Superbet aplikacja: bonus 20 zł

W aplikacji Superbet możesz otrzymać bonus w formie darmowego zakładu. To oferta przeznaczona tylko dla tych użytkowników, którzy po rejestracji konta zainstalują apkę tego bukmachera. Superbet na iOS i Android przyznaje freebet o wartości 20 złotych. Jak otrzymać darmowe środki w bonusie mobile? Wszystkie informacje znajdziesz w tym miejscu.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusie mobile w Superbet:

Bonus w aplikacji Superbet

📱 W Superbet aplikacja może być zainstalowana na telefony i tablety z systemem iOS, a także Android. Tak samo sytuacja wygląda z bonusem mobilnym – na obu tych urządzeniach otrzymasz specjalną gratyfikację od tego bukmachera. Trzeba jednak spełnić kilka warunków, żeby darmowy zakład został dopisany do twojego konta.

Bonus w aplikacji łączy się z powitalną promocją Superbet. Co to oznacza? To że freebet na telefon możesz odebrać, jeśli dopiero co rejestrujesz lub zarejestrowałeś konto u tego bukmachera. Istotnym terminem jest okres 7 dniu, bo w tym czasie możesz potwierdzić bonus w aplikacji. Stanie się tak tylko wtedy, gdy po utworzeniu konta wykonasz pierwszą wpłatę na saldo Superbet.

👉 Aby odebrać mobilny bonus Superbet początkowo nie musisz rejestrować konta w aplikacji tego bukmachera. Wystarczy, że otworzysz profil na stronie superbet.pl, a następnie zrealizujesz pierwszy przelew. To pozwoli ci pobrać aplikację, w której będzie czekał prezent tj. freebet 20 zł.

Bonus mobile Superbet możesz odebrać w aplikacji na:

✅ iOS
✅ Android

Jak odebrać freebet na telefon?

Jak wspominaliśmy wcześniej mobilny bonus łączy się z kodem promocyjnym Superbet. Tak naprawdę masz 7 dni na to, żeby uzyskać freebet w aplikacji. Pierwsze co należy zrobić, to utworzyć konto u tego bukmachera, a następnie dokonać wpłaty. W Superbet automatycznie wiąże się to z bonusem 100% do 200 zł, który przysługuje w standardowej ofercie. Nas jednak w tym przypadku interesuje dodatkowy bonus w zakładach mobilnych.

O czym musisz pamiętać? O tym, że gdy już otworzysz konto w Superbet i wykonasz wpłatę, to masz 7 dni na to, żeby pobrać, a także zainstalować aplikacje na swoje urządzenie. Dla bukmachera będzie to jasny sygnał, że chcesz odebrać bonus mobile. Co w takiej sytuacji zrobi Superbet? W ciągu kolejnych 72 godzin przyzna na twoje konto freebet 20 zł. Co ciekawe, logując się przez aplikację zostaniesz poinformowany o odebraniu bonusu. Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem powinieneś zaakceptować promocję klikając w przycisk “akceptuj”.

Bez względu na to czy posiadasz urządzenie z Androidem lub iOS – bonus mobile od Superbet w obu tych przypadkach wyniesie 20 złotych.

Bonus mobile Superbet – instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w Superbet i zrób pierwszą wpłatę
  2. W ciągu 7 dni pobierz aplikację na swój telefon/tablet
  3. Zaloguj się na konto Superbet w apk
  4. Zaakceptuj bonus otrzymany od bukmachera

💡 Superbet wypłaca darmowy zakład o wartości 20 zł. Co to oznacza? To że możesz użyć tych pieniędzy obstawiając swój kupon w mobilnej aplikacji. Freebet ma określoną datę ważności, dlatego, gdy już go otrzymasz, to powinieneś wykorzystać w ciągu kolejnych 10 dni.

Przykład wykorzystania bonusu w aplikacji

Jeśli zaakceptujesz bonus w aplikacji Superbet, to nie pozostanie ci nic innego, jak użycie go w zakładach mobilnych. Zasada promocji jest taka, że freebet 20 złotych może być wykorzystany tylko w obstawianiu poprzez aplikację. Jak łatwo się domyślić nie użyjesz go np. robiąc kupon w serwisie superbet.pl.

BonusWarunki
Freebet 20 złZa instalacje apk
Obrótx1, dowolne kursy
Czas7 dni od pierwszej wpłaty (instalacja apk)
10 dni na obrót

Co jest ważne, w Superbet możesz mieć aktywny tylko jeden bonus. W sytuacji, gdy posiadasz już otwartą promocję, to gratyfikacja mobile trafi do oczekujących bonusów. Co to oznacza? Dopiero po obróceniu poprzedniego bonusu będziesz mógł wykorzystać bonifikatę otrzymaną na zakłady mobilne. Przypomnijmy, że po realizacji pierwszej wpłaty w Superbet otrzymasz 100% do 200 zł, za kod promocyjny przysługuje ci też zakład bez ryzyka.

Jak postawić zakład za bonus mobile? Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji, a następnie przygotujesz dowolny kupon, który postawisz przy użyciu freebetu 20 złotych. Pamiętaj o jednym, że masz 10 dni na wykonanie tej czynności tj. obrócenie bonusu mobile.

Warunki promocji w apk Superbet

Bonus mobile stanowi uzupełnienie pakietu powitalnego od Superbet. Jeśli już decydujesz się na grę u tego bukmachera, to gratis za instalację aplikacji otrzymasz 20 złotych. Aby tak się stało musisz pamiętać o kilku kwestiach:

  • pierwsza wpłata powinna opiewać na minimum 20 zł,
  • po wykonaniu depozytu w ciągu 7 dni powinieneś zainstalować aplikację,
  • następnie masz 10 dni na obrócenie bonusu mobile.

Superbet w aplikacji oferuje freebet, co oznacza, że w razie wygranej do ciebie wróci zysk netto, a więc kwota pomniejszona o stawkę kuponu. Gdy już otrzymasz wygraną, to nie podlega ona dalszemu obrotowi: możesz nią dowolnie zarządzać w aplikacji, jak i na stronie superbet.pl.

Aplikacja Superbet

W Superbet aplikacja obsługuje dwa główne systemy operacyjne, czyli iOS i Android. Za jej pośrednictwem możesz obstawiać zakład w telefonie i tablecie. Apk na iOS pobierzesz bezpośrednio z App Store lub ze strony superbet.pl. Z kolei oprogramowanie na Androida znajdziesz tylko w serwisie bukmachera. Przed instalacją wcześniej jednak jesteś zobligowany do tego, żeby zezwolić instalację aplikacji z nieznanych źródeł.

🔎 Sklep Google, a więc domyślne źródło aplikacji w telefonach opartych na Androidzie blokuje aplikacje od bukmacherów. Dlatego w celu instalacji jej na swoje urządzenie jesteś zmuszony do zmiany ustawień w telefonie. Po prostu chwilowo pozwól na instalację aplikacji z innych źródeł niż Google Play. Superbet to legalny bukmacher, dlatego jego oprogramowanie jest w pełni bezpieczne.

Aplikacja po zainstalowaniu zajmuje około 106 MB miejsca na dysku pamięci.

Bonusy na telefon od bukmacherów

W telefonie dedykowane bonusy na aplikację otrzymasz też od pozostałych bukmacherów. Na bonuspedia.pl na bieżąco aktualizujemy informacje o konwencjonalnych promocjach, jak i tych zorientowanych typowo na zakłady mobilne. Poniżej znajdziesz aktualne bonusy w aplikacjach bukmacherskich:

BukmacherBonusSzczegóły
SuperbetFreebet 20 złSprawdź!
EtotoFreebet 20 złSprawdź!
NoblebetFreebet 20 złSprawdź!
Totolotek100% do 49 złSprawdź!