Kody Promocyjne od Milenium przy rejestracji - Lipiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Milenium dla nowych graczy

Bonusy i promocje - Lipiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Milenium dla nowych graczy

Milenium Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Milenium z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Milenium

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Milenium

Milenium kod promocyjny VIP

Wiesz, że jako portal bonuspedia zajmujemy się tym, by zdobyć dla ciebie jak najlepsze kody promocyjne do bukmacherów. W Milenium zyskaliśmy kod, dzięki któremu odbierzesz bonusy VIP przy rejestracji konta. Ile możesz otrzymać? Nawet 1600 złotych!

Chcesz poznać kod promocyjny w zakładach Milenium? Przejdź do rejestracji z naszego linka, a będziesz mógł wpisać ekskluzywny voucher VIP. Dzięki nam skorzystasz z dwóch bonusów powitalnych: od depozytu i darmowego zakładu.

Co zrobić, by aktywować kod Milenium? Mamy dla ciebie instrukcję dotyczącą rejestracji i bonusów:

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Przejdź do strony rejestracji w Milenium z naszego linkamilenium kod promocyjny
 2. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego – zacznij go uzupełniać
 3. Na początku podaj nazwę użytkownika (minimum 5 znaków), hasło i adres e-mail – kod promocyjny będzie wpisany automatycznie
 4. Zaznacz wymagane zgody, czyli potwierdź pełnoletność i zgodę na politykę prywatności
 5. Bukmacher poinformuje cię o tym, abyś się zalogował (wcześniej podanymi danymi) i kontynuował tymczasową rejestrację
 6. Po logowaniu otworzy ci się kolejny formularz, w którym trzeba podać: imię, nazwisko, PESEL, obywatelstwo, kod pocztowy, adres i numer telefonu
 7. Zaznacz pola: “chcę otrzymać bonus na start” i “chcę otrzymać darmowy zakład”
 8. Kliknij zapisz, a twoje konto tymczasowe zostanie utworzone – tym samym kod promocyjny aktywowany

Tymczasowe konto, zarejestrowane bez użycia dowodu osobistego, będzie ważne przez 28 dni. W tym czasie jesteś zobowiązany zweryfikować dane osobowe, by zyskać pełny dostęp do oferty Milenium.

Jak dokończyć rejestrację? W zakładce “moje konto” uzupełnij wymagane dane np. dotyczące numeru rachunku bankowego i załącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Prześlij dokumenty do Milenium i czekaj na decyzje, jeśli wszystko gra – bukmacher poinformuje cię o pozytywnej weryfikacji. Ty zyskasz pełne prawa klienta Milenium m.in. możliwość wypłaty wygranych.

Jakie bonusy zyskasz za kod?

Jeden kod w Milenium oznacza dwa bonusy na start. Łączny pakiet powitalny dla nowego gracza sięga kwoty 1600 zł?. Oferta złożona jest z takich promocji:

 • 100% bonus od depozytu do 1500 zł – po pierwszej wpłacie
 • Bonus freebet 100 zł – zwrot stawki za pierwszy zakład (jeśli okaże się przegrany)

Ile więcej masz z kodem? Normalnie w Milenium bonus od depozytu wynosił przez długie lata 760 zł, a zakład bez ryzyka był za 100 zł. Teraz możesz grać za znacznie więcej! Dlatego warto użyć nasz kod promocyjny.

Wiesz jak wpisać kod oraz co dzięki niemu otrzymasz. Przejdźmy do dalszej części naszego wpisu, czyli tego: jak odebrać bonusy?

Bonus powitalny 100% do 1500 PLN

Bonus na start to ?największa promocja w Milenium, która pozwala zdobyć nowym graczom nawet 1500 złotych ekstra. Co należy zrobić? Poza rejestracją konta – złożyć pierwszy depozyt i dokonać obrotu. Po tym bonifikata 100% od wpłaty zostanie przyznana na konto klienta.

milenium bonus

Chcesz maksymalny bonus? Wpłać 1500 złotych. Wysokość bonifikaty uwarunkowana jest wartością pierwszego depozytu. Później trzeba czterokrotnie obrócić wpłatą, co uwolni bonusowe środki.

Bonus 100% łączy się z darmowym zakładem, a więc pozwala postawić pierwszy zakład bez ryzyka za własne pieniądze, bo w przypadku porażki Milenium zwróci stawkę do 100 zł. Jak widzisz, by skorzystać z obu bonusów Milenium wystarczy jedna wpłata.

Jak odebrać bonus?

 1. Załóż konto w Milenium z naszym kodem promocyjnym
 2. W ciągu 10 dni od rejestracji zrób pierwszy depozyt (minimum 20 PLN)
 3. Obróć w zakładach kwotę wpłaty x4 grając kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami z kursem 1.20 i kursie ogólnym wyższym niż 2.0
 4. Po zrobieniu obrotu bonus 100% zostanie dopisany do twojego konta i będzie do twojej dyspozycji

W przypadku bonusu Milenium obrotu trzeba dokonać przez otrzymaniem bonusu, a nie jak to bywa u innych bukmacherów po zaksięgowaniu bonifikaty. Spełniając pełny obrót, zgodnie z warunkami, uzyskasz bonus, który będzie gotowy do wypłaty lub stawiania kolejnych zakładów.

Warunki obrotu

Wymagania Milenium dotyczące obrotu wpłatą:

 • Czas na obrót 60 dni
 • Obrót x4
 • Rodzaj kuponów: ako złożone z minimum 3 typów
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1.20
 • Minimalny kurs ogólny 2.00
 • Dzienny limit zaliczanego obrotu wynosi 10%
 • Do obrotu nie zaliczają się zakłady z Totalizatora i zakłady rozpisowe

Jeśli wpłacisz 1500 zł, to zagrasz o maksymalne doładowanie. W tej sytuacji twój obrót będzie musiał wynieść łącznie 6000 zł. Dlatego, że: 1500 zł (wpłata) * 4 (obrót) = 6000 zł (suma stawek spełniająca obrót).

Należy pamiętać, że dzienni limit obrotu wynosi 10%. Co to oznacza? To że w ciągu jednego dnia nie możesz uzyskać większego obrotu niż 10%. Dokładnie? Jeśli wpłaciłeś 200 zł, to twój obrót wynosi 800 zł. W takiej sytuacji dzienny limit to 80 zł (10% z kwoty 800 zł) – a więc maksymalnie tyle możesz postawić, by zakłady liczyły się do obrotu.

Zakładając, że dzienny limit obrotu wynosi 10%, to spełniając go dzień po dniu kwotę wpłaty można obrócić najszybciej w ciągu 10 dni. Pamiętajmy jednak, że bukmacher nie nakazuje takiego pośpiechu, bo maksymalnie daje 60 dni na warunki obrotu.

Darmowy zakład 100 PLN

W Milenium nowy gracz, który podczas rejestracji zaznaczy opcję “chcę otrzymać darmowy zakład” będzie mógł zagrać bez ryzyka do kwoty 100 zł. W razie porażki bukmacher wypłaci zwrot stawki ? w formie punktów premiowych.

Pierwszy zakład bez ryzyka dostępny jest w ramach programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Po rejestracji konta automatycznie zapisujesz się do tej promocji. Dlatego zwrot stawki nie jest wypłacany jako czysta gotówka, tylko jako punkty premiowe do wartości 100 zł.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

 1. Załóż konto w Milenium zaznaczając pole “chcę otrzymać darmowy zakład”
 2. Zrób pierwszy depozyt (oferta łączy się z bonusem powitalnym)
 3. Postaw pierwszy zakład online (dowolny kurs)
 4. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot jako punkty premiowe w Lidze Mistrzów Milenium

Darmowy zakład należy postawić za własne pieniądze, bo to nie bonus bez depozytu. Kiedy otrzymasz zwrot cashback? Zgodnie z regulaminem bukmacher Milenium ma 30 dni na przyznanie bonusu, ale zwykle dzieje się to w ciągu kilku dni.

Punkty premiowe będą czekać na ciebie w programie lojalnościowym. Co możesz z nimi zrobić? Wymienić na kredyty, które pozwolą obstawiać kolejne zakłady online.

Milenium kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny1500 PLN
Darmowy zakład100 PLN
SUMA1600 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Kod promocyjny to nie jedyna promocja w Milenium. Bonusy czekają także na zarejestrowanych i aktywnych klientów. Pod tym względem w Milenium się po prostu dzieje!

Bukmacher pozwala regularnie stawiać zakład bez podatku, powiększa wygrane na kuponach ako i daje punkty w programie lojalnościowym. Promocji jest naprawdę sporo, więc łowcy nagród mają co tutaj szukać.

Co aktualnie oferuje Milenium dla stałych graczy? Sprawdź opisy promocji:

Cashback do 1500 PLN

Każdego miesiąca w ramach oferty “wygraj ligę” w Milenium można odebrać bonus cashback do 1500 zł.

Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca stawiaj zakłady internetowe na stronie Milenium lub w aplikacji. Na koniec miesiąca w zależności od tego w jakiej lidze się znajdziesz otrzymasz bonus cashback:

1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych),
3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych),
4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych).

W każdej lidze 10 najlepszych graczy otrzyma cashback wraz z końcem etapu. Wypłacane bonusy to kwoty od 40 do 1500 PLN. Zwroty stawek przyznawane są jako punkty premiowe w Lidze Mistrzów Milenium.

Dołączając do promocji automatycznie przypisany zostajesz do 4. ligi, ale z każdym miesiącem możesz awansować wyżej.

Happy Hours – gra bez podatku

Typując zakłady Milenium podczas “szczęśliwej godziny” grasz bez podatku, czyli zwiększasz swoje wygrane o 14%. W trakcie promocji bukmacher kurs ogólny mnoży przez współczynnik 1.00, a nie standardowe 0.88.

Oferta Happy Hours występuje w zakładach przedmeczowych, live i w sportach wirtualnych. Kiedy można zagrać bez podatku? To zależy od bukmachera, bo godziny Happy Hours nie są unormowane. Po prostu, by być na bieżąco trzeba co jakiś czas sprawdzać ofertę Milenium.

Korzystając z Happy Hours trzeba pamiętać o warunkach zakładów np. w trybie pre-match są takie zasady dla kuponów bez podatku:

 • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
 • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Liga Mistrzów Milenium

To program lojalnościowy, w którym zapisany jest każdy klient zakładów online. Zbierane punkty premiowe można wymieniać na kredyty (1 zł = 1 kredyt), które pozwalają obstawiać zakłady na koszt bukmachera.

Punkty premiowe przyznawane są za każdy zakład – nie ma znaczenia czy jest wygrany, czy przegrany. Im więcej grasz, tym więcej punktów zdobywasz. Punkty liczone są od stawki zakładu.

Wraz ze wzrostem pozycji w Lidze Mistrzów możesz oczekiwać specjalnych konkursów i lepszych warunków promocji np. w Happy Hours.

Na luzie bez ryzyka

Gra Barcelona z Realem lub toczy się inne wielkie wydarzenie sportowe? To szansa, że w Milenium czeka zakład bez ryzyka. Dzięki promocji “na luzie i bez ryzyka” będziesz mógł zagrać wskazane zdarzenie do 25 zł za darmo, bo jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki.

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w dniu promocji należy postawić przynajmniej 50 PLN na dowolne zakłady. To pozwoli ci otrzymać prawo do obstawienia hitowego starcia bez ryzyka do kwoty 25 zł (kupon pojedynczy lub ako).

Do oferty nie kwalifikują się zakłady anulowane, zawarte za kredyty, zakłady Totalizatora i zakłady na żywo, a także obejmujące co najmniej jedno zdarzenie z SUPEROFERTY i Typu Dnia.

5-10-15

To promocja skierowana dla graczy chętnie obstawiający zakłady wielokrotne. W ofercie Milenium 5-10-15 możesz powiększyć wygrane w zależności od tego, ile typów na kuponie umieścisz.

Bonusy będą przyznawane od następujących ilości zdarzeń:

 • 5-9 zdarzeń na kuponie – wygrana wyższa o 5%,
 • 10-14 zdarzeń – wygrana wyższa o 10%,
 • 15 i więcej zdarzeń – wygrana wyższa o 15%.

Pamiętaj, że możesz typować mecze z kursem minimalnym 1.20. Jeśli wygrasz – otrzymasz wyższą wygraną zgodnie z powyższymi zależnościami. Bonus nie podlega warunkom obrotu.

Milenium bezpieczny

Jeden typ ci nie wszedł? Milenium ubezpiecza zakłady akumulowane i jeśli przegrasz jedno zdarzenie, to wypłaci ci dziesięciokrotność postawionej stawki.

Jakie kupony zaliczają się do promocji? Zakłady ako z minimalnym kursem łącznym 180.00, gdzie maksymalny kurs dla pojedynczego zdarzenia może wynieść 5.00. Jeśli jedno spotkanie nie wejdzie, ale pozostałe typy będą trafione – otrzymasz ubezpieczenie, czyli wygraną w formie 10-krotności stawki.

Bonus grand

Jak zyskać +20% do wygranych? W Milenium jest na to sposób! Wytypuj kupon akumulowany składający się z co najmniej 5 zdarzeń z kursami minimalnym 2.00. Jeśli trafisz – dodatkowo otrzymasz bonus 20% od wygranej kwoty.

Wpłaty i wypłaty

Milenium pozwala zrobić depozyt za pośrednictwem trzech opcji – w każdym z przypadków pieniądze trafią na twoje konto błyskawicznie bez względu na to o jakiej porze dnia robisz przelew:

 • PayU
 • tpay.com
 • BLIK

Bukmacher od wpłat nie pobiera prowizji.
Wypłaty wygranych zlecasz bezpośrednio na swój rachunek bankowy podany podczas weryfikacji danych osobowych. Czas oczekiwania na pieniądze to 1-3 dni robocze.

Aplikacja mobilna

Zakłady mobile Milenium dostępne są na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne:

 • iOS (Apple)
 • Android

W przypadku iPhone i urządzeń z systemem iOS aplikację Milenium znajdziesz w App Store.

Jeśli masz telefon na Androidzie, to Milenium mobile pobierzesz bezpośrednio ze strony bukmacher. Wcześniej jednak zmień ustawienia w telefonie i zezwól na instalację oprogramowania z nieznanych źródeł.
Zarówno na iOS i Android aplikacja jest darmowa.

Co daje aplikacja? Dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live, a także umożliwia korzystania z bonusów, wyników “na żywo” i realizacji płatności.

Kontakt

Jak skontaktować się z Milenium? Bukmacher umożliwia live czat, a także formularz kontaktowy dostępny na stronie milenium.pl. Co więcej, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 skorzystać można z infolinii dostępnej pod numerem 606 100 300.

Adres:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Lwowska 25, 65-225 Zielona Góra

FAQ


?Jak użyć kod promocyjny Milenium?

Aby skorzystać z kodu promocyjnego przejdź do rejestracji w Milenium klikając jeden z odnośników na naszej stronie. Tylko wtedy w formularzu pojawi się pole zatytułowane “kod promocyjny”.

❓Gdzie wpisać kod promocyjny?

Jeśli nie przeszedłeś do rejestracji z naszego linku, to pole “kod promocyjny” nie będzie dostępne. W przypadku, gdy klikniesz w nasz link – kod zostanie wpisany automatycznie.

?Jakie bonusy otrzymam od Milenium?

Jako nowy gracz otrzymasz dwa bonusy na start: 100% od wpłaty do 1500 zł i darmowy zakład 100 zł. Po skorzystaniu z bonusów powitalnych możesz odebrać kolejne promocje dla stałych klientów.

?Jakie są warunki obrotu?

W promocji Milenium obrotowi podlega kwota pierwszej wpłaty. Warunki obrotu to: x4 depozyt w zakładach wielokrotnych z co najmniej 3 typami – gdzie kurs min. dla pojedynczego zdarzenia to 1.20. Trzeba także pamiętać, że minimalny kurs ogólny to 2.00. Czas na obrót, jaki daje Milenium to 60 dni. Co jeszcze? Dzienny limit obrotu to 10%.

Milenium zakłady bukmacherskie

Numer licencji: SC/12/7251/17-7
/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Bukmacher Milenium działa w Polsce od 2004 roku. Swoją działalność prowadzi za pośrednictwem zakładów online i punktów stacjonarnych. W przeszłości współpracował m.in. z byłym bramkarzem reprezentacji Polski, Maciejem Szczęsnym, a obecnie nie jest związany z żadnym ambasadorem. Zakłady bukmacherskie Milenium sponsorują kluby piłkarskie ŁKS Łódź i Elena Toruń oraz żużlowy Falubaz Zielona Góra.