Superbet – zakład bez ryzyka 3500 zł

W Superbet zakład bez ryzyka obejmuje nie tylko pojedynczy kupon, ale całą serię typów zawartych w ciągu jednego tygodnia. Na podstawie wygenerowanej straty bukmacher przyzna zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie 3500 zł. W tym miejscu dowiesz się, jak obstawiać bez ryzyka, a także poznasz schemat przyznania bonusu cashback.

Odbierz zakład bez ryzyka od Superbet!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Superbet:

Zakład bez ryzyka w Superbet

Przedstawiając zakłady bez ryzyka zazwyczaj wskazujemy, że to najprostszy rodzaj bonusu. Z reguły mechanizm działa podobnie: po przegranym kuponie możesz liczyć na zwrot stawki. W Superbet obowiązuje inny schemat zakładu bez ryzyka. Początkowo może ci się on wydawać trudny do zrozumienia, ale po wgryzieniu się w temat szybko zorientujesz się o co w tym wszystkim chodzi.

Główną różnicą pomiędzy zakładami bez ryzyka w Superbet a u pozostałych bukmacherów jest sposób obliczenia cashbacku. Ten pierwszy bukmacher robi to na podstawie kuponów postawionych w ciągu tygodnia. Z kolei takie firmy jak STS, Fuksiarz czy Fortuna ubezpieczają stawkę pierwszego zakładu. Wówczas po porażce otrzymujesz bonus w formie zwrotu stawki.

💡 Co musisz wiedzieć na początek? Zakład bez ryzyka od Superbet przyznawany jest nowym graczom, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny obowiązujący u tego bukmachera. Aby odblokować tydzień bez ryzyka należy wpłacić minimum 20 zł.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

Do odebrania cashbacku Superbet pierwsze co trzeba zrobić to zarejestrować konto w serwisie superbet.pl. Nie jest to niczym nowym, ponieważ to standardowa procedura. Chcąc obstawiać u bukmachera online – należy otworzyć konto w takiej firmie. To jest wymagane również w przypadku innych bonusów, które otrzymasz m.in. w Totalbet i Betclic.

W Superbet tydzień bez ryzyka oznacza, że ubezpieczeniu stawki podlega nie tylko pierwszy kupon. W ciągu 7 dni możesz dowolnie typować w Superbet, a na koniec tego okresu odebrać bonus, jeśli wygenerujesz stratę. To, jak jest liczony bonus cashback, dokładnie wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

BonusWarunki
Zakład bez ryzykaZwrot stawki (7 dni)
KwotaBonus do 3500 zł
Obrótx2, kurs minimalny 1.80

Jak wspomnieliśmy wcześniej, aby uzyskać możliwość obstawiania bez ryzyka powinieneś przejść przez proces rejestracyjny w Superbet. Co pozytywne, możesz to zrobić bez dowodu osobistego. U tego bukmachera zakład bez ryzyka działa na koncie tymczasowym. O czym powinieneś pamiętać? O tym, żeby w ciągu 14 dni od rejestracji dokonać wpłaty, tak by cashback mógł zostać zrealizowany. Gdy Superbet zaksięguje twój depozyt, to uruchomi tydzień bez ryzyka. To 7 dni, kiedy to możesz liczyć na odzyskanie stawki z przegranych kuponów.

Co ważne, w trakcie tygodnia bez ryzyka możesz dokonać dowolnej ilość wpłat w celu obstawiania kuponów. Cashback nie jest związany tylko z pierwszą wpłatą, ale też pozostałymi depozytami. W końcu maksymalnie możesz odebrać 3500 zł zwrotu. U tego bukmachera wpłatę zrealizujesz za pośrednictwem:

 • BLIK
 • tpay
 • Przelewy 24
 • VISA
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller

Obstawianie bez ryzyka działa na dowolnych zakładach pojedynczych i akumulowanych. Co więcej, bukmacher akceptuje też typy przedmeczowe i na żywo. W ciągu tygodnia bez ryzyka nie musisz zważać na poziom kursów. W tym przypadku nie ma żadnych wymogów – te pojawią się w momencie obrotu bonusem, co również opisujemy w kolejnych akapitach.

Superbet cashback – instrukcja krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w Superbet wprowadzając do formularza nasz kod promocyjny
 2. Zaakceptuj bonus na koncie, a następnie zrób pierwszą wpłatę (minimum 20 zł)
 3. Wykorzystaj pierwszy z bonusów 100% do 200 zł, a następnie kontynuuj grę bez ryzyka przez 7 dni
 4. Po zakończeniu akcji w ciągu 72 godzin otrzymasz cashback, jeśli wygenerowałeś w ciągu tygodnia stratę

👉 Zwrot stawki Superbet wyliczany jest na podstawie wzoru. To kwota, która stanowi sumę stawek, od której należy odjąć wygrane, podatki od gier i użyte bonusy. Jeśli wartość będzie ujemna to otrzymasz 100% cashback do maksymalnie 3500 złotych.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

W Superbet zakład bez ryzyka jest zdecydowanie bardziej złożony niż klasyczny cashback, jaki możesz spotkać w eWinner czy Betfan. W przypadku Superbet trzeba zwrócić uwagę na to, jak obliczany jest bonus. Wartość cashbacku stanowi kilka zmiennych, które określone są przez bukmachera. O czym trzeba wiedzieć? Przede wszystkim o tym, że od zainwestowanej kwoty na kupony należy odjąć wygrane środki, pobrany podatek (zwykle 12%), a także otrzymane w tym czasie bonusy (100% do 200 zł i freebet). Jeśli przy tym układzie wygenerujesz straty, to bukmacher zwróci je na konto bonusowe.

 • Jak można obliczyć cashback w Superbet? Załóżmy, że zainwestowałeś w ciągu promocyjnego tygodnia 1000 zł. To przełożyło się na wygrane na poziomie 600 zł. W tym przypadku podatek wyniósł 120 zł (12% od kwoty 1000 zł). Dodatkowo otrzymałeś od pierwszej wpłaty bonus 50 zł. Ile przy takim założeniu będzie wynosił zwrot? Wystarczy wykonać matematyczne działanie:

1000 zł (suma stawek) – 600 zł (wygrane) – 120 zł (podatek) – 50 zł (bonus) = 230 złotych. W tym przypadku odbierzesz zwrot stawki na poziomie 230 zł. Gdyby kwota działania wyszła ujemna – oznaczałoby to brak bonusu.

Jeśli chcesz na bieżąco być zorientowany, ile wyniesie twój bonus, to możesz zapisywać poszczególne zakłady, a następnie wszystko podkładać do wzoru. To schemat przyznawania cashbacku, który jest opisany w regulaminie Superbet, więc wszystko jest w pełni wiarygodne.

Zakład bez ryzyka w Superbet – co jeszcze musisz wiedzieć?

W Superbet bonus cashback to nie jest jedyna gratyfikacja, którą możesz otrzymać od tego bukmachera. Z zakładem bez ryzyka łączą się też pozostałe promocje. Przede wszystkim w celu aktywacji tygodnia bez ryzyka musisz dokonać pierwszej wpłaty. To automatycznie odblokuje bonus 100% do 200 zł. Co więcej, jeśli utworzysz konto z naszym kodem i wpłacisz na początku minimum 50 zł, to odbierzesz również freebet o wartości 34 zł.

U bukmachera Superbet specjalną gratyfikację otrzymasz też w aplikacji mobilnej. Oto pełny zestaw bonusów z wyłączeniem zakładu bez ryzyka:

 • Bonus 100% do 200 zł
 • Darmowy zakład 34 zł
 • Freebet w aplikacji 20 zł

Warunki promocji

O ile w obstawianiu bez ryzyka panuje wolna amerykanka w doborze zakładów, o tyle przy obrocie bonusu musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim chodzi o to, ile razy trzeba obrócić cashback, żebyś mógł go wypłacić na konto w banku? Jak wynika z regulaminu promocji wystarczy zagrać za dwukrotność otrzymanej kwoty. Czas, który masz na obrót wynosi 10 dni.

🔎 Jakie zakłady będą zaakceptowane do obrotu? W tym przypadku Superbet pozwala na typy pojedyncze lub akumulowane. O czym trzeba pamiętać? Przede wszystkim o tym, aby kurs minimalny kuponu wynosił 1.80. To podstawowy warunek. Co więcej, typy spełniające warunek obrotu nie mogą pochodzić z oferty Super Kursy.

Po wykonaniu obrotu bonus automatycznie zostanie przeniesiony na konto główne. Jeśli dokonasz weryfikacji tożsamości, to będziesz go mógł przelać na rachunek bankowy.

Zasady gry bez ryzyka w Superbet

 • Bonus dostępny dla nowych graczy
 • Oferta obowiązuje przez siedem dni od pierwszej wpłaty
 • Cashback uwarunkowany jest od wygenerowanej straty na koncie
 • Zwrot stawki zostanie przyznany w ciągu 72 godzin po zakończeniu oferty
 • Bonus należy obrócić x2
 • Kurs minimalny spełniający obrót to 1.80
 • Czas na wykonanie obrotu wynosi 10 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Zakład bez ryzyka od Superbet to tylko jedna z ofert cashback dostępna na polskim rynku bukmacherskim. To promocja stosowana też przez pozostałych operatorów. U większości bukmacherów zakład bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego kuponu – w przeciwieństwie do bonusu Superbet. Jeśli chcesz postawić kolejny ubezpieczony zakład, to sprawdź poniższe propozycje cashback, które są dokładnie opisane na bonuspedia.pl:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1