Kody Promocyjne od PZBUK przy rejestracji - Lipiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował PZBUK dla nowych graczy

Bonusy i promocje - Lipiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował PZBUK dla nowych graczy

PZBUK kod bonusowy vs inni bukmacherzy

Porównaj kod PZBUK z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
fuksiarz logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna20 PLN freebet + 600 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo200 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje PZBUK

pzbuk

Wygrana powiększona o 100%

Obstawiaj kupony wielokrotne, dodawaj zdarzenia, a Twoja wygrana będzie większa.
Odkryj kod
pzbuk

Freebet 25 PLN

Wpłać depozyt w czasie trwania promocji, stawiaj kupony za wpłacone środki i odbierz freebet 25 zł.
Odkryj kod

PZBUK kod bonusowy VIP

💎 Szukasz kodu bonusowego do bukmachera PZBUK? Trafiłeś w idealne miejsce, bo od nas otrzymasz kod promocyjny na bonusy w Polskich Zakładach Bukmacherskich. Ile zyskasz za nasz voucher? Zakład bez ryzyka 1000 zł, freebet 50 zł, punkty do sklepu gracza oraz doładowanie +15% w zakładach kombi.

Jaki kod użyć rejestrując konto w PZBUK? My polecamy hasło dostępne na bonuspedia.pl, które zapisze cię do specjalnych promocji tego legalnego bukmachera. Nasz kod bonusowy pozwoli ci odebrać na starcie darmowy zakład, przez co obstawianie już na początku może być bardziej owocne.

Sprawdź nasze promocje i kody w PZBUK! Poniżej wyjaśniamy: jak założyć konto z kodem, by wykorzystać wszystkie bonusy powitalne. Zaczynajmy.

Jak odebrać kod bonusowy?

 1. Zacznij rejestrować się w PZBUKpzbuk rejestracja
 2. W pierwszym formularzu rejestracji uzupełnij pola dotyczące: numeru telefonu, e-maila i hasła
 3. W kolejnym etapie zakładania konta, czyli 2 z 3 kroków formularza trzeba podać bardziej szczegółowe dane: imię, nazwisko, numer dokumentu tożsamości, adres, PESEL, płeć i kod bonusowy
 4. Zaznacz oświadczenie o pełnoletniości i przejdź do ostatniego etapu rejestracji
 5. W trzecim kroku ustalasz tylko limity na grę: stawek dziennych i miesięcznych (dla ułatwienia możesz wybrać domyślne ustawienia PZBUK) – tutaj także od razu zlecisz pierwszą wpłatę, ale równie dobrze możesz pominąć ten krok
 6. Po kliknięciu “otwórz konto” sprawdź pocztę e-mail, gdzie powinieneś otrzymać wiadomość od PZBUK o pozytywnej rejestracji – kliknij w link aktywacyjny i zarejestruj się na konto online

Odbierz bonusy z kodem

Ile czasu zajmuje odbiór kodu w PZBUK? Rejestracja, gdzie wpisujesz kod bonusowy zajmuje raptem 2-3 minuty

Bukmacher wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i oferuje model błyskawicznej rejestracji, która nie wymaga podawania skanu lub zdjęć dowodu osobistego i numeru konta bankowego na etapie tworzenia nowego konta. To znacząco usprawnia rejestrację, a graczem PZBUK z prawem do bonusów można stać się w kilka chwil.

Dokumenty tożsamości i rachunek bankowy można podać później w trakcie gry, w odpowiadającym nam terminie. Byleby zrobić to przed pierwszą wypłatą wygranych, bo taki jest wymóg bukmachera. Co atrakcyjne, w Polskich Zakładach Bukmacherskich można grać bez limitu stawek na niezweryfikowanym koncie. Inni bukmacherzy z reguły ustalają takie limity dla graczy, którzy nie potwierdzili swojej tożsamości.

Jeśli udanie założyłeś konto i wpisałeś kod z bonuspedia.pl, to możesz przejść do przyjemniejszej części korzystania z usług bukmacherskich, czyli odbioru bonusów na start. Na co możesz liczyć jako nowy klient PZBUK?

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Podstawowym bonusem powitalnym w PZBUK jest freebet i zakład bez ryzyka o łącznej wartości 1050 zł. To naoczna gratyfikacja finansowa za kod bonusowy. Ale to nie koniec promocji, bo za rejestrację konta nowy użytkownik PZBUK otrzymuje również punkty do sklepu gracza, które może wymienić na bonusy oraz dostęp do pozostałych promocji dla aktualnych klientów.

💰 Zakład bez ryzyka 1000 zł – ubezpieczenie pierwszego zakładu

💰 Freebet 50 zł – po pierwszym kuponie

💰 600 punktów do Sklepu Gracza – po rejestracji

Jeden kod bonusowy PZBUK, a jak sam widzisz kilka korzyści płynących z jego użycia. Najatrakcyjniej wygląda bonus w formie darmowego zakładu i kupon bez ryzyka, ale uwierz nam, że warto kompletować punkty w sklepie gracza, bo później wymienisz je na bonusy np. cashback czy freebet.

Trochę tych atrakcji PZBUK przewidział dla swoich klientów, a my cytując klasyka “nie przedłużajmy, zaczynajmy” – wyjaśnijmy na czym polegają bonusy za kod i jak je wykorzystać.

PZBUK bonus powitalny: bez ryzyka do 1000 PLN

Na start przygody z bukmacherem PZBUK otrzymasz bonus cashback w kwocie 1000 zł. Aby tak się stało poza rejestracją i użyciem kodu promocyjnego musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto i zagrać za kwotę depozytu.

zakład bez ryzyka pzbuk

Spełniając warunki bukmachera, czyli stawiając minimum 200 zł na dowolny zakład ako (minimum 2 typy) z kursem minimalnym 1.40 (dla pojedynczego typu) – w przypadku porażki otrzymasz 100% zwrotu.

Jak odebrać bonus?

 1. Podczas rejestracji wpisz nasz kod
 2. Zaloguj się na konto w PZBUK
 3. Zrób pierwszy depozyt na kwotę przynajmniej 200 zł
 4. Postaw pierwszy zakład wielokrotny (przedmeczowy/live) za stawkę minimum 200 zł po kursie minimalnym 1.40 dla każdego pojedynczego zdarzenia
 5. Jeśli twój kupon nie wejdzie – otrzymasz cashback 200 zł

W PZBUK bonus działa aż do skutku. Co to oznacza? Zakład bez ryzyka obowiązuje do momentu aż twój pierwszy kupon przegra. Jeśli na początku wygrasz, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś postawił kolejny, ubezpieczony zakład. Oferta jest tak skonstruowana, że cashback przyznawany jest za pierwszy przegrany kupon.

📊 Warunki bonusu

 • Jeśli otrzymasz zwrot stawki, to kwota bonusu podlega obrotowi x1 w zakładach AKO z kursami minimalnymi dla pojedynczych selekcji 1.40
 • Czas na obrót bonusu to 30 dni

Bonus na start: freebet 50 PLN

Rejestracja w PZBUK niesie ze sobą również bonus w formie darmowego zakładu. Wystarczy, że po założeniu konta zrobisz wpłatę na 50 zł, a później zagrasz za taką sumę kupon wielokrotny z kursem minimalnym 2.00. Bez względu na wynik – otrzymasz freebet 50 złotych.

freebet pzbuk

Jak odebrać darmowy zakład?

 1. Zarejestruj się w PZBUK
 2. Zrób wpłatę na minimum 50 zł
 3. Wytypuj zakład AKO z kursem łącznym minimum 2.00
 4. W ten sposób aktywujesz freebet, który pojawi się na twoim koncie bonusowym

📊 Regulamin bonusu

 • Gdy otrzymasz freebet, to będziesz go musiał obrócić
 • PZBUK wymaga, żeby za darmowy zakład zagrać jednokrotnie w całości na kuponie wielokrotnym, gdzie każdy z typów będzie posiadał kurs minimalny 1.40
 • Jeśli obrócisz bonus, a twój zakład okaże się wygrany – to pieniądze trafią na saldo główne (dalszy obrót nie jest wymagany)

600 punktów lojalnościowych w Sklepie Gracza

Sklep Gracza PZBUK to program lojalnościowy, w którym za aktywność w serwisie otrzymuje się punkty. Zebrane punkty wymienić można właśnie w sklepie na bonusy i darmowe zakłady. Dla nowych klientów mamy dobrą wiadomość, bo użycie naszego kodu bonusowego pozwoli doładować punktowy rachunek o 600 punktów na dobry start.

Darmowe 600 pkt. zostanie dopisanych po tym jak gracz założy konto w PZBUK oraz zweryfikuje swój adres e-mail i numer telefonu. Inaczej mówiąc – przejdzie standardową rejestrację.

PZBUK kod bonusowy (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny bez ryzyka1000 PLN
Freebet50 PLN
Darmowe punkty600 pkt. do Sklepu Gracza
SUMA1050 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Darmowy freebet w PZBUK to nie wszystko, co czeka na klientów PZBUK. Po tym, jak odebrałeś bonus powitalny, warto zainteresować się stałymi ofertami tego bukmachera, z których skorzystać mogą zarejestrowani klienci.

Sklep gracza, Kombodoładowanie i bonusowy zawrót głowy to tylko część z promocji PZBUK. Warto śledzić tego bukmachera w trakcie większych imprez sportowych i ważniejszych meczów piłkarskich, bo zawsze wtedy coś ciekawego od niego wychodzi: dodatkowy freebet lub konkurs typerski.

Jakie promocje oferuje PZBUK? Sprawdź:

Kombodoładowanie +15% do wygranych

To najlepsza promocja dla graczy lubujących się w obstawianiu rozbudowanych akumulatorów. Dzięki ofercie PZBUK – im więcej wytypujesz zdarzeń na jednym kuponie, tym większy bonus otrzymasz w przypadku zwycięstwa. Maksymalnie można zgarnąć doładowanie 15% do wygranych.

Zobacz jaki bonus otrzymasz w zależności od tego ile typów na kuponie umieścisz:

 • 2 selekcje: +1%
 • 3 selekcje: +2%
 • 4 selekcje: +3%
 • 5 selekcji: +4%
 • 6 selekcji: +5%
 • 7-10 selekcji: +10%
 • 11+ selekcji: +15%

Do oferty kwalifikują się typy na mecze piłki nożnej z następujących rozgrywek: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas pojedynków towarzyskich i w Lidze Narodów.

Bonusy od wygranej nie podlegają obrotowi i są przyznawane jako gotówka możliwa do wypłaty lub dalszej gry.

Sklep gracza

Już wiesz, że za kod bonusowy otrzymasz do programu lojalnościowego PZBUK +600 pkt. A na czym dokładnie polega Sklep gracza?

sklep gracza

Chodzi o nagradzanie aktywności użytkowników. Punkty przyznawane są za pojedyncze logowania, stawiane zakłady i dokonywane płatności. Jak łatwo zauważyć im więcej ktoś będzie grał tym więcej punktów zainkasuje.

Za co dokładnie przyznawane są punkty?

 • Rejestracja – 600 pkt
 • Codzienne logowanie – 25 pkt
 • Weryfikacja konta – 1000 pkt
 • Wpłata 50 PLN – 50 pkt
 • Pierwsza wypłata – 100 pkt
 • Zakład pojedynczy – 10 pkt
 • Zakład ako z 2 typami – 20 pkt
 • Zakład ako z 10 i więcej typami – 100 pkt

Jakie nagrody otrzymasz w Sklepie gracza?

Punkty wymieniać można 24h/7. W ofercie dostępne są darmowe zakłady i bonusy od depozytu. Ile punktów trzeba zgromadzić, by sięgnąć po nagrody? Zobacz przykłady:

 • Bonus 100% od depozytu o wartości 50 zł – 10 000 pkt. 
 • Darmowy zakład o wartości 50 zł – 35 000 pkt.

Bonusowy zawrót głowy

To oferta, która pojawia się od czasu do czasu w promocjach PZBUK. Polega na tym, że bonusy przyznawane są od trzech kolejnych wpłat w trakcie obowiązywania konkursu:

 • Wpłata 25 zł – bonus 10 zł
 • Wpłata 100 zł – bonus 30 zł
 • Wpłata 500 zł – bonus 250 zł

Przed otrzymaniem bonusu na konto należy dokonać depozytu i jednokrotnego obrotu wpłatą w zakładzie wielokrotnym po kursie min. 3.00. Po tym zostanie przyznany bonus, który także trzeba obrócić x1 w zakładach ako z kursem min. 3.00.

W trakcie obowiązywania promocji można skorzystać aż z trzech bonusów od depozytu.

Oferta chwilowo nieaktualna.

Komborakieta +30% więcej

Obstawiając zakłady wielokrotne złożone tylko z meczów tenisa ziemnego można sięgnąć po wyższe wygrane. Ile zyskasz?

 • 2 typy tenisa = bonus 2%
 • 3 typy = bonus 5%
 • 4 typy = bonus 7%
 • 5 typów = bonus 10%
 • 6 typów = bonus 15%
 • 7-10 typoów = bonus 25%
 • 11 i więcej typów = bonus 30%

Każde zdarzenie tenisowe zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs minimalny 1.60. Doładowanie do wygranych nie podlega obrotowi.

Oferta chwilowo nieaktualna.

Cyber poniedziałki

Co tydzień można odebrać darmowy zakład 10 zł w mobilnej aplikacji PZBUK. Jak to zrobić?

Wystarczy pobrać aplikację, zapisać się do promocji i w poniedziałek postawić przez telefon zakład wielokrotny z kursem min. 2.00 za minimum 25 złotych. Bukmacher nie zważając na wynik kuponu przyzna darmowy zakład o wartości 10 zł. 

Przyznany freebet trzeba wykorzystać w ciągu 24 godzin w sportach wirtualnych typując kupon ako z kursem min. 2.00.

Oferta chwilowo nieaktualna.

Wpłaty i wypłaty

Depozyty w PZBUK realizowane są bez prowizji, co oznacza, że bukmacher i pośrednik nie pobiera dodatkowych opłat. Minimalna kwota wpłaty to 5 zł. W jaki sposób wpłacisz pieniądze do PZBUK? Zobacz listę płatności:

 • Dotpay
 • BLIK 
 • Przelewy24
 • Visa 
 • MasterCard

W każdym z przypadków wpłaty czas realizacji jest natychmiastowy, a depozyty składać można całodobowo od poniedziałku do niedzieli.

Wypłaty wygranej możliwe są na wskazany przy weryfikacji konta rachunek bankowy. W tym przypadku są dwie metody – dotpay i Przelewy 24. Decydując się na dotpay pieniądze na twoim koncie mogą pojawić się już po 10 minutach, jeśli będzie to dzień powszedni i godziny 8:00 – 17:00. Wypłata przez Przelewy 24 powinna zostać zaksięgowana u ciebie dnia następnego (od poniedziałku do piątku). 

Minimalna kwota wypłaty to 5 zł.

Aplikacja mobilna

PZBUK mobile dostępne jest na telefony i tablety z systemami aplikacja pzbukoperacyjnymi iOS i Android. Na co pozwala apka od PZBUK?

 • Typowanie zakładów przedmeczowych i live
 • Tworzenie kuponów pojedynczych, akumulowanych i systemowych
 • Płatności: wpłaty i wypłaty
 • Korzystanie z bonusów
 • Zakłady kardio
 • Zakłady wirtualne
 • Narzędzie cash-out
 • Kontakt: live czat, e-mail

W aplikacji zrobisz wszystko to, co w klasycznych zakładach przez internet, a nawet więcej! Dlaczego? Bo PZBUK oferuje dedykowane promocje tylko na mobile m.in. zakłady kardio.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z App Store (posiadacze iPhone’a) oraz ze strony mobile pzbuk.pl (urządzenia na Androidzie).

Kontakt

Z przedstawicielami PZBUK online skontaktować się można za pośrednictwem live czatu i formularza e-mail. Przed skontaktowaniem się z bukmacherem dostajemy tutorial i FAQ z odpowiedziami na najczęstsze pytania. PZBUK sugeruje problemy z jakimi najczęściej się spotyka wśród graczy i daje gotowe odpowiedzi. 

Jeśli jednak nie znajdziesz rozwiązania problemu skorzystaj ze zgłoszenia na czacie “na żywo” lub zostaw wiadomość przez formularz podając: imię, nazwisko, e-mail, temat sprawy i opis problemu. Dodatkowo możesz dołączyć kilka załączników np. screeny zakładu itd.

Siedziba bukmachera PZBUK mieści się w Warszawie przy ulicy Gedymina 30.

FAQ

Jaki kod wykorzystać w PZBUK?

Kod bonusowy jest oferowany tylko nowym użytkownikom. Dlatego można go użyć w trakcie rejestracji na pzbuk.pl.

Gdzie wpisać kod bonusowy?

Rejestrujesz konto w PZBUK? Pamiętaj, że w trakcie wypełniania formularza możesz podać kod bonusowy. W którym miejscu? W tzw. drugim kroku rejestracji, gdzie uzupełniasz dane dotyczące imienia, nazwiska, numeru PESEL itd. W polu kod bonusowy wpisz voucher znaleziony na bonuspedia.pl.

Jak odebrać bonus powitalny?

Załóż konto w PZBUK i wpłać minimum 200 zł, a następnie wytypuj kupon ako z kursem min. 2.00 (dla pojedynczych zdarzeń kurs min. 1.40). Jeśli nie wygrasz – bukmacher przyzna ci zwrot całej stawki + freebet.

Czy do rejestracji w PZBUK potrzebujesz dowód osobisty?

PZBUK pozwala zarejestrować konto bez weryfikacji danych osobowych, co prowadzi do konkluzji, że wcale nie musisz mieć dowodu osobistego, by stać się klientem PZBUK. Weryfikacja danych osobowych odbywa się później – przed pierwszą wypłatą. Wówczas należy przesłać skany dokumentu tożsamości. Co pozytywne – bonusy dla nowych graczy dostępne są na koncie tymczasowym (bez weryfikacji).

Numer licencji: PS4.6831.26.2017

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

PZBUK to polski bukmacher, który należy do tej samej spółki, co zagraniczny operator ComeOn. Polskie Zakłady Bukmacherskie działają na rynku online od 2018 roku. Firma sponsoruje Polski Związek Koszykówki oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie. W swojej ofercie bukmacher ten posiada m.in. transmisje live ze wszystkich meczów NBA.