Kody Promocyjne od PZBUK przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował PZBUK dla nowych graczy

pzbuk

+600 punktów w Sklepie Gracza

Załóż konto w PZBUK i zweryfikuje adres e-mail, a otrzymasz od bukmachera darmowe 600 punktów do wykorzystania w Sklepie Gracza. To program lojalnościowy, w którym za punkty przyznawane są bonusy.

Do końca: 2023-10-01 00:00:00

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował PZBUK dla nowych graczy

PZBUK kod bonusowy vs inni bukmacherzy

Porównaj kod PZBUK z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje PZBUK

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach PZBUK

PZBUK kod bonusowy VIP

Szukasz kodu bonusowego do bukmachera PZBUK? Trafiłeś w idealne miejsce, bo od nas otrzymasz kod promocyjny na bonusy w Polskich Zakładach Bukmacherskich. Ile zyskasz za nasz voucher? Zakład bez ryzyka 200 zł?, punkty do sklepu gracza oraz doładowanie +15% w zakładach kombi.

Jaki kod użyć rejestrując konto w PZBUK? My polecamy hasło: PROMOVIP, które zapisze cię do specjalnych promocji tego legalnego bukmachera. Nasz kod bonusowy pozwoli ci odebrać na starcie darmowy zakład, przez co obstawianie już na początku może być bardzo przyjemne.

Sprawdź nasze promocje i kody w PZBUK! Poniżej wyjaśniamy: jak założyć konto z kodem, by wykorzystać wszystkie bonusy powitalne. Zaczynajmy.

Jak odebrać kod bonusowy?

 1. Zacznij rejestrować się w PZBUKpzbuk kod bonusowy
 2. W pierwszym formularzu rejestracji uzupełnij pola dotyczące: nazwy użytkownika, numeru telefonu, e-maila i hasła
 3. W kolejnym etapie zakładania konta, czyli 2 z 3 kroków formularza trzeba podać bardziej szczegółowe dane: imię, nazwisko, numer dokumentu tożsamości, adres, PESEL, płeć i kod bonusowy – w tym miejscu wpisz: PROMOVIP
 4. Zaznacz oświadczenie o pełnoletniości i przejdź do ostatniego etapu rejestracji
 5. W trzecim kroku ustalasz tylko limity na grę: stawek dziennych i miesięcznych (dla ułatwienia możesz wybrać domyślne ustawienia PZBUK) – tutaj także od razu zlecisz pierwszą wpłatę, ale równie dobrze możesz pominąć ten krok
 6. Po kliknięciu “otwórz konto” sprawdź pocztę e-mail, gdzie powinieneś otrzymać wiadomość od PZBUK o pozytywnej rejestracji – kliknij w link aktywacyjny i zarejestruj się na konto online

Odbierz bonusy z kodem

Ile czasu zajmuje odbiór kodu w PZBUK? Rejestracja, gdzie wpisujesz kod bonusowy zajmuje raptem 2-3 minuty

Bukmacher wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i oferuje model błyskawicznej rejestracji, która nie wymaga podawania skanu lub zdjęć dowodu osobistego i numeru konta bankowego na etapie tworzenia nowego konta. To znacząco usprawnia rejestrację, a graczem PZBUK z prawem do bonusów można stać się w kilka chwil.

Dokumenty tożsamości i rachunek bankowy można podać później w trakcie gry, w odpowiadającym nam terminie. Byleby zrobić to przed pierwszą wypłatą wygranych, bo taki jest wymóg bukmachera. Co atrakcyjne, w Polskich Zakładach Bukmacherskich można grać bez limitu stawek na niezweryfikowanym koncie. Inni bukmacherzy z reguły ustalają takie limity dla graczy, którzy nie potwierdzili swojej tożsamości.

Jeśli udanie założyłeś konto i wpisałeś kod: PROMOVIP, to możesz przejść do przyjemniejszej części korzystania z usług bukmacherskich, czyli odbioru bonusów na start. Na co możesz liczyć jako nowy klient PZBUK?

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Podstawowym bonusem powitalnym w PZBUK jest freebet o wartości 200 zł. To naoczna gratyfikacja finansowa za kod bonusowy?. Ale to nie koniec promocji, bo za rejestrację konta nowy użytkownik PZBUK otrzymuje również punkty do sklepu gracza, które może wymienić na bonusy oraz dostęp do pozostałych promocji dla aktualnych klientów.

 • Bonus cashback w kwocie 200 zł – ubezpieczenie pierwszego zakładu
 • 600 punktów do Sklepu Gracza – po rejestracji
 • +15% do wygranych zakładów AKO – w trakcie gry

Jeden kod bonusowy: PROMOVIP, a jak sam widzisz kilka korzyści płynących z jego użycia. Najatrakcyjniej wygląda bonus w formie darmowego zakładu, ale uwierz nam, że warto kompletować punkty w sklepie gracza, bo później wymienisz je na bonusy, a +15 w promocji kombodoładowanie pozwala wygrywać znaczące kwoty. 

Trochę tych atrakcji PZBUK przewidział dla swoich klientów, a my cytując klasyka “nie przedłużajmy, zaczynajmy” – wyjaśnijmy na czym polegają bonusy za kod i jak je wykorzystać.

PZBUK zakład bez ryzyka 200 PLN

Na start przygody z bukmacherem PZBUK otrzymasz bonus cashback w kwocie 200 zł. Aby tak się stało poza rejestracją i użyciem kodu promocyjnego musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto i zagrać za kwotę depozytu.

bonus pzbuk

Spełniając warunki bukmachera, czyli stawiając wpłacone 200 zł na dowolny zakład ako (minimum 2 typy) z kursem minimalnym 1.40 (dla pojedynczego typu) – w przypadku porażki otrzymasz 100% zwrotu?.

Jak odebrać bonus?

 1. Podczas rejestracji wpisz nasz kod
 2. Zaloguj się na konto w PZBUK
 3. Zrób pierwszy depozyt na kwotę 200 zł
 4. Postaw pierwszy zakład wielokrotny (przedmeczowy/live) za stawkę 200 zł po kursie minimalnym 1.40 dla każdego pojedynczego zdarzenia
 5. Jeśli twój kupon nie wejdzie – otrzymasz cashback 200 zł

Co dalej zrobić z bonusowymi pieniędzmi? Najlepsze jest to, że pieniądze otrzymane ze zwrotu stawki nie są objęte dalszym obrotem. To sprawia, że po wykorzystaniu cashbacku możesz dowolnie zarządzać jego kwotą i płynącymi przy jego użyciu wygranymi. To by było na tyle, jeśli chodzi o zasady bonusu powitalnego w PZBUK. Jak widzisz niewiele trzeba, by zagrać bez ryzyka?

600 punktów lojalnościowych w Sklepie Gracza

Sklep Gracza PZBUK to program lojalnościowy, w którym za aktywność w serwisie otrzymuje się punkty. Zebrane punkty wymienić można właśnie w sklepie na bonusy i darmowe zakłady. Dla nowych klientów mamy dobrą wiadomość, bo użycie naszego kodu bonusowego pozwoli doładować punktowy rachunek o 600 punktów na dobry start.

Darmowe 600 pkt. zostanie dopisanych po tym jak gracz założy konto w PZBUK oraz zweryfikuje swój adres e-mail i numer telefonu. Inaczej mówiąc – przejdzie standardową rejestrację.

PZBUK kod bonusowy (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny200 PLN
Darmowe punkty600 pkt. do Sklepu Gracza
SUMA200 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Darmowy freebet w PZBUK to nie wszystko, co czeka na klientów PZBUK. Po tym, jak odebrałeś bonus powitalny, warto zainteresować się stałymi ofertami tego bukmachera, z których skorzystać mogą zarejestrowani klienci.

Sklep gracza, Kombodoładowanie i bonusowy zawrót głowy to tylko część z promocji PZBUK. Warto śledzić tego bukmachera w trakcie większych imprez sportowych i ważniejszych meczów piłkarskich, bo zawsze wtedy coś ciekawego od niego wychodzi: dodatkowy freebet lub konkurs typerski.

Jakie promocje oferuje PZBUK? Sprawdź:

Kombodoładowanie +15% do wygranych

To najlepsza promocja dla graczy lubujących się w obstawianiu rozbudowanych akumulatorów. Dzięki ofercie PZBUK – im więcej wytypujesz zdarzeń na jednym kuponie, tym większy bonus otrzymasz w przypadku zwycięstwa. Maksymalnie można zgarnąć doładowanie 15% do wygranych.

Zobacz jaki bonus otrzymasz w zależności od tego ile typów na kuponie umieścisz:

 • 2 selekcje: +1%
 • 3 selekcje: +2%
 • 4 selekcje: +3%
 • 5 selekcji: +4%
 • 6 selekcji: +5%
 • 7-10 selekcji: +10%
 • 11+ selekcji: +15%

Do oferty kwalifikują się typy na mecze piłki nożnej z następujących rozgrywek: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas pojedynków towarzyskich i w Lidze Narodów.

Bonusy od wygranej nie podlegają obrotowi i są przyznawane jako gotówka możliwa do wypłaty lub dalszej gry.

Sklep gracza

Już wiesz, że za kod bonusowy otrzymasz do programu lojalnościowego PZBUK +600 pkt. A na czym dokładnie polega Sklep gracza?

Chodzi o nagradzanie aktywności użytkowników. Punkty przyznawane są za pojedyncze logowania, stawiane zakłady i dokonywane płatności. Jak łatwo zauważyć im więcej ktoś będzie grał tym więcej punktów zainkasuje.

Za co dokładnie przyznawane są punkty?

 • Rejestracja – 600 pkt
 • Codzienne logowanie – 25 pkt
 • Weryfikacja konta – 1000 pkt
 • Wpłata 50 PLN – 50 pkt
 • Pierwsza wypłata – 100 pkt
 • Zakład pojedynczy – 10 pkt
 • Zakład ako z 2 typami – 20 pkt
 • Zakład ako z 10 i więcej typami – 100 pkt

Jakie nagrody otrzymasz w Sklepie gracza?

Punkty wymieniać można 24h/7. W ofercie dostępne są darmowe zakłady i bonusy od depozytu. Ile punktów trzeba zgromadzić, by sięgnąć po nagrody? Zobacz przykłady:

 • Bonus 100% od depozytu o wartości 50 zł – 10 000 pkt. 
 • Darmowy zakład o wartości 50 zł – 35 000 pkt.

Bonusowy zawrót głowy

To oferta, która pojawia się od czasu do czasu w promocjach PZBUK. Polega na tym, że bonusy przyznawane są od trzech kolejnych wpłat w trakcie obowiązywania konkursu:

 • Wpłata 25 zł – bonus 10 zł
 • Wpłata 100 zł – bonus 30 zł
 • Wpłata 500 zł – bonus 250 zł

Przed otrzymaniem bonusu na konto należy dokonać depozytu i jednokrotnego obrotu wpłatą w zakładzie wielokrotnym po kursie min. 3.00. Po tym zostanie przyznany bonus, który także trzeba obrócić x1 w zakładach ako z kursem min. 3.00.

W trakcie obowiązywania promocji można skorzystać aż z trzech bonusów od depozytu.

Komborakieta +30% więcej

Obstawiając zakłady wielokrotne złożone tylko z meczów tenisa ziemnego można sięgnąć po wyższe wygrane. Ile zyskasz?

 • 2 typy tenisa = bonus 2%
 • 3 typy = bonus 5%
 • 4 typy = bonus 7%
 • 5 typów = bonus 10%
 • 6 typów = bonus 15%
 • 7-10 typoów = bonus 25%
 • 11 i więcej typów = bonus 30%

Każde zdarzenie tenisowe zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs minimalny 1.60. Doładowanie do wygranych nie podlega obrotowi

Cyber poniedziałki

Co tydzień można odebrać darmowy zakład 10 zł w mobilnej aplikacji PZBUK. Jak to zrobić?

Wystarczy pobrać aplikację, zapisać się do promocji i w poniedziałek postawić przez telefon zakład wielokrotny z kursem min. 2.00 za minimum 25 złotych. Bukmacher nie zważając na wynik kuponu przyzna darmowy zakład o wartości 10 zł. 

Przyznany freebet trzeba wykorzystać w ciągu 24 godzin w sportach wirtualnych typując kupon ako z kursem min. 2.00.

Wpłaty i wypłaty

Depozyty w PZBUK realizowane są bez prowizji, co oznacza, że bukmacher i pośrednik nie pobiera dodatkowych opłat. Minimalna kwota wpłaty to 22 zł. W jaki sposób wpłacisz pieniądze do PZBUK? Zobacz listę płatności:

 • Dotpay
 • BLIK 
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Visa 
 • MasterCard

W każdym z przypadków wpłaty czas realizacji jest natychmiastowy, a depozyty składać można całodobowo od poniedziałku do niedzieli.

Wypłaty wygranej możliwe są na wskazany przy weryfikacji konta rachunek bankowy. W tym przypadku są dwie metody – dotpay i Przelewy 24. Decydując się na dotpay pieniądze na twoim koncie mogą pojawić się już po 10 minutach, jeśli będzie to dzień powszedni i godziny 8:00 – 17:00. Wypłata przez Przelewy 24 powinna zostać zaksięgowana u ciebie dnia następnego (od poniedziałku do piątku). 

Minimalna kwota wypłaty to 5 zł.

Aplikacja mobilna

PZBUK mobile dostępne jest na telefony i tablety z systemami aplikacja pzbukoperacyjnymi iOS i Android. Na co pozwala apka od PZBUK?

 • Typowanie zakładów przedmeczowych i live
 • Tworzenie kuponów pojedynczych, akumulowanych i systemowych
 • Płatności: wpłaty i wypłaty
 • Korzystanie z bonusów
 • Zakłady kardio
 • Zakłady wirtualne
 • Narzędzie cash-out
 • Kontakt: live czat, e-mail

W aplikacji zrobisz wszystko to, co w klasycznych zakładach przez internet, a nawet więcej! Dlaczego? Bo PZBUK oferuje dedykowane promocje tylko na mobile m.in. Cyber poniedziałki i zakłady kardio.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z App Store (posiadacze iPhone’a) oraz ze strony mobile pzbuk.pl (urządzenia na Androidzie).

Kontakt

Z przedstawicielami PZBUK online skontaktować się można za pośrednictwem live czatu i formularza e-mail. Przed skontaktowaniem się z bukmacherem dostajemy tutorial i FAQ z odpowiedziami na najczęstsze pytania. PZBUK sugeruje problemy z jakimi najczęściej się spotyka wśród graczy i daje gotowe odpowiedzi. 

Jeśli jednak nie znajdziesz rozwiązania problemu skorzystaj ze zgłoszenia na czacie “na żywo” lub zostaw wiadomość przez formularz podając: imię, nazwisko, e-mail, temat sprawy i opis problemu. Dodatkowo możesz dołączyć kilka załączników np. screeny zakładu itd.

Siedziba bukmachera PZBUK mieści się w Warszawie przy ulicy Gedymina 30.

FAQ

❓Jaki kod wykorzystać w PZBUK?

Skontaktowaliśmy się z bukmacherem PZBUK i dla naszych użytkowników załatwiliśmy kod bonusowy: PROMOVIP. Po co? Aby poleceni przez nas gracze otrzymali lepsze niż w standardzie bonusy powitalne.

?Gdzie wpisać kod bonusowy?

Rejestrujesz konto w PZBUK? Pamiętaj, że w trakcie wypełniania formularza możesz podać kod bonusowy. W którym miejscu? W tzw. drugim kroku rejestracji, gdzie uzupełniasz dane dotyczące imienia, nazwiska, numeru PESEL itd. W polu kod bonusowy wpisz: PROMOVIP.

?Jak odebrać bonus powitalny?

Załóż konto w PZBUK i wpłać 200 zł, a następnie wytypuj kupon ako z kursem min. 1.40. Jeśli nie wygrasz – bukmacher przyzna ci zwrot całej stawki. Dalszy obrót bonusem nie jest wymagany.

?Czy do rejestracji w PZBUK potrzebuje dowód osobisty?

PZBUK pozwala zarejestrować konto bez weryfikacji danych osobowych, co prowadzi do konkluzji, że wcale nie musisz mieć dowodu osobistego, by stać się klientem PZBUK. Weryfikacja danych osobowych odbywa się później – przed pierwszą wypłatą. Wówczas należy przesłać skany dokumentu tożsamości. Co pozytywne – bonusy dla nowych graczy dostępne są na koncie tymczasowym (bez weryfikacji).

?Kiedy otrzymam pozostałe bonusy PZBUK?

Promocje dla stałych graczy dostępne są po wykorzystaniu bonusu na start. W trakcie gry w PZBUK możesz korzystać z dowolnych ofert specjalnych np. Kombodoładowania czy Cyber poniedziałku. Zawsze miej na uwadze, aby działać w zgodzie z regulaminem bonusu, bo to daje gwarancje dodatkowych bonifikat w ramach danej promocji.

Numer licencji: PS4.6831.26.2017

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

PZBUK to polski bukmacher, który należy do tej samej spółki, co zagraniczny operator ComeOn. Polskie Zakłady Bukmacherskie działają na rynku online od 2018 roku. Firma sponsoruje Polski Związek Koszykówki oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie. W swojej ofercie bukmacher ten posiada m.in. transmisje live ze wszystkich meczów NBA.