Kody Promocyjne od STS przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował STS dla nowych graczy

Bonus powitalny 100% do 1200 zł

Wpłać minimum 20 zł na konto STS, a otrzymasz bonus 100% od depozytu. Maksymalnie możesz zyskać 1200 zł (przy takiej samej wpłacie). Bonus podlega obrotowi x3 w wygranych zakładach z kursem min. 1.91.

Do końca: 2023-12-31 15:00:00

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował STS dla nowych graczy

STS Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod STS z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo500 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje STS

sts logo

Bonus cashback 25 zł na e-sport

STS oferuje 10% cashback do 25 złotych w zakładach na e-sport.
Odkryj kod
sts logo

Cashback 25 zł na sporty wirtualne

W ciągu tygodnia postaw w STS zakład na sporty wirtualne na łączną kwotę 300 zł, a otrzymasz zwrot stawki 25 zł.
Odkryj kod
sts logo

Bonus 30 zł na zakłady sportowe

Stawiaj w STS zakłady bukmacherskie, a jeśli w ciągu jednego tygodnia dokonasz obrotu na kwotę 200 złotych – otrzymasz bonus 30 zł.
Odkryj kod

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach STS

Najważniejsze informacje o kodzie STS: jak otrzymać, regulaminy i przykłady wykorzystania:

STS kod promocyjny VIP

Dlaczego STS? Bo to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Po co ci kod promocyjny? Żebyś mógł zdobyć więcej bonusów na start. Ile możesz otrzymać za nasz kod STS? Maksymalna kwota bonusów rejestracyjnych sięga 1279 złotych!

Zainteresowany naszą promocją VIP? dla nowych graczy STS? Jeśli tak – to poznaj kod promocyjny w zakładach bukmacherskich STS, dzięki któremu odbierzesz darmowe zakłady, obstawisz bez ryzyka i zyskasz bonus od wpłaty. Prawda, że sporo, jak na jeden kod podczas rejestracji konta?

Poniżej krok po kroku prezentujemy rejestrację konta w STS podczas której aktywujesz bonusowy kod.

Jak otrzymać kod promocyjny?

 1. Rozpocznij rejestrację w STSsts kod promocyjny
 2. Skopiuj nasz kod promocyjny “BONUSVIP” lub przejdź do rejestracji STS z naszej strony, a kod zostanie automatycznie wpisany do formularza
 3. Uzupełnij podstawowe dane, których STS wymaga w procesie tworzenia nowego konta dotyczące adresu e-mail, numeru telefonu i hasła – w tym samym miejscu potwierdź pełnoletność zaznaczając wymaganą zgodę
 4. W kolejnym oknie dialogowym wpisz dodatkowe informacje, czyli imię, nazwisko, PESEL i narodowość. W tym miejscu podaj także kod SMS, który otrzymasz od STS
 5. Wypełniony formularz, w którym będzie wpisany kod “BONUSVIP” prześlij do bukmachera
 6. Na ten moment to tyle formalności, a żeby skorzystać w profitów, jakie daje nasz kod promocyjny – zaloguj się do STS i odbierz bonusy powitalne

Odbierz bonusy z kodem

Z doświadczeń naszych klientów wynika, że rejestracja w STS zajmuje 1-2 minuty⏱. Dlaczego tak błyskawicznie możesz aktywować kod bonusowy? Bukmacher STS oferuje model szybkiej rejestracji, który polega na podaniu podstawowych danych dotyczących funkcjonowania konta i tożsamości gracza. 

Po prostu nie musisz od razu uzupełniać wszystkich informacji związanych z adresem zamieszkania, numerem konta bankowego i dowodem osobistym. Wszystko to możesz zrobić później po skorzystaniu z bonusów, czyli przed pierwszą wypłatą od STS. Wówczas w zakładce “dane osobowe” podaj więcej informacji o sobie: adres, numer konta i załącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, by pracownicy STS mogli pozytywnie zweryfikować twoją tożsamość.

Weryfikacja danych osobowych odbywa się tylko raz, a po niej możesz dowolnie korzystać z oferty STS bez limitu stawek i ograniczeń co do wypłaty środków.

Jakie bonusy zyskasz za nasz kod?

Powitalny pakiet bonusów w STS z kodem promocyjnym VIP to aż cztery gratyfikacje finansowe! Wystarczy jeden nasz voucher, a ty zyskujesz darmowe pieniądze. Jakie bonusy otrzymasz? Sprawdź:

 • Bonus freebet w kwocie 29 złotych – po rejestracji
 • Zakład bez ryzyka do 30 złotych (na ofertę sportową) – po depozycie
 • Bonus cashback 20 zł na Betgames (gry karciane) – po depozycie
 • 100% bonus od depozytu do 1200 zł – po depozycie

Łączna wartość bonusów STS dla nowych graczy sięga 1279 zł. Ile dodatkowo zyskujesz z kodem promocyjnym w porównaniu do standardowej oferty powitalnej? Dzięki haśle “BONUSVIP” użytym podczas rejestracji grasz o 34 zł więcej? niż normalnie!

Na razie wiesz jak odebrać kod i co za niego otrzymasz. Idąc dalej – wyjaśniamy, jak skorzystać z promocji STS, by otrzymać pieniądze na grę w zakładach online.

Bonus freebet 29 zł

Darmowy zakład w STS jest tylko dla tych graczy, którzy wpisali nasz kod promocyjny: BONUSVIP. To bonus bez depozytu, który pojawi się na koncie nowego klienta zaraz po pierwszym logowaniu w zakładach STS. W wyjątkowych przypadkach na bonus trzeba poczekać do godziny czasu.

Nie zarejestrowałeś konta z kodem? W takim razie twój bonus freebet przepadł. Nie ma możliwości dopisania kodu po ukończeniu rejestracji.

Jak zyskać darmowy zakład?

 1. Załóż konto w STS z naszym kodem
 2. Zaloguj się do bukmachera
 3. W ciągu godziny twoje saldo bonusowe zostanie doładowane darmowym zakładem
 4. Zagraj za bonus freebet

Warunki freebetu

Darmowe środki zgodnie z planem znajdują się na twoim koncie? W takiej sytuacji musisz pamiętać o warunkach bonusu. Freebet 29 zł musisz wykorzystać w całości jako stawka przygotowanego przez ciebie kuponu. Po prostu – wytypuj zakłady (po dowolnym kursie) i zagraj kupon za bonus 29 zł. Tutaj przypomnijmy, że z oferty wyłączone są typy na “Hit dnia” i “Maxikombi”. Poza tymi dwoma wyjątkami cała oferta STS jest do twojej dyspozycji.

Zagrałeś za darmowy bonus? W takiej sytuacji są dwie możliwości – wygrałeś lub przegrałeś. Jeśli ci się nie poszczęściło, to nie ma dramatu, bo w końcu grałeś za nie swoje pieniądze, a na ciebie wciąż czekają pozostałe bonusy. Udało ci się wygrać? W takiej sytuacji regulamin freebetu obliguje cię do spełnienia warunków obrotu bonusem. Jak tego dokonać? Wyjaśniamy poniżej!

Jak obrócić freebet?

Dobra wiadomość jest taka, że do obrotu kwalifikuje się tylko kwota bonusu, a nie wygrana. Darmowy zakład, czyli 29 zł trzeba obrócić trzy razy. A więc postawić zakłady na łączną kwotę 87 zł. Skąd ta wartość? Tak wynika z wyliczeń: 29 zł (bonus) * 3 (obrót) = 87 zł (suma stawek).

Obrotu możesz dokonać w zakładach pojedynczych i ako z kursem minimalnym 1.91. Co ważne – STS zaliczy na poczet obrotu tylko wygrane kupony. Jeśli twój zakład przegra, to stawka nie zostanie uwzględniona do obrotu. Ile masz czasu na spełnienie warunków? Sporo, bo aż 120 dni od chwili otrzymania bonusu.

Bonus bez ryzyka 30 zł

Powiększony darmowy zakład, to nie jedyna atrakcja w ofercie kod promocyjny do STS. Co jeszcze otrzymasz za wykorzystanie naszego vouchera? Bonus, który nie jest dostępny w klasycznej ofercie STS. Będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 30 zł! Jeśli przegrasz 1. kupon po depozycie otrzymasz zwrot stawki!

Dzięki bonusowi cashback ograniczysz stres i ryzyko porażki stawiając swój pierwszy kupon za zdeponowane pieniądze. Kod STS daje gwarancje, że w razie nietrafionego zakładu – utracona stawka wróci na konto. Ale pamiętaj – maksymalnie może to być 30 zł i ani grosza więcej.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

 1. Załóż konto podając kod: BONUSVIP
 2. Zaloguj się w STS i zrób depozyt (minimum 20 zł)
 3. Wybierz typy z zakładów przedmeczowych lub live
 4. Postaw pierwszy zakład z salda depozytowego za minimum 20 zł
 5. Poczekaj na rozstrzygnięcie kuponu

Wygrałeś? Los ci sprzyja, więc ciesz się dodatkowymi pieniędzmi. Przegrałeś? Nic straconego, bo zaraz STS przyzna ci 100% zwrot stawki do 30 zł. Ale zaraz, zaraz – otrzymany zwrot trzeba obrócić. Jak? Wyjaśniamy poniżej.

Obrót cashback

To naprawdę proste, bo kwota zwrotu stawki podlega tylko jednokrotnemu obrotowi. Co lepsze? STS nie ustalił kursu minimalnego dla zakładu kwalifikującego się do obrotu. Inaczej mówiąc – możesz obstawiać cokolwiek, a to i tak zaliczy się na poczet obrotu.

Jeśli otrzymałeś zwrot o wartości 30 zł, to za taką samą stawkę musisz zagrać łącznie, by spełnić warunki obrotu.

Bonus powitalny 1200 zł

Bonus od depozytu 100% do 1200 zł to najwyższa promocja STS? dla nowych graczy. Dzięki temu bonusowi po wpłacie można zyskać dodatkowe środki na grę, bo zgodnie z ofertą kwota depozytu zostanie podwojona. Inaczej mówiąc – w bonusie zyskasz tyle, ile sam wpłacisz. Chcesz maksymalny bonus? Zdeponuj 1200 zł, a tyle samo otrzymasz od STS.

sts bonus

Bonus 100% łączy się z bonusem bez ryzyka 30, dlatego dokonując pierwszej wpłaty pamiętaj, że w oparciu o nią zostanie przyznany cashback i bonus od depozytu.

Dodatkowe środki, czyli 100% bonus zostanie przyznany zaraz po wpłacie, ale żeby móc dowolnie dysponować pieniędzmi od STS należy obrócić bonus. O co chodzi? O spełnienie warunku regulaminu, który mówi, że kwota bonusu podlega obrotowi x3 w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Brzmi niejasno? Zaraz to wyjaśnimy, ale najpierw sprawdź, jak odebrać bonus depozytowy.

Jak otrzymać bonus powitalny?

 1. Rejestruj konto w STS z kodem: BONUSVIP
 2. Zaloguj się do bukmachera i złóż pierwszy depozyt (minimum 20 zł, maksimum 1200 zł)
 3. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymasz od STS 100% od wpłaty na bonusowe saldo
 4. Oczywiście na koncie depozytowym znajdą się również środki z twojej wpłaty

Jeśli zdecydujesz się na pełny bonus i wpłacisz 1200 zł, to po depozycie łącznie będziesz miał 2400 zł na grę w zakładach bukmacherskich. Za pieniądze z salda depozytowego będziesz mógł stawiać dowolne zakłady, ale bonusowe środki najpierw trzeba obrócić, by zyskać nad nimi pełną kontrolę.

Jak obrócić bonus STS?

Wymagania STS dotyczące obrotu to:

 • obrót x3 w wygranych zakładach
 • minimalny kurs zakładu 1.91
 • czas na obrót 120 dni
 • z oferty są wyłączone zakłady “hit dnia”, “maxikombi” i kupony zamknięcie przy użyciu cash-out

Co czyni różnicę obrotu bonusu STS na tle innych legalnych bukmacherów? To że do obrotu zaliczają się tylko wygrane zakłady, co utrudnia obrót i grozi utratą bonusowych środków. 

Przykład obrotu

Zakładając, że zdecydujesz się skorzystać z maksymalnej oferty, to deponując 1200 zł – otrzymasz 1200 bonusu. Zgodnie z warunkami regulaminu dodatkowe środki trzeba obrócić trzykrotnie, a więc zagrać łącznie za 3600 zł. Łatwo to obliczyć, ponieważ: 1200 (bonus) * 3 (obrót) = 3600 (suma stawek).

sts obrót bonusu

Darmowy zakład 20 zł w Betgames

Uzupełnieniem bonusów powitalnych w STS jest promocja na Betgames, dzięki której pierwszy zakład można postawić bez ryzyka do 20 zł. Korzystając z kodu promocyjnego obstawisz pokera, bakarat i wojnę za darmowy zakład!

Jak odebrać bonus 20 zł?

 1. Załóż konto STS z kodem: BONUSVIP
 2. Wpłać pieniądze i wejdź do lobby Betgames
 3. Postaw pierwszy zakład na gry karciane w STS
 4. Jeśli ci się nie uda trafić, to otrzymasz cashback 20 zł

Zakład Betgames okazał się przegrany? W takim razie otrzymasz zwrot, więc straty żadnej nie ma! Co musisz teraz zrobić? Obrócić trzy razy cashback w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91.

STS Kod Promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny1200 PLN
Zakład bez ryzyka29 PLN
Freebet30 PLN
SUMA1279 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Powyżej przedstawiliśmy kod promocyjny, dzięki któremu nowi klienci otrzymają bonusy na start. A co jeśli już założyłeś konto w STS? To okazja na kolejne promocje, bo bukmacher w swojej ofercie posiada również bonusy dla stałych graczy.

Promocje dla zarejestrowanych klientów w STS są ograniczone czasowo i pojawiają się w określonych terminach np. na mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski czy turniejów w e-sporcie, siatkówce lub piłce ręcznej. Dlatego warto na bieżąco być ze specjalnymi ofertami STS (poprzez śledzenie naszej strony), by nie stracić okazji na zyskanie bonusu.

Co aktualnie oferuje STS dla stałych graczy? Sprawdź opisy promocji:

Ekstra 30 zł

To promocja dla aktywnych graczy, dzięki której co poniedziałek można zyskać gwarantowane 30 złotych. Jak tego dokonać? 

W ciągu tygodnia wystarczy postawić zakłady STS na łączną kwotę minimum 200 zł. Pamiętaj jednak, że do oferty liczą się tylko typy z kursem minimalnym 1.85. Aby bukmacher liczył twój tygodniowy obrót zapisz się do promocji na stronie sts.pl poprzez kliknięcie “weź udział”. Spełniając warunki akcji co tydzień możesz odbierać bonus 30 zł.

Bezpieczne 25 zł na Betgames

Grając w Betgames od poniedziałku do niedzieli na start nowego tygodnia może liczyć na bonus do 25 złotych. W jaki sposób?

Zapisz się do promocji na stronie STS i typuj kupony po kursie minimalnym 2.00 w gry karciane STS. Na zakończenie akcji otrzymasz 10% od sumy stawek wygranych wszystkich zakładów. Maksymalnie zyskać można 25 zł i tak każdego tygodnia!

Bonusy 25 zł co tydzień w e-sport

W ramach promocji “bezpieczne 25 zł na e-sport” można odzyskać 10% utraconej stawki, jeśli ci się nie powiedzie. Grając w trakcie tygodnia zakłady solo na esportowe wydarzenia po kursie minimalnym 1.85 kwalifikujesz się do promocji. W razie porażki STS doda do twojego konta bonusowego 10% wkładu. W każdym etapie akcji, co wtorek można łącznie otrzymać 25 zł.

Zaproś kumpla

Stań się ambasadorem STS. Wygeneruje na swoim koncie link polecający i wyślij go do swojego znajomego. Jeśli twój kumpel zarejestruje się na twoją prośbę, wpłaci minimum 50 zł i dokona obrotu na łączną kwotę 150 zł, to obydwoje otrzymacie po bonusie 50 zł.

FAQ

?Jaki kod promocyjny użyć na bonusy STS?

W naszej ofercie znajdziesz jeden kod promocyjny do STS, który otworzy ci drogę aż do czterech bonusów powitalnych. Wystarczy skopiować nasz kod lub wpisać podczas rejestracji: BONUSVIP (w polu kod promocyjny), a nowy gracz cieszyć się może z promocji o łącznej wartości 1279 złotych.

?Jak długo kod BONUSVIP jest aktywny?

Pobrany kod promocyjny z naszej strony obowiązuje przez cały 2020 rok i daje gwarancje najwyższych bonusów na rynku legalnych bukmacherów. Kod jest zweryfikowany i gotowy do użycia przez każdego nowego gracza, który do tej pory nie rejestrował się w STS online.

?Ile dostaniesz za kod od Bonuspedia?

Nasz kod w zakładach STS uruchomi specjalną ofertę, dzięki której otrzymasz: darmowy zakład 29 zł, zakład bez ryzyka 30 zł, bonus od wpłaty 1200 zł i darmowe 20 zł na Betgames.

❓W jakiej kolejności odebrać bonusy STS?

Na początku otrzymasz bonus za rejestrację, czyli freebet bez depozytu 29 zł. Następne bonifikaty wiążą się z dokonaniem pierwszej wpłaty, która pozwoli zyskać bonus 100% od depozytu i cashback na 1. zakład z salda depozytowego.

?Kiedy mogę skorzystać z pozostałych promocji STS?

W trakcie obstawiania można mieć aktywny tylko jeden bonus. Co to oznacza? To że z pozostałych promocji STS skorzystasz, gdy odbierzesz bonusy powitalne i zakończysz ich warunki obrotu. Dopiero wtedy masz szansę odebrać bonusy na mecze, e-sporty i pozostałe dyscypliny.

?Użyłem wasz kod, ale nie otrzymałem bonusu, co robić?

Mamy gwarancję od STS, że nasz kod przypisuje poleconym użytkownikom specjalne bonusy i do tej pory nie otrzymaliśmy reklamacji. Co jeśli tak się stanie? Upewnij się w kontakcie z STS, że kod rejestracyjny został poprawnie wpisany. Być może to tylko pomyłka, a bukmacher szybko się zreflektuje i przyzna oczekiwane bonifikaty.

sts logo

Numer licencji: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, którego wybiera co drugi klient zakładów online. Firma STS jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski oraz takich klubów jak Lech Poznań czy VIVE Kielce. Twarzą bukmachera jest legendarny bramkarz Manchesteru United, Peter Schmeichel. Poza Polską STS, jako STSbet działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii i Łotwie.