Kody Promocyjne od LVBET przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował LVBET dla nowych graczy

20 pln bez depozytu

Bonus bez depozytu 20 zł

Załóż konto w LV BET i zweryfikuj dane osobowe, a otrzymasz za darmo bonus 1% i mnożnik kursu x20, co daje freebet o wartości 20 zł.

Do końca: 2023-12-31 00:00:00

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował LVBET dla nowych graczy

LVBET kod promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod LVBET z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje LVBET

lvbet logo

Bonus 300 zł na sporty wirtualne

Robiąc depozyt w LV BET otrzymasz bonus 50% od wpłaty do 300 zł do wykorzystania na sportach wirtualnych.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach LV BET

Najważniejsze informacje o kodzie LV BET: jak otrzymać, regulaminy i przykłady wykorzystania:

LVBET kod promocyjny VIP

Wybierasz kod promocyjny w LVBET? To jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Nasz kod promocji pozwala odebrać trzy bonusy powitalne o łącznej kwocie 1520 złotych. Ale to nie koniec, bo po skorzystania z promocji dla nowych graczy czekają kolejne oferty i bonusy na zakłady.

Czy warto skorzystać z naszego kodu? Oczywiście, bo dzięki voucherowi od bonuspedia otrzymasz darmowy zakład 20 zł. Co więcej, u konkurencji nie znajdziesz lepszego kodu bonusowego, ponieważ LV BET każdego ze swoich partnerów traktuje tak samo. To oznacza, że każdy z nowych graczy po odkryciu kodu promocyjnego otrzyma takie same bonusy.

Jeden nasz kod użyty podczas rejestracji zagwarantuje ci trzy bonusy na start. Poznaj promocyjne hasło i zobacz, jak założyć konto, by bonusowe pieniądze trafiły na twoje konto.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Zacznij rejestrować się u bukmachera LVBETlvbet kod promocyjny
 2. Skopiuj nasz kod promocyjny “PROMO2020” lub przejdź do rejestracji LV bet z naszej strony, a kod zostanie automatycznie wpisany do formularza
 3. W pierwszym oknie dialogowym rejestracji wpisz podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL
 4. W drugim kroku uzupełnij login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i podaj kod promocji
 5. Zdecyduj czy kończysz rejestrację, czy od razu chcesz zweryfikować konto, by uzyskać status stałego gracza – jeśli nie chcesz podawać więcej danych kliknij “zakończenie rejestracji”

Odbierz bonusy z kodem

Błyskawiczna rejestracja bez dowodu w LVBET zajmuje 1-2 minuty. Założenie pełnego konta nieco wydłuża tą procedurę o kilka dodatkowych minut ze względu na weryfikacje danych osobowych.

Odbierając kod promocyjny LV BET podczas rejestracji decydujesz czy zakładasz konto tymczasowe czy stałe. Jeśli od razu chcesz przejść przez wszystkie formalności wybierz pełną rejestrację, gdzie w trzecim oknie formularza będziesz musiał wpisać numer konta bankowego, adres zamieszkania i załączyć skany dokumentu tożsamości.

Rejestracja konta stałego pozwoli ci skorzystać z pełnej oferty kodu promocji. Co więcej, twoje konto nie będzie posiadać ograniczenia limitu stawek (do 5200 zł), a po obrocie bonusów będziesz mógł od razu wypłacić wygraną. Co jeśli zdecydowałeś się na tymczasową rejestrację? Nic nie szkodzi, bo wciąż możesz skorzystać z bonusów od depozytu, a weryfikacje danych osobowych przejdziesz przy okazji pierwszej wypłaty z konta. Dopiero po potwierdzeniu tożsamości będziesz mógł odebrać bonus bez depozytu 20 zł.

Weryfikacja konta LV bet to jednorazowa czynność, którą możesz dokonać podczas rejestracji lub w trakcie gry (przed pierwszą wypłatą).

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Powitalne bonusy LVBET przypisane do kodu promocji PROMO2020, to trzy gratyfikacje finansowe. Dzięki naszemu voucherowi nowi gracze otrzymają darmowy zakład i dwa bonusy od depozytu. Sprawdź, co dokładnie zyskasz:

 • Bonus bez depozytu 20 zł jako mnożnik kursu x20 – po pełnej rejestracji
 • Bonus od depozytu do 1000 zł jako mnożnik kursu x100 – po pierwszej wpłacie
 • Bonus od depozytu do 500 zł jako mnożnik kursu x50 – po drugiej wpłacie

Łącznie za hasło PROMO2020 użyte w trakcie rejestracji możesz zyskać 1520 zł. O ile więcej zyskujesz z kodem promocyjnym? W standardzie LV bet nie oferuje darmowych 20 zł, a więc dzięki nam powiększasz swój budżet na grę o 20 zł za free?.

Wyjaśniliśmy jak odebrać kod i co za niego otrzymasz. Idąc dalej – sprawdźmy, jak skorzystać z promocji LVbet, by otrzymać pieniądze na grę w zakładach online.

Darmowy zakład: 20 PLN bez depozytu

Chcesz otrzymać darmowy zakład od LV BET? W takim razie załóż konto u tego bukmachera korzystając z naszego kodu bonusowego. W ten sposób trafisz do grona graczy VIP?, którzy na start otrzymają bonus bez depozytu.

lvbet bonusy

W LV BET wyjątkowe jest to, że bonus będzie wyrażony jako 1 zł i mnożnik kursu x20. Brzmi dziwnie? Może, ale w istocie to bardzo prosty freebet. Wystarczy skorzystać z prostej tabliczki mnożenia 1 (bonus) * 20 (kurs) = 20 (stawka darmowego zakładu). Już rozumiesz? Korzystając z mnożnika kursu to tak, jakbyś grał za stawkę 20 zł.

Jak odebrać bonus freebet?

 1. Załóż konto w LVBET i zweryfikuj je
 2. Napisz na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “bonus bez depozytu”
 3. W ciągu 48 h otrzymasz bonus 1 zł i mnożnik kursu całkowitego x20

Jeśli już masz na koncie freebet, to teraz pozostaje pytanie: jak wykorzystać darmowy zakład LVBET? Wiemy jak to zrobić! Sprawdziliśmy regulamin i znamy wymogi bukmachera.

Zasady bonusu bez depozytu

Freebet LVBET trzeba postawić na kupon “kombi” złożony z minimum 3 typów, gdzie każda z selekcji będzie po kursie minimalnym 1.25. Wówczas zostanie spełniony kolejny warunek kuponu, czyli kurs łączny wyniesie minimum 2.50. To pozwoli aktywować mnożnik kursu x20 (kliknij na kuponie “wykorzystaj bonus”) i znacząco zwiększyć możliwe wygrane.

Przykład zakładu: jeśli postawisz kupon “kombi” z łącznym kursem 2.50, to po użyciu mnożnika kursu zostanie doładowany do pułapu 50.00 – tym samym wzrośnie potencjalna wygrana.

Obrót bonusu freebet

Wygrałeś zakład przy użyciu bonusu bez depozytu? W takiej sytuacji LV bet obliguje cię do spełnienia warunków obrotu. Kwotę wygranej należy obrócić x2 w zakładach o 3 możliwych wynikach (np. 1X2) z kursem min. 2.00 lub 1.50 w przypadku kuponu “kombi”. Ile masz czasu? Co najlepsze bukmacher nie ustalił limitu na zrobienie obrotu, więc czas jest nieograniczony.

Przegrałeś pierwszy zakład? Tym razem los ci nie sprzyjał, ale nie ma co dramatyzować, bo w końcu grałeś za darmowe pieniądze. Jeśli chcesz spróbować swoich sił ponownie, to sprawdź bonusy od depozytu.

LVBET bonus powitalny do 1000 PLN

To promocja, dzięki której możesz otrzymać najwyższy bonus w LV bet?. W tej ofercie bukmacher wymaga nie tylko rejestracji konta z kodem promocyjnym, ale również dokonania pierwszego depozytu. Od kwoty wpłaty zależeć będzie wartość bonusu.

LV BET przyzna 1% bonusu od depozytu i mnożnik kursu x100. Skąd to znasz? Ano z oferty bonusu bez depozytu. W tym przypadku mnożnik kursu jest znacznie wyższy, a bonus wymaga wpłaty własnych pieniędzy.

Uważasz, że to trudna oferta? Poniżej sprawdź instrukcję krok po kroku wykorzystania bonusu i grafikę wyjaśniającą wszystkie wątpliwości dotyczące promocji.

Jak odebrać bonus?

 1. Wejdź na LV BET i zarejestruj konto z naszym kodem
 2. Zrób pierwszy depozytu, od którego zostanie naliczony bonus (minimalna wpłata 50 zł)
 3. Otrzymasz 1% wpłaconej kwoty (bonus), za który postawisz kupon z mnożnikiem x100
 4. Przygotuj promocyjny zakład: “kombi” składający się z trzech selekcji z kursami minimalnymi 1.25 w ciągu 30 dni od depozytu
 5. Aktywuj na kuponie mnożnik x100, co pozwoli ci otrzymać bonus do kwoty 1000 zł

Warunki bonusu

Bez względu na wynik kuponu pomnożonego przez kurs x100 musisz obrócić depozyt. Zgodnie z regulaminem promocji kwota wpłaty podlega obrotowi x4 w zakładach z kursem min. 2.00. W przypadku typowania zakładów ako pamiętaj, aby jedna z selekcji była po kursie min. 1.50. W obrocie nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne i wypłacone przy użyciu cash out.

Przykład wykorzystania bonusu

Jak odebrać bonusy LVBET? Grafika

Bonus do 500 PLN

Po skorzystania z bonusu od pierwszego depozytu, dlaczego by nie odebrać bonifikaty od drugiej wpłaty? LV BET daje taką możliwość oferując kolejny bonus od depozytu, dzięki któremu można otrzymać nawet 500 zł.

Bonus od drugiej wpłaty to 1% od kwoty depozytu i mnożnik kursu x50. Zmieniają się wartości bonifikaty, ale są takie same zasady funkcjonowania promocji, co w przypadku pierwszej promocji.

Jak odebrać bonus 500+ ?

 1. Dokonaj drugiej wpłaty na konto (minimum 50 zł)
 2. Otrzymasz 1% od tej kwoty i mnożnik x50
 3. Postaw kupon kwalifikacyjny: min. 3 zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 2.50 (dla pojedynczych selekcji kurs min. 1.25)
 4. Uruchom bonus z mnożnikiem x50, co pozwoli zyskać bonus do 500 zł

Na kuponie promocyjnym nie mogą znajdować się zdarzenia na zakłady specjalne i handicapy azjatyckie.

Warunki bonusu

Po zagraniu kuponu za bonus i aktywacji mnożnika obrotowi podlega kwota drugiej wpłaty. Jakie są wymagania? Depozyt w tym przypadku trzeba obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 2.00. Bukmacher nie ustalił czasowego limitu na wypełnienie obrotu.

Bonus z mnożnikiem x10

Jesteś początkującym graczem, który nie posiada 50 zł na grę, czyli tyle ile trzeba, by odebrać bonus od pierwszego depozytu? Nie martw się – LV BET oferuje bonus dla wpłat od 10 do 49 zł.

Wpłacając kwotę w przedziale 10 – 49 zł napisz na adres promocje@lvbet.pl wiadomość podając w tytule “bonus powitalny”. Bukmacher przyzna na twoje konto bonus 1% i mnożnik kursu x10. Dobre i to – nie jest to mnożnik x100, ale i tak dzięki temu będziesz mógł wygrać więcej!

Wykorzystanie bonusu i obrót depozytem jest taki sam, co w promocji bonus do 1000 zł.

LV BET kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny1000 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN
Bonus od depozytu500 PLN
SUMA1520 PLNOdbierz

Bonusy dla stałych graczy

Kod promocyjny aktywuje bonusy powitalne, ale LV BET ma też specjalne oferty dla stałych klientów. Wykorzystałeś już bonus dla nowego gracza? W takim razie masz kolejne szanse na dodatkowe bonifikaty?. Wszystko za sprawą stałych promocji bukmachera i okazjonalnych konkursów z okazji Mistrzostw Europy, mundialu czy meczów Ligi Mistrzów.

Co znajduje się w ofercie dla stałych graczy? Sprawdź:

Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Jeśli w trakcie tygodnia od poniedziałku do niedzieli zrobisz obrót w sportach wirtualnych LVBET na łączną kwotę 100 zł, to otrzymasz od bukmachera darmowy bonus 20 zł. Jak skorzystać z promocji?

Stawiaj kupony w wirtualach LVBET po kursie minimalnym 1.50. Jeśli na koniec tygodnia, czyli w niedzielę (włącznie) okaże się, że twoja suma stawek na sporty wirtualne wyniesie przynajmniej 100 zł, to otrzymasz w poniedziałek (o godzinie 17:00) bonus 20 zł.

Przyznany bonus pozwoli ci stawiać kolejne zakłady na sporty wirtualne, ponieważ warunkiem promocji jest obrót bonifikatą x5 w ciągu 30 dni.

Multikozak – wygrywaj więcej!

To od ciebie zależy ile więcej wygrasz! W promocji “multikozak” stawiasz zakłady akumulowane, a kwota doładowania zależy od tego, ile typów na kuponie umieścisz. Jeśli poprawnie trafisz kupon z 4 selekcjami, to otrzymasz dodatkowy bonus od wygranej 7.5%.

Maksymalnie można zyskać bonus 25%.

Oto, jak rozkładają się zależności w ilości typów a procentowym bonusem:

 • Postaw kupon kombi składający się z 4 zakładów, a zyskasz +7,5%,
 • za kupon kombi z 5 zakładami zyskasz +10%,
 • za kupon kombi z 6 zakładami otrzymasz +15%,
 • za kupon kombi z 7 zakładami otrzymasz +20%,
 • za kupony kombi z 8 lub więcej selekcjami odbierzesz maksimum +25%!

Aby kupon został zaliczony do promocji musi być zagrany po minimalnej stawce 10 zł, z łącznym kursem minimalnym 3.00. Jeśli twój kupon spełnił warunki bonusu, to wyślij go na adres promocje@lvbet.pl, a we wtorek LVbet doda do twojego konta bonusowe środki max 1000 zł.

Bezpieczny kupon 5+

Ty, jeden mecz ci nie wszedł? W LV BET to nie powód do smutku, bo jeśli w rozbudowanym ako nie trafisz jednego typu, to otrzymasz zwrot stawki!

Postaw kupon ako za minimum 20 zł złożony z przynajmniej 5 selekcji, które dadzą minimalny kurs łączny 3.00. Poczekaj na wyniki, a jeśli jeden mecz przegrasz, ale resztę wygrasz – bukmacher przyzna zwrot stawki do 50 zł.

W ciągu tygodnia do oferty liczy się tylko pierwszy kupon postawiony w ramach Bezpieczne 5+. Aby kupon zaliczał się do promocji nie może zostać wcześniej rozliczony narzędziem cash-out.

Bonusy za karnety

Jesteś graczem LV bet i kibicem piłkarskim? Regularnie chodzi na mecze swojej drużyny i posiadasz karnet? Sprawdź, czy nie zasługujesz na bonus od LVbet, który daje po 50 zł każdemu posiadaczowi karnetu sponsorowanej przez niego drużyny.

Zobacz, którzy kibice kwalifikują się do promocji:

 • Wisły Kraków, 
 • Arki Gdynia, 
 • Zagłębia Sosnowiec, 
 • Widzewa Łódź, 
 • Stali Mielec
 • Wisły Płock.

Posiadasz karnet na mecze któreś z tych drużyn? Wyślij jego zdjęcie na adres pomoc@lvbet.pl a w zamian otrzymasz bonus 50 zł.

Gruby kupon

Bukmacher przygotowuje Gruby kupon z podniesionym kursem całkowitym nawet o 20%. Korzystając z selekcji w ramach oferty Gruby kupon masz pewność najwyższej wygranej na rynku.

Na stronach lvbet.pl kliknij w przycisk “gruby kupon” a zobaczysz, co aktualnie oferuje bukmacher. Co więcej, sprawdzisz zakłady specjalne także na kolejne dni. Korzystając z opcji “gruby kupon” trzeba grać tylko te zdarzenia, które dyktuje LV bet.

NBA NHL Night Light

Jesteś nocnym Markiem i typujesz mecze nocą? W LVBET jest coś dla ciebie! To promocja NBA NHL Night Light, gdzie za typy na sporty amerykańskie w godzinach 00:00 – 6:00 przyznawane są punkty, które można wymienić na bonusy.

Wystarczy stawiać zakłady na NBA i NHL (przedmeczowe, live, pojedyncze oraz kombi) i zbierać punkty wg schematu:

 • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

W każdym tygodniu najlepszy gracz otrzyma bonus 300 zł, a w rankingu generalnym 8000 zł. Tygodniowy i całkowity ranking konkursu dostępny jest na stronie bukmachera.

LV punkty

LV BET premiuje aktywnych graczy przyznając im punkty w programie lojalnościowym. Każde postawione 25 zł odpowiada jednemu punktowi. LV punkty wymieniać można na pieniądze. Przykład? 100 punktów to doładowanie konta bonusem 5 zł.

Każdy z graczy punkty na pieniądze może wymienić o dowolnej porze w zakładce “LV punkty”.

Do programu lojalnościowego dołącza się automatycznie po rejestracji w LV BET. Nie trzeba składać dodatkowych wniosków czy formularzy zgłoszeniowych.

Wpłaty i wypłaty w LVBET

Bukmacher LV BET obsługuje płatności? od wiarygodnych pośredników, co daje gwarancje, że zrealizowany przez nas przelew dotrze na konto. Wpłaty nie są obarczone prowizją, a realizacja ich odbywa się codziennie przez 24 h.

 • dotpay – min. wpłata 10 zł
 • Przelewy24 – min. wpłata 10 zł
 • tpay – min. wpłata 10 zł
 • BLIK – min. wpłata 10 zł
 • paysafecard – min. wpłata 20 zł
 • Skrill – min. wpłata 40 zł
 • Paymenticon – min. wpłata 10 zł

W każdej opcji płatności – czas realizacji depozytu jest błyskawiczny i pieniądze do LV BET trafiają w tej samej chwili.

Jak wypłacić wygrane? Tylko na rachunek bankowy! LV BET obsługuje wypłaty Rapid Pay, co pozwala podjąć wygraną raptem w kilka lub kilkanaście minut. Tego typu płatności realizowane są codziennie (nawet w święta) przez 17 godzin w ciągu doby.

Rapid Pay możliwe jest w takich bankach jak: mBank, Inteligo, PKO, Alior, nestBank, IdeaBank, Credit Agricole i Getin Bank.

Co jeśli masz konto w innym banku? Wówczas na wypłatę poczekasz nieco dłużej (2-7 dni). LV BET standardowe wypłaty realizuje w dni powszednie. Minimalna kwota wypłaty to 25 zł.

Aplikacja mobilna

W LVBET mamy aplikację mobile na systemy iOS i Android. Co więcej, w telefonie i tablecie z zakładów LVBET korzystać można również za pośrednictwem responsywnej strony mobile.

Przy użyciu aplikacji LVBET zalogujesz się na konto, zagrasz zakład, odbierzesz bonus i weźmiesz udział w promocjach bukmacherskich. Co więcej, apka umożliwia typowanie zakładów za pomocą funkcji cash-out i daje dostęp do wyników live oraz match trackera. Co jeszcze? Mając zainstalowaną aplikację będziesz otrzymywał powiadomienia push na telefon o stanie twojego kuponu i zmianach wyników “na żywo”.

Aplikację pobierzesz w App Store oraz iTunes (iPhone, iPad) oraz ze strony lvbet.pl. Jeśli masz urządzenia z Androidem, to wcześniej przed instalacją LV bet app zmień ustawienia w swoim telefonie i zezwól na instalację oprogramowania z nieznanych/niezaufanych źródeł.

Kontakt

Jak skontaktować się z LV BET? Mamy trzy formy kontaktu z tym bukmacherem:

 • live czat (na stronie bukmachera)
 • e-mail: pomoc@lvbet.pl
 • formularz kontaktowy (na stronie lvbet.pl)

Dodatkowo w serwisie LV BET znaleźć można dział FAQ, gdzie trafisz na standardowe pytania i odpowiedzi, jakie najczęściej zadają klienci konsultantom “buka”. Być może w tym zestawie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu?

Fizyczna siedziba LV BET mieści się w Katowicach przy ulicy ul. Melchiora Wańkowicza 3.

FAQ

?Jaki kod promocji wpisać na bonusy LVBET?

My rekomendujemy kod promocyjny: PROMO2020, który aktywuje trzy bonusy startowe dla nowych graczy. Voucher jest zweryfikowany i ważny do końca 2020 roku.

?Ile otrzymasz w bonusach za nasz kod?

Kod Bonuspedia w LVBET pozwoli ci zyskasz: bonus 20 zł, bonus 1000 zł i bonus 500 zł. Maksymalnie łącznie odbierzesz 1520 zł w zakładach bukmacherskich – używając nasze hasło promocyjne.

?Jak korzystać z bonusów z mnożnikiem kursu?

Aby aktywować bonus kursowy należy przygotować odpowiedni kupon, na którym znajdzie się wymagana ilość zdarzeń (3 selekcje) oraz zakład osiągnie minimalny kurs łączny (2.50). Wówczas pojawi się opcja “wykorzystaj bonus”, a kurs całkowity zostanie doładowany o promocyjny mnożnik.

?Zarejestrowałem konto, ale nie otrzymałem darmowego zakładu, dlaczego?

Pamiętaj, że bonus bez depozytu otrzymają tylko ci gracze, którzy wpiszą nasz kod promocji. Co więcej, konto musi zostać zweryfikowane, a więc musisz przesłać do bukmachera skany dokumentu tożsamości. Pamiętaj o jeszcze jednej czynności – napisz na adres promocje@lvbet.pl podając w tytule “bonus bez depozytu”. Jesteś pewien, że wykonałeś poprawnie wszystkie kroki?

lvbet logo

Numer licencji: PS4.6831.9.2016

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

LV BET legalnie działa w Polsce od 2016 roku. W tym czasie bukmacher okresowo był związany m.in. ze Zdzisławem Kręciną, a teraz marka najczęściej utożsamiana jest z klubem piłkarskim, Wisłą Kraków.