PZBUK – zakład bez ryzyka 1000 zł

W PZBUK zakład bez ryzyka jest o tyle inny od konkurencyjnych bukmacherów, że dotyczy pierwszego przegranego kuponu. W ten sposób możesz próbować do skutku, a kiedy w końcu przegrasz - otrzymasz od PZBUK cashback. To promocja dla nowych użytkowników tego bukmachera. Sprawdź, jak odebrać zakład bez ryzyka, a także wykorzystać go w PZBUK.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w PZBUK

Zakład bez ryzyka w PZBUK

Jako nowy użytkownik, który do tej pory nie posiadał konta w PZBUK, możesz odebrać zakład bez ryzyka u tego bukmachera. To jeden z bonusów powitalnych przyznawanych na stronie pzbuk.pl. Cashback w tym przypadku dotyczy pierwszego przegranego zakładu. To o tyle nowość, że zazwyczaj bukmacherzy ubezpieczają pierwszy kupon. Jeśli zostanie on wygrany, to cashback w kolejnych zakładach nie obowiązuje. Inaczej jest w PZBUK, u którego otrzymasz zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład.

Regulamin bonusu PZBUK sprawia, że możesz do skutku obstawiać kupon bez ryzyka. Jeśli za pierwszym, drugim lub trzecim razem wygrasz, to kolejny zakład również będzie objęty cashbackiem. Oczywiście pamiętaj, żeby grać zgodnie z warunkami promocji, bo tylko to gwarantuje wypłatę bonusu na twoje konto.

💡 W PZBUK zakład bez ryzyka dla nowych graczy może liczyć maksymalnie 1000 złotych. Aby mieć możliwość obstawiania z gwarantowanym cashbackiem najpierw należy zarejestrować konto stosując odpowiedni kod bonusowy. Następnie wystarczy postawić kupon zgodny z wytycznymi PZBUK.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

W zakładach PZBUK bonus przyznawany jest po rejestracji konta i dokonaniu pierwszej wpłaty. Cashback różni się tym od freebetu, że musisz zagrać za swoją wpłatę, żeby następnie liczyć na przyznanie bonusu. Co to oznacza? To że po rejestracji powinieneś dokonać depozytu na saldo gracza. Po tych dwóch czynnościach będziesz mógł przejść do odbioru zakładu bez ryzyka.

Bonus cashback oferowany jest nie tylko przez PZBUK. Zakłady bez ryzyka znajdują się u takich bukmacherów jak Fuksiarz, Fortuna, STS czy Totalbet. Jeśli nie masz konta u któregoś z tych operatorów to możesz skorzystać z tej promocji. Dzięki temu otrzymasz zwrot stawki, jeśli podwinie ci się noga.

W PZBUK zakład bez ryzyka podlega warunkom obrotu, co nie dotyczy cashbacku w Fuksiarzu czy eWinner. Co jednak istotne, tamci bukmacherzy ubezpieczają tylko pierwszy zakład. W PZBUK bez ryzyka grasz aż do pierwszego przegranego kuponu. A jeśli chodzi o obrót bonusem, to również jest on dość komfortowy i mało skomplikowany.

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrotu
KwotaBonus do 1000 zł
Obrótx1, kupon AKO, kurs min. 1.40

Jak wspominaliśmy wcześniej – w celu odebrania bonusu cashback należy zarejestrować się w serwisie PZBUK. W tym celu bukmacher stosuje weryfikacje danych osobowych za pośrednictwem narzędzia mojeID. Co to oznacza? Nie musisz wprowadzać wszystkich informacji, bo jeśli wybierzesz mojeID, to poprzez zalogowanie się do swojego banku autoryzujesz dane osobowe. Wszystko to przyśpiesza proces rejestracji, który trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund.

Gdy już będziesz posiadał rachunek klienta PZBUK, to bonusy u tego bukmachera staną otworem. Zakład bez ryzyka to najważniejsza z gratyfikacji. Do odbioru cashbacku wymagana jest wpłata własna. Co ciekawe, ubezpieczenie stawki rozpoczyna się od kwoty 100 zł. Tyle zatem powinna wynosić minimalna wpłata, jeśli chcesz postawić zakład bez ryzyka. Maksymalnie może to być 1000 zł.

Do złożenia depozytu możesz wybrać następującą metodę:

 • BLIK
 • dotpay
 • Mastercard/Visa
 • Przelewy 24
 • typay

Po zrealizowaniu przelewu środki na koncie głównym PZBUK powinny znaleźć się dosłownie w przeciągu chwili. Gdy już zostaną zaksięgowane – będziesz mógł przejść do postawienia zakładu bez ryzyka. Na co zwrócić uwagę w tym przypadku? Przede wszystkim na to, że ubezpieczeniu stawki podlega kupon AKO złożony z co najmniej dwóch zdarzeń. Ba, kursy minimalne powinny wynosić przynajmniej 1.40. Przestrzegając tej zasady – masz pewność, że w razie porażki odbierzesz zwrot stawki.

PZBUK cashback – instrukcja krok po kroku

 1. Zarejestruj konto w PZBUK
 2. Zrób pierwszą wpłatę na minimalną kwotę 100 zł
 3. Przygotuj zakład bez ryzyka: kupon akumulowany z minimum 2 zdarzeniami po kursach min. 1.40
 4. Postaw kupon za przynajmniej 100 złotych (maksymalnie 1000 złotych)
 5. Poczekaj na rozstrzygnięcie typów – jeśli przegrasz, odbierzesz zwrot stawki

👉 W PZBUK, tak jak w Totalbet, zwrot stawki przyznawany jest o wartości 100% kuponu. Co to oznacza? To że w cashbacku bukmacher nie odejmuje 12% stawki na podatek. Niektórzy bukmacherzy wypłacają pomniejszony bonus – tak jest m.in. w eWinner. W PZBUK otrzymasz 100% postawionej kwoty.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Zakład bez ryzyka PZBUK obejmuje wydarzenia ze sportowej oferty, co oznacza, że nie możesz przy jego użyciu typować gier karcianych czy sportów wirtualnych. Jeśli chcesz odebrać zwrot, to typuj piłkę nożną, tenis, koszykówkę i pozostałe konkurencje, które dostępne są w serwisie pzbuk.pl, a także aplikacji mobilnej.

Generalnie to bonus, który nie jest skomplikowany, bo zakłady bez ryzyka mają to do siebie, że są łatwe w zrozumieniu. Zdajemy sobie sprawę, że wśród początkujących typerów mogą wystąpić pewne trudności. Dlatego poniżej wyjaśniamy na konkretnym przykładzie, jak można użyć cashback, a także, kiedy zostanie ci on przyznany.

Jak wynika z regulaminu po rejestracji i wpłacie ubezpieczony kupon dotyczy zakładu AKO. A więc to pierwsza podpowiedź: powinieneś na kuponie umieścić minimum dwa typy. Na potrzeby tego artykułu wytypowaliśmy spotkania piłki nożnej:

 • FC Barcelona – Atletico typ: 1 | Kurs 1.95
 • AC Milan – AS Roma typ: X | Kurs 3.30

Tak postawiony kupon liczył kurs ogólny na poziomie 6.43. Wybierając maksymalny bonus zagraliśmy zakład za 1000 zł. Potencjalna wygrana to 5658 zł. W tym przypadku obowiązują nas dwa możliwe scenariusze:

Scenariusz optymistyczny: kupon wygrany ✔️

To prosty rachunek. Jeśli twoje typy okażą się wygrane i wszystkie mecze umieszczone na kuponie wejdą, to bukmacher rozliczy zakład jako zwycięski. Co wtedy? Wówczas nie otrzymasz zwrotu stawki, a normalnie pełną wygraną. Co więcej, pieniądze te będą twoje w postaci wolnych środków. Aby je wypłacić do banku nie musisz dokonywać żadnego obrotu.

Scenariusz pesymistyczny: kupon przegrany ❌

W obstawianiu meczów nie zawsze wszystko ułoży się po twojej myśli. Jeśli w tym przypadku któryś z meczów nie wejdzie, to zakład będzie przegrany. Co wtedy? W takim razie zadziała promocja, która polega na przyznaniu zwrotu stawki w formie freebetu. Otrzymasz 100% kwoty, którą wcześniej postawiłeś na zakład bez ryzyka. To jednak środki, które następnie będziesz musiał obrócić x1 na kuponie AKO z minimalnymi kursami 1.40. Dopiero po obrocie wygrana będzie gotowa do wypłaty.

Co jeszcze musisz wiedzieć o bonusach PZBUK?

 • W PZBUK otrzymasz nie tylko zakład bez ryzyka. Po rejestracji z kodem promocyjny od bonuspedia.pl dodatkowo odbierzesz też freebet o wartości 50 złotych.

Warunki promocji

W PZBUK bonus cashback działa bez większych zawirowań, jeśli chodzi o warunki dotyczące ubezpieczonego kuponu czy obrotu zwrotu stawki. Tak naprawdę o czym trzeba pamiętać, to o minimalnej stawce, a także liczbie zdarzeń na kuponie i kursach minimalnych. Wystarczy przestrzegać trzech kryteriów:

 • minimalna stawka 100 zł,
 • liczba zdarzeń na kuponie: przynajmniej 2,
 • minimalne kursy dla typów 1.40.

To warunki kuponu, który podlega ubezpieczeniu, a także zakładu zaliczanego do obrotu. Co ważne, jeśli przegrasz i otrzymasz zwrot stawki, to bonus zostanie przyznany jako darmowy zakład. W tym przypadku całość stawki należy postawić na jednym kuponie, który będzie grany z myślą obrotu bonusu. W takiej sytuacji, jeśli wygrasz – otrzymasz zysk netto z kuponu. To oznacza, że kwota freebetu nie będzie wchodziła w skład wygranej.

Zasady gry bez ryzyka w PZBUK

 • Bonus dostępny po rejestracji i pierwszej wpłacie
 • Cashback obowiązuje na pierwszy przegrany kupon
 • Zakład zaliczany do promocji: akumulowany
 • Minimalny kurs na kupon bez ryzyka to 1.40
 • Minimalna stawka ubezpieczonego zakładu 100 zł
 • Obrót bonusem x1
 • Czas na wykorzystanie freebetu to 30 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Zakład bez ryzyka gwarantuje miękkie lądowanie, bo porażka nie jest równoznaczna z utratą gotówki. W PZBUK otrzymasz 100% zwrot stawki, a u pozostałych bukmacherów również działa tego rodzaju promocja. Jeśli chcesz postawić ubezpieczony kupon, to możesz wybrać któryś z poniższych bonusów:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1