LVBET – zakład bez ryzyka 333 zł

W LVBET zakład bez ryzyka przyznawany jest nowym użytkownikom, ale nie od pierwszego depozytu, a dopiero po trzeciej wpłacie. To nowość w tym zakresie, bo w większości przypadków bukmacherzy oferują cashback po rejestracji konta. W LVBET z zakładu bez ryzyka możesz skorzystać w nieco inny sposób. To jednak nie oznacza, że bonus ten jest mniej atrakcyjny niż u pozostałych bukmacherów.

Odbierz zakład bez ryzyka LVBET!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w LVBET:

Zakład bez ryzyka w LVBET

Zakłady bez ryzyka to bonusy, które polegają na ubezpieczeniu stawki. Dzięki temu nie musisz obawiać się o końcowy rezultat, ponieważ w sytuacji przegranej – otrzymasz zwrot stawki. To promocja często oferowana nowym użytkownikom, którzy wykonają rejestrację u danego bukmachera. Nie inaczej jest w LVBET – z cashbacku mogą skorzystać tylko ci gracze, którzy nie posiadali wcześniej konta u tego operatora.


LVBET zakład bez ryzyka

W LVBET zakład bez ryzyka nie jest ani pierwszym, ani drugim bonusem po rejestracji. Cashback działa dopiero po trzeciej wpłacie, co oznacza, że wcześniej, żeby do niego dotrzeć – należy odebrać bonus od pierwszego i drugiego depozytu. Dopiero, gdy skorzystasz z tych promocji będziesz mógł przejść do obstawienia zakładu bez ryzyka.

💡 Jeśli chcesz odebrać bonus cashback od LVBET, to najpierw powinieneś obrócić bonus od 1. i 2. wpłaty. U tego bukmachera zakład bez ryzyka obowiązuje dopiero po trzecim depozycie. Nie można zmienić tej kolejności, więc jeśli chcesz poprawnie skorzystać z bonusów LVBET, to radzimy zrobić to zgodnie z regulaminem oferty.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

W LVBET bonusy powitalne możesz odebrać po wpisaniu kodu promocyjnego, który już w chwili rejestracji zostanie aktywowany. To sposób na to, żeby dodatkowo otrzymać bonus bez depozytu. Co jednak istotne – freebet działa tylko na zweryfikowanym koncie. Pozostałe gratyfikacje, czyli m.in. zakład bez ryzyka możesz wykorzystać na koncie tymczasowym (rejestracja bez dowodu).

Analizując rynek bukmacherski dostrzegamy pewną prawidłowość, że firmy nowym graczom dają zakład bez ryzyka już po pierwszym depozycie. Tak jest w STS, Fortunie, Fuksiarzu czy eWinner. U tych bukmacherów typując pierwszy kupon z konta głównego podlegasz zwrotowi stawki zgodnie z zasadami promocji. W LVBET musisz uzbroić się w cierpliwość, bo z tego bonusu będziesz mógł skorzystać dopiero realizując trzeci depozyt.

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrot stawki
KwotaBonus do 333 zł
Obrótx1 po kursie min. 1.75

Pamiętaj, że na koncie LVBET możesz mieć aktywny tylko jeden bonus. Co to oznacza? Dopiero po wykorzystaniu bonusu od 1. i 2. depozytu będziesz mógł zagrać bez ryzyka. Nie ma możliwości wykonania od razu trzech wpłat, żeby automatycznie przeskoczyć do bonusu cashback.

Jeśli chodzi o odbiór bonusu, to pierwsze co musisz zrobić, to wykonać rejestrację. Na stronie lvbet.pl lub w aplikacji tego bukmachera proces ten przebiega podobnie, co u innych operatorów. Jak informowaliśmy wcześniej – konto otworzysz bez dowodu osobistego. To nie będzie stało na przeszkodzie, żeby odebrać cashback za przegrany kupon.

Gdy już zarejestrujesz konto, a następnie obrócisz pierwszy, jak i drugi bonus od wpłaty, to możesz przejść do zakładu bez ryzyka. Co należy zrobić? Po prostu wykonać trzeci depozyt przy użyciu np. BLIK lub karty płatniczej. Ważne, żeby wartość wpłaty opiewała na minimum 25 złotych. Po zaksięgowaniu środków – możesz przygotować kupon bez ryzyka. W tym przypadku przestrzegaj zasady, aby jego kurs minimalny liczył 1.75.

LVBET cashback – instrukcja krok po kroku

 1. Zarejestruj się w LVBET wprowadzając kod promocyjny
 2. Zrób pierwszą i drugą wpłatę, a następnie odbierz i wykorzystaj bonusy 100%, a także 50%
 3. Dokonaj kolejnego (trzeciego) depozytu o minimalnej wartości 25 zł zaznaczając “zakład bez ryzyka”
 4. Po wpłacie na saldzie pojawi się przelana kwota + 1% od depozytu
 5. Postaw kupon pojedynczy lub akumulowany z kursem minimalnym 1.75
 6. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot 100% stawki do maksymalnej kwoty 333 złotych

👉 W LVBET w razie przegranej uzyskasz pełny zwrot stawki, a więc 100% tego co postawiłeś. Oczywiście trzeba zastrzec sytuacje, że jeśli zagrasz za więcej niż 333 zł, to nie otrzymasz wyższego bonusu niż jest to przewidziane w regulaminie.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

W LVBET do bonusów musisz podejść z dużym rozsądkiem. Dlaczego? Dlatego, że jeśli polujesz na zakład bez ryzyka, to najpierw musisz skorzystać z dwóch bonusów:

 • 100% do 1500 zł
 • 50% do 1500 zł

Gdy je obrócisz – możesz przystąpić do gry bez ryzyka w LVBET. Na czym ona polega? W tym przypadku sytuacja nie została w żaden sposób skomplikowana. To prosty zakład bez ryzyka, który obowiązuje na kuponach pojedynczych, jak i kombinacyjnych. O czym trzeba pamiętać? O tym, aby użyć go tylko w zakładach sportowych, a nie grach karcianych czy sportach wirtualnych.

Zakłady bez ryzyka są proste w użyciu, ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do tego rodzaju bonusu, to możesz skorzystać z naszych podpowiedzi. Poniżej prezentujemy na konkretnym przykładzie, jak rozliczany jest kupon w ramach tej promocji.

 • Załóżmy, że wykonując trzeci depozyt do LVBET postanowiłeś obstawić mecz piłki nożnej Chelsea – Manchester United. W tym przypadku postawiłeś na wygraną gospodarzy po kursie 1.95. Przy założeniu sytuacji, że wpłaciłeś 330 zł – otrzymasz dodatkowo od LVBET 3.30 zł. To oznacza, że będziesz miał do dyspozycji 333.30 zł na zakład bez ryzyka. Typując zakład po kursie 1.95 twoja potencjalna wygrana wyniesie 573 zł.

Grając bez ryzyka musisz przygotować się na dwa możliwe scenariusze:

Wariant pozytywny: kupon wygrany ✔️

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z twoim typowanie na kuponie, to LVBET rozliczy zakład jako zwycięski. Co wtedy? Na twoje konto powędruje kwota, która ci się należy, a więc 100% wygranej. Co więcej, te środki znajdą się na saldzie głównym, co oznacza, że nie będziesz musiał ich obracać.

Wariant pesymistyczny: kupon przegrany ❌

Mecz nie wszedł? W takiej sytuacji normalnie utraciłbyś stawkę. Jeśli jednak użyłeś do obstawiania zakładu bez ryzyka LVBET, to masz gwarancje zwrotu stawki. Na twoje konto bonusowe powędruje 100% zainwestowanej kwoty do maksymalnie 333.30 zł. Co dalej? Przed wypłatą środki te będziesz musiał obrócić jednokrotnie.

Warunki promocji

Korzystając z zakładu bez ryzyka LVBET, co musisz mieć na uwadze, to wartość minimalnej wpłaty. Jeśli przelejesz na konto gracza mniej niż 25 zł, to nie będziesz mógł postawić kuponu bez ryzyka. Co więcej, wykonując trzeci depozyt w ustawieniach wpłaty zaznacza pole określone “zakład bez ryzyka”. To konieczny warunek w celu odebrania bonusu cashback.

🔎 Użycie bonusu cashback jest ściśle określone przez regulamin promocji. Zwrot stawki obowiązuje na kuponie pojedynczym lub akumulowanym. LVBET akceptuje zakłady przedmeczowe i na żywo z wyłączeniem obstawiania Player Bets, gier karcianych i sportów wirtualnych.

Przy zwycięstwie wygrana kwota normalnie pojawia się na koncie głównym i jest w pełni do dyspozycji użytkownika. Porażka aktywuje procedurę cashback, a więc przyznanie zwrotu stawki. W przypadku LVBET to bonus, który trzeba obrócić.

Aby wypłacić zwrot stawki należy dokonać obrotu x1 przyznaną kwotą w zakładach z kursem minimalnym 1.75. Czas na realizacje tego postanowienia to 30 dni.

Zasady gry bez ryzyka w LVBET

 • Bonus dostępny dla nowych graczy LVBET
 • Cashback działa po trzecim depozycie
 • Minimalna kwota bonusu to 25 zł, a maksymalna 333 zł
 • Ubezpieczenie zakładu możesz wykorzystać w typach pojedynczych i akumulowanych
 • Minimalny kurs zakładu podlegającego cashbackowi to 1.75
 • Cashback = zwrot 100% stawki
 • Obrót bonusu x1 po kursach min. 1.75
 • Czas ważności bonusu: 30 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Zakład bez ryzyka LVBET wpisuje się w szeroki trend bukmacherów, którzy nowym użytkownikom przyznają bonusy cashback. Zwroty stawek za przegrane kupony są też do odebrania u pozostałych operatorów. Na bonuspedia.pl znajdziesz zbiór wszystkich zakładów bez ryzyka. Poniżej prezentujemy najwyżej oceniane cashbacki:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1