli na początku dokonasz transakcji na niższą kwotę, to nie będziesz mógł skorzystać z bonusu. Dlatego istotne jest, że przestrzegać tego zapisu w regulaminie. Płatność wykonasz za pośrednictwem zweryfikowanych metod:

 • dotpay,
 • PayU,
 • BLIK,
 • tpay,
 • Przelewy 24.

Aby wykorzystać maksymalnie bonus należy wpłacić 1000 zł – wówczas będziesz mógł liczyć na zwrot stawki o wartości 500 zł (w razie przegranej).

Jak odebrać bonus?

 1. Załóż konto na stronie Fuksiarz.pl korzystając z naszego kodu promocyjnego
 2. Po zalogowaniu się na konto zrób pierwszą wpłatą na minimum 50 zł
 3. Przygotuj pierwszy zakład, który będzie posiadał przynajmniej dwa typy z kursami minimalnymi 1.60
 4. Postaw kupon za minimum 50 zł lub wyższą stawkę
 5. Poczekaj na rozstrzygnięcie typów – jeśli zakład zostanie uznany za przegrany, otrzymasz od bukmacher 50% zwrot stawki do 500 zł

Stawka za promocyjny kupon powinna opiewać w przedziale 50 – 1000 zł. Polując na maksymalny bonus powinieneś postawić właśnie 1000 zł. W takiej sytuacji, gdy podwinie ci się noga i przegrasz – Fuksiarz przyzna ci cashback o wartości 500 zł (połowa stawki). Jeśli jednak chcesz się zakwalifikować do oferty, to pamiętaj, aby nie zagrać za mniej niż 50 zł. Będzie to dyskwalifikujące dla twojego zakładu bez ryzyka.

Warunki bonusu Fuksiarz

Dlaczego Fuksiarz to bukmacher, który jest wysoko sklasyfikowany w naszym rankingu bonusów na Bonuspedia.pl? M.in. dlatego, że oferuje bonus, który jest prosty w użyciu dla początkujących typerów. Bywają bukmacherzy, u których w warunkach bonusu musimy szeroko rozpisywać się o obrocie, kursie minimalnym czy zasadach kuponu spełniającego postanowienia regulaminu. Tak jest chociażby z bonusami LVBET czy forBET. W przypadku Fuksiarza nie ma takiego problemu.

Przede wszystkim: cashback nie podlega obrotowi. Nie ma znaczenia, czy stawiając pierwszy kupon wygrasz lub przegrasz: dalszy obrót nie jest wymagany. Jeśli trafisz – pieniądze trafią na konto główne. Podobnie jest w sytuacji przegranej.

Jeśli nie ma obrotu, to nie musisz zaprzątać sobie głowy czasem, w którym należy skorzystać z bonusu. Głównie warunki promocji Fuksiarz sprowadzają się do tego, żeby prawidłowo otworzyć konto, a następnie zgodnie z regulaminem zagrać bez ryzyka.

🔎 Elementy, na które zwróć uwagę korzystając z kodu i bonusu Fuksiarza:

 • W formularzu rejestracyjnym pamiętaj, żeby zaznaczyć opcje: chcę otrzymać bonus powitalny.
 • Pierwsza wpłata powinna liczyć przynajmniej 50 zł.
 • Zakład bez ryzyka musi być zakładem AKO z typami po kursach min. 1.60.Cashback = zwrot połowy stawki do 500 zł.

Fuksiarz kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny (zakład bez ryzyka)500 PLN
SUMA500 PLNOdbierz

Bonusy dla stałych graczy

Fuksiarz stałych graczy wynagradza za pośrednictwem promocji, z których możesz regularnie korzystać obstawiając zakłady. To bukmacher, który nie oferuje gry bez podatku, ale za to możesz powiększyć u niego wygraną za pośrednictwem wysokich kursów. Oferta Mega Kursy, to tylko przykład specjalnych gratyfikacji na stronie Fuksiarz.pl i aplikacji tego bukmachera.

Gdy już wykorzystasz kod promocyjny będziesz mógł przejść do pozostałych aktywności u tego operatora zakładów online.

Cashback bez limitu

Fuksiarz to bukmacher, który robi wiele, żeby być kojarzonym z bonusami cashback. Zakład bez ryzyka dla nowych graczy nie jest jedyną opcją, z jakiej możesz skorzystać obstawiając na Fuksiarz.pl. Regularnie bukmacher ten przyznaje zwroty stawek również stałym klientom. Cashback bez limitu pozwala na bieżąco akumulować bonusy za przegrane kupony. Jak to działa?

cashback bez limitu

Na pojedynczym kuponie maksymalny zwrot stawki może wynieść nawet 200 zł. Co istotne, bonusy w ramach Cashbacku bez limitu można od razu wypłacić na konto bankowe. Fuksiarz zwraca część postawionej stawki, jeśli zakład okaże się przegrany. W przypadku kuponu SOLO jest to 5% stawki, ale im więcej zdarzeń – tym cashback jest bardziej okazały. Kupon z 15 typami = maksymalny bonus 50% do 200 zł.

Mega Kursy

Mega Kursy to nic innego, jak zdarzenia, które zostały wyróżnione przez bukmachera, a następnie kursy w głównych zakładach poszybowały wyżej niż zwykle. BOOST oznacza doładowanie kursu i właśnie w ten sposób działają Mega Kursy na stronie Fuksiarz.pl. Wybierając typy z tej zakładki masz pewność, że kurs jest lepszy niż w tradycyjnej ofercie. Tak naprawdę z twojej perspektywy nic się nie zmienia – grając za depozyt możesz wygrać więcej.

Korzystając z Mega Kursów możesz budować kupony pojedyncze lub akumulowane. Co jest istotne, to obstawiane typy powinny być grane nie za bonus, a za własne środki. To główne, a zarazem jedyne kryterium użycia Mega Kursów.

Cashback na sporty wirtualne

W Fuksiarzu obstawisz sporty wirtualne, a dodatkowo możesz w tej sekcji odebrać też bonus w formie cashbacku. Ofertą objęte są tylko kupony na wirtualną piłkę nożną. Zwrot stawki zdeterminowany jest tym, ile typów umieścisz na kupon. Przy zakładzie pojedynczym cashback liczy 3%, z kolei maksymalna gratyfikacja wynosi 14% na kuponach z co najmniej 6 selekcjami.

Zwrot stawki następuje po przegraniu kuponu. Aby liczył się on do promocji, to kursy minimalne powinny liczyć przynajmniej 1.20.

Fuks VIP

Fuksiarz dysponuje programem lojalnościowym, który przypomina m.in. strefę VIP Betclic czy STS. To miejsce dedykowane dla najbardziej aktywnych klientów. Jeśli ktoś się wyróżnia ilością kuponów, sumą obrotu, to może liczyć na zaproszenie do klubu Fuks VIP. Z czym się to wiążę?

Dołączenie do VIP-ów Fuksiarza polega na otrzymaniu dedykowanej obsługi klienta, specjalnie skrojonej oferty zakładów, a także inny bonifikat np. bonusów czy zaproszeń na eventy sportowe. Jak dołączyć do Fuks VIP? W tym przypadku należy po prostu poczekać na zaproszenie, które jest wysyłane przez jednego z menedżerów firmy Fuksiarz.

FAQ

Jaki kod promocyjny użyć, by otrzymać bonusy Fuksiarza?

Na stronie Bonuespdia.pl znajdziesz aktualny kod do Fuksiarza, który możesz skopiować do rejestracji konta.

Kiedy mogę użyć kod Fuksiarza?

Kod promocyjny dostępny jest dla nowych użytkowników.

Ile dostaniesz za kod od Bonuspedia.pl?

W Fuksiarzu za kod promocyjny otrzymasz zakład bez ryzyka do 500 zł.

Czy w Fuksiarzu jest dostępny freebet i bonus od depozytu?

Na ten moment Fuksiarz w bonusie na start oferuje tylko zakład bez ryzyka.

Kiedy mogę otworzyć pozostałe promocje Fuksiarza?

Po wykorzystaniu bonusu powitalnego w trakcie gry możesz korzystać z pozostałych bonusów Fuksiarza np. Cashbacku bez limitu lub Mega Kursów.

Wpisałem kod, ale nie otrzymałem bonusu, co jest?

W przypadku bonusu Fuksiarz dodatkowo należy wykonać wpłatę i postawić pierwszy kupon zgodnie z zasadami promocji. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Numer licencji: PS4.6831.1.2020

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 06.12.2022

Bukmacher Fuksiarz w Polsce jest od 2021 roku. To nowa firma, która znana jest z zakładu bez ryzyka i funkcji Early Payout. W serwisie Fuksiarz.pl można obstawiać sporty, gry karciane i sporty wirtualne. Bukmacher posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów