Superbet rejestracja

W Superbet rejestracja może być wykonana bez dowodu osobistego, co pozwoli ci zaoszczędzić czas związany z początkową weryfikacją. Po utworzeniu konta u tego bukmachera otrzymasz bonusy na start, a także dostęp do zakładów online. Rejestracja zajmuje chwile, a później masz trzy miesiące na zweryfikowanie tożsamości. Jak to wszystko zrobić? W tym miejscu poznasz najważniejsze informacje.

superbet

Odbierz kod rejestracyjny Superbet!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Superbet:

Rejestracja Superbet: jak to zrobić w minutę?

U bukmachera Superbet rejestracja potwierdza, że konto gracza można otworzyć w minutę. Formularz zgłoszeniowy obejmuje tylko główne dane dotyczące twojej osoby, jak i konta. To oznacza, że nie trzeba uzupełniać masy pól, żeby zarejestrować konto na superbet.pl. Wystarczy znajomość numeru PESEL, a także elektroniczna poczta (e-mail). Początkowo tego rodzaju informacje wystarczą, żeby dołączyć do społeczności klientów Superbet. Z czasem będziesz jednak poproszony o weryfikację tożsamości za pośrednictwem dokumentu: dowodu osobistego lub paszportu.

Czy faktycznie konto w Superbet otworzysz tak szybko, jak zapewniamy? Możesz się o tym przekonać stosując nasze wytyczne:

 1. Wejdź na stronę superbet.pl i rozpocznij rejestrację
 2. Pierwsze, co należy zrobić, to uzupełnić formularz rejestracyjny
 3. W odpowiednie pola wprowadź następujące dane: imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania i kod promocyjny
 4. Na koniec zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także oświadczenie pełnoletności
 5. Gdy upewnisz się, że prawidłowo wypełniłeś formularz możesz zakończyć rejestrację poprzez naciśnięcie przycisku “rejestracja”
 6. Poza tym należy aktywować konto, a to zrobisz klikając w link otrzymany od Superbet na adres e-mail, który podałeś w formularzu
 7. Po przejściu do Superbet z linka aktywującego – możesz zalogować się na konto u tego bukmachera

⌚ Jeśli sprawnie uda ci się wprowadzić wszystkie informacje, to graczem Superbet możesz zostać dosłownie w minutę. W prezentowany powyżej sposób zarejestrujesz konto tymczasowe, które będzie ważne przez 90 dni. Za jego pośrednictwem możesz skorzystać z wielu przywilejów np. wszystkich bonusów oferowanych przez Superbet.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 5000 zł
Blokada wypłat
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

W Superbet rejestracja bez dowodu jest możliwa, ale to wcale nie oznacza, że mogą z niej skorzystać niepełnoletni gracze. W tym przypadku chodzi tylko o to, że użytkownik nie jest zobligowany do tego, żeby od razu przesyłać do bukmachera skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Tak jak pozostali legalni bukmacherzy, Superbet zgodnie z polskim prawem oferuje swoje usługi tylko dla osób, które ukończyły 18 lat. Jeśli masz mniej, to nie możesz korzystać z zakładów bukmacherskich.

Rejestracja bez dowodu u bukmachera Superbet jest obligatoryjna, bo nie ma opcji, żeby na etapie tworzenia konta od razu zweryfikować dane osobowe. To możesz zrobić w dowolnym momencie po ukończeniu rejestracji. Generalnie bukmacher daje na to 90 dni. Nie oznacza to, że musisz czekać do końca tego okresu, bo jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane wcześniej, to najpierw powinieneś zweryfikować tożsamość.

Warto wiedzieć, że Superbet nie jest jedynym bukmacherem, który pozwala na szybką rejestrację bez dowodu. Gdzie jeszcze możesz otworzyć takie konto? Oto lista bukmacherów:

Superbet od początku, jak dołączył do legalnych bukmacherów, zaoferował możliwość tworzenia konta bez dowodu. Dla użytkowników to wygodna metoda, ponieważ początkowo nie muszą oni przesyłać dokumentu tożsamości. Konto tymczasowe w Superbet jest o tyle atrakcyjne, że bukmacher udostępnia na nim wszystkie bonusy powitalne. A nie jest to standardem, bo niektórzy operatorzy blokują część promocji do czasu weryfikacji. Tak jest chociażby w Fortunie, która freebet przyznaje po rejestracji konta stałego.

Co wyróżnia szybką rejestrację w Superbet?

✅ Możliwość zarejestrowania konta bez dokumentu tożsamości

✅ Dostęp do wszystkich zakładów: sportowych, wirtualnych i na gry karciane

✅ Szansa na pełny pakiet bonusów powitalnych

✅ Realizacja wpłat na saldo główne

Jak działa konto tymczasowe w Superbet?

Jako użytkownik nie odczujesz wielkiej różnicy związanej pomiędzy kontem tymczasowym a stałym. Generalnie takie funkcje jak zakłady, stream na żywo czy promocje działają już po szybkiej rejestracji. Nie musisz od razu weryfikować profilu, żeby uzyskać nowe możliwości. Z czasem to jednak konieczne, bo jeśli będziesz chciał wypłacić środki na konto bankowe, to najpierw Superbet musi potwierdzić twoją tożsamość. Tak to działa również u pozostałych bukmacherów w Polsce.

💡 W Superbet maksymalny okres gry na koncie tymczasowym wynosi 90 dni. Jeśli upłynie ten czas, a ty nie zweryfikujesz danych osobowych, to stracisz możliwość typowania zakładów. Co więcej, może tak się też stać po przekroczeniu limitu stawek. Na koncie tymczasowym masz nałożony stosowny próg, którego nie możesz przekroczyć. W przypadku Superbet liczy on 5000 złotych. Tyle łącznie możesz zainwestować grając bez weryfikacji.

Tak naprawdę konto tymczasowe a stałe różni się dwoma elementami:

 • brakiem możliwości zlecania wypłat,
 • limitem stawek na zakłady do 5000 zł.

W przypadku pozostałych kwestii, to konto tymczasowe pozwala ci oglądać mecze w Superbet TV, obstawiać zakłady, a jednocześnie brać udział w promocjach. Możesz też dowolnie realizować wpłaty (uwzględniając limit do 5000 zł).

Co oferuje konto tymczasowe Superbet?

✔️ Bonusy bukmacherskie: freebet, zakład bez ryzyka, od wpłaty

✔️ Obstawianie zakładów

✔️ Transmisje wydarzeń sportowych

Czego nie zrobisz na koncie tymczasowym?

❌ Nie wypłacisz pieniądzy na swój rachunek w banku

❌ Nie postawisz zakładów za więcej niż 5000 zł

Bonusy po rejestracji

Superbet to jeden z tych bukmacherów, który bez dowodu osobistego udostępnia wszystkie bonusy na start. To oznacza, że nie musisz weryfikować konta, żeby skorzystać z jego freebetu, zakładu bez ryzyka lub bonusu od wpłaty. Oczywiście trzeba pamiętać, że później i tak należy potwierdzić dane osobowe, jeśli będziesz chciał wypłacić zgromadzone środki na saldzie głównym.

Za rejestrację konta w Superbet nowi gracze mogą uzyskać aż trzy bonusy. Do otrzymania każdego z nich wymagana jest wpłata własna. Jak doskonale wiesz na koncie tymczasowym możesz realizować depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł. Aby skorzystać z promocji Superbet nie jest wymagana aż tak wysoka wpłata. Dla przykładu do freebetu wystarczy depozyt o wartości 50 złotych.

Bonus 100% do 200 zł

W Superbet bonus freebet i od depozytu niejako są ze sobą powiązane. Jeśli chcesz wykorzystać darmowy zakład, to najpierw musisz obrócić bonus od wpłaty. Na czym polegają te promocje? Przede wszystkim musisz dokonać wpłaty na minimalną kwotę 50 zł. Co dalej? Zaakceptuj bonus 100% do 200 zł, a następnie obróć jego kwotę x2 w zakładach po kursie minimalnym 1.80. To pozwoli ci uwolnić środki z bonusu, które będziesz mógł wypłacić.

Obrót bonusem 100% sprawi, że na twoim koncie aktywuje się druga promocja, czyli freebet 34 zł. To gratyfikacja, która będzie ważna na twoim koncie przez 7 dni. W tym czasie darmowy zakład należy postawić na dowolne wydarzenia. Jeśli wygrasz, to otrzymane pieniądze będą zwolnione z obrotu. Po weryfikacji konta będziesz je mógł wypłacić do banku.

Weryfikacja danych osobowych

Zweryfikowanie konta w Superbet polega na dokończeniu stałej rejestracji. Z czym się to wiąże? Z uzupełnieniem danych w edycji ustawień. Co trzeba wprowadzić? Główne informacje to:

 • adres zamieszkania,
 • numer konta bankowego,
 • numer dokumentu tożsamości.

🔎 Jeśli chodzi o twoją tożsamość, to bukmacher potwierdzi ją za pośrednictwem wysłanego skanu/zdjęcia dokumentu: dowodu osobistego lub paszportu. Przesyłając dokumenty pamiętaj, aby były one czytelne. Co więcej, bukmacher do weryfikacji wymaga obustronnych zdjęć.

W wyjątkowych sytuacjach Superbet może poprosić o dodatkową weryfikację konta bankowego. Wówczas będziesz zobligowany do przesłania potwierdzenia przelewu lub wyciągu bankowego, co potwierdzi fakt, że rachunek należy do ciebie.

Jak wynika z naszych doświadczeń, a także rozmowy z działem obsługi klienta – maksymalny czas na weryfikacje to 48 godzin. Zwykle procedura ta zajmuje jednak kilkadziesiąt minut.

Zalety rejestracji bez dowodu w Superbet

Co jest na plus w rejestracji Superbet bez używania dowodu?

👍 Proces tworzenia konta zajmuje mało czasu

👍 Udział we wszystkich bonusach na start

👍 Możliwość obstawiania zakładów bez weryfikacji

Wady konta tymczasowego

Co jest niekorzystne w grze na koncie tymczasowym?

👎 Limit stawek do 5000 zł

👎 Blokada wypłat
Pamiętaj o jednym, że kiedy zweryfikujesz konto Superbet, to minusy automatycznie zostaną zniwelowane.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w Superbet?

Nasz test udowodnił, że w Superbet tymczasowe konto można otworzyć w przeciągu minuty.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Superbet?

Nie, bo bukmacher ten dysponuje szybką rejestracją bez początkowej weryfikacji.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Superbet?

Nie. Bonusy powitalne od Superbet działają po rejestracji bez dowodu.