Zakłady bez ryzyka - Kwiecień 2023

Sprawdź aktualne zakłady bez ryzyka na dziś:

betx logo

Bonus do 1000 zł

Postaw zakład akumulowany z wysokim kursem, jeśli jedno ze zdarzeń nie wejdzie, otrzymasz 10 x wysokość postawionej stawki.

Do końca: 2023-12-31 23:59:00

Zakłady bez ryzyka za rejestrację konta – Kwiecień 2023

To bonusy cashback, które są dostępne dla nowych klientów po rejestracji

BukmacherBonusWarunkiKiedy wygasaRejestracja
fuksiarz logo50% do 500 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu z konta depozytowego
 • Zwrot stawki bez obrotu

2023-06-01 12:00:00

Odkryj kod
Fortuna100% do 600 zł
 • Bonus przyznawany w trzech transzach
 • Zwrot stawki nie podlega obrotowi

2023-07-01 12:00:00

Odkryj kod
Betclic100% do 200 zł
 • Obrót zwrotem x1 w zakładach z kursem min. 2.14

2023-08-01 12:00:00

Odkryj kod
totalbet100% do 200 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu z konta depozytowego
 • Bez obrotu

2023-08-01 12:00:00

Odkryj kod
eWinner100% do 110 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu
 • Bez obrotu

2023-06-01 12:00:00

Odkryj kod
forbet100% do 1200 zł
 • Ubezpieczenie 1. zakładu
 • Obrót x1 | kupon AKO min. 3 typy | kurs min. 1.30

2023-06-01 12:00:00

Odkryj kod

Archiwalne promocje

Ostatnio wygasłe zakłady bez ryzyka

goplusbet logo

Bonus 10 PLN do każdej bramki Polaków

Wytypuj dowolne zdarzenie w meczu eliminacji EURO 2024 Polska – Albania. Niezależnie od wyniku – otrzymasz bonus 10 zł za każdego gola strzelonego przez naszą kadrę.
Odkryj kod
forbet

Bonus przy rejestracji – kurs 20,00

Postaw kupon na wygraną Polaków w meczu z Albanią w ramach eliminacji Euro 2024, jeśli poprawnie wytypujesz – otrzymasz bonus 200 PLN. Jeśli jednak mecz zakończy się negatywnym wynikiem – otrzymasz zwrot stawki.
Odkryj kod

Bezpieczny zakład + bonus do wygranej

Postaw zakład na mecz eliminacji Euro 2024 Polska – Czechy i bez względu na rezultat otrzymasz gwarantowany freebet.
Odkryj kod

Bezpieczny zakład – zwrot 50 PLN

Postaw kupon akumulowany, a jeśli tylko jedno ze zdarzeń nie wejdzie, otrzymasz freebet.
Odkryj kod
fuksiarz logo

Bezpieczny zakład do 500 PLN

Odbierz freebet stawiając kupon akumulowany na dowolny mecz, zwrot gwarantowany.
Odkryj kod
fortuna

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 50%

Postaw zakład bez ryzyka, jeśli popełnisz błąd – otrzymasz zwrot do 50 PLN.
Odkryj kod Fo
betters

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 100%

Obstawiaj wydarzenia na meczach europejskich pucharów, a za Twój pierwszy nietrafiony kupon otrzymaj zwrot do 40 PLN.
Odkryj kod
sts logo

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 50%

Obstawiaj wydarzenia na meczach europejskich pucharów, a za Twój pierwszy nietrafiony kupon otrzymasz zwrot do 50 PLN. Typuj każdego dnia trwania promocji, aby zyskać nawet do 150 PLN.
Odkryj kod
totalbet

Graj bez ryzyka, zwrot do 5000 zł

Wpłać depozyt, obstawiaj zakłady, a za każdy obrót wpłaconej gotówki zyskasz bonus.
Odkryj kod
sts logo

Bonus cashback 25 zł na e-sport

STS oferuje 10% cashback do 25 złotych w zakładach na e-sport.
Odkryj kod

Co powinieneś wiedzieć o bonusach cashback:

Co to są bonusy cashback/zakłady bez ryzyka?

Zacznijmy od początku, czyli tłumaczenia z angielskiego na polski. Cash to pieniądze, a back – zwrot. W wolnym tłumaczeniu cashback to zwrot pieniędzy. W kontekście zakładów bukmacherskich bonus cashback oznacza zwrot postawionej stawki.

Bonusy cashback, to inaczej zakłady bez ryzyka – u polskich bukmacherów to na przemian stosowane nazewnictwo w tego typu ofertach. Jako skróty myślowe i chwyty marketingowe cashbacki określane są również jako darmowe zakłady, ubezpieczone kupony i bezpieczne zakłady. W każdym razie clou oferty pozostaje takie same – korzystając z tego typu promocji w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot swoich pieniędzy.

Zakłady bez ryzyka stosowane są jako bonusy powitalne (dla nowych graczy), a także w formie stałych promocji (dla zarejestrowanych klientów).

Najważniejsze informacje o zakładzie bez ryzyka:

 • Zakład w ramach oferty cashback stawiasz za własne pieniądze, a zwrot stawki otrzymasz tylko w przypadku porażki
 • Bonus cashback występuje w ofertach dla nowych i stałych graczy
 • W zależności od promocji zwrot może stanowić 100% lub 50% stawki
 • Najwyższy bonus cashback w Polsce oferuje Fortuna: 600 zł
 • Zakłady bez ryzyka dostępne są również w Fuksiarzu, eWinner, TOTALbet i Betclic

Na czym polega zakład bez ryzyka?

To proste: wpłacasz pieniądze i stawiasz kupon zgodnie z warunkami promocji, a następnie siedzisz w fotelu i oczekujesz rezultatu (siedzenie w fotelu nie jest konieczne – opcjonalnie można robić inne rzeczy). Gdy wygrasz – pieniądze trafiają na twoje konto. Co jeśli przegrasz? Wówczas odczuwasz komfort grania bez ryzyka, bo na twoje konto wracają pieniądze, które wcześniej zainwestowałeś w nietrafiony kupon.

Jasne zasady sprawiają, że gracze zakładów bukmacherskich chętnie korzystają z bonusów cashback. Dlaczego? Bo czarno na białym widać, jak działa promocja. Trafiasz – otrzymujesz wygraną, przegrywasz – dostajesz zwrot. Sytuacja win-win.

Zakład bez ryzyka a bonus freebet

W teorii bukmacherskiej łatwo rozróżnić zakład bez ryzyka a bonus freebet (darmowy zakład). Choć wielu stosuje te pojęcia zamiennie, to de facto obie promocje różnią się od siebie. Czym jest cashback, a czym freebet?

Na starcie wyjaśnijmy, że obie promocje są atrakcyjne dla klienta, bo nie nadwyrężają naszego budżetu na grę. Dzięki cashbackowi możemy otrzymać zwrot stawki, a w ofercie freebetu gramy na koszt bukmachera. W obu przypadkach, gdy przegramy – nic wielkiego się nie dzieje.

Gdzie są różnice w bonusie cashback a darmowym zakładzie – sprawdź:

 • Zakład bez ryzyka – grasz za swoje pieniądze, a gdy przegrasz otrzymujesz cashback (pomniejszony o 12% podatku). Jednak jeśli wygrasz kupon zostanie rozliczony normalnie, czyli: kurs całkowity * stawka = twoja wygrana.
 • Darmowy zakład – typujesz za pieniądze od bukmachera (wciąż grasz bez ryzyka), a jeśli wygrasz, to na twoje konto zostanie przelana wygrana netto pomniejszona o kwotę freebetu.

Różnica polega na tym, że w przypadku zagrania zakładu bez ryzyka za swoje pieniądze – otrzymasz pełną wygraną, a obstawiając za freebet od kwoty wygranej odejmuje się stawkę.

Bonusy cashback dla nowych graczy – oferty bukmacherów

Zakłady bez ryzyka przy rejestracji dostępne są u kilku legalnych bukmacherów. Przypomnijmy, że aby uzyskać wyższy cashback warto skorzystać z naszych kodów promocyjnych.

Poniżej prezentujemy opis cashbacku, jaki możesz zyskać za rejestrację konta:

Fuksiarz zakład bez ryzyka 500 PLN

Na pierwszym miejscu honorujemy bukmachera Fuksiarz, który oferuje cashback bez warunków obrotu. To okazja postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do kwoty 500 złotych! Tyle bukmacher przyzna zwrotu, jeśli twój pierwszy kupon w Fuksiarzu okaże się przegrany. Co jednak istotne, bukmacher ten zwraca 50% stawki.

Warunki zakładu bez ryzyka Betclic:

 • minimalna stawka 50 zł
 • maksymalna stawka 1000 zł
 • min. liczba zdarzeń na kuponie: 2
 • min. kurs dla każdego typu: 1.60

W przypadku zwróconej stawki – kwota cashbacku nie podlega warunkom obrotu. Bonus od razu pojawi się na saldzie głównym, co oznacza, że możesz go wypłacić.

Odbierz zakład bez ryzyka od Fuksiarz.pl!

Zasady bonusu cashback

Tak jak pozostałe bonusy bukmacherskie, tak i bonusy bez ryzyka obłożone są regulaminem. U każdego bukmachera wykorzystanie zakładu bez ryzyka wiąże się z podjęciem innych kroków, bo różnica może dotyczyć rodzaju kuponu, kwoty stawki i obrotu zwrotem. To tylko część kruczków prawnych na jakie trzeba zwrócić uwagę korzystając z cashbacku. Co sprawdzić w regulaminie promocji?

 • Moment przyznania bonusu – warto wiedzieć, który zakład objęty jest ubezpieczeniem. Zazwyczaj w bonusach powitalnych na bonus cashback można liczyć obstawiając pierwszy kupon z konta depozytowego. A więc – ofercie bez ryzyka podlega pierwszy zakład postawiony za własne pieniądze.
 • Na jaki zwrot mogę liczyć – sprawdź do jakiej kwoty bukmacher przyznaje zwrot stawki oraz jaka jest wysokość bonusu: czy to 100% zwrotu, a może 50%? W ten sposób będziesz wiedział ile maksymalnie możesz postawić, by skorzystać z pełnego cashbacku, a także przygotujesz się na ewentualny zwrot całej stawki lub jej części.
 • Czas aktywacji cashbacku – ile czasu masz na skorzystanie z promocji bez ryzyka? Np. w Fortunie to 3 dni od rejestracji konta.
 • Rodzaj zakładu – zwróć uwagę, jakie typy kwalifikują się do grania bez ryzyka, czy ubezpieczeniem objęte są kupony pojedyncze lub akumulowane. Tutaj przypominamy także, że nie można korzystać z funkcji cash-out korzystając z bonusów
 • Kursy minimalne zakładu bez ryzyka – bywa, że bukmacherzy określają, jakie kursy możesz zagrać, by kupon kwalifikował się do cashbacku. Inaczej mówiąc poniżej jakiego przedziału kursowego nie możesz schodzić np. do oferty Fuksiarza zaliczają się kursy powyżej 1.60
 • Sporty – trafiamy na bonusy, z których są wyłączone niektóre oferty bukmachera np. sporty wirtualne. Z kolei bywa tak, że niektóre zakłady bez ryzyka są dedykowane stricte na określony mecz lub dyscyplinę sportową – trzeba zawsze wiedzieć, jakie wydarzenie sportowe podlega promocji
 • Minimalna stawka – ile musisz postawić, by kupon liczył się do zakładu bez ryzyka
 • Obrót bonusem – co dalej należy zrobić, jeśli otrzymałeś zwrot stawki? Zdarza się, że bukmacherzy wymagają spełnienia obrotu bonusowym zwrotem – a więc gry za określoną kwotę przed możliwością wypłaty bonusu
 • Dodatkowe warunki udziału w promocji – co trzeba zrobić, by cashback został przyznany? Można tu wyróżnić: wpisanie kodu promocyjnego, zapisanie się do oferty lub zaznaczenie podczas rejestracji pola “chcę odebrać bonus powitalny”.

Zwrot cashback a podatek

Korzystając z bonusów cashback trzeba mieć z tyłu głowy polskie prawo, a więc to, że od każdego zakładu bukmacher pobiera 12% na podatek. Co to oznacza? To że mnożnik na kuponie wynosi 0.88 a nie 1.00. Ma to swoje zastosowanie także przy wypłacie zwrotów stawki.

Dla przykładu, jeśli w eWinner chciałbyś otrzymać 110 zł bonusu cashback, to twój pierwszy zakład musiałby być postawiony po stawce 125 zł. W takiej sytuacji 15 zł (czyli 12%) poszedłby na podatek, a twój zwrot mógłby wynieść 110 zł. Jeśli zagrałbyś kupon za 100 zł, to twój cashback w razie niepowodzenia wyniósłby 88 zł, bo 12 zł bukmacher potrąciłby na podatek.

A więc chcąc odebrać maksymalny zakład bez ryzyka zawsze przy stawianiu kuponu trzeba doliczyć 12%, które zostanie potrącone. Nie jest to jednak regułą, bo niektórzy bukmacherzy decydują się na zwrot 100% zakładu – to ostatnio wprowadziła Fortuna.

FAQ

Dlaczego zakłady bez ryzyka się opłacają?

Odpowiedź jest prosta: bo możesz tylko wygrać. Zgodnie z warunkami promocji, jeśli nie trafisz kuponu u bukmachera, to on zwróci ci stawkę!

Gdzie mogę odebrać bonusy cashback?

Jeśli poszukujesz zakładów bez ryzyka dla nowych graczy, to polecamy rejestrację konta w Fuksiarzu, Fortunie i eWinner. Tam dzięki naszym kodom promocyjnym otrzymasz specjalne cashbacki na pierwszy zakład.

Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka?

Mechanizm u każdego bukmachera jest podobny: rejestrujesz konto, wpłacasz pieniądze i stawiasz kupon. Jeśli przegrasz – bukmacher przyznaje ci zwrot stawki. Oczywiście to lekkie uproszczenie, bo w zależności od operatora może różnić się regulamin i wymogi związane m.in. z rodzajem kuponu i kursami.

Jakie są warunki obrotu bonusem cashback?

To zależy od konkretnej oferty bukmachera. Dla przykładu zakłady bez ryzyka w Fortunie i Fuksiarzu nie podlegają obrotowi! Z kolei cashback Betclic trzeba obrócić x1 po kursie min. 2.14. Jak widzisz nie ma reguły, dlatego zachęcamy do czytania regulaminów promocji.

Popularne kody

superbet kod promocyjny