Totalbet – zakład bez ryzyka 200 zł

Zakład bez ryzyka Totalbet to okazja, których nie ma wiele na polskim rynku bukmacherskim. Tego rodzaju cashback pozwala na postawienie ubezpieczonego kuponu, a w razie porażki otrzymasz zwrot gotowy do wypłaty. Co charakteryzuje ten bonus? To że jest bez żadnych kruczków prawnych. Dla nowych użytkowników to świetna wiadomość!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Totalbet:

Zakład bez ryzyka w Totalbet

W Totalbet zakład bez ryzyka przeznaczony jest dla nowych klientów. To gracze, którzy do tej pory nie posiadali konta u tego bukmachera. Jeśli zaliczasz się do tego grona, to bonus jest właśnie dla ciebie. Co wyjątkowe w tej promocji, to zakład bez ryzyka od Totalbet jest bez warunków obrotu. Kupon nie wszedł? W takim razie otrzymasz zwrot gotówki, którą będziesz mógł wypłacić na konto bankowe.

Zakłady bez ryzyka, które nie wymagają obrotu to wciąż rzadkość. To jednak nie znaczy, że tego rodzaju promocji nie znajdziesz u polskich operatorów. Zwrot stawki możesz od razu wypłacić w Fuksiarzu, STS i eWinner. Totalbet wpisuje się do tego grona ze swoim cashbackiem.

💡 Zakład bez ryzyka w Totalbet pojawi się na twoim koncie, jeśli podczas rejestracji użyjesz kod promocyjny. To oferta rozszerzająca standardowy bonus powitalny. Maksymalny cashback może liczyć 200 zł – jeśli tyle postawisz w pierwszym, ubezpieczonym kuponie. W sytuacji porażki – pieniądze w całości od razu możesz podjąć na konto bankowe.

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

W Totalbet cashback jest dedykowany nowym graczom, co prowadzi do prostej konkluzji, że przed odbiorem zakładu bez ryzyka – należy zarejestrować konto. To normalne, bo u pozostałych bukmacherów oferujących bonus bez ryzyka również najpierw trzeba utworzyć profil gracza. Co ważne, do cashbacku wymagana jest też wpłata własna. To podstawowe elementy, które trzeba uwzględnić przy korzystaniu z tej promocji.

Na starcie zdradzimy, że regulamin zakładu bez ryzyka w Totalbet jest opłacalny z punktu widzenia typera. Brak konieczności obrotu to jedno, a drugie to dowolność przy wyborze kursów na ubezpieczonym kuponie. Wszystko po to, żeby bonus był intuicyjny i użyteczny, a klienci nie musieli wczytywać się w kruczki prawne związane z działaniem cashbacku. Istnieją jednak pewne kwestie, których trzeba przestrzegać, a które poznasz w tym artykule.

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrot
KwotaBonus do 200 zł
ObrótBez obrotu

Jak wspomnieliśmy wcześniej – pierwsza czynność w kierunku odbioru zakładu bez ryzyka to rejestracja konta. W tym celu sprawdź dostępny kod promocyjny Totalbet, bo właśnie dzięki niemu aktywujesz ubezpieczenie stawki na pierwszym kuponie. Jeśli chodzi o sam proces tworzenia nowego konta, to jest on standardowy. Mianowicie, rejestracja odbywa się bez dowodu i polega na wprowadzeniu najistotniejszych informacji: imienia, nazwiska, adresu e-mail, numer PESEL, numeru telefonu i kodu promocyjnego.

Na utworzenie konta przez Totalbet nie musisz długo czekać. Zwykle czynność ta zajmuje kilka minut. Co ciekawe, do odbioru zakładu bez ryzyka nie musisz weryfikować danych osobowych. To możesz zrobić później, gdy będziesz chciał wypłacić otrzymany bonus. Przed postawieniem ubezpieczonego zakładu powinieneś dokonać pierwszej wpłaty. Jeśli chcesz skorzystać z optimum bonusu, to należy przelać 200 zł.

W pierwszym depozycie do Totalbet możesz skorzystać z następujących metod płatności:

 • PayU
 • dotpay
 • Przelewy 24
 • BLIK
 • Pyasafecard
 • VISA
 • Mastercard

To systemy obsługujące transakcje w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że po chwili będziesz mógł przygotować swój pierwszy kupon bez ryzyka. O czym powinieneś wiedzieć? O tym, że bonusowi cashback w Totalbet podlegają tylko zdarzenie ze sportowej oferty. Dodatkowo – maksymalna liczba typów na ubezpieczonym kuponie może liczyć trzy selekcje (zakłady). Gdy już będziesz miał pewność, co do swoich typów, to możesz zagrać pierwszy kupon, który będzie objęty zwrotem stawki.

Totalbet cashback – instrukcja krok po kroku:

 1. Zarejestruj konto w Totalbet wpisując aktywny kod promocyjny
 2. Zrób pierwszą wpłatę, żeby postawić kupon bez ryzyka
 3. W ciągu 48 godzin od rejestracji przygotuj zakład objęty cashbackiem (kupon SOLO lub AKO, maksymalnie 3 typy)
 4. Zagraj pierwszy kupon za maksymalną stawkę 200 zł (konto depozytowe)
 5. Poczekaj na rozstrzygnięcie wydarzeń sportowych – jeśli zakład nie wejdzie, Totalbet wypłaci zwrot stawki na konto główne (bez warunków obrotu)

👉 Co warto docenić w zakładzie bez ryzyka Totalbet, to zwrot cashback, który stanowi 100% stawki. Zwykle bukmacherzy potrącają z bonusu 12% na podatek (tak robi eWinner), ale Totalbet zwraca pełną stawkę, co jest w twoim interesie. Jak wynika z zasad bonusu – maksymalnie może to być 200 zł.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

W założeniu bonus bez ryzyka w Totalbet jest tak przygotowany, by był zrozumiany dla każdego typu gracza: tego początkującego, jak i bardziej doświadczonego. Jeśli miałeś już do czynienia z jakimkolwiek cashbackiem, to nie mamy wątpliwości, że bez kłopotów skorzystasz z zakładu bez ryzyka w Totalbet. Rozumiemy jednak nowych graczy, dla których zakłady to wciąż czarna magia. Dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy konkretne wyjaśnienie tego, jak działa cashback w Totalbet.

Na przykładzie z typami pokażemy, o co chodzi w tego rodzaju bonusie. W tym przypadku pomijamy etap rejestracji i wpłaty. Wychodzimy z sytuacji, że gracz na pierwszym kuponie granym w Totalbet umieścił dwa typy:

 • Manchester City – Chelsea | typ: 1, kurs 1.95
 • Real – Atletico | typ: 2, kurs 2.45

Typer postawił na zwycięstwo Manchesteru City i Atletico Madryt. Kurs ogólny takiego kuponu wyniósł 4.77, co przy stawce 200 zł daje potencjalną wygraną na poziomie 839 złotych. W tej sytuacji są dwa możliwe warianty: albo wygrasz, albo otrzymasz zwrot stawki. Jak widzisz porażka nie wchodzi w grę, dlatego zakłady bez ryzyka są tak lubiane przez typerów.

Wariant optymistyczny: wygrany zakład ✔️

Jeśli oba mecze zostaną rozstrzygnięte po twojej myśli, to będziesz mógł cieszyć się z pozytywnego rozliczenia zakładu. W takiej sytuacji Totalbet przyzna na twoje konto należną ci kwotę za typy. To pieniądze, które znajdą się na saldzie głównym, a to oznacza, że można je wypłacić na rachunek bankowy (bez obrotu).

Wariant pesymistyczny: przegrany zakład ❌

Co jeśli nie wygrasz? Wówczas co prawda stracisz potencjalne zyski, ale za to odzyskasz zainwestowaną stawkę. W Totalbet zwrot stawki obejmuje 100% zakładu, co oznacza, że możesz z powrotem otrzymać nawet 200 złotych. Co najlepsze, pieniądze te są zwolnione z obrotu i również pojawiają się na saldzie głównym. Po weryfikacji tożsamości możesz je wypłacić do swojego banku.

Co jeszcze musisz wiedzieć o bonusach Totalbet?

W Totalbet poza cashbackiem, jako nowy gracz, możesz odebrać też pozostałe gratyfikacje. Co takiego uzyskasz?

 • Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł
 • Darmowe zakłady: 20 zł, 10 zł i 5 zł

Warunki promocji

W Totalbet zakład bez ryzyka sam w sobie jest prostym bonusem. Przed skorzystaniem z tej promocji trzeba jednak pamiętać o pewnych pryncypialnych procedurach. Czasami wystarczy jeden błąd i bonus przepadnie, a przecież nie o to w tym chodzi, prawda?

🔎 Pierwsze na co uczulamy, to że zakład bez ryzyka jest ważny na twoim koncie przez 48 godzin. W tym czasie, który liczony jest od momentu zarejestrowania konta, powinieneś dokonać wpłaty i postawić ubezpieczony kupon. Jeśli się spóźnisz, to zwrot stawki nie zostanie uwzględniony.

Co więcej, przestrzegaj kwestii związanej z maksymalną stawką. W tym przypadku górny limit wynosi 200 zł. Tyle możesz postawić, żeby odebrać najwyższy cashback. Co jeśli wytypujesz za więcej? Wówczas nie zakwalifikujesz się do bonusu.

Na sam koniec warto wspomnieć o zakładach zaliczanych do bonusu bez ryzyka. Na pierwszym kuponie możesz uwzględnić dowolne mecze z oferty sportowej. Do cashbacku nie są brane typy na gry karciane i sporty wirtualne. Co więcej, nie mogą być to zdarzenia określone jako TOTALhit.

Zasady gry bez ryzyka w Totalbet

 • Cashback działa do 48 godzin po rejestracji konta
 • Maksymalna stawka zaliczana do promocji to 200 zł
 • Ubezpieczony kupon może składać się z maksymalnie 3 zdarzeń
 • Do zwrotu stawki zaliczają się typy przedmeczowe i na żywo
 • Promocyjny zakład nie może być zamknięty narzędziem cash out
 • W razie porażki otrzymasz 100% stawki
 • Bonus nie podlega warunkom obrotu

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Co to jest zakład bez ryzyka to już pewnie wiesz, ale w ramach podsumowania przypomnijmy, że to okazja na odzyskanie stawki po błędnie wytypowanym kuponie. To promocja, która w naszych rankingach cieszy się dużą popularnością. Z czego to wynika? Zdarzają się zakłady bez ryzyka, których nie trzeba obracać, a odebrane środki można od razu wypłacić na konto w banku. Prosty regulamin, to najistotniejszy czynnik, który przemawia za tego rodzaju bonusami.

Poniżej przedstawiamy pozostałych bukmacherów z zakładem bez ryzyka:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1