Fuksiarz rejestracja

Rejestracja w Fuksiarzu zapewnia ci dostęp do zakładów sportowych, a także bonusów, które ten bukmacher oferuje. Aby obstawiać przez internet na fuksiarz.pl - rejestracja jest koniecznością. To proces, z którego mogą skorzystać pełnoletni gracze. Bez dowodu osobistego konto utworzysz w kilka chwil, a później nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś obstawiał u tego bukmachera.

fuksiarzpl

Przejdź do rejestracji na Fuksiarz.pl

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Fuksiarzu:

Rejestracja Fuksiarz: jak to zrobić w minutę?

Czas to pieniądz – z podobnego założenia wychodzą legalni bukmacherzy. Dlatego model szybkiej rejestracji pozwala na rejestrację, która zajmuje dosłownie minutę. Jak to możliwe? To proste: wystarczy wpisać do formularza podstawowe dane osobowe. W trakcie rejestracji nie musisz przechodzić weryfikacji tożsamości, co pozwala na tak szybką rejestrację. Fuksiarz jest tego idealnym przykładem.

Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a zostaniesz zarejestrowanym klientem Fuksiarz w przeciągu 60 sekund:

 1. Wejdź na stronę fuksiarz.pl i rozpocznij rejestrację klikając przycisk “rejestracja”.
 2. Wprowadź dane konta: e-mail, hasło, numer telefonu.
 3. Zaznacz oświadczenie, że ukończyłeś 18 lat i przejdź do kolejnego pola.
 4. Wpisz dane osobowe: imię, nazwisko, numer PESEL, kraj pochodzenia i kod SMS, który otrzymasz na swój telefon.
 5. To tyle, jeśli chodzi o formalności – na koniec ustal limity na grę, co pozwoli ci zalogować się do Fuksiarza.

⌚ Możesz sprawdzić ze stoperem w ręku, ale jeśli płynnie uzupełnisz kolejne pola w formularzu, to rejestracja naprawdę zajmuje minutę!

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5000 zł
Blokada wypłat
90 dni
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

Czy zarejestrowanie konta w Fuksiarzu bez dowodu jest legalne? Jasne, że tak, bo to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Fuksiarz nie zrobiłby czegoś, co by łamało polskie prawo. Zresztą podobną praktykę stosują pozostali bukmacherzy bez dowodu. To nie tylko domena Fuksiarza, że udostępnia skrócony formularz rejestracyjny. Podobnie robią jego konkurenci, których na rynku nie brakuje.

Pozostali bukmacherzy, u których zarejestrujesz konto bez użycia dowodu osobistego:

Fuksiarz dopasował się do panujących trendów, dlatego udostępnił nowym typerom szybką rejestrację. To proces tworzenia konta, który jest wygodniejszy dla nowych graczy. Przede wszystkim chodzi o to, że na początku klienci nie są proszeni od razu o wpisanie wszystkich danych z dokumentu tożsamości. Co więcej, wybierając rejestrację w Fuksiarzu przed postawieniem pierwszego zakładu nie musisz weryfikować swojej tożsamości za pośrednictwem dowodu osobistego lub paszportu. Skany i zdjęcia nie są potrzebne na tak wczesnym etapie gry. A to sprzyja skupieniu się na zakładach, a nie formalnościach.

Czym charakteryzuje się szybka rejestracja w Fuksiarz?

✅ Minimum formalności: wystarczy wpisać tylko główne informacje.

✅ Brak konieczności posiadania dowodu osobistego.

✅ Zaraz po rejestracji można korzystać z zakładów bukmacherskich.

✅ Dostęp do bonusu powitalnego.

Jak działa konto tymczasowe w Fuksiarzu?

Na początku każdy z graczy Fuksiarza zaczyna tak samo, czyli przechodzi proces szybkiej rejestracji, który opisaliśmy dokładnie na początku artykułu. To pozwala na utworzenia konta tymczasowego. Skąd ta nazwa? Wynika z tego, że profil użytkownika nie jest zweryfikowany tj. gracz nie podał pozostałych informacji dotyczących adresu, dokumentu tożsamości, a także konta bankowego. 

💡 Konto tymczasowe pozwala ci na dokonywanie wpłat, zawieranie zakładów, a także korzystanie z bonusów Fuksiarza. Tak się dzieje do czasu, bo w regulaminie u tego bukmachera znajduje się zapis, że dane osobowe klienta powinny być zweryfikowane w przeciągu 90 dni od rejestracji. A to oznacza, że w tym okresie możesz dokończyć rejestrację tj. w zakładce “moje dane” wprowadzić wymagane informacje, co wyjaśniamy w dalszej części wpisu.

Generalnie konto tymczasowe Fuksiarz nie różni się wiele od konta stałego. Różnica tkwi w dwóch ograniczeniach:

 • limicie stawek do 5000 zł,
 • braku możliwości wypłaty wygranych.

Obstawiając w Fuksiarza na niezweryfikowanym koncie musisz liczyć się z tym, że bukmacher nie zezwoli ci na wypłatę środków na rachunek bankowy. Co więcej, na twoją grę zostaje nałożony limit stawek, który uniemożliwi ci postawienie zakładów na wyższą kwotę niż 5000 złotych.

Co możesz na koncie tymczasowym w Fuksiarzu?

✔️ Typować zakłady sportowe: przedmeczowe i live.

✔️ Korzystać ze sportów wirtualnych i gier karcianych.

✔️ Brać udział w promocjach.

Czego nie możesz bez weryfikacji?

❌ Wypłacać wygranych.

❌ Przekraczać limitu stawek ustalonego na poziomie 5000 zł.

Bonusy po rejestracji

W Fuksiarz już po pierwszym zalogowaniu możesz skorzystać z bonusu na start, jaki obowiązuje u tego bukmachera. To jeden z przywilejów, który czeka na ciebie po wyborze rejestracji w Fuksiarz. Bonus powitalny wypłacany jest na koncie tymczasowym, co oznacza, że nie musisz weryfikować tożsamości, żeby skorzystać z tej oferty. A co to za gratyfikacja?

Za rejestrację w serwisie fuksiarz.pl przyznawany jest zakład bez ryzyka do 500 zł. To bonus cashback za pośrednictwem którego możesz odzyskać 50% utraconej stawki, jeśli twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Bukmacher od razu po rozliczeniu kuponu zwraca połowę stawki, która przyznawana jest na konto główne. Co to oznacza? To że pieniądze możesz od razu wypłacić na rachunek bankowy (bez obrotu).

Zakład bez ryzyka 500 zł

Cashback jest do dyspozycji nowych użytkowników, którzy założą konto u bukmachera Fuksiarz. Aby zagrać bez ryzyka nie musisz od razu weryfikować danych osobowych – wystarczy, że zrobisz to później np. przed pierwszą wypłatą.

Jak skorzystać z bonusu za rejestrację?

 1. Dokonaj wpłaty na konto (minimum 50 zł).
 2. Postaw pierwszy kupon, który będzie złożony z minimum 2 zdarzeń po kursach minimalnych 1.60.
 3. Poczekaj na rozstrzygnięcie zakładu.

Jeśli uda ci się wygrać, to otrzymasz na konto pełną kwotę, która widnieje na twoim kuponie. Co w sytuacji przegranej? Wówczas połowa stawki przepadnie, ale druga połowa zostanie ci zwrócona. Maksymalnie może to być 500 zł.

Weryfikacja danych osobowych

Rejestracja w Fuksiarzu koniec końców powinna być sfinalizowana weryfikacją tożsamości. Jak wynika z naszego artykułu dopiero wtedy uzyskasz pełny dostęp do wszystkich funkcji tj. wypłaty i braku limitu w zakładach. Obligatoryjnie proces ten trzeba ukończyć przed upływem 90 dni od rejestracji. Jeśli jednak wcześniej chcesz dokonywać wypłaty bonusu lub wygrane, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zweryfikował dokument tożsamości.

Jak wygląda weryfikacja w Fuksiarzu? Co warto zaznaczyć – to proces, który jest podobny do tego, jaki obowiązuje w Fortunie czy STS. W edycji konta możesz uzupełnić wymagane dane. Czego one dotyczą?

 • Adresu zamieszkania.
 • Konta bankowego.
 • Dokumentu tożsamości.

Jeśli chodzi o adres i konto bankowe, to po prostu we wskazane pole wprowadź poprawne informacje. W przypadku weryfikacji dokumentu tożsamości, to do wyboru masz dowód osobisty lub paszport. Najpierw wpisz numer dokumentu, a następnie dołącz czytelne skany/zdjęcia przedniej, jak i tylnej jego części. Po tym wystarczy poczekać na decyzje bukmachera. O poprawnej weryfikacji zostaniesz poinformowany za pośrednictwem wiadomości e-mail.

🔎 W sporadycznych przypadkach Fuksiarz prosi o dodatkową weryfikację konta bankowego. Wówczas otrzymasz wiadomość o tym, aby przedstawić dowód na to, że rachunek bankowy faktycznie jest przypisany do twoich danych osobowych. Co wtedy? Do weryfikacji wystarczy aktualny wyciąg z konta lub potwierdzenie przelewu, na którym będą widoczne numer konta, jak i twoje dane osobowe.

Zalety rejestracji bez dowodu w Fuksiarzu

W ramach podsumowania przedstawiamy plusy szybkiej rejestracji w Fuksiarzu:

👍 Zakład bez ryzyka dla nowych użytkowników

👍 Możliwość wpłaty i typowania zakładów

👍 Krótki czas rejestracji: wystarczy minuta

Wady konta tymczasowego

Nasze oko dostrzega też minusy, które posiada konto tymczasowe u tego bukmachera:

👎 Ograniczenie łącznej wartości stawek do 5000 zł

👎 Blokada wypłaty

Co pozytywne, to w dowolnym momencie możesz zweryfikować konto, co automatycznie zdezaktualizuje wszystkie wady takiego profilu.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja na Fuksiarz.pl?

Nowe konto gracza u bukmachera Fuksiarz otworzysz w kilka minut.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Fuksiarzu?

Nie, do rejestracji bukmacher ten nie wymaga dokumentu tożsamości.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Fuksiarz?

Nie, Fuksiarz przyznaje bonus na start bez weryfikacji osobowości.