Betcris freebet 1400 zł

W Betcris możesz odebrać trzy freebety za rejestrację konta i dokonanie wpłaty. To bonusy przyznawane w ramach oferty powitalnej. Jeśli chcesz freebet od Betcris, to musisz otworzyć konto u tego bukmachera. W tym miejscu dowiesz się, co zrobić, żeby obstawiać za darmowe zakłady.

Odbierz freebet od Betcris!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o freebecie Betcris:

Freebet Betcris

To bukmacher, który przyznaje nie jeden, a trzy freebety. Co jednak ciekawe, bonusy są dodawane do twojego konta pojedynczo – po wypełnieniu określonych warunków promocji. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o wykonanie depozytu i postawienie zakładu zgodnego z regulaminem oferty.

W Betcris freebet nie jest bonusem bez depozytu. Dlaczego? Dlatego, że za każdym razem, by zgarnąć darmowy zakład – jesteś zobligowany do wpłaty własnej. Dla przykładu w Fortunie otrzymasz freebet, ale nie musisz wykonywać depozytu.

Betcris oferuje trzy freebety na start:

💰 Po pierwszej wpłacie: 100% do 400 zł
💰 Po drugiej wpłacie: 50% do 500 zł
💰 Po trzeciej wpłacie: 50% do 500 zł

Jak odebrać freebet od Betcris?

W Betcris freebet przyznawany jest nowym graczom. Co ważne: z oferty mogą skorzystać tylko ci klienci, którzy zarejestrowali konto stałe u tego bukmachera. Co to oznacza? To że jeśli chcesz freebet Betcris – to powinieneś zweryfikować tożsamość po rejestracji. W tym miejscu dowiesz się, jak otworzyć konto stałe w Betcris.

BonusWarunki
100% do 400 złAKO (3 typy), kursy min. 1.30
50% do 500 złAKO (3 typy), kursy min. 1.30
50% do 500 złAKO (3 typy), kursy min. 1.30

Freebety od Betcris przyznawane są w trzech transzach. Jako gracz możesz z nich korzystać jeden po drugim. Nie ma opcji przeskoczenia np. od razu do trzeciego darmowego zakładu. Odbiór każdego z nich wiąże się z wpłatą na konto (minimum 50 zł) i postawieniem kuponu kwalifikującego do freebetu. Jak powinien wyglądać taki zakład?

👉 Kupon, który pozwoli ci odebrać freebet od Betcris:

 • AKO: minimum 3 zdarzenia
 • Minimalny kurs dla pojedynczego typu: 1.30

Co ułatwia odbiór freebetów to fakt, że dla każdego bonusu są takie same warunki obrotu.

Odbiór freebetu krok po kroku:

 1. Zarejestruj się i zweryfikuj konto w Betcris
 2. Zrób pierwszą wpłatę na minimum 50 zł
 3. Postaw zakład (AKO, min. 3 zdarzenia, kurs 1.30) za stawkę minimum 50 zł
 4. Jeśli zakład przegra – otrzymasz freebet 100% stawki do 400 zł

Odbierz freebet od Betcris!

🔎 Zwróć uwagę na:
Freebet w Betcris przyznawany jest po zagraniu pierwszych trzech zakładów. Co jednak istotne – bonus pojawi się na koncie tylko wtedy, gdy kupon okaże się przegrany. Jeśli trafisz, to freebet nie zostanie ci przyznany.

Wykonując kolejne dwa depozyty – otrzymasz freebety 50% do 500 złotych. Jak wspominaliśmy wcześniej – dla każdego z tych bonusów są takie same warunki obrotu.

Jak zagrać za darmowy zakład?

Gdy otrzymasz freebet, to będzie on ważny na twoim koncie przez kolejnych 7 dni. W tym czasie musisz postawić darmowy zakład tj. dokonać obrotu. Jak to zrobić? Po prostu przygotuj kupon, który będzie spełniał następujące kryteria:

 • Kupon AKO: przynajmniej 3 zdarzenia
 • Kurs dla każdej selekcji minimum 1.30
 • Zakłady z oferty przedmeczowej lub live

Na tego rodzaju kuponach możesz aktywować freebet odebrany od Betcris. Co jeśli wygrasz? W takiej sytuacji otrzymasz zysk netto tj. kwotę wygranej pomniejszoną o stawkę freebetu. Przykład:

💡 Grając za freebet 200 zł wygrałeś 1000 zł. Do ciebie wróci 800 zł, ponieważ 200 zł (freebet) zostanie potrącone przez bukmachera.

Warunki freebetu

 • Bonus dla nowych graczy po rejestracji konta stałego
 • Promocja od trzech kolejnych depozytów
 • Maksymalna kwota, którą można otrzymać wynosi 1400 zł
 • Freebet należy obrócić x1 w zakładach wielokrotnych z przynajmniej 3 selekcjami po kursach min. 1.30
 • Czas na obrót każdego z freebetów wynosi 7 dni

Freebet na urodziny

🎁 Jeśli jesteś już zarejestrowany w Betcris, to freebet, który możesz otrzymać związany jest z twoimi urodzinami. W tym przypadku czeka na ciebie darmowe 20 zł.

Aby odebrać freebet na urodziny należy przynajmniej 30 dni przed tą rocznicą zagrać kupon za minimum 50 zł. Tyle wystarczy, żeby w dniu urodzin odebrać od Betcris freebet 20 zł, który możesz wykorzystać na podobnych zasadach, co bonus dla nowych graczy:

 • Kupon AKO: min. 3 zdarzenia
 • Kursy min. 1.30

Pozostałe freebety

W naszym portalu znajdziesz też freebety, które są oferowane przez pozostałych bukmacherów. To bonusy, które często nie wymagają wpłaty własnej. Oto przykłady takich promocji:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji