STS – zakład bez ryzyka 100 zł

W STS zakład bez ryzyka oznacza, że jako nowy gracz możesz się pomylić, a mimo to nie stracisz stawki, którą postawisz. To bonus, który w mniemaniu graczy jest wyjątkowo pomocny na początek obstawiania. Dzięki niemu możesz sucha stopą przejść przez zakłady bukmacherskie tuż po rejestracji konta. Jak działa cashback w STS?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w STS:

Zakład bez ryzyka w STS

W STS cashback to promocja skierowana dla nowych użytkowników. Bonus do 100 zł mogą uzyskać ci gracze, którzy nie mieli wcześniej styczności z zakładami STS. Co jednak istotne, chodzi o ofertę online. Jeśli grałeś w punkcie stacjonarnym, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś odebrał zakład bez ryzyka na stronie sts.pl.

STS bez ryzyka

To bonus, który w razie porażki oznacza zwrot stawki na twoje konto. U bukmacherów nie jest to codziennością, ponieważ zwykle, jak przegrasz, to środki finansowe przepadają bez powrotu. Zakłady bez ryzyka dlatego mają duże wzięcie, ponieważ o 180 stopni zmieniają tradycyjny układ na linii typer – bukmachera. W tym przypadku porażka nie oznacza utraty stawki.

U bukmachera STS zakład bez ryzyka jest o tyle wartościowy, że może być od razu wypłacony na konto bankowe. Jeśli zagrasz pierwszy kupon z salda głównego, to otrzymasz cashback w formie gotówki. A to pozwoli ci na swobodną wypłatę (po weryfikacji danych osobowych).

💡 W ofercie powitalnej STS cashback, który czeka na ciebie może liczyć maksymalnie 100 zł. Aby go odebrać – musisz zarejestrować konto w serwisie sts.pl, a w dalszej kolejności dokonać wpłaty. Ubezpieczeniu podlega pierwszy kupon postawiony u tego bukmachera.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

Na początku od razu wyjaśnimy, że jeśli interesuje cię bonus od STS, to zakład bez ryzyka oferowany przez tego bukmachera ma wyjątkowo proste warunki. Generalnie cashbacki mają to do siebie, że ich sposób wykorzystania nie jest skomplikowany. To promocje kierowane do początkujących graczy, dlatego ważne, żeby były możliwie, jak najmniej utrudnione. Zakład bez ryzyka STS na pewno spełnia ten warunek, co już jest dobrą wiadomością.

Promocja STS przypomina zakłady bez ryzyka, które są oferowane przez pozostałych bukmacherów. Nie tylko ten operator pozwala na skorzystanie z bonusu cashback bez obrotu. Na podobną ofertę zdecydowali się: Fuksiarz, eWinner i Totalbet.

BonusWarunki
Zakład bez ryzykaZwrot stawki
KwotaBonus do 100 zł
ObrótBez obrotu

Wracając do meritum sprawy: jak odebrać zakład bez ryzyka od STS? Sytuacja jest prosta – pierwsze co musisz zrobić, to założyć konto u tego bukmachera. Rejestracja przebiega w klasyczny sposób, więc jeśli miałeś już okazje grać u innego legalnego operatora, to w STS konto utworzysz podobnie. Co ważne, bukmacher ten pozwala na wykorzystanie zakładu bez ryzyka na koncie tymczasowym. A więc nie musisz weryfikować danych osobowych przed postawieniem kuponu. To będzie wymagane później, gdy będziesz chciał wypłacić wygrane.

Po założeniu konta możesz postawić pierwszy kupon, ale żeby tak się stało musisz dysponować środkami na saldzie. Co zrobić, żeby pojawiły się one? Wystarczy przejść do działu płatności i wybrać dogodną metodę wpłaty. Do bonusu bez ryzyka minimalny depozyt powinien opiewać na wartość 50 zł. Jeśli chodzi o wpłatę, to możesz wybrać którąś z poniższych opcji:

 • Przelew bankowy: dotpay, PayU,
 • Kartę: Visa, Mastercard,
 • BLIK,
 • Portfel elektroniczny: Skrill, Neteller, PayPal,
 • Kartę przedpłaconą: Paysafecard.

Gdy już depozyt zostanie zaksięgowany, to możesz przejść do głównego punktu programu, czyli wyboru typów na zakład bez ryzyka. Ubezpieczeniu stawki podlega dowolny kupon: SOLO lub AKO. To dotyczy również kursów minimalnych, a także trybu przedmeczowego lub live.

STS cashback – instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w serwisie STS wpisując nasz kod promocyjny
 2. Po rejestracji zrób wpłatę na konto (minimum 50 zł)
 3. Wybierz mecze, które chcesz obstawić
 4. Postaw zakład za środki z salda głównego, co gwarantuje zwrot stawki na konto główne (możliwa wypłata bez obrotu).

👉 W STS, tak jak u pozostałych bukmacherów, obowiązuje stawka podatkowa, czyli 12% od każdego zakładu. To oznacza, że bonus cashback nie będzie liczył 100% kwoty, którą postawisz. Bukmacher w razie niepowodzenia odda stawkę bez podatku. Aby odebrać maksymalny cashback należy zagrać pierwszy zakład za 112 zł.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Nic tak nie oddaje zagadnienia, jak dokładny przykład, na którym widać, co się dzieje, gdy kupon wygrywa, a co w sytuacji porażki. Dlatego dla lepszego zrozumienia poniżej prezentujemy przykład z życia wzięty, czyli symulacje pierwszego zakładu w STS objętego cashbackiem. Liczymy, że dzięki temu łatwiej będzie ci zrozumieć mechanizm rozliczania zakładu bez ryzyka.

W tym przypadku posłużymy się zakładem pojedynczym, w który obstawiliśmy spotkanie piłki nożnej Legia Warszawa – Lech Poznań. Na potrzeby tej sytuacji wytypowaliśmy zwycięstwo gospodarzy po kursie 2.10.

 • Aby uzyskać maksymalny bonus postawiliśmy 112 zł na kupon, co przy kursie 2.10 oznacza potencjalną wygraną na poziomie 210 zł. Postanowiliśmy postawić zakład za środki z salda głównego, co oznacza zwrot gotowy do wypłaty.

Oto możliwe scenariusze:

Scenariusz pierwszy: zakład wygrany ✔️

Jeśli w ukazanym przykładzie Legia odniesie dowolne zwycięstwo, to bukmacher STS rozliczy zakład jako wygrany. To oznacza standardową wypłatę środków z kuponu. Co dalej? To pieniądze, które trafią na konto główne, a ty będziesz mógł nimi dowolnie zarządzać. Pod tym pojęciem kryje się możliwość stawiania kolejnych kuponów lub wypłata wygranej na rachunek bankowy.

Scenariusz drugi: zakład przegrany ❌

Pech chciał, że Legia nie zwyciężyła, co w tej sytuacji jest równoznaczne z przegraniem zakładu. To jednak nie oznacza, że straciłeś wszystkie pieniądze, bo w tej sytuacji zostanie uruchomiony mechanizm cashback. W ciągu kilku chwil powinieneś otrzymać zwrot stawki, czyli 100 zł. To środki, których nie musisz obracać, a więc decyzja, co zrobić z nimi w dalszej perspektywie, należy do ciebie.

Zakład bez ryzyka w STS – co jeszcze musisz wiedzieć?

STS automatycznie po pierwszej wpłacie przyznaje też bonus 100%. To oznacza, że odbierzesz od tego bukmachera dodatkowe pieniądze, a to pozwala na zagranie bez ryzyka z salda bonusowego. Jeśli jednak wybierzesz na pierwszy kupon środki zgromadzone na koncie bonusowym, to w razie porażki otrzymany cashback podlega warunkom obrotu. Jakim? W tym przypadku obrót stanowi trzykrotność bonusu, a kwalifikujące zakłady to te po kursie minimalnym 1.91.

👌 Nasza rada: lepiej postawić zakład bez ryzyka z konta głównego, a nie bonusowego.

Warunki promocji

Zakład bez ryzyka od STS jest zdecydowanie łatwiejszy, jeśli do jego zagrania skorzystasz z pieniędzy zgromadzonych na koncie depozytowym. Wówczas omijasz element dotyczący warunków obrotu bonusem. W takiej sytuacji STS wpisuje się na listę bukmacherów z cashbackiem bez obrotu, na której znajdują się Fuksiarz, Totalbet i eWinner. To wąskie grono firm bukmacherskich, ponieważ tego rodzaju bonus jest opłacalny przede wszystkim dla typera.

Cashback STS daje graczowi wolną rękę w doborze zakładów, ilości typów, a także kursów na kupon. To bukmacher, który nie wymaga wiele w celu ubezpieczenia kuponu. O czym trzeba pamiętać? O tym, żeby wybierać typy z oferty na sport, z wyłączeniem zdarzeń znajdujących się w zakładce Superoferta. Co jeszcze? Kupon, co do którego może zajść możliwość zwrotu stawki, nie może być wcześniej zamknięty narzędziem cash out.

Zasady gry bez ryzyka w STS

 • Bonus dostępny po rejestracji konta
 • Zwrot stawki nie jest objęty obrotem, jeśli kupon zostanie zagrany z konta głównego
 • Do oferty zaliczają się wszystkie zakłady ze sportowej oferty: przedmeczowe i na żywo
 • Cashback wypłacany jest po potrąceniu 12% na podatek
 • Przyznany bonus na saldo główne można wypłacić do banku po weryfikacji

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Co to jest zakład bez ryzyka? To forma promocji, dzięki której otrzymasz od bukmachera zwrot stawki, jeśli twoje przewidywania okażą się błędne. Ile firm w Polsce dysponuje takim bonusem? Na rynku pojawia się coraz więcej bukmacherów z cashbackiem. 🔍 Na bonuspedia.pl znajdziesz aktualne zakłady bez ryzyka dla nowych użytkowników wraz z wyjaśnieniem wszystkich czynności, które trzeba wykonać, żeby bonus został zrealizowany.

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1