Kody Promocyjne od Totolotek przy rejestracji - Maj 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Totolotek dla nowych graczy

Bonusy i promocje - Maj 2024

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Totolotek dla nowych graczy

Totolotek Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Totolotek z Top 3 najlepszych kodów bonusowych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Totolotek

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Totolotek

Totolotek kod promocyjny VIP

W Totolotku nowi gracze nie muszą mieć kodu promocyjnego, by odebrać bonusy powitalne. Bukmacher ten zastąpił klasyczny kod bonusowy przy rejestracji w link polecający. Co to oznacza? Nie trzeba wpisywać kodu – wystarczy założyć konto w Totolotku z naszej strony, a zostaniesz dopisany do promocji VIP.

Co jednak ciekawe, kody promocyjne w Totolotku dostępne są po rejestracji konta. Bukmacher daje okazje zdobycia bonusu za kod w trakcie gry np. z okazji meczów Pucharu Polski, którego Totolotek jest sponsorem lub podpisania umowy z ambasadorem, Łukaszem Podolskim. Najważniejsza informacja jest taka, że dla nowych klientów Totolotek nie oferuje specjalnych kodów. Przynajmniej na razie.

Kodem bonusowym może być rejestracja konta z naszego linku, która pozwoli odebrać dwa bonusy na start. Łączna wartość naszych promocji w Totolotku wynosi 1049 złotych! Jak skorzystać z tej wyjątkowej oferty dla nowych graczy? Zobacz!

Jak otrzymać kod promocyjny? Rejestracja

 1. Przejdź na stronę Totolotka klikając odnośnik z naszej strony
 2. Rozpocznij rejestrację
  Wypełnij formularz rejestracyjny, który ukaże się na ekranie twojego monitora lub telefonu
 3. Wpisz: kraj pochodzenia, datę urodzenia, e-mail, hasło, płeć, imię, nazwisko, adres, narodowość, PESEL oraz zamiast podawania kodu rejestracyjne wybierz opcję “chcę bonus powitalny”
 4. Następnie zaznacz zgodę na politykę prywatności i oświadczenie o pełnoletności
 5. Kliknij przycisk “ukończenie rejestracji
 6. Otwórz skrzynkę pocztową i odczytaj wiadomość od Totolotka, a następnie kliknij w link weryfikacyjny, który aktywuje twoje konto
 7. Zaloguj się na konto Totolotka i odbierz bonusy powitalne

Rejestracja w Totolotku zajmuje 3-5 minut⏰. Bukmacher w formularzu nie wymaga dołączenia skanu dokumentu tożsamości i podania numeru konta bankowego. Tak założone konto, jak opisaliśmy powyżej, jest tymczasowym, a żeby móc znieść limit stawek (5000 tysięcy PLN) i móc wypłacić wygrane, należy zweryfikować dane osobowe.

totolotek kod promocyjny

Jak przejść przez pełną rejestrację? Wystarczy po ukończeniu podstawowej rejestracji zalogować się do Totolotka i wejść w zakładkę “Menu”, a następnie w “Moje konto”. W tym miejscu wprowadź numer rachunku bankowego, określ źródło finansów i załącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). To by było na tyle – teraz ruch należy do bukmachera, który weryfikuje dane osobowe. Zazwyczaj proces ten zajmuje kilkanaście minut, ale zgodnie z regulaminem Totolotek ma 24 h na pełną aktywację konta.

Bez względu na to czy zweryfikujesz konto, czy pozostaniesz przy tymczasowej opcji – posiadasz prawo do skorzystania z bonusów startowych.

Jakie bonusy zyskasz?

Jako polecony gracz, który założył konto z naszym voucherem, czyli linkiem rejestracyjnym otrzymasz od Totolotka pakiet VIP bonusów. Sprawdź, co to za promocje:

 • 100% bonus od depozytu do 1000 zł – po rejestracji i pierwszej wpłacie
 • Bonus od wpłaty 100% do 49 zł – za pobranie i wpłatę w aplikacji mobile

Jak widzisz dwie wpłaty w Totolotku oznaczają za każdym razem podwojenie depozytu i darmowe środki na grę. Bukmacher nagradza nie tylko za rejestrację, ale także instalacje mobilnej aplikacji, w której także czeka bonus. Pamiętaj jedno – na początek w zakładach online Totolotka możesz zyskać max 1049 zł.

Jak skorzystać z bonusów dla nowych graczy? Wyjaśniamy poniżej.

Totolotek bonus powitalny 100% do 1000 PLN

Założenie konta w Totolotku w okresie trwania powitalnej promocji gwarantuje możliwość odbioru bonusu od pierwszej wpłaty. Sprawa jest jasna: ty rejestrujesz się i robisz depozyt, a Totolotek przyznaje ci 100% bonus od wpłaty?. Maksymalnie można zyskać 1000 zł ekstra.

totolotek bonus

Minimalna wpłata podlegająca bonusowi to 20 zł. Jeśli jednak chcesz odebrać maksymalną bonifikatę, to należy zdeponować 1000 zł lub więcej (ale nawet jak wpłacisz więcej, to otrzymasz 1000 zł). Na co zwrócić uwagę? Że od momentu rejestracji konta masz 6 miesięcy na skorzystania z bonusu od pierwszego depozytu.

Jak odebrać bonus?

 1. Rejestruj konto z naszego linku
 2. Aktywuj konto gracza
 3. Dokonaj pierwszego depozytu (minimum 20 zł)
 4. Otrzymasz od bukmachera bonus 100% od wpłaty (czyli tyle samo, ile wpłaciłeś)

Korzystając z pełnej możliwości promocji – po wpłacie 1000 zł będziesz miał aż 2000 zł na grę w zakładach sportowych (1000 zł wpłata i tyle samo bonusu). Wysokość bonifikaty zależy tylko od pierwszej wpłaty – bukmacher nie uwzględni przy przyznawaniu bonusu dopłat w postaci drugiej czy trzeciej transakcji.

Warunki bonusu

W trakcie korzystania z zakładów Totolotka będziesz musiał spełnić obrót depozytem i bonusem przed możliwością wypłaty przyznanych środków. Zgodnie z regulaminem kwota wpłaty i bonusu podlega obrotowi x3 przy użyciu kuponów z co najmniej 3 typami (zdarzeniami), gdzie kurs minimalny każdej z selekcji wyniesie przynajmniej 1.35.

Zakładając sytuację z maksymalnym bonusem, kwota obrotu to 6000 zł, ponieważ: 1000 zł (wpłata) + 1000 zł (bonus) = 2000 zł * 3 (obrót) = 6000 zł (suma stawek spełniająca obrót).

Ile masz czasu na obrót bonusem i depozytem? To 30 dni od chwili otrzymania bonifikaty. Realizując obrót Totolotek najpierw pobiera środki z konta depozytowego, a następnie z bonusowego salda.

Bonus mobile 49 PLN

W aplikacji Totolotka na nowych użytkowników czeka bonus 100% od wpłaty do 49 zł. Promocja występuje tylko w mobilnych zakładach, a podstawowym warunkiem jest zainstalowanie aplikacji bukmachera na swój telefon.

aplikacja totolotek

Bonus mobile łączy się z promocją 100% od depozytu do 1000 zł. Aby odebrać dodatkowe 49 zł należy pobrać i zainstalować aplikację Totolotek (na iOS lub Android) oraz wpłacić pieniądze za pośrednictwem telefonu. To pozwoli zyskać bonus na grę w zakładach mobile.

Jak odebrać bonus mobile?

 1. Po rejestracji konta w Totolotku pobierz aplikację na swój telefon
 2. Zainstaluj aplikację i zaloguj się
 3. Skorzystaj z mobilnych płatności i zrób depozyt przez apkę (minimum 20 zł)
 4. Totolotek przyzna bonus w aplikacji 100% do 49 zł

Bonus będzie możliwy do wykorzystania tylko w aplikacji. Zgodnie z warunkami promocji mobile: kwota bonusu podlega obrotowi x3 w zakładach z kursem min. 1.90. Czas na obrót to 30 dni.

Totolotek kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny1000 PLN
Bonus mobile49 PLN
SUMA1049 PLNOdbierz

Bonusy dla aktualnych graczy

Pisaliśmy już na początku, że bonusy Totolotka przygotowane są dla nowych i stałych klientów. Bukmacher oferuje promocje w trakcie codziennego korzystania z zakładów online. Co więcej, aktywuje również kody bonusowe, które pozwalają otrzymać darmowe zakłady.

Korzystając z promocji Totolotka pamiętaj o regulaminie oferty i czasie trwania akcji. Bukmacher poza stałymi bonusami, co jakiś czas dorzuca coś ekstra do bonusowej oferty np. z okazji meczów polskiej reprezentacji czy spotkań Ligi Mistrzów.

Co czeka cię w trakcie gry w Totolotku? Sprawdź aktualne promocje w internetowych zakładach:

Kod od Łukasza Podolskiego

Popularny “Poldi”, czyli były piłkarz reprezentacji Niemiec i takich klubów jak Bayern Monachium i Arsenal stał się ambasadorem marki Totolotek. Z tej okazji bukmacher przyznał kod promocyjny: PODOLSKI. Wpisując bonusowy voucher w zakładce “wpłata” w polu: Bonus.card każdy z klientów odebrał darmowe 10 zł.

Tak właśnie działają kody promocyjne w Totolotku, które aktywowane są nie podczas rejestracji, a okazjonalnie w trakcie typowania. Chcesz być na bieżąco? Śledź naszą stronę.

Oferta aktualnie jest niedostępna.

Bonus King Size

W tej promocji można zyskać naprawdę sporo, bo aż 66% do wygranej! Co należy zrobić? Stawiać rozbudowane akumulatory – im więcej typów zagrasz, tym większy bonus otrzymasz.

Udział w promocji biorą pojedyncze zdarzenia z kursem wyższym niż 1.20. Minimalna ilość typów na kuponie, od której otrzymasz bonus to pięć selekcji. Sprawdź ile typów zagrać, by otrzymać maksymalny Bonus King Size:

 • 5 zdarzeń – 5% bonus
 • 6 zdarzeń – 10% bonus
 • 7 zdarzeń – 15% bonus
 • 8 zdarzeń – bonus 20%
 • 9 zdarzeń – bonus 25%
 • 10 zdarzeń – bonus 30%
 • 11 zdarzeń – bonus 35%
 • 12 zdarzeń – bonus 40%
 • 13 zdarzeń – bonus 45%
 • 14 zdarzeń – bonus 50%
 • 15-29 zdarzeń – bonus 52%
 • 30 zdarzeń – bonus 66%

Bet Club

Bet Club to klub graczy, czyli program lojalnościowy Totolotka. Kompletując punkty za aktywność w zakładach online możesz zostać sklasyfikowany do jednego z trzech poziomów bonusów:

 • Silver 0 – 4999 punktów
 • Gold 5000 – 19 999 pkt. Bonus +20%
 • Platinium od 20 000 pkt. Bonus +50%

Punkty do programu przyznawane są za każdy zakład przedmeczowy lub live zgodnie ze schematem: stawka x liczba typów = ilość punktów Bet Club.

Punkty Bet Club ważne są na koncie gracza przez rok. Bonusy w poziomach Gold i Platinium +20% i 50% oznaczają, że do każdego zakładu zostaną dodane dodatkowe punkty. W ramach programu lojalnościowego zdobyte punkty można wymieniać na nagrody, darmowe zakłady i inne bonusy.

Wpłaty i wypłaty

Jak wiesz, żeby odebrać bonusy powitalne od Totolotka należy wpłacić własne środki na konto. Jak zrobić depozyt? W Totolotku masz kilka możliwości realizacji wpłat. Bukmacher obsługuje płatności błyskawicznych przelewów, karty kredytowe/debetowa oraz portfele elektroniczne. To systemy płatnicze znane z innych aktywności internetowych np. zakupów online.

Depozyty w Totolotku są bez prowizji.

 • dotpay – min. wpłata 4 PLN
 • tpay – min. wpłata 4 PLN
 • BLIK – min. wpłata 4 PLN
 • Skrill – min. wpłata 4 PLN
 • Visa – min. wpłata 4 PLN
 • Mastercard – min. wpłata 4 PLN
 • Paysafecard – min. wpłata 20 PLN

W każdym przypadku wpłaty kwota zostanie zaksięgowana na koncie Totolotka niemalże błyskawicznie.

Wypłaty realizowane są na wskazany podczas weryfikacji rachunek bankowy. W zależności od banku pieniądze mogą pojawić się u ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Aplikacja mobilna

Zakłady mobile Totolotka możliwe są za pośrednictwem strony internetowej (wersja mobile w przeglądarce telefonu) lub poprzez aplikacje. My polecamy apkę Totolotka, w której możesz odebrać dodatkowy bonus (wyżej opisaliśmy promocję).

Aplikacja Totolotka możliwa jest do pobrania na telefony i tablety z systemem iOS i Android. Oprogramowanie jest darmowe, a znajdziesz je w App Store i iTunes (jeśli masz urządzenie Apple) oraz na stronie mobile totolotek.pl (w przypadku telefonu na Androidzie).

Za pośrednictwem aplikacji zakładów Totolotka uzyskasz dostęp do zarządzania swoim kontem (płatności), odbierzesz dedykowane bonusy (tylko w aplikacji) oraz skorzystasz z pełnej oferty zakładów pre-match i live.

Kontakt

Biuro obsługi klienta Totolotka dostępne jest codziennie w godzinach 8:00 – 23:00. W tym czasie możesz skontaktować się z bukmacherem za pośrednictwem adresu e-mail: pomoc@totolotek.pl a także pod telefonami: 22 321 03 40 | +48 507 002 393 | +48 507 002 139.

W tym czasie (8 – 23) obowiązuje również czat “na żywo” dostępny na stronie totolotek.pl.

Jeśli w pierwszym kroku nie chcesz kontaktować się z bukmacherem sprawdź dział FAQ i pomocy w serwisie Totolotka. Można tam znaleźć zbiór najistotniejszych kwestii dotyczących płatności, bonusów i rozliczenia zakładów.

Siedziba spółki bukmachera znajduje się w Warszawie na ulicy Taneczna 18 b.

FAQ


?Czy potrzebuję kodu bonusowego w Totolotku?

Dobra wiadomość! Do bonusów powitalnych Totolotka nie jest wymagany kod promocyjny. Wszystko co należy zrobić, to zarejestrować konto korzystając z naszego linka polecającego.

❓Jakie bonusy otrzymam od Totolotka?

Jako nowy klient bukmachera Totolotek zyskasz możliwość odebrania dwóch bonusów na start: 100% od depozytu do 1000 zł i bonusu mobile 100% do 49 zł. Łącznie na nowych użytkowników w zakładach online Totolotka czeka 1049 zł.

?Kiedy mogę odebrać bonusy?

Kolejność odbioru bonusów w Totolotku jest dowolna. Np. najpierw możesz skorzystać z promocji w aplikacji, a następnie z bonusu 100% do 1000 zł – albo odwrotnie. Do ciebie należy wybór.

?Gdzie wpisać kod promocyjny Totolotka?

Co prawda przy rejestracji kod promocyjny nie jest wymagany, ale bukmacher co jakiś czas oferuje kod podczas gry. Jeśli zdobędziesz voucher, to jego aktywacja odbywa się w zakładce “wpłaty” w polu “Bonus.card/Kod bonusowy” – tam należy wpisać lub wkleić posiadany kod.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Numer licencji: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Totolotek w 2019 roku zmienił właściciela i przeszedł gruntowny rebranding. Do promocji bukmachera został wykorzystany piłkarz o globalnym zasięgu, Łukasz Podolski. Co więcej, Totolotek jest tytularnym sponsorem piłkarskiego Pucharu Polski. Strona bukmachera totolotek.pl działa w języku polskim i angielskim.