Kody Promocyjne od STS przy rejestracji - Czerwiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował STS dla nowych graczy

sts logo

Bonus powitalny 100% do 300 zł

Zrób pierwszą wpłatę do STS, a otrzymasz bonus 100% od depozytu. Maksymalnie możesz zyskać 300 zł (przy takiej samej wpłacie). Bonus podlega obrotowi x2 w zakładach z kursem min. 1.91.

Do końca: 2024-12-31 15:00:00

Bonusy i promocje - Czerwiec 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował STS dla nowych graczy

STS Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod STS z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
fuksiarz logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna20 PLN freebet + 600 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo200 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje STS

sts logo

Bonus przy rejestracji – 250 PLN

Zarejestruj się i postaw kupon na dowolne wydarzenie w ramach finału Ligi Mistrzów. Jeśli dobrze wytypujesz – zyskasz bonus 250 zł.
Odkryj kod ST
sts logo

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 50%

Obstawiaj wydarzenia na meczach europejskich pucharów, a za Twój pierwszy nietrafiony kupon otrzymasz zwrot do 50 PLN. Typuj każdego dnia trwania promocji, aby zyskać nawet do 150 PLN.
Odkryj kod
sts logo

Bonus cashback 25 zł na e-sport

STS oferuje 10% cashback do 25 złotych w zakładach na e-sport.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach STS

Najważniejsze informacje o kodzie STS: jak otrzymać, regulaminy i przykłady wykorzystania:

STS kod promocyjny VIP

💎 Dlaczego STS? Bo to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Po co ci kod promocyjny? Żebyś mógł zdobyć więcej bonusów na start. Ile możesz otrzymać za nasz kod STS? Maksymalna kwota bonusów rejestracyjnych sięga 1600 złotych!

Zainteresowany naszą promocją VIP dla nowych graczy STS? Jeśli tak – to poznaj kod promocyjny w zakładach bukmacherskich STS, dzięki któremu  obstawisz bez ryzyka i zyskasz bonus od wpłaty. Prawda, że sporo, jak na jeden kod podczas rejestracji konta?

Poniżej krok po kroku prezentujemy rejestrację konta w STS podczas której aktywujesz bonusowy kod.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Rozpocznij rejestrację w STSkod promocyjny sts
 2. Skopiuj nasz kod promocyjny z bonuspedia.pl lub przejdź do rejestracji STS ze specjalnego linka, a kod zostanie automatycznie wpisany do formularza
 3. Uzupełnij podstawowe dane, których STS wymaga w procesie tworzenia nowego konta dotyczące adresu e-mail, numeru telefonu i hasła – w tym samym miejscu potwierdź pełnoletność zaznaczając wymaganą zgodę
 4. W kolejnym oknie dialogowym wpisz dodatkowe informacje, czyli imię, nazwisko, PESEL i narodowość. W tym miejscu podaj także kod SMS, który otrzymasz od STS
 5. Wypełniony formularz, w którym będzie wpisany kod promocyjny prześlij do bukmachera
 6. Na ten moment to tyle formalności, a żeby skorzystać w profitów, jakie daje nasz kod promocyjny – zaloguj się do STS i odbierz bonusy powitalne

Odbierz bonusy z kodem

Z doświadczeń naszych klientów wynika, że rejestracja w STS zajmuje 1-2 minuty⏱. Dlaczego tak błyskawicznie możesz aktywować kod bonusowy? Bukmacher STS oferuje model szybkiej rejestracji, który polega na podaniu podstawowych danych dotyczących funkcjonowania konta i tożsamości gracza. 

Po prostu nie musisz od razu uzupełniać wszystkich informacji związanych z adresem zamieszkania, numerem konta bankowego i dowodem osobistym. Wszystko to możesz zrobić później po skorzystaniu z bonusów, czyli przed pierwszą wypłatą od STS. Wówczas w zakładce “dane osobowe” podaj więcej informacji o sobie: adres, numer konta i załącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, by pracownicy STS mogli pozytywnie zweryfikować twoją tożsamość.

Weryfikacja danych osobowych odbywa się tylko raz, a po niej możesz dowolnie korzystać z oferty STS bez limitu stawek i ograniczeń co do wypłaty środków.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Powitalny pakiet bonusów w STS z kodem promocyjnym VIP to aż cztery gratyfikacje finansowe! Wystarczy jeden nasz voucher, a ty zyskujesz darmowe pieniądze. Jakie bonusy otrzymasz? Sprawdź:

💰 Zakład bez ryzyka do 100 złotych – po 1. depozycie i przegranym kuponie

💰 Bonus 100% do 300 zł – po 1. wpłacie

💰 Bonus 50% do 500 zł – po 2. wpłacie

💰 Bonus 50% do 700 zł – po 3. wpłacie

Łączna wartość bonusów STS dla nowych graczy sięga 1600 zł.

Na razie wiesz jak odebrać kod i co za niego otrzymasz. Idąc dalej – wyjaśniamy, jak skorzystać z promocji STS, by otrzymać pieniądze na grę w zakładach online.

STS bonus powitalny: bez ryzyka do 100 PLN

Co otrzymasz na początek za wykorzystanie naszego vouchera do STS? Bonus, który nowi typerzy cenią sobie wyjątkowo. Będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 100 zł! Jeśli przegrasz 1. kupon po depozycie otrzymasz zwrot stawki!

zakład bez ryzyka sts

Dzięki bonusowi cashback ograniczysz stres i ryzyko porażki stawiając swój pierwszy kupon za zdeponowane pieniądze. Kod STS daje gwarancje, że w razie nietrafionego zakładu – utracona stawka wróci na konto. Ale pamiętaj – maksymalnie może to być 100 zł (po odjęciu podatku) i ani grosza więcej.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

 1. Załóż konto podając kod bonusowy
 2. Zaloguj się w STS i zrób depozyt (minimum 50 zł)
 3. Wybierz typy z zakładów przedmeczowych lub live z kursem minimalnym 1.85
 4. Postaw pierwszy zakład z salda depozytowego za minimum 50 zł
 5. Poczekaj na rozstrzygnięcie kuponu

Wygrałeś? Los ci sprzyja, więc ciesz się dodatkowymi pieniędzmi. Przegrałeś? Nic straconego, bo zaraz STS przyzna ci 100% zwrot stawki do 100 zł. 

📊 Warunki bonusu STS

Cashback w STS to bonus bez obrotu, co oznacza, że w razie przegranej otrzymasz zwrot, który możesz od razu wypłacić na konto bankowe. To pod warunkiem, że pierwszy kupon wytypujesz za środki zgromadzone na saldzie depozytowym.

Bonus na start: 100% do 300 PLN

Bonus od depozytu 100% do 300 zł to oferta, która łączy się z zakładem bez ryzyka dla nowych graczy. Dzięki temu bonusowi po wpłacie można zyskać dodatkowe środki na grę, bo zgodnie z promocją kwota depozytu zostanie podwojona. Inaczej mówiąc – w bonusie zyskasz tyle, ile sam wpłacisz. Chcesz maksymalny bonus? Zdeponuj 300 zł, a tyle samo otrzymasz od STS.

sts bonus

Dokonując pierwszej wpłaty pamiętaj, że w oparciu o nią zostanie przyznany cashback i bonus od depozytu.

Dodatkowe środki, czyli 100% bonus zostanie przyznany zaraz po wpłacie, ale żeby móc dowolnie dysponować pieniędzmi od STS należy obrócić bonus. O co chodzi? O spełnienie warunku regulaminu, który mówi, że kwota bonusu podlega obrotowi x2 w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Brzmi niejasno? Zaraz to wyjaśnimy, ale najpierw sprawdź, jak odebrać bonus depozytowy.

Jak otrzymać bonus powitalny?

 1. Rejestruj konto w STS z kodem bonuspedia.pl
 2. Zaloguj się do bukmachera i złóż pierwszy depozyt (minimum 50 zł, żeby od razu uzyskać zakład bez ryzyka)
 3. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymasz od STS 100% od wpłaty na bonusowe saldo – w zakładce “moje bonusy” aktywuj promocję
 4. Oczywiście na koncie depozytowym znajdą się również środki z twojej wpłaty

Jeśli zdecydujesz się na pełny bonus i wpłacisz 300 zł, to po depozycie łącznie będziesz miał 600 zł na grę w zakładach bukmacherskich. Za pieniądze z salda depozytowego będziesz mógł stawiać dowolne zakłady, ale bonusowe środki najpierw trzeba obrócić, by zyskać nad nimi pełną kontrolę.

Jak obrócić bonus STS?

📌 Wymagania STS dotyczące obrotu to:

 • obrót x2 w wygranych zakładach
 • minimalny kurs zakładu 1.91
 • czas na obrót 30 dni
 • z oferty są wyłączone zakłady “hit dnia”, “maxikombi” i kupony zamknięcie przy użyciu cash-out

Co czyni różnicę obrotu bonusu STS na tle innych legalnych bukmacherów? To że do obrotu zaliczają się tylko wygrane zakłady, co utrudnia obrót i grozi utratą bonusowych środków. 

Przykład obrotu

Zakładając, że zdecydujesz się skorzystać z maksymalnej oferty, to deponując 300 zł – otrzymasz 300 zł bonusu. Zgodnie z warunkami regulaminu dodatkowe środki trzeba obrócić dwukrotnie, a więc zagrać łącznie za 600 zł. Łatwo to obliczyć, ponieważ: 300 (bonus) * 2 (obrót) = 600 (suma stawek).

Bonus 50% do 500 PLN

W STS bonus od drugiej wpłaty jest możliwy po tym, jak wykorzystasz gratyfikacje od pierwszego depozytu. W ciągu 30 dni od rejestracji konta masz prawo do trzech bonusów od wpłaty. Co łączy te promocje? To że każda z nich posiada taki sam regulamin, jeśli chodzi o obrót środkami.

Jak odebrać bonus od 2. wpłaty?

 1. Po wykorzystaniu bonusu 100% – dokonaj kolejnej wpłaty na konto STS
 2. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną bonifikatę, to wpłać 1000 zł
 3. W zakładce “moje bonusy” zaakceptuj ofertę
 4. Obróć bonus x2 w wygranych zakładach po kursie min. 1.91

Bonus 50% do 700 PLN

Bonus od trzeciej wpłaty działa analogicznie, jak dwa poprzednie (od 1. i 2. depozytu). Pamiętaj jednak o tym, że możesz z niego skorzystać dopiero po wykorzystaniu wcześniejszych bonifikat. A co ważne – należy to zrobić przed upływem 30 dni od założenia konta.

Jak odebrać bonus od 3. depozytu?

 1. Po zrealizowaniu warunków bonusu od 2. wpłaty – dokonaj kolejnego depozytu
 2. Aby uzyskać maksymalną gratyfikację wpłać 1400 zł
 3. W sekcji “moje bonusy” zaakceptuj udział w promocji
 4. Otrzymasz od STS bonus 50% do 700 zł – obróć go x2 przy użyciu wygranych kuponów z kursem min. 1.91

STS Kod Promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus od 1. depozytu300 PLN
Bonus od 2. wpłaty500 PLN
Bonus od 3. wpłaty700 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
SUMA1600 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Powyżej przedstawiliśmy kod promocyjny, dzięki któremu nowi klienci otrzymają bonusy na start. A co jeśli już założyłeś konto w STS? To okazja na kolejne promocje, bo bukmacher w swojej ofercie posiada również bonusy dla stałych graczy.

Promocje dla zarejestrowanych klientów w STS są ograniczone czasowo i pojawiają się w określonych terminach np. na mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski czy turniejów w e-sporcie, siatkówce lub piłce ręcznej. Dlatego warto na bieżąco być ze specjalnymi ofertami STS (poprzez śledzenie naszej strony), by nie stracić okazji na zyskanie bonusu.

Co aktualnie oferuje STS dla stałych graczy? Sprawdź opisy promocji:

Ekstra 30 zł

To promocja dla aktywnych graczy, dzięki której co poniedziałek można zyskać gwarantowane 30 złotych. Jak tego dokonać? 

W ciągu tygodnia wystarczy postawić zakłady STS na łączną kwotę minimum 200 zł. Pamiętaj jednak, że do oferty liczą się tylko typy z kursem minimalnym 1.85. Aby bukmacher liczył twój tygodniowy obrót zapisz się do promocji na stronie sts.pl poprzez kliknięcie “weź udział”. Spełniając warunki akcji co tydzień możesz odbierać bonus 30 zł.

Bezpieczne 25 zł na Betgames

Grając w Betgames od poniedziałku do niedzieli na start nowego tygodnia może liczyć na bonus do 25 złotych. W jaki sposób?

Zapisz się do promocji na stronie STS i typuj kupony po kursie minimalnym 2.00 w gry karciane STS. Na zakończenie akcji otrzymasz 10% od sumy stawek wygranych wszystkich zakładów. Maksymalnie zyskać można 25 zł i tak każdego tygodnia!

Bonusy 25 zł co tydzień w e-sport

W ramach promocji “bezpieczne 25 zł na e-sport” można odzyskać 10% utraconej stawki, jeśli ci się nie powiedzie. Grając w trakcie tygodnia zakłady solo na esportowe wydarzenia po kursie minimalnym 1.85 kwalifikujesz się do promocji. W razie porażki STS doda do twojego konta bonusowego 10% wkładu. W każdym etapie akcji, co wtorek można łącznie otrzymać 25 zł.

Zaproś kumpla

Stań się ambasadorem STS. Wygeneruje na swoim koncie link polecający i wyślij go do swojego znajomego. Jeśli twój kumpel zarejestruje się na twoją prośbę, wpłaci minimum 50 zł i dokona obrotu na łączną kwotę 150 zł, to obydwoje otrzymacie po bonusie 50 zł.

Wpłaty i wypłaty

Płatności w STS są bezprowizyjne, a realizować je można codziennie 24/h. Bukmacher obsługuje elektroniczne przelewy, karty debetowe/kredytowe, portfele internetowe i gotówkę w lokalach.

 • Karty VISA/Mastercard – min. wpłata 1 zł
 • PayU – min. wpłata 1 zł
 • dotpay – min. wpłata 1 zł
 • tpay – min. wpłata 1 zł
 • Skrill – min. wpłata 20 zł
 • Neteller – min. wpłata 10 zł
 • PayPal – min. wpłata 20 zł

W każdym przypadku płatności – czas realizacji depozytu jest błyskawiczny i pieniądze na konto STS trafiają w tej samej chwili.

Jak zrobić płatność?

Po zalogowaniu się kliknij zakładkę “wpłata” i wybierz metodę płatności. To sprawi, że wyświetli ci się pole, w którym będziesz mógł dokonać wpłaty, czyli podać kwotę i w zależności od pośrednika wpisać dane karty lub przekierować się na stronę banku.

Jak wypłacić wygrane?

Pieniądze z konta STS podjąć można tylko w jeden sposób – przelewem na rachunek bankowy. Bukmacher współpracuje z dziewięcioma największymi bankami w Polsce, dzięki czemu wypłata środków zostaje zaksięgowana już pół godziny od jej zlecenie. Jakie to banki?

 • PKO,
 • mBank,
 • ING,
 • BZWBK,
 • Alior Bank,
 • Milenium,
 • Inteligo,
 • Orange,
 • T-Mobile.

  Masz konto w innym banku? W takiej sytuacji wypłata również zostanie zrealizowana, ale może być nieco dłuższy okres oczekiwania na środki finansowe (1-2 dni robocze).

  Aplikacja mobilna

  Aplikacja bukmacherska STS dostępna jest na telefony i tablety zapk sts systemami:

  • Android
  • iOS

  Za pośrednictwem apki STS można korzystać z bonusów, a także aktywować kod promocyjny. Dodatkowe funkcje mobilnych zakładów to: realizacja płatności, pełna oferta zakładów pre-match i live, transmisje “na żywo”, logowanie ID touch oraz cash-out, sporty wirtualne i Betgames.

  W obu przypadkach, czyli systemach iOS lub Android aplikacja bukmachera STS jest darmowa.

  Obsługa klienta

  Chcesz się skontaktować z STS, bo masz problem z bonusem, zakładem lub nie wiesz jak zweryfikować konto? Na stronie tego bukmachera znajduje się formularz kontaktowy, z którego można korzystać całodobowo. Wybierz temat rozmowy i opisz swój problem, a przedstawiciel STS skontaktuje się z tobą. Dodatkowo działa też czat na żywo.

  Możesz też znaleźć samemu odpowiedź na nurtujące cię pytania przeglądając dział FAQ STS. To zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących: rejestracji, funkcjonowania konta, korzystania z bonusów i zakładów.

  Fizyczna siedziba STS mieści się w Katowicach przy ulicy Porcelanowa 8, 40-246. Prezesem spółki Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne jest Mateusz Juroszek.

  FAQ

  Jaki kod promocyjny użyć na bonusy STS?

  W naszej ofercie znajdziesz jeden kod promocyjny do STS, który otworzy ci drogę aż do czterech bonusów powitalnych. Wystarczy skopiować nasz kod lub wpisać podczas rejestracji (w polu kod promocyjny), a nowy gracz cieszyć się może z promocji o łącznej wartości 1600 PLN.

  Ile dostaniesz za kod od Bonuspedia?

  Nasz kod w zakładach STS uruchomi specjalną ofertę, dzięki której otrzymasz: zakład bez ryzyka 100 zł i bonusy od wpłaty 1500 zł.

  W jakiej kolejności odebrać bonusy STS?

  Na początku otrzymasz zakład bez ryzyka + bonus od 1. wpłaty, jeśli zdeponujesz minimum 50 zł. Następnie możesz odebrać bonus 50% do 500 zł i bonus 50% do 700 zł.

  Kiedy mogę skorzystać z pozostałych promocji STS?

  W trakcie obstawiania można mieć aktywny tylko jeden bonus. Co to oznacza? To że z pozostałych promocji STS skorzystasz, gdy odbierzesz bonusy powitalne i zakończysz ich warunki obrotu. Dopiero wtedy masz szansę odebrać bonusy na mecze, e-sporty i pozostałe dyscypliny.

  Użyłem wasz kod, ale nie otrzymałem bonusu, co robić?

  Mamy gwarancję od STS, że nasz kod przypisuje poleconym użytkownikom specjalne bonusy i do tej pory nie otrzymaliśmy reklamacji. Co jeśli tak się stanie? Upewnij się w kontakcie z STS, że kod rejestracyjny został poprawnie wpisany. Być może to tylko pomyłka, a bukmacher szybko się zreflektuje i przyzna oczekiwane bonifikaty.

  sts logo

  Numer licencji: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

  Kody: 3
  Bonusy: 3
  Data aktualizacji: 02.02.2020

  STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, którego wybiera co drugi klient zakładów online. Firma STS jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski oraz takich klubów jak Lech Poznań czy VIVE Kielce. Poza Polską STS, jako STSbet działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii i Łotwie.