Kody Promocyjne od LVBET przy rejestracji - Maj 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował LVBET dla nowych graczy

LVBET kod promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod LVBET z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
fuksiarz logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna20 PLN freebet + 600 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo200 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje LVBET

lvbet

Zakłady bez ryzyka ze zwrotem 100%

Obstawiaj bezpiecznie w każdy weekend, w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot.
Odkryj kod
lvbet logo

Cashback codzienny 30 zł

Graj przez cały tydzień i odbierz łączny cashback do 210 zł.
Odkryj kod
lvbet logo

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 50 zł

Weź udział w promocji, obstaw kupon akumulowany, a gdy jeden z Twoich typów okaże się błędny, otrzymasz zwrot.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach LV BET

Najważniejsze informacje o kodzie LV BET: jak otrzymać, regulaminy i przykłady wykorzystania:

LVBET kod promocyjny VIP

💎 Wybierasz kod promocyjny w LVBET? To jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Nasz kod promocji pozwala odebrać cztery bonusy powitalne o łącznej kwocie 3353 złotych. Ale to nie koniec, bo po skorzystaniu z promocji dla nowych graczy czekają kolejne oferty i bonusy na zakłady.

Czy warto zarejestrować się z naszego kodu? Oczywiście, bo dzięki voucherowi od bonuspedia.pl otrzymasz darmowy zakład 20 zł. Co więcej, u konkurencji nie znajdziesz lepszego kodu bonusowego, ponieważ LV BET każdego ze swoich partnerów traktuje tak samo. To oznacza, że każdy z nowych graczy po odkryciu kodu promocyjnego otrzyma takie same bonusy.

Jeden nasz kod użyty podczas rejestracji zagwarantuje ci cztery bonusy na start. Poznaj promocyjne hasło i zobacz, jak założyć konto, by bonusowe pieniądze trafiły na twoje konto.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Zacznij rejestrować się u bukmachera LVBET
 2. Skopiuj nasz kod promocyjny lub przejdź do rejestracji LV bet z naszej strony, a kod zostanie automatycznie wpisany do formularza
 3. W pierwszym oknie dialogowym rejestracji wpisz podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL
 4. W drugim kroku uzupełnij login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i podaj kod promocji
 5. Zdecyduj czy kończysz rejestrację, czy od razu chcesz zweryfikować konto, by uzyskać status stałego gracza – jeśli nie chcesz podawać więcej danych kliknij “zakończenie rejestracji”

Rejestracja w LVBET!

Błyskawiczna rejestracja bez dowodu w LVBET zajmuje 1-2 minuty. Założenie pełnego konta nieco wydłuża tą procedurę o kilka dodatkowych minut ze względu na weryfikacje danych osobowych.

Odbierając kod promocyjny LV BET podczas rejestracji decydujesz czy zakładasz konto tymczasowe czy stałe. Jeśli od razu chcesz przejść przez wszystkie formalności wybierz pełną rejestrację, gdzie w trzecim oknie formularza będziesz musiał wpisać numer konta bankowego, adres zamieszkania i załączyć skany dokumentu tożsamości.

Rejestracja konta stałego pozwoli ci skorzystać z pełnej oferty kodu promocji. Co więcej, twoje konto nie będzie posiadać ograniczenia limitu stawek (do 5200 zł), a po obrocie bonusów będziesz mógł od razu wypłacić wygraną. Co jeśli zdecydowałeś się na tymczasową rejestrację? Nic nie szkodzi, bo wciąż możesz skorzystać z bonusów od depozytu, a weryfikacje danych osobowych przejdziesz przy okazji pierwszej wypłaty z konta. Dopiero po potwierdzeniu tożsamości będziesz mógł odebrać bonus bez depozytu 20 zł.

Weryfikacja konta LV bet to jednorazowa czynność, którą możesz dokonać podczas rejestracji lub w trakcie gry (przed pierwszą wypłatą).

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Powitalne bonusy LVBET przypisane do kodu promocji, to cztery gratyfikacje finansowe. Dzięki naszemu voucherowi nowi gracze otrzymają darmowy zakład, dwa bonusy od depozytu i zakład bez ryzyka. Sprawdź, co dokładnie zyskasz:

💰 Bonus bez depozytu 20 zł jako mnożnik kursu x20 – po pełnej rejestracji

💰 Bonus od depozytu do 1500 zł – po pierwszej wpłacie

💰 Bonus od depozytu do 1500 zł – po drugiej wpłacie

💰 Zakład bez ryzyka do 333 zł – po trzecim depozycie

Łącznie za kod promocyjny użyty w trakcie rejestracji możesz zyskać 3353 zł. O ile więcej zyskujesz z kodem promocyjnym? W standardzie LV bet nie oferuje darmowych 20 zł, a więc dzięki nam powiększasz swój budżet na grę o 20 zł za free.

Wyjaśniliśmy jak odebrać kod i co za niego otrzymasz. Idąc dalej – sprawdźmy, jak skorzystać z promocji LVbet, by otrzymać pieniądze na grę w zakładach online.

Darmowy zakład: 20 PLN bez depozytu

Chcesz otrzymać darmowy zakład od LV BET? W takim razie załóż konto u tego bukmachera korzystając z naszego kodu bonusowego. W ten sposób trafisz do grona graczy VIP?, którzy na start otrzymają bonus bez depozytu.

W LV BET wyjątkowe jest to, że bonus będzie wyrażony jako 1 zł i mnożnik kursu x20. Brzmi dziwnie? Może, ale w istocie to bardzo prosty freebet. Wystarczy skorzystać z prostej tabliczki mnożenia 1 (bonus) * 20 (kurs) = 20 (stawka darmowego zakładu). Już rozumiesz? Korzystając z mnożnika kursu to tak, jakbyś grał za stawkę 20 zł.

Jak odebrać bonus freebet?

 1. Załóż konto w LVBET i zweryfikuj je
 2. Napisz na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “bonus bez depozytu”
 3. W ciągu 48 h otrzymasz bonus 1 zł i mnożnik kursu całkowitego x20

Jeśli już masz na koncie freebet, to teraz pozostaje pytanie: jak wykorzystać darmowy zakład LVBET? Wiemy jak to zrobić! Sprawdziliśmy regulamin i znamy wymogi bukmachera.

Zasady bonusu bez depozytu

Freebet LVBET trzeba postawić na kupon “kombi” złożony z minimum 3 typów, gdzie każda z selekcji będzie po kursie minimalnym 1.25. Wówczas zostanie spełniony kolejny warunek kuponu, czyli kurs łączny wyniesie minimum 2.50. To pozwoli aktywować mnożnik kursu x20 (kliknij na kuponie “wykorzystaj bonus”) i znacząco zwiększyć możliwe wygrane.

Przykład zakładu: jeśli postawisz kupon “kombi” z łącznym kursem 2.50, to po użyciu mnożnika kursu zostanie doładowany do pułapu 50.00 – tym samym wzrośnie potencjalna wygrana.

Obrót bonusu freebet

Wygrałeś zakład przy użyciu bonusu bez depozytu? W takiej sytuacji LV bet obliguje cię do spełnienia warunków obrotu. Kwotę wygranej należy obrócić x2 w zakładach o 3 możliwych wynikach (np. 1X2) z kursem min. 2.00 lub 1.50 w przypadku kuponu “kombi”. Ile masz czasu? Co najlepsze bukmacher nie ustalił limitu na zrobienie obrotu, więc czas jest nieograniczony.

Przegrałeś pierwszy zakład? Tym razem los ci nie sprzyjał, ale nie ma co dramatyzować, bo w końcu grałeś za darmowe pieniądze. Jeśli chcesz spróbować swoich sił ponownie, to sprawdź bonusy od depozytu.

LVBET bonus powitalny do 1500 PLN

To promocja, dzięki której możesz otrzymać najwyższy bonus w LV bet. W tej ofercie bukmacher wymaga nie tylko rejestracji konta z kodem promocyjnym, ale również dokonania pierwszego depozytu. Od kwoty wpłaty zależeć będzie wartość bonusu.

lvbet bonus

LV BET przyzna 100% bonusu od depozytu, czyli da ci tyle, ile wpłacisz.  Np. za depozyt 200 PLN otrzymasz kolejne 200 PLN itd. Maksymalna kwota wynosi 1500 złotych.

Jak odebrać bonus?

 1. Wejdź na LV BET i zarejestruj konto z naszym kodem
 2. Zrób pierwszy depozytu, od którego zostanie naliczony bonus (minimalna wpłata 10 zł)
 3. Otrzymasz 100% wpłaconej kwoty (bonus)
 4. Wpłata i bonus pojawią się na saldzie bonusowym
 5. Przed ich wypłatą środki te należy obrócić x4 w przeciągu 30 dni

Warunki bonusu

 • W LVBET obrotowi podlega bonus i kwota depozytu
 • Wymagany obrót to x4
 • Kursy, które spełniają warunki obrotu muszą liczyć przynajmniej 1.75
 • Czas na spełnienie obrotu to 30 dni

Do obrotu nie kwalifikują się następujące zakłady:

❌ Sporty wirtualne

❌ Player Bets

❌ Systemowe

❌ Gry

❌ LV Jackpot

LVBET bonus do 1500 PLN od 2. wpłaty

Po skorzystania z bonusu od pierwszego depozytu, dlaczego by nie odebrać bonifikaty od drugiej wpłaty? LV BET daje taką możliwość oferując kolejny bonus od depozytu, dzięki któremu można otrzymać kolejne 1500 zł.

W przypadku drugiej wpłaty bonus liczy 50%, a więc należy zainwestować więcej, żeby uzyskać 1500 zł. Po prostu od bukmachera w gratisie otrzymasz połowę depozytu. Aby zagrać za maksimum należy wpłacić 3000 zł.

Jak odebrać bonus?

 1. Dokonaj drugiej wpłaty na konto (minimum 10 zł)
 2. Otrzymasz 50% od tej kwoty do maksymalnie 1500 zł
 3. Środki, które pojawią się na saldzie bonusowym musisz obrócić trzykrotnie przed ich wypłatą

Jeśli chodzi o bonus od drugiej wpłaty, to LVBET nieco uprościł obrót. W tym przypadku wystarczy zagrać za trzykrotność (bonus+wpłata), a nie czterokrotność, jak to jest w pierwszym bonusie.

Warunki bonusu

 • Obrót bonusu i wpłaty x3
 • Kurs minimalny zaliczany do obrotu 1.75
 • Czas na zrealizowanie obrotu 30 dni
 • Pozostałe warunki zgodne z bonusem od 1. wpłaty

Zakład bez ryzyka 333 PLN

W LVBET trzecia wpłata wynagradzana jest możliwością postawienia zakładu bez ryzyka. W razie porażki – otrzymasz zwrot stawki, który trzeba jednokrotnie obrócić.

Jak odebrać cashback w LVBET?

 1. Po wykorzystaniu bonusu od 1. i 2. wpłaty dokonaj trzeciego depozytu
 2. Wpłać przynajmniej 25 zł
 3. Na koncie pojawi się depozyt + 1% bonusu
 4. Przygotuj dowolny zakład bez ryzyka z kursem minimalnym 1.75
 5. Jeśli kupon nie wejdzie – otrzymasz zwrot stawki do maksymalnie 333 zł

Warunki bonusu

 • W razie wygranej – kwota nie podlega obrotowi
 • W przypadku przegranej – bonus trzeba obrócić x1 w zakładach z kursem min. 1.75
 • Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni

LV BET kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny od. wpłaty1500 PLN
Bonus od 2. depozytu1500 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN
Zakład bez ryzyka333 PLN
SUMA3353 PLNOdbierz

Bonusy dla stałych graczy

Kod promocyjny aktywuje bonusy powitalne, ale LV BET ma też specjalne oferty dla stałych klientów. Wykorzystałeś już bonus dla nowego gracza? W takim razie masz kolejne szanse na dodatkowe bonifikaty?. Wszystko za sprawą stałych promocji bukmachera i okazjonalnych konkursów z okazji Mistrzostw Europy, mundialu czy meczów Ligi Mistrzów.

Co znajduje się w ofercie dla stałych graczy? Sprawdź:

Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Jeśli w trakcie tygodnia od poniedziałku do niedzieli zrobisz obrót w sportach wirtualnych LVBET na łączną kwotę 100 zł, to otrzymasz od bukmachera darmowy bonus 20 zł. Jak skorzystać z promocji?

Stawiaj kupony w wirtualach LVBET po kursie minimalnym 1.50. Jeśli na koniec tygodnia, czyli w niedzielę (włącznie) okaże się, że twoja suma stawek na sporty wirtualne wyniesie przynajmniej 100 zł, to otrzymasz w poniedziałek (o godzinie 17:00) bonus 20 zł.

Przyznany bonus pozwoli ci stawiać kolejne zakłady na sporty wirtualne, ponieważ warunkiem promocji jest obrót bonifikatą x5 w ciągu 30 dni.

Multikozak – wygrywaj więcej!

To od ciebie zależy ile więcej wygrasz! W promocji “multikozak” stawiasz zakłady akumulowane, a kwota doładowania zależy od tego, ile typów na kuponie umieścisz. Jeśli poprawnie trafisz kupon z 4 selekcjami, to otrzymasz dodatkowy bonus od wygranej 7.5%.

Maksymalnie można zyskać bonus 25%.

Oto, jak rozkładają się zależności w ilości typów a procentowym bonusem:

 • Postaw kupon kombi składający się z 4 zakładów, a zyskasz +7,5%,
 • za kupon kombi z 5 zakładami zyskasz +10%,
 • za kupon kombi z 6 zakładami otrzymasz +15%,
 • za kupon kombi z 7 zakładami otrzymasz +20%,
 • za kupony kombi z 8 lub więcej selekcjami odbierzesz maksimum +25%!

Aby kupon został zaliczony do promocji musi być zagrany po minimalnej stawce 10 zł, z łącznym kursem minimalnym 3.00. Jeśli twój kupon spełnił warunki bonusu, to wyślij go na adres promocje@lvbet.pl, a we wtorek LVbet doda do twojego konta bonusowe środki max 1000 zł.

Bezpieczny kupon 5+

Ty, jeden mecz ci nie wszedł? W LV BET to nie powód do smutku, bo jeśli w rozbudowanym ako nie trafisz jednego typu, to otrzymasz zwrot stawki!

Postaw kupon ako za minimum 20 zł złożony z przynajmniej 5 selekcji, które dadzą minimalny kurs łączny 3.00. Poczekaj na wyniki, a jeśli jeden mecz przegrasz, ale resztę wygrasz – bukmacher przyzna zwrot stawki do 50 zł.

W ciągu tygodnia do oferty liczy się tylko pierwszy kupon postawiony w ramach Bezpieczne 5+. Aby kupon zaliczał się do promocji nie może zostać wcześniej rozliczony narzędziem cash-out.

Bonusy za karnety

Jesteś graczem LV bet i kibicem piłkarskim? Regularnie chodzi na mecze swojej drużyny i posiadasz karnet? Sprawdź, czy nie zasługujesz na bonus od LVbet, który daje po 50 zł każdemu posiadaczowi karnetu sponsorowanej przez niego drużyny.

Zobacz, którzy kibice kwalifikują się do promocji:

 • Wisły Kraków, 
 • Arki Gdynia, 
 • Zagłębia Sosnowiec, 
 • Widzewa Łódź, 
 • Stali Mielec
 • Wisły Płock.

Posiadasz karnet na mecze któreś z tych drużyn? Wyślij jego zdjęcie na adres pomoc@lvbet.pl a w zamian otrzymasz bonus 50 zł.

Gruby kupon

Bukmacher przygotowuje Gruby kupon z podniesionym kursem całkowitym nawet o 20%. Korzystając z selekcji w ramach oferty Gruby kupon masz pewność najwyższej wygranej na rynku.

Na stronach lvbet.pl kliknij w przycisk “gruby kupon” a zobaczysz, co aktualnie oferuje bukmacher. Co więcej, sprawdzisz zakłady specjalne także na kolejne dni. Korzystając z opcji “gruby kupon” trzeba grać tylko te zdarzenia, które dyktuje LV bet.

LV punkty

LV BET premiuje aktywnych graczy przyznając im punkty w programie lojalnościowym. Każde postawione 25 zł odpowiada jednemu punktowi. LV punkty wymieniać można na pieniądze. Przykład? 100 punktów to doładowanie konta bonusem 5 zł.

Każdy z graczy punkty na pieniądze może wymienić o dowolnej porze w zakładce “LV punkty”.

Do programu lojalnościowego dołącza się automatycznie po rejestracji w LV BET. Nie trzeba składać dodatkowych wniosków czy formularzy zgłoszeniowych.

NBA NHL Night Light

Jesteś nocnym Markiem i typujesz mecze nocą? W LVBET jest coś dla ciebie! To promocja NBA NHL Night Light, gdzie za typy na sporty amerykańskie w godzinach 00:00 – 6:00 przyznawane są punkty, które można wymienić na bonusy.

Wystarczy stawiać zakłady na NBA i NHL (przedmeczowe, live, pojedyncze oraz kombi) i zbierać punkty wg schematu:

 • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

W każdym tygodniu najlepszy gracz otrzyma bonus 300 zł, a w rankingu generalnym 8000 zł. Tygodniowy i całkowity ranking konkursu dostępny jest na stronie bukmachera.

Oferta chwilowo niedostępna.

Wpłaty i wypłaty w LVBET

Bukmacher LV BET obsługuje płatności? od wiarygodnych pośredników, co daje gwarancje, że zrealizowany przez nas przelew dotrze na konto. Wpłaty nie są obarczone prowizją, a realizacja ich odbywa się codziennie przez 24 h.

 • dotpay – min. wpłata 10 zł
 • Przelewy24 – min. wpłata 10 zł
 • tpay – min. wpłata 10 zł
 • BLIK – min. wpłata 10 zł
 • paysafecard – min. wpłata 20 zł
 • Skrill – min. wpłata 40 zł
 • Paymenticon – min. wpłata 10 zł

W każdej opcji płatności – czas realizacji depozytu jest błyskawiczny i pieniądze do LV BET trafiają w tej samej chwili.

Jak wypłacić wygrane? Tylko na rachunek bankowy! LV BET obsługuje wypłaty Rapid Pay, co pozwala podjąć wygraną raptem w kilka lub kilkanaście minut. Tego typu płatności realizowane są codziennie (nawet w święta) przez 17 godzin w ciągu doby.

Rapid Pay możliwe jest w takich bankach jak: mBank, Inteligo, PKO, Alior, nestBank, IdeaBank, Credit Agricole i Getin Bank.

Co jeśli masz konto w innym banku? Wówczas na wypłatę poczekasz nieco dłużej (2-7 dni). LV BET standardowe wypłaty realizuje w dni powszednie. Minimalna kwota wypłaty to 25 zł.

Aplikacja mobilna

📱 W LVBET mamy aplikację mobile na systemy iOS i Android. Co więcej, w telefonie i tablecie z zakładów LVBET korzystać można również za pośrednictwem responsywnej strony mobile.

Przy użyciu aplikacji LVBET zalogujesz się na konto, zagrasz zakład, odbierzesz bonus i weźmiesz udział w promocjach bukmacherskich. Co więcej, apka umożliwia typowanie zakładów za pomocą funkcji cash-out i daje dostęp do wyników live oraz match trackera. Co jeszcze? Mając zainstalowaną aplikację będziesz otrzymywał powiadomienia push na telefon o stanie twojego kuponu i zmianach wyników “na żywo”.

Aplikację pobierzesz w App Store oraz iTunes (iPhone, iPad) oraz ze strony lvbet.pl. Jeśli masz urządzenia z Androidem, to wcześniej przed instalacją LV bet app zmień ustawienia w swoim telefonie i zezwól na instalację oprogramowania z nieznanych/niezaufanych źródeł.

Kontakt

Jak skontaktować się z LV BET? Mamy trzy formy kontaktu z tym bukmacherem:

 • live czat (na stronie bukmachera)
 • e-mail: pomoc@lvbet.pl
 • formularz kontaktowy (na stronie lvbet.pl)

Dodatkowo w serwisie LV BET znaleźć można dział FAQ, gdzie trafisz na standardowe pytania i odpowiedzi, jakie najczęściej zadają klienci konsultantom “buka”. Być może w tym zestawie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu?

Fizyczna siedziba LV BET mieści się w Katowicach przy ulicy ul. Melchiora Wańkowicza 3.

FAQ

Jaki kod promocji wpisać na bonusy LVBET?

My rekomendujemy kod promocyjny wyświetlany na bonuspedia.pl, który aktywuje cztery bonusy startowe dla nowych graczy. Voucher jest zweryfikowany i ważny do końca 2023 roku.

Ile otrzymasz w bonusach za nasz kod?

Kod Bonuspedia w LVBET pozwoli ci zyskać: bonus bez depozytu 20 zł, bonus 3000 zł od wpłaty i zakład bez ryzyka 333 zł . Maksymalnie łącznie odbierzesz 3353 zł w zakładach bukmacherskich – używając nasze hasło promocyjne.

Jak obrócić bonusy od wpłaty?

Pierwszy z bonusów od depozytu należy obrócić x4 w zakładach po kursie minimalnym 1.75. Natomiast, w drugiej promocji obrót liczy x3. Co ważne, do tych warunków kwalifikuje się bonus i wpłata. Za każdym razem czas, jaki masz, żeby obrócić bonusy, to 30 dni.

Zarejestrowałem konto, ale nie otrzymałem darmowego zakładu, dlaczego?

Pamiętaj, że bonus bez depozytu otrzymają tylko ci gracze, którzy wpiszą nasz kod promocji. Co więcej, konto musi zostać zweryfikowane, a więc musisz przesłać do bukmachera skany dokumentu tożsamości. Pamiętaj o jeszcze jednej czynności – napisz na adres promocje@lvbet.pl podając w tytule “bonus bez depozytu”. Jesteś pewien, że wykonałeś poprawnie wszystkie kroki?

lvbet logo

Numer licencji: PS4.6831.9.2016

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

LV BET legalnie działa w Polsce od 2016 roku. W tym czasie bukmacher okresowo był związany m.in. ze Zdzisławem Kręciną, a teraz markę tą promuje Łukasz Gikiewicz. W 2023 roku LVBET został połączony z innym bukmacherem, Noblebet.