STS rejestracja

W STS rejestracja to  podstawowy wymóg tego, żeby obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet. Nie jest to nic wyjątkowego, bo każdy bukmacher online wymaga utworzenia konta. W STS zrobisz to bez dowodu osobistego, co sprawia, że proces ten jest wyjątkowo krótki. Na tak utworzonym koncie możesz odebrać bonusy powitalne i typować zakłady sportowe.

zakłady sts

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w STS:

Rejestracja STS: jak to zrobić w minutę?

Jeśli wzbraniasz się przed założeniem konta, bo myślisz, że to wymaga wielu formalności, to od razu zaznaczamy, że jesteś w błędzie. Rejestracja w STS może zająć nie więcej niż 60 sekund. Prawda, że wszystko odbywa się błyskawicznie? Jest to możliwe ze względu na wprowadzony model szybkiej rejestracji bez dowodu. To ogranicza kwestie związane z formalnościami do minimum. Jedyne, co powinieneś mieć przy sobie rejestrując konto, to numer PESEL.

kod promocyjny sts

Na nasze słowo graczem STS możesz zostać w przeciągu minuty – wystarczy krok po kroku skorzystać z naszej instrukcji:

 1. Przejdź do bukmachera STS i rozpocznij rejestrację klikając w odpowiedni przycisk na stronie
 2. Jeśli korzystasz ze strony internetowej w komputerze, to zacznij uzupełniać pierwsze okno
 3. Wprowadź e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny
 4. Dodatkowo zaznacz oświadczenie, że jesteś pełnoletnim użytkownikiem
 5. W drugim formularzu wpisz: imię, nazwisko, numer PESEL i kod SMS
 6. Wybierz pochodzenie środków przeznaczonych na grę i dokończ rejestrację
 7. Na koniec należy ustawić limity na grę, które mają chronić cię przed negatywnymi skutkami obstawiania.

⌚ Na potrzeby tego artykułu ze stoperem w ręku przetestowaliśmy rejestrację w STS. Nam udało się założyć konto w przeciągu 60 sekund – po prostu trzeba sprawnie wprowadzić wszystkie informacje i gotowe. Co więcej, jeśli rejestrujesz się przez telefon, to formularz składa się z kilku kroków, co jeszcze bardziej ułatwia cały proces.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5000 zł
Blokada wypłat
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

To że STS prowadzi rejestrację bez dowodu wcale nie oznacza tego, że niepełnoletni gracze mogą korzystać z usług tego bukmachera. Nic bardziej mylnego – w tym przypadku po numerze PESEL firma rozpoznaje, czy użytkownik ukończył 18 lat. STS bez dowodu ułatwia wejście do zakładów bukmacherskich i sprawne obstawianie interesującego cię meczu. Nie musisz na samym początku legitymować się dokumentem tożsamości, żeby skorzystać z jego oferty. To jednak nie oznacza, że na późniejszym etapie gry nie będzie takiego wymogu.

STS wpisuje się w realia, które panują u polskich bukmacherów. Większość firm pozwala na szybką rejestrację, kiedy to dowód osobisty lub paszport są zbędnymi dokumentami. Co to oznacza dla gracza? To że w kilka chwil możesz obstawiać zakłady bukmacherskie.

Gdzie jeszcze zagrasz bez dowodu poza bukmacherem STS? Oto możliwe opcje:

Szybka rejestracja w STS jest już dostępna od dobrych kilku lat. To legalny bukmacher, co oznacza, że w żaden sposób nie łamie prawa takim mechanizmem tworzenia konta. Koniec końców STS i tak weryfikuje swoich użytkowników, gdy ci chcą dokonać pierwszej wypłaty z konta – o tym piszemy w dalszej części artykułu. Grając na koncie tymczasowym (bez dowodu) warto mieć z tyłu głowy, że wiąże się ono z pewnymi ograniczeniami, które jednak można znieść weryfikując swoją tożsamość. Co jednak pozytywne, to szereg benefitów, do których masz dostęp po szybkiej rejestracji.

Co wyróżnia szybką rejestrację w STS?

✅ Brak konieczności posiadania dokumentu tożsamości podczas rejestracji

✅ Dostęp do wszystkich zakładów bukmacherskich

✅ Możliwość wykonania wpłaty na konto

✅ Prawo do odbioru bonusów powitalnych

Jak działa konto tymczasowe w STS?

Dokonując rejestracji w STS obligatoryjnie do twoich danych osobowych przypisane jest konto tymczasowe. De facto początkowo nie masz możliwości na inny model rejestracji. Tego rodzaju konto w dowolnym momencie możesz zmienić na stałe, jeśli tylko przejdziesz weryfikacje tożsamości. W tym przypadku nazwa “tymczasowe” sugeruje, że trzeba podjąć jeszcze pewne kroki, żeby na stałe zostać klientem STS.

💡 Firma STS w odniesieniu do konta tymczasowego nie nakłada konkretnego limitu, w którym to twój profil powinien zostać zweryfikowany. Zwykle bukmacherzy oczekują weryfikacji na dystansie 90 dni od rejestracji. STS nie posiada takowych warunków. Generalnie stosuje zasadę, że użytkownik musi zweryfikować swoją tożsamość przed pierwszą wypłatą. To oznacza, że jeśli będziesz chciał wypłacić środki na rachunek bankowy, to będziesz musiał dokończyć rejestrację.

Co więcej, na konto tymczasowe STS nałożony jest limit stawek, który ogranicza typerów do gry za maksymalnie 5000 tysięcy złotych. Po przekroczeniu tej kwoty dalsza gra będzie możliwa, ale tylko po zweryfikowaniu dokumentu tożsamości. 

Reasumując – rejestracja bez dowodu w STS pozwala na utworzenia konta tymczasowego. Jaka jest różnica w porównaniu do konta stałego? Dotyczy ona dwóch kwestii:

 • limitu stawek do 5000 zł,
 • braku możliwości wypłaty wygranych.

Jeśli chodzi o pozostałe czynności, to na koncie tymczasowym możesz korzystać z dowolnych zakładów, jak i odbierać bonusy na grę. Pamiętaj jednak o ograniczeniach, z którymi musisz się liczyć. Jeśli chcesz je mieć za sobą, to w ustawieniach konta zweryfikuj swój profil.

Na co pozwala tymczasowe konto w STS?

✔️ Odbiór bonusów bukmacherskich

✔️ Typowanie dowolnych zakładów

✔️ Oglądanie meczów w STS TV

Co jest zakazane do czasu weryfikacji?

❌ Wypłacanie wygranych

❌ Przekroczenie limitu stawek w kwocie 5000 zł

Bonusy po rejestracji

Nowi gracze w STS mają spory przywilej, który związany jest z bonusami powitalnymi. To bukmacher, który oferuje kilka promocji za rejestrację konta. Co ważne, bonusy te można odebrać bez dowodu osobistego. Co to oznacza? To że nie musisz od razu weryfikować tożsamości, żeby postawić zakład bez ryzyka lub zagrać kupon za bonusowe środki. Dopiero przy wypłacie tych gratyfikacji będziesz proszony o zweryfikowanie swojej osoby.

W STS po rejestracji konta możesz odebrać aż cztery bonusy na start. Co na ciebie czeka? Przede wszystkim nowi użytkownicy koncentrują się na zakładzie bez ryzyka. W tym przypadku masz okazję na odbiór stawki, jeśli kupon okaże się przegrany. Warto odnotować, że to bonus bez obrotu. W razie przegranej otrzymasz cashback gotowy do wypłaty na konto bankowe. Maksymalnie może to być 100 złotych.

Zakład bez ryzyka 100 zł

Szybka rejestracja gwarantuje udział w pełnej ofercie powitalnej STS. Po pierwszym zalogowaniu się możesz przejść do działu płatności, w którym zrealizujesz wpłatę. A to pozwoli uzyskać ubezpieczenie pierwszego zakładu. W STS dostępne formy depozytu to BLIK, PayU, VISA/Mastercard, PayPal, Skrill, Neteller i Paysafecard.

Jak odebrać bonus za rejestrację?

 1. Po zalogowaniu się do STS dokonaj pierwszej wpłaty (minimum 20 zł).
 2. Zagraj kupon u tego bukmachera (możesz wybrać dowolne zakłady z oferty na sport).
 3. Ubezpieczeniu podlega pierwszy zakład, jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot cashback.

Bez względu na to czy wygrasz lub przegrasz, to odebrane środki będą mogły być przez ciebie wypłacone, jeśli uzupełnisz brakujące dane w edycji konta. O weryfikacji piszemy poniżej – sprawdź, co zrobić, żeby przejść przez nią bez żadnych komplikacji.

Weryfikacja danych osobowych

W STS konto tymczasowe może służyć do wykonywania wpłat i obstawiania zakładów, ale w pewnej chwili może ono stracić swoją przydatność. Kiedy? W sytuacji, gdy przekroczysz limit stawek lub będziesz chciał podjąć pieniądze na rachunek bankowy. Wówczas od bukmachera otrzymasz komunikat, że dalsza gra jest możliwa po zweryfikowaniu twojej tożsamości.

Weryfikacja u bukmacherów online przebiega zwykle tak samo. Bywają przypadki, że firmy zezwalają na ten proces przy użyciu funkcji mojeID. STS, jak na razie, nie wprowadził tego narzędzia do swojej oferty. A to oznacza, że możesz tradycyjną metodą zweryfikować swoje dane. Jak to zrobić?

Pierwsze co trzeba zrobić, to przejść do edycji konta i wpisać brakujące informacje:

 • adres zamieszkania,
 • numer konta bankowego,
 • numer i serię dokumentu tożsamości.

To nie koniec, bo w odpowiednie pola trzeba dołączyć skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Możesz wybrać w tym celu dowód osobisty lub paszport. Do wymogów weryfikacji potrzebna jest kopia przedniej i tylnej części. To powinno wystarczyć – zwykle proces weryfikacji zamyka się w przeciągu kilkunastu minut. Jeśli bukmacher zaakceptuje twoje dane, to otrzymasz wiadomość e-mail. To automatycznie odblokuje możliwość wypłaty, jak i zniesie limit stawek.


🔎 Bywają sytuacje, że STS będzie chciał potwierdzić twój adres zamieszkania lub konto bankowe. W tym celu będzie prosił o dodatkowy dokument np. potwierdzenie przelewu, na którym będą widniały twoje dane, jak i numer rachunku bankowego. To standardowa procedura, ale rzadziej spotykana. Mimo wszystko firmy bukmacherskie mają prawo, żeby stosować tego rodzaju weryfikację.

Zalety rejestracji bez dowodu w STS

Co przemawia za tym, żeby skorzystać z szybkiej rejestracji w STS?

👍 Błyskawiczna rejestracja w minutę

👍 Udział we wszystkich promocjach STS

👍 Bez weryfikacji możliwość zawierania zakładów

Wady konta tymczasowego

Plusy nie przysłaniają nam minusów, dlatego wskazujemy też gorsze strony gry na koncie tymczasowym:

👎 Limit stawek do 5000 zł

👎 Niemożność wypłacania środków do banku

Pamiętaj, że wystarczy tylko zweryfikować konto w STS, a wady zostaną automatycznie usunięte.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w STS?

Nasze testy potwierdziły, że konto w STS można otworzyć w ciągu minuty.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w STS?

Nie, ponieważ STS dysponuje szybką rejestracją bez weryfikacji.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od STS?

Nie, bonusy powitalne od STS działają na koncie tymczasowym.