LVBET bonus bez depozytu 20 zł

W LVBET bonus bez depozytu pozwoli ci na postawienie darmowego zakładu. Ile możesz otrzymać? To oferta opiewająca na kwotę 20 zł. Co jest istotne - freebet zostanie ci przyznany bez składania przez ciebie depozytu. Wystarczy dokonać odpowiednią rejestrację, a będziesz mógł cieszyć się z darmowego bonusu. W tym miejscu wyjaśniamy, co zrobić, żeby 20 zł bez depozytu pojawiło się na twoim koncie.

Odbierz darmowy bonus LVBET!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusie bez depozytu w LVBET:

Bonus bez depozytu LVBET

To rodzaj promocji bukmacherskiej, która pozwala uzyskać dodatkowe środki bez wkładu własnego. Tłumacząc to prościej: nie musisz niczego wpłacać, żeby uzyskać freebet bez depozytu. W LVBET bonus ten działa już od kilku lat i stanowi stałą ofertę bukmachera dla nowych graczy. Co ważne, aby skorzystać z darmowego zakładu – należy zarejestrować się w LVBET.

Freebet jest częścią bonusu powitalnego, bo LVBET w promocji dla nowych użytkowników pozwala odebrać również zakład bez ryzyka i bonusy od wpłaty. Nie musisz jednak z nich korzystać, jeśli nie chcesz. Bonus bez depozytu otrzymasz za rejestrację i zweryfikowanie danych osobowych. W ten sposób bez własnej inwestycji będziesz mógł wypróbować zakłady w LVBET.

💡 Czy wiesz, że…
W LVBET freebet na twoim koncie będzie liczył 1 zł, ale dzięki mnożnikowi x20 będziesz mógł tą stawkę zwielokrotnić aż do kwoty 20 zł. Aby tak się stało na kuponie granym za bonus należy zaznaczyć pole “użyj bonusu wygrane x20”.

Bonus bez depozytu w LVBET to:

✅ 1 zł + mnożnik kursu x20, co w efekcie daje darmowe 20 zł
✅ szansa wytypowania zakładów bez realizowania wpłaty własnej

Jak odebrać freebet od LVBET?

W LVBET darmowy zakład przyznawany jest po rejestracji konta. Nie wystarczy jednak założenie profilu bez dowodu. W tym przypadku trzeba wykonać pełną rejestrację tj. zweryfikować tożsamość dokumentem: dowodem osobistym lub paszportem. Możesz to zrobić od razu w trakcie tworzenia konta LVBET lub później, gdy zarejestrujesz się najpierw bez dowodu.

Bonus bez depozytu, który otrzymasz od LVBET przypomina mechanizm, który działa we freebecie Fortuny. Tam również jesteś zobligowany do pełnej rejestracji w celu odebrania bonifikaty. Dlatego nie jest niczym dziwnym, że LVBET wymaga od ciebie weryfikacji danych osobowych przed wypłatą bonusu na konto.

BonusWarunki
Freebet 20 złBez depozytu
Obrótx1

Formularz rejestracji LVBET składa się z podstawowych elementów znanych u pozostałych bukmacherów. Wpisując imię, nazwisko czy PESEL w pewnym momencie trafisz na pole oznaczone “kod promocyjny”. Ważne, żebyś wiedział, że tam możesz podać nasz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz omawiany przez nas freebet bez depozytu.

👉 Gdy utworzysz konto w LVBET, to po zalogowaniu się do tego bukmachera możesz przejść do pełnej rejestracji. Tam zaznacz komendę “potwierdzam, że chcę otrzymasz bonus bez depozytu“, a następnie zrealizuj kolejne kroki zgodnie z wytycznymi bukmachera. Przede wszystkim dołącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości: dowodu osobistego lub paszportu.

Jeśli wszystko wykonasz prawidłowo, to w ciągu kilku/kilkunastu minut otrzymasz od LVBET komunikat o pozytywnej weryfikacji. Automatycznie twoje konto powinno zostać zasilone freebetem 1 zł i mnożnikiem x20.

Odbiór freebetu krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w LVBET wpisując kod promocyjny
 2. Zaloguj się na konto i przejdź do stałej rejestracji
 3. Zaznacz w formularzu, że chcesz otrzymać bonus bez depozytu
 4. Dołącz do rejestracji dokument tożsamości
 5. Poczekaj na weryfikacje – jeśli będzie prawidłowa otrzymasz darmowy zakład

🔎 Zwróć uwagę na…
W LVBET bonus bez depozytu jest podzielony na dwie części: freebet 1 zł i mnożnik x20. Jeśli wykonasz działanie 1 zł x 20 szybko przekonasz się, że wynik to 20 zł. Tyle właśnie wynosi bonus u tego bukmachera. Freebet możesz wykorzystać na odpowiednio przygotowanym kuponie, o czym piszemy w dalszej części artykułu.

Co zrobić, żeby obstawić za bonus bez depozytu?

Jak już wyjaśnialiśmy wcześnie, to rodzaj bonusu, za który postawisz zakład bez realizowania wpłaty własnej. Gdy już na swoim saldzie zobaczysz darmowy zakład 1 zł, to znak, że możesz obstawić kupon za mnożnik x20.

LVBET nie daje pełnej swobody w przygotowaniu zakładu za freebet. O co chodzi? W tym przypadku musisz ściśle przestrzegać regulaminu. Co w nim znajdziesz? To że mnożnik x20 i bonus aktywujesz na zakładzie kombinacyjnym spełniającym następujące kryteria:

 • minimalna liczba zdarzeń/typów: 3
 • minimalny kurs łączny: 2.50
 • minimalny kurs pojedynczej selekcji: 1.25

Gdy już przygotujesz odpowiednio kupon, to pamiętaj, aby w jego edycji zaznaczyć komunikat “użyj bonusu wygrane x20”. Dla bukmachera będzie to sygnał, że chcesz wykorzystać przyznany ci freebet za rejestrację.

Warunki darmowego zakładu

W LVBET będziesz musiał zmierzyć się z obrotem, jeśli przy użyciu freebetu twój kupon okaże się wygrany. Wówczas bukmacher wymaga obrotu x2 wygranej kwoty przed możliwością jej wypłaty na rachunek bankowy. Tak się dzieje w momencie wygranej, gdy jednak nie trafisz kuponu za bonus, to jakikolwiek obrót nie jest już wymagany.

Po rejestracji i aktywacji bonusu masz 30 dni 📆 na to, żeby wykorzystać go na kuponie zgodnym z warunkami promocji. Jeśli uda ci się trafić, to dodatkowo zwiążesz się z tym bukmacherem na czas obrotu wygranej. Łącznie będziesz musiał zagrać za dwukrotność tej kwoty, żeby wykonać 100% obrotu.

🔑 Jakie są kryteria obrotu wygranej w LVBET?

 • Obrót: x2
 • Minimalny kurs: 2.00
 • Rynki z co najmniej trzema możliwymi wynikami np. 1X2

Uwaga!
Punkt regulaminu, który mówi o zakładach z trzema możliwymi wynikami oznacza, że nie możesz korzystać m.in. z typów na podwójną szansę lub sumę goli under/over. To zakłady dwudrogowe, a ty potrzebujesz zdarzeń, gdzie są możliwe trzy wyniki np. mecz piłki nożnej 1X2: wygrana gospodarza/gościa, remis.

Wypełniając obrót pamiętaj, że nie możesz korzystać z typów na sporty wirtualne, gry karciane, a także rozliczać ich za pośrednictwem cash out. Takie działanie nie pozwoli ci na obrót bonusu. W tym przypadku wybieraj zakłady z klasycznej oferty na sport.

Zasady bonusu bez depozytu w LVBET

 • Freebet dostępny dla nowych graczy
 • Po odebraniu bonusu masz 30 dni na jego użycie
 • Darmowy zakład może być aktywowany na kuponie AKO z minimum 3 typami po kursach m.in. 1.25
 • Wygrana podlega obrotowi x2 w zakładach z kursem min. 2.00

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

LVBET to przykład bukmachera bez depozytu. Darmowy zakład 20 zł otrzymasz od niego, jeśli zdecydujesz się na rejestrację konta. Podobnie bonusy bez depozytu działają u pozostałych operatorów. Z takiej gratyfikacji możesz skorzystać m.in. w Fortunie i TOTALbet.

Poniżej przedstawiamy aktywne freebety bez wpłaty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród użytkowników Bonuspedia.pl:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji