Fuksiarz – zakład bez ryzyka 500 zł

Czy wiesz, że jako nowy gracz możesz odebrać zakład bez ryzyka od Fuksiarza? To promocja, dzięki której otrzymasz zwrot stawki, jeśli twój typerski nos cię zawiedzie. Tłumacząc prościej: porażka oznacza odebranie bonusu od tego bukmachera. W maksymalnej wersji może to być 500 złotych, które następnie będziesz mógł wypłacić na konto bankowe. Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka? Wszystkie informacje o cashbacku Fuksiarza znajdziesz w tym miejscu.

Odbieram zakład bez ryzyka od Fuksiarz!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Fuksiarzu:

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu

Dla kogo ten bonus? W Fuksiarzu zakład bez ryzyka o wartości 500 zł przysługuje tylko nowym klientom. Za takich uważa się tych użytkowników, którzy zarejestrują konto w czasie trwania promocji. Cashback aktualnie obowiązuje, więc jeśli chcesz go odebrać, to śmiało – bonus jest wciąż dostępny!

To forma promocji, która wcale nie jest tak powszechna na rynku bukmacherskim. Co prawda, zakłady bez ryzyka zdarzają się regularnie, ale w przypadku Fuksiarza zwrot stawki nie podlega warunkom obrotu. Co to oznacza? To że jeśli twój zakład nie wejdzie, to od razu możesz przesłać pieniądze na rachunek bankowy. Co jednak istotne – u tego bukmachera cashback stanowi 50% stawki. To oznacza, że w razie przegranej druga połowa stawki zostaje utracona.

💡 W Fuksiarzu zakład bez ryzyka dostępny jest dla nowych graczy, którzy z powodzeniem zarejestrują się na stronie fuksiarz.pl lub aplikacji mobilnej. Ubezpieczeniu podlega tylko pierwszy kupon postawiony z konta depozytowego. W razie przegranej otrzymasz zwrot 50% stawki do maksymalnie 500 zł.

Jak odebrać w Fuksiarz cashback?

Jeśli bonusy bukmacherskie kojarzą ci się z trudnymi regulaminami i warunkami obrotu, to zakład bez ryzyka w Fuksiarzu przypadnie ci do gustu. Skąd taka opinia? Celem bukmachera było uproszczenie maksymalnie zasad dotyczących skorzystania z promocji. Naszym zdaniem zamiar ten został zrealizowany. Odbiór cashbacku jest na tyle prosty, że wcale nie trzeba zagłębiać się w regulamin, żeby wszystko przebiegło po twojej myśli.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu

👉 Co pierwsze trzeba zrobić? Zarejestrować konto w serwisie fuksiarz.pl. Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, to również przy jej użyciu uzupełnisz formularz rejestracyjny. Nie musisz obawiać się tego, jak wiele czasu zajmuje ta procedura. Według naszych doświadczeń zarejestrowanie się na zakład bez ryzyka trwa od 3 do 5 minut.

Po utworzeniu konta u bukmachera Fuksiarz – możesz przejść od odbioru bonusu cashback. W tym celu powinieneś zrealizować pierwszą wpłatę na konto. Tego rodzaju transakcje wykonasz wybierając jedną z dostępnych opcji depozytu:

 • dotpay,
 • PayU,
 • BLIK,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • tpay,
 • Przelewy 24.

Wpłata powinna opiewać na minimalną kwotę 50 zł. Przy chęci uzyskania maksymalnego bonusu stawka pierwszego zakładu musi liczyć 1000 zł.

Gdy już spełnisz wszystkie formalności tj. zarejestrujesz konto i wpłacisz pieniądze – możesz wybrać typy na ubezpieczony kupon. Zgodnie z regulaminem oferty powinny to być przynajmniej dwa zdarzenia. Co więcej, dla każdego typu kurs minimalny to 1.60. Po wyselekcjonowaniu zakładów nie pozostaje ci nic innego, jak zagranie kuponu bez ryzyka. Wystarczy, że wpiszesz stawkę na zakładzie, a następnie potwierdzisz chęć zawarcia kuponu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka – instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w serwisie Fuksiarz wpisując kod promocyjny.
 2. Zrób pierwszą wpłatę o minimalnej wartości 50 zł.
 3. Wybierz minimum dwa typy na pierwszy kupon w Fuksiarzu.
 4. Pamiętaj, żeby kursy minimalne wynosiły przynajmniej 1.60 dla każdego zdarzenia.
 5. Ustal stawkę (minimum 50 zł) i postaw zakład.

🔎 Pamiętaj:
Zwrot stawki liczony jest po potrąceniu 12% podatku od zakładu. Co to oznacza? To że jeśli chcesz uzyskać cashback 500 zł, to powinieneś zainwestować w pierwszym zakładzie 1137 zł.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Aby wszystko było łatwiejsze postanowiliśmy na przykładzie pokazać, jak można wykorzystać zakład bez ryzyka w Fuksiarzu. Rozpatrzymy dwa scenariusze, czyli sytuacje, gdy kupon wygrywa, jak i przegrywa. Co w takiej sytuacji?

Scenariusz optymistyczny: wygrany zakład ✔️

Jeśli po zarejestrowaniu konta poprawnie wytypowałeś pierwszy zakład – otrzymasz wygraną z kuponu bezpośrednio na konto główne. Co to oznacza? To że pieniądze są do twojej dyspozycji i możesz nimi dowolnie zarządzać. Po zweryfikowaniu danych osobowych będziesz je mógł wypłacić do banku lub inwestować na pozostałe zakłady.

Scenariusz pesymistyczny: przegrany zakład ❌

Ubezpieczenie w Fuksiarzu obejmuje 50% stawki. Dla przykładu, jeśli pierwszy kupon zagrasz za 1000 zł, to w razie porażki otrzymasz zwrot o wartości 500 zł. Pozostałe 50% przepada ze względu na błędnie obstawiony zakład. Natomiast cashback, który odbierzesz od razu zostanie przelany na główne konto. Bez warunków obrotu możesz nim dysponować, tak jakby była to wygrana kwota.

Warunki promocji

Kilka akapitów wcześniej przekonywaliśmy, że zakład bez ryzyka w Fuksiarzu jest o tyle dobry, że warunki są wyjątkowo przyjazne użytkownikowi. To jednak nie oznacza, że bonus ten nie ma żadnych zasad. Na co zwrócić uwagę korzystając z cashbacku dla nowych graczy?

Na starcie trzeba pamiętać o tym, aby pierwsza wpłata opiewała na odpowiednią kwotę. Wszystkie opcje depozytu w Fuksiarzu zezwalają na transakcje o wartości 1 zł. Jeśli jednak chcesz postawić zakład bez ryzyka, to jego minimalna stawka musi liczyć przynajmniej 50 zł. Co gdy będzie niższa? Wówczas w razie przegranej nie otrzymasz cashbacku, ponieważ nie zostanie spełniony warunek promocji.

Poza depozytem powinieneś mieć na uwadze również typy, które wybierasz na zakład bez ryzyka. Fuksiarz zezwala na obstawianie zdarzeń przedmeczowych i live, ale żeby były brane one pod uwagę, to muszą posiadać kurs minimalny 1.60. Co jeszcze? Cashback działa w zakładach sportowych, a więc nie może być użyty w grach karcianych i sportach wirtualnych.

Zasady gry bez ryzyka w Fuksiarzu:

 • Kupon podlega zwrotowi, jeśli jego stawka liczy przynajmniej 50 zł
 • Do cashbacku kwalifikuje się tylko pierwszy zakład postawiony po rejestracji konta
 • Na ubezpieczonym kuponie powinny znajdować się minimum 2 zdarzenia/typy
 • Wybrane zakłady powinny posiadać kurs 1.60 lub wyższy
 • Bonus to 50% postawionej stawki (minus 12% podatku)
 • Odebrany cashback możesz od razu wypłacić na konto w banku (po weryfikacji danych osobowych)

Cashback bez limitu – zakład bez ryzyka dla stałych graczy

W Fuksiarz zakład bez ryzyka to gratyfikacja, z której będą usatysfakcjonowani nowi, jak i stali użytkownicy tego bukmachera. Ubezpieczenie stawki do 500 zł obowiązuje w pierwszym kuponie po rejestracji konta, co jednak nie oznacza, że później nie można uzyskiwać dodatkowych bonusów cashback. Fuksiarz znalazł na to sposób, o czym przekonasz się w dalszej części artykułu.

Cashback bez limitu w Fuksiarzu

Cashback bez limitu to kolejna z promocji, która nosi znamiona zakładu bez ryzyka. W tym przypadku oferta nie jest już tak atrakcyjna, co bonus powitalny, ale jako stały gracz regularnie możesz odbierać zwroty stawki. Na pojedynczym kuponie może to być maksymalnie 200 zł.

Jak to działa? Aby kumulować cashback bez limitu należy grać zakłady zgromadzone w tej zakładce na stronie bukmachera. Promocja działa tak, że im więcej typów umieścisz na kuponie – tym większy zwrot stawki otrzymasz. Maksymalnie może to być 50%, ale wtedy trzeba postawić kupon złożony z 15 zdarzeń.

Poniżej prezentujemy tabelę, według której przyznawany jest cashback bez limitu:

Zdarzenia123456789101112131415
Cashback5%7%10%12%15%17%20%22%25%27%30%35%40%45%50%

Tak jak zakład bez ryzyka dla nowych graczy, tak i cashback dla stałych użytkowników nie podlega warunkom obrotu.

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Bukmacher z cashback to nie tylko Fuksiarz na polskim rynku. Tego rodzaju promocje dla nowych graczy dostępne są też u pozostałych firm. Co łączy każdy z tych bonusów? To że w trakcie rejestracji należy podać nasz kod promocyjny, za który otrzymasz powiększony zakład bez ryzyka.

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1