TOTALbet bonus bez depozytu 30 zł

W TOTALbet bonus bez depozytu oznacza darmową gotówkę na obstawianie zakładów bukmacherskich. Nie jest to tylko slogan reklamowy, bo faktycznie tak jest, a poniżej wyjaśniamy, co zrobić, żeby odebrać od tego operatora darmowy bonus. Dzięki temu nie będziesz musiał dokonywać własnej wpłaty, żeby wytypować kupon u bukmachera TOTALbet.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bonusie bez depozytu w TOTALbet:

Bonus bez depozytu TOTALbet

Gdy myślisz “bonus bez depozytu” – mówisz: TOTALbet. To bukmacher, który na naszym rynku ugruntował swoją pozycje m.in. oferując tego rodzaju promocje. Darmowe zakłady bez wkładu własnego są atrakcyjne z punktu widzenia typera, ale z drugiej strony niezbyt często oferowane. TOTALbet od dłuższego czasu pozwala na odebranie bonusu bez depozytu. Ba, to przykład operatora, który dysponuje dwoma darmowymi zakładami.

💡 Jak uzyskać jeszcze więcej w bonusie bez depozytu?
W TOTALbet freebet liczy 20 złotych i przysługuje wszystkim nowym graczom, którzy podczas rejestracji wprowadzą aktualny kod promocyjny. Znamy jednak sposób, dzięki któremu możesz otrzymać dodatkowe 10 zł za darmo. Jak tego dokonać? Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym zaznaczysz zgody marketingowe. To pozwoli ci odebrać kolejny bonus o wartości 10 zł.

W TOTALbet masz szansę na podwójny pakiet bonusów bez depozytu – oto gratyfikacje, które na ciebie czekają:

✅ Bonus 20 zł – za rejestrację konta stałego (zweryfikowanego)
✅ Bonus 10 zł – za udzielenie zgód marketingowych

Totalbet bonus bez depozytu

Jeśli wszystko zrobisz zgodnie z regulaminem, to będziesz mógł obstawiać za darmowe 30 zł. To jeden z najwyższych bonusów bez depozytu, który jest dostępny na polskim rynku bukmacherskim.

Jak odebrać freebet od TOTALbet?

Bonusy freebet zarezerwowane są tylko dla nowych graczy. Dlatego istotne jest, żebyś wykonał rejestrację na stronie totalbet.pl lub mobilnej aplikacji tego bukmachera. Co więcej, do wypłaty bonusów operator ten stawia jeszcze jeden wymóg – zweryfikowanie danych osobowych. W tym przypadku nie wystarczy tylko rejestracja bez dowodu. W następnym kroku jesteś zobligowany do potwierdzenia tożsamości odpowiednim dokumentem np. dowodem osobistym lub paszportem. Dopiero gdy to zrobisz – będziesz mógł otrzymać bonusy bez depozytu.

BonusWarunki
Freebet 20 + 10 złBez depozytu (za rejestrację i zgody marketingowe)
Obrótx1 po kursie min. 2.00

Rejestracja w TOTALbet to jeden z kluczy do darmowych zakładów. Na co musisz zwrócić uwagę, żeby na starcie nie zaprzepaścić okazji na bonus? Przede wszystkim w formularzu wprowadź kod promocyjny, który znajdziesz na bonuspedia.pl. Co jeszcze? Zaznacz zgody marketingowe, co będzie równoznaczne z dodatkowym bonusem. Oczywiście przypominamy o tym, żebyś formularz uzupełnił prawdziwymi danymi, bo później i tak należy je zweryfikować.

Gdy już zarejestrujesz się w TOTALbet to będziesz musiał wykonać jeszcze jeden krok, żeby zobaczyć na swoim koncie darmowe zakłady:

👉 TOTALbet wymaga od ciebie zweryfikowania danych osobowych tj. utworzenie konta stałego. Jak to zrobić? W edycji profilu należy dopisać dodatkowe informacje np. o adresie zamieszkania i numerze konta. Co jeszcze? Do systemu powinieneś dołączyć skany/zdjęcia dokumentu tożsamości: dowodu osobistego lub paszportu. W ciągu kwadransa powinieneś otrzymać wiadomość o zweryfikowaniu konta. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna – na twoje saldo bonusowe zostaną przyznane dwie kwoty: 20 zł + 10 zł.

Odbiór freebetu krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w TOTALbet
  2. W formularzu wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych
  3. Po zalogowaniu się zweryfikuj dane osobowe przesyłając dokument tożsamości
  4. Jeśli TOTALbet dokona pozytywnej weryfikacji – otrzymasz darmowe bonusy

🔎 Zwróć uwagę na…
Kiedy już otrzymasz bonusy bez depozytu, to pamiętaj, że będą one ważne na twoim koncie tylko przez siedem dni. W tym czasie musisz je odpowiednio wykorzystać tj. obróć raz. Szczegóły promocji omawiamy w dalszej części artykułu.

Co zrobić, żeby obstawić za bonus bez depozytu?

W TOTALbet freebet może być użyty w ciągu 7 dni od jego odebrania. Czas ten liczony jest od momentu otrzymania bonusu. Aby skorzystać z promocji w pierwszej kolejności powinieneś przygotować kupon z typami, a następnie ustalając stawkę wybrać pole “BONUS FREEBET”. Dla bukmachera TOTALbet będzie to informacja, że chcesz użyć darmowy zakład jako stawkę swojego kuponu.

Zakłady TOTALbet dysponują ofertą na sporty, gry karciane i sporty wirtualne. Korzystając z bonusu bez depozytu istotne jest to, że możesz zagrać za jego wartość wybierając tylko kursy ze sportowej oferty np. piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki czy siatkówki. Nie możesz obstawiać typów na sporty wirtualne lub gry karciane. Zwróć na to uwagę, gdy zdecydujesz się grać za bonusowe środki.

Jak już informowaliśmy wcześniej – w TOTALbet otrzymasz dwa bonusy bez depozytu, jeśli zastosujesz się do naszych wskazówek. A to oznacza, że będziesz musiał postawić minimum dwa zakłady za bonus, żeby spełnić warunki obrotu. Kolejność nie ma znaczenia – najpierw możesz zagrać za freebet 20 zł lub na odwrót postawić kupon za 10 zł.

Warunki darmowego zakładu

W TOTALbet darmowy zakład za rejestrację, jak i zaznaczenie zgód marketingowych posiada ten sam regulamin obrotu. Bonusy te podlegają jednokrotnemu obrotowi, co oznacza, że wystarczy raz je postawić na kuponie. Jeśli wygrasz, to pieniądze są twoje i możesz je wypłacić na konto w banku. W razie porażki – nie tracisz własnych środków, a tylko te odebrane za darmo od bukmachera.

🔑 Freebet od TOTALbet może być użyty na kuponie pojedynczym lub akumulowanym, na którym będzie kurs minimalny o wartości 2.00. To główny wymóg regulaminowy w przypadku bonusu bez depozytu. Wystarczy przygotować zakład spełniający ten warunek, a freebet zostanie prawidłowo wykorzystany.

Zasady bonusu bez depozytu w TOTALbet

  • Promocja tylko dla nowych użytkowników
  • Bonus ważny jest na koncie przez siedem dni od momentu odebrania
  • Kwoty freebetów to 20 zł i 10 zł
  • Darmowe zakłady należy obrócić x1 na kuponach z kursem minimalnym 2.00
  • Wygrane przy użyciu bonusu trafią na konto główne, a stamtąd mogą być wypłacone na rachunek bankowy

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

🎁 TOTALbet to jeden z bukmacherów bez depozytu, ale tych w naszym kraju mamy więcej! Dla łowców darmowych zakładów to świetna wiadomość, ponieważ bez wpłaty własnej możesz postawić kolejne kupony. Po wykorzystaniu freebetu TOTALbet następne bonusy bez depozytu możesz uzyskać m.in. w Fortunie i LVBET. Poniżej znajdziesz TOP 3 darmowych zakładów według serwisu bonuspedia.pl:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji