Kody Promocyjne od Betfan przy rejestracji - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Betfan dla nowych graczy

bonus 3000 pln

Bonusy powitalne do 3000 zł

Załóż konto w Betfan i wpisz kod promocyjny, a otrzymasz bonusy 10% od trzech pierwszych wpłat. Dodatkowo bukmacher pomnoży x10 twoje wygrane. Łącznie bonusy mogą wynieść 3000 zł.

Do końca: 2023-12-31 00:00:00

Bonusy i promocje - Styczeń 2023

Zobacz wszystkie kody i bonusy, które przygotował Betfan dla nowych graczy

Betfan Kod Promocyjny vs inni bukmacherzy

Porównaj kod Betfan z Top 3 najlepszych kodów promocyjnych VIP przy rejestracji

Zakłady bukmacherskieBonusy powitalneOdkryj kod
sts logo1200 PLN bonus powitalny + 29 PLN freebet + 30 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
fortuna1000 PLN bonus powitalny + 20 PLN freebet + 115 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod
Betclic-logo550 PLN zakład bez ryzykaOdkryj kod

Archiwalne bonusy i promocje

Ostatnio wygasłe promocje Betfan

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kodach i bonusach Betfan

Betfan kod promocyjny VIP

Chcesz zostać nowym graczem Betfan? Odbierz kod promocyjny, dzięki któremu powiększysz swój bonus startowy?. Zamiast jednego bonusu – otrzymasz dwie bonifikaty o łącznej kwocie 3100 zł.

Chyba nie masz wątpliwości, że oferta Betfan z kodem promocyjnym to dobry wybór? Użycie naszego kodu w zakładach online pozwoli ci odebrać bonusy od depozytu i zakład bez ryzyka. A dodatkowo otworzy drogę do pozostałych promocji Betfan dla zarejestrowanych klientów. Wystarczy jeden voucher, a ile korzyści!

Kod promocyjny aktywujesz rejestrując konto na stronie Betfan. Sprawdź – jak to zrobić, by niczego nie popsuć.

Jak odebrać kod promocyjny?

 1. Przejdź na stronę Betfan i zacznij rejestrację nowego klientaKod promocyjny Betfan
 2. W pierwszym polu rejestracji uzupełnij: adres e-mail, hasło i numer telefonu
 3. W drugim kroku podaj dodatkowe informacje: imię, nazwisko, PESEL i wpisz nasz kod promocyjny BETFAN
 4. Dodatkowo zaznacz “chcę otrzymać bonus powitalny” i potwierdź prawdziwość podanych danych osobowych
 5. Kliknij “otwórz konto”
 6. Przejdź na skrzynkę e-mail (podaną w formularzu) i kliknij w link aktywacyjny od bukmachera
 7. Zaloguj się – to tyle kod promocyjny odebrany, a rejestracja ukończona!

W tym momencie możesz skorzystać z bonusów powitalnych? dostępnych dla nowych graczy. Co prawda, będziesz grał na koncie tymczasowym z limitem 5000 złotych na stawki i bez możliwości wypłaty wygranej. Co zrobić, żeby konto było stałe z pełną funkcjonalnością?

Uzupełnij dane, czyli zrób zdjęcie kamerą dokumentu tożsamości (paszport/dowód osobisty) lub prześlij gotowy skan (obustronny). Dodatkowo określ swoje źródło finansowe np. umowa o dzieło lub oszczędności. Tego typu dane wprowadzisz w zakładce “mój profil”, gdzie znajdziesz info, że możesz dokończyć pełną rejestrację. I tyle – po zweryfikowaniu danych będziesz mógł wypłacać wygrane a limit stawek zostanie zniesiony.

Jakie bonusy zyskasz za kod?

W pierwszej kolejności plusy, jakie płyną z użycia kodu bonusowego, to powiększony pakiet powitalny. To oferta skierowana dla nowych klientów, którzy założą konto wpisując aktualny kod. W ramach tej promocji w Betfan można liczyć na dwa bonusy:

 • Zakład bez ryzyka w kwocie 100 zł – po rejestracji i pierwszej wpłacie
 • Bonusy 10% od trzech wpłat do 100 zł – po 1. 2. i 3. depozycie

W standardzie, czyli bez kodu, zakład bez ryzyka nie jest oferowany w Betfan. Gdybyś zapomniał wpisać kod lub oferta byłaby nieaktywna, to pozostałby ci ogólny bonus, czyli “pakiet Pudziana”. To bonusy od trzech kolejnych wpłat w ramach których można odebrać maksymalnie 3000 zł od bukmachera.

Odbiór kodu promocyjnego mamy za sobą – teraz czas przejść do konsumpcji, czyli wykorzystania bonusów powitalnych. Sprawdź – jak odebrać pieniądze od Betfan!

Betfan bonus powitalny 3000 PLN

W głównym bonusie Betfan dla nowych klientów zatytułowanym jako “pakiet Pudziana” czeka cię bonifikata od trzech kolejnych wpłat – co powoduje, że otrzymasz bonus od trzech depozytów:

 • Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do 100 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty: 10% do 100 zł
 • Bonus od trzeciej wpłaty: 10% do 100 zł

Jak widzisz za każdy depozyt możesz otrzymać taki sam bonus. Najpierw jednak każdy z bonusów trzeba obrócić i dopiero po tym można starać się o kolejną bonifikatę poprzez wpłatę środków na konto. 

pakiet pudziana

Co najistotniejsze w tej promocji to, że Betfan powiększa wygraną x10 po spełnieniu warunków obrotu bonusem. Dlatego w istocie bonus może wynieść 3000 zł, bo mnożąc 100 zł (bonus) * 10 = 1000 zł i tak dalej przy kolejnych dwóch wpłatach.

Zobacz jak odebrać bonus od depozytu – pamiętaj, że przy kolejnych wpłatach kroki odbioru i wykorzystania promocji są takie same.

Jak odebrać bonus?

 1. Załóż konto w Betfan i zaloguj się
 2. Zrób pierwszy depozyt (minimum 20 zł, ale jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus – wpłać 1000 zł)
 3. Obróć x1 kwotę pierwszej wpłaty korzystając z zakładów z kursem minimalnym 2.00
 4. Po zrobieniu obrotu depozytem – otrzymasz od Betfan bonus 10%
 5. Dokonaj obrotu bonusem x5 przy użyciu kuponów z co najmniej 2 zdarzeniami, gdzie kurs min. pojedynczego typu wyniesie przynajmniej 1.45
 6. Po obrocie przenosząc pieniądze z salda bonusowego na saldo główne Betfan powiększy wygrane x10

Analogicznie odbierasz bonus od drugiej i trzeciej wpłaty, gdzie obowiązuje takie same wartości kursów minimalnych i warunków obrotu.

Obrót bonusu

W Betfan do obrotu kwalifikuje się wpłata i bonus. Ale w obu przypadkach są inne warunki obrotowe. Szczegóły poniżej:

Wpłata: obrót x1 w dowolnych kuponach (solo lub ako) z kursem min. 2.00. Czas na obrót: 30 dni od zlecenia depozytu.

Bonus: obrót x5 w zakładach ako, gdzie każda z pojedynczych selekcji będzie mieć kurs min. 1.45. Czas na obrót: 30 dni od otrzymania bonusu.

Bonus do 100 000 PLN?

Czysto teoretycznie można uznać, że w Betfan możesz zyskać nawet 100 tysięcy bonusu. Dlaczego? Bo saldo bonusowe zostanie pomnożone x10. Maksymalnie przy obrocie bonusem możesz wygrać 10 tysięcy zł. Gdybyś zgromadził taką kwotę na koncie, to przy przenoszeniu środków zostałaby ona pomnożona x10, co daje 100 tysięcy zł. Oczywiście to bardzo optymistyczny i prawie nierealny scenariusz, ale regulamin na to pozwala, więc cię o tym informujemy.

Zakład bez ryzyka 100 PLN

W Betfan zakład bez ryzyka zatytułowany jest jako “Siano wraca na konto główne”. W istocie tak jest, bo korzystając z bonusu cashback na pierwszy zakład – otrzymasz zwrot stawki do 100 zł, jeśli twój kupon będzie przegrany.

zakład bez ryzyka betfan

To promocja dostępna tylko z kodem promocyjnym Betfan.

Jak odebrać cashback?

 1. Załóż konto w Betfan korzystając z kodu promocyjnego
 2. Zrób depozyt (minimum 10 zł)
 3. Postaw pierwszy kupon w Betfan zachowując zasadę, że kurs minimalny to 1.14
 4. Jeśli przegrasz, to otrzymasz 100% zwrot stawki (do 48h od rozliczenia zakładu)

Maksymalne ubezpieczenie zakładu to 100 zł – to górna granica zwrotu cashback.

Warunki bonusu

Uzyskałeś zwrot stawki? W takiej sytuacji musisz spełnić wymagany obrót bonusem. Betfan wymaga, abyś zagrał za kwotę bonusu pięciokrotnie typując kupony z przynajmniej dwoma zdarzeniami, gdzie minimalny kurs dla pojedynczej selekcji wyniesie 1.45.

Ile masz czasu na obrót cashbackiem? 30 dni od otrzymania zwrotu.

Betfan kod promocyjny (podsumowanie)

Rodzaj bonusuKwota
Bonus powitalny3000 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
SUMA3100 PLNOdbierz

Bonusy dla stałych graczy

Powyżej opisaliśmy promocje dla nowych klientów, ale Betfan nie zapomina o swoich stałych graczach. Bukmacher reprezentowany przez Mariusza Pudzianowskiego daje wiele bonusów w trakcie gry. To m.in. okazje gry bez podatku, wyższe kursy i inne bonusy w ramach oferty Radar 365.

Jesteś graczem Betfan? Sprawdź, jakie bonusy dla ciebie przygotował:

Happy Hours – gra bez podatku

Nigdy nie wiesz, kiedy trafisz na szczęśliwą godzinę w Betfan. Happy Hours może pojawić się rano, w południe lub wieczorem dowolnego dnia tygodnia. Co wtedy? Wyjątkowa okazja do powiększenia wygranych, ponieważ w okresie trwania promocji bukmacher nie pobiera podatku od stawki. To daje szansę większych wygranych o 14%.

Jak zagrać bez podatku w Betfan? Po prostu w trakcie akcji postaw kupon złożony z przynajmniej 2 typów po kursie min. 1.25. To byłoby na tyle, jeśli wygrasz od twojej stawki nie zostanie potrącony podatek, co pozwoli odebrać pełną wygraną.

W trakcie trwania Happy Hours możesz postawić dowolną ilość kuponów promocyjnych.

Betfan bez podatku od gier

Nie tylko Happy Hours daje możliwość obstawiania bez podatku w Betfan. Ten bukmacher wie, że gracze nie lubią tracić na podatkach, dlatego oferuje kolejną promocję, dzięki której zwiększysz wygrane o 14%.

Wytypuj kupon składający się z przynajmniej trzech zdarzeń, gdzie poszczególne selekcje będą po kursach min. 1.35. Bukmacher zamieni współczynnik takiego kuponu na 1, co wiąże się z brakiem podatku od stawki.

W ramach promocji gry bez podatku można zagrać tyle kuponów, ile się chce.

Matchday Boost

W szybkich linkach na stronie Betfan znajdziesz zakładkę “Specjalne”, gdzie znajdują się mecze w ofercie Matchday Boost. Co to za akcja? Betfan podwyższa kursy na najciekawsze zdarzenia sportowe. Gra Real z Barceloną? Możesz być pewny, że w Betfan kurs na ten mecz zostanie specjalnie doładowany.

Oferta aktualizowana jest na bieżąco, więc warto pamiętać o możliwości skorzystania ze specjalnych kursów. Bo im wyższy kurs, tym lepsza wygrana!

Radar365

Wchodź na stronę Betfan i sprawdzaj aktualną promocję w ramach Radar 365. To program, który codziennie losuje nowy bonus. Oferta może dotyczyć zakładów sportowych, ale także sportów wirtualnych. Na czym to polega? Bukmacher codziennie przedstawia nową promocję wraz z opisem, co trzeba zrobić, by skorzystać z bonusu. Jeśli zastosujesz się do wszystkich wytycznych, to zgodnie z promocją otrzymasz ustaloną nagrodę np. freebet.

Wpłaty i wypłaty

Opcje depozytowe w Betfan dostępne są całodobowo przez siedem dni w tygodniu (także w święta). Bukmacher i pośrednik płatności nie pobierają prowizji od wpłat. Transakcje realizowane są błyskawiczne, a pieniądze po chwili znajdują się na twoim koncie Betfan.

 • BLIK – min. wpłata 1 zł
 • Przelewy 24 – min. wpłata 1 zł

Wypłaty wygranej realizowane są w godzinach 7:00 – 23:00 na dystansie całego tygodnia. Średnio pieniądze są księgowane na koncie w banku do 15 minut – tak się dzieje w przypadku 97% banków w Polsce.

Tak szybkie płatności możliwe są do takich banków jak:

 • mbank
 • Inteligo
 • PKO BP
 • Santander
 • ING
 • PEKAO
 • BGŻ BNP Paribas
 • Millennium
 • Bank Pocztowy
 • Raiffeisen Polbank
 • Alior Bank
 • Volkswagen
 • Nest Bank
 • Getin Bank
 • Idea Bank
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Credit Agricole
 • Toyota Bank
 • Eurobank

Aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie Betfan znajdziesz również za pośrednictwem aplikacji mobile na Android i iOS.

Aplikacja Betfan jest darmowa, a dzięki niej uzyskasz dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live, odbierzesz bonusy i skorzystasz z funkcji takich jak cash-out czy wyniki “na żywo”.

Kontakt

Jak skontaktować się z Betfan w przypadku problemu? Biuro obsługi klienta otwarte jest codziennie w godzinach 9:00 – 23:00.

W formie online możesz skorzystać z wiadomości e-mail lub czatu “na żywo”:

 • E-mail: bog@betfan.pl lub biuro@betfan.pl
 • Live czat (znajduje się w prawym dolnym rogu strony betfan.pl)

Biuro Betfan znajdziesz w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 96 (Budynek Equator II).

FAQ

❓Dlaczego warto wpisać kod promocyjny?

Jest jeden konkretny powód: dla zysku. Z kodem bonusowym zyskasz więcej na powitanie w Betfan.

?Jakie bonusy zgarniesz za kod w Betfan?

Dla nowych klientów czekają bonusy o łącznej wartości 3100 zł. Na tak pokaźną kwotę składają się dwie promocje: bonusy od depozytu 10% i zakład bez ryzyka.

?Jak odbierać bonusy od depozytu?

Jako nowy klient Betfan masz prawo do trzech bonusów od depozytu. Za każdym razem wartość wynosi 10% od wpłaty do 1000 zł. Aby skorzystać z kolejnych bonusów, czyli od drugiej i trzeciej wpłaty najpierw trzeba wypełnić warunki pierwszej bonifikaty. A więc: obróć depozyt x1 po kursie 2.00, a następnie obrócić bonus x5 w zakładach ako z min. kursami pojedynczymi 1.45. Za każdym razem czas na każdy z obrotów to 30 dni.

?Kiedy zagrać bez ryzyka w Betfan?

Ubezpieczenie obowiązuje tylko na pierwszy zakład w Betfan. A więc po pierwszej wpłacie przygotuj swój kupon (pamiętając o kursie min. 1.14) i zagraj go za maksymalną stawkę 100 zł. Co więcej, miej na uwadze, że jeśli przegrasz, to zwrot podlega warunkom obrotu.

✅Jak grać w Betfan bez podatku?

Masz dwie możliwości: czekaj na Happy Hours i wtedy stawiaj kupony złożone z minimum 2 typów z kursem min. 1.25 lub graj akumulatory składające się z przynajmniej 3 selekcji dla których min. kurs pojedynczego zdarzenia wyniesie 1.35.

betfan logo

Numer licencji: PS4.6831.3.2018

Kody: 3
Bonusy: 3
Data aktualizacji: 02.02.2020

Betfan to nowy bukmacher w Polsce, który zadebiutował na rynku online w 2019 roku. Twarzą marki został Mariusz Pudzianowski. Betfan zasłynął z częstych promocji gry bez podatku i ciekawych zakładów na rozrywkę.