Superbet bonus bez depozytu 35 zł

W Superbet odbierzesz darmowy zakład, jeśli utworzysz konto, a następnie zaakceptujesz bonus. Freebet w tym przypadku przyznawany jest po wykonaniu depozytu, co oznacza, że nie jest klasycznym bonusem bez wpłaty. Mimo wszystko dzięki temu otrzymasz dwie bonifikaty za pojedynczy depozyt. Jedną z ofert jest darmowy zakład, który będzie liczył 35 zł. Jak go otrzymać? W tym miejscu znajdziesz wszystkie wskazówki.

Odbierz darmowy bonus Superbet!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusie bez depozytu w Superbet:

Bonus bez depozytu Superbet

W Superbet bonus bez depozytu wymaga od użytkownika realizacji wpłaty. Nie jest tak jak w niektórych promocjach freebetu, gdzie możesz odebrać darmowe środki bez sięgania do własnego konta bankowego. W Superbet oferta jest skorelowana z bonusem 100% do 200 zł. Gdy wpłacisz odpowiednią kwotę po rejestracji, to dodatkowo otrzymasz freebet o wartości 35 zł.

Tym sposobem za jednym zamachem możesz odebrać darmowy zakład i pieniądze w bonusie od wpłaty. I choć nie jest to standardowy bonus bez depozytu, to ze względu na prosty regulamin można go polecić jako freebet dla nowych klientów.

💡 Czy wiesz, że…
W Superbet masz 14 dni na to, żeby wykonać pierwszą wpłatę. Czas ten liczony jest od momentu rejestracji. Jeśli się w nim zmieścisz, to dodatkowo otrzymasz freebet od tego bukmachera. Promocja ta łączy się z bonusem od pierwszego depozytu 100% do 200 zł. Aby jednak uzyskać darmowy zakład musisz wpłacić minimum 50 zł.

Freebet bez depozytu w Superbet oznacza:

✅ darmowe 35 zł na obstawianie zakładów,
✅ konieczność realizacji pierwszej wpłaty, która wymagana jest w tej promocji.

To bonus skierowany dla nowych graczy, którzy nie mają konta na stronie superbet.pl i aplikacji tego bukmachera. Jeśli zaliczasz się do tego grona, to promocja jest właśnie dla ciebie.

Jak odebrać freebet od Superbet?

Freebet Superbet jest ściśle powiązany z rejestracją nowego konta. Dlaczego to tak ważne? Dlatego, że bonus działa wraz z kodem promocyjnym. Jeśli chcesz otrzymać darmowy zakład, to w trakcie rejestracji uzupełnij pole z napisem “kod promocyjny”. To jeden z wymogów, dzięki któremu na twoim saldzie bonusowym pojawi się 35 złotych.

BonusWarunki
Freebet 35 złPo 1. wpłacie
Obrótx1

W przeciwieństwie do niektórych bonusów bez depozytu w Superbet musisz też przestrzegać kwestii związanej z pierwszą wpłatą. O ile Fortuna, LVBET czy TOTALbet pozwalają uzyskać freebet bez konieczności składania depozytu, o tyle Superbet wymaga wpłaty. W tym przypadku chodzi o kwotę 50 zł – tyle trzeba wpłacić, żeby zakwalifikować się do promocji.

👉 Podsumowując: aby odebrać freebet Superbet załóż konto z naszym kodem promocyjnym, a następnie zrealizuj wpłatę na koncie bukmachera.

Co dalej? W kolejnym kroku musisz zwrócić uwagę na komunikat, który wyświetli ci się po zaksięgowaniu wpłaty. Otrzymasz wiadomość, w której należy potwierdzić chęć otrzymania bonusów. Dla bukmachera będzie to sygnał, że chcesz skorzystać z darmowego zakładu, a także bonusu 100% od wpłaty.

W Superbet bonus bez depozytu zostanie przelany na saldo bonusowe, na którym znajdują się wszystkie środki przyznane przez bukmachera. Czas na wykorzystanie tych środków to 7 dni.

Odbiór freebetu krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym
 2. W ciągu 14 dni zrób pierwszą wpłatę na minimum 50 zł
 3. Zaakceptuj bonus freebet na swoim koncie (w przeciągu 3 dni)
 4. Postaw dowolny kupon za darmowy zakład na dystansie kolejnych 7 dni

🔎 Zwróć uwagę na…
Zwykle w bonusach bukmacherskich istotną rolę spełniają warunki obrotu, które określają ilość typów, a także kursy poszczególnych zdarzeń. Wybierając freebet w Superbet nie musisz przejmować się tego rodzaju wytycznymi, ponieważ bonus możesz aktywować na dowolnym kuponie.

Co zrobić, żeby obstawić za bonus bez depozytu?

W Superbet freebet przyznawany jest po tym, gdy dokonasz wpłaty, a następnie zaakceptujesz bonus. Wówczas konto bonusowe powinno być doładowane freebetem 35 zł. Możesz to sprawdzić w edycji profilu po zalogowaniu się w serwisie superbet.pl lub aplikacji. W sekcji aktywne bonusy – będziesz miał wykaz gratyfikacji, które przyznał ci bukmachera. Jeśli zobaczysz tam freebet 35 zł, to oznacza, że bonus jest gotowy do użycia. Przypominamy, że masz 7 dni na to, żeby z niego skorzystać. A skorzystanie w tym przypadku oznacza postawienie kuponu w zakładach bukmacherskich.

Co ciekawe, obstawiając za freebet możesz zagrać za wyższą kwotę niż 35 zł. Wówczas pozostała część zostanie pobrana z twojego salda depozytowego. Np. gdy postawisz kupon za 50 zł, to 35 zł pokryje freebet, a reszta zostanie pozyskana z konta głównego. Na podglądzie kuponu będziesz miał informacje, jak to zostanie rozliczone przez bukmachera.

Typując za darmowy zakład możesz:

 • postawić kupon pojedynczy lub akumulowany,
 • zagrać zakład na żywo lub live,
 • wytypować dowolne kursy z oferty sportowej.

Wystarczy raz zagrać za całość kwoty freebetu, a będziesz zwolniony z jakichkolwiek warunków obrotu. Wygrana nie podlega żadnemu regulaminowi i po weryfikacji danych osobowych możesz ją od razu wypłacić na konto bankowe.

Warunki darmowego zakładu

W Superbet regulamin w wielu promocjach bywa przychylny graczom. Mamy doświadczenie w tego rodzaju ofertach i potrafimy porównać bonusy Superbet z pozostałymi ofertami na rynku. Freebet w tym przypadku wygląda atrakcyjnie, ponieważ obstawiając przy jego użyciu nie musisz zaprzątać sobie głowy rodzajem kuponu czy przestrzeganiem kursów minimalnych itd. To duże ułatwienie – zwłaszcza dla początkujących graczy.

Wybierając freebet od Superbet pierwsze na co powinieneś zwrócić uwagę to kwota wpłaty. Bonus jest przyznawany za depozyt o minimalnej wartości 50 zł. Gdy wpłacisz mniej, to otrzymasz 100% od wpłaty, ale darmowy zakład nie zostanie wliczony do promocji. Co jeszcze jest ważne? Terminy, o których musisz pamiętać:

📆 14 dni – czas na pierwszą wpłatę po rejestracji,
📆 3 dni – okres, w którym możesz zaakceptować bonus bez depozytu,
📆 7 dni – czas na wykorzystanie freebetu.

🔑 Jak rozliczany jest freebet?
Obstawiając kupon za darmowy zakład musisz liczyć się z tym, że w razie wygranej otrzymasz zysk netto. O co chodzi? Stawka freebetu nie zostanie wliczona do kwoty, którą uzyskasz. Np. przy wygranej 100 zł – otrzymasz 65 zł, ponieważ freebet (35 zł) zostanie odjęty.

Zasady bonusu bez depozytu w Superbet

 • Bonus dla nowych graczy
 • Freebet przyznawany po pierwszym depozycie
 • Kwota darmowego zakładu to 35 zł
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od wpłaty
 • Freebet należy wykorzystać na dowolnych kuponach: przedmeczowych lub live
 • Bonusu nie można użyć do obstawiania zakładów z Super Oferty
 • Wygrana przy użyciu freebetu nie podlega warunkom obrotu

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

W Superbet freebet otrzymasz za wpłatę, ale znamy bukmacherów, gdzie wystarczy rejestracja konta, żeby uzyskać gotówkę na obstawianie zakładów. Poniżej prezentujemy darmowe zakłady bez depozytu, które są najczęściej odbierane przez czytelników Bonuspedia.pl:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji