Etoto freebet 20 zł

W Etoto freebet przyznawany jest w mobilnej aplikacji. Tam, jako nowy gracz, możesz uzyskać darmowy zakład o wartości 20 złotych. Poniżej dowiesz się, co dokładnie zrobić, żeby freebet pojawił się na twoim koncie.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o freebecie Etoto:

Freebet Etoto

To freebet, który działa w ramach bonusu powitalnego. Jeśli po rejestracji zrobisz wpłatę i zainstalujesz aplikację Etoto – otrzymasz darmowy zakład. Co ważne, zgodnie z warunkami promocji – bonus ten możesz wykorzystać obstawiając przez telefon. Dlatego istotnym warunkiem jest zainstalowanie mobilnej aplikacji.

W Etoto freebet przyznawany jest po wpłacie, a więc nie jest to klasyczny bonus bez depozytu. Fortuna i Totalbet pozwalają odebrać darmowy zakład bez wkładu własnego. Oferta Etoto nieco bardziej przypomina freebet w Superbet i Fuksiarzu.

Freebet w Etoto to:

✅ darmowy zakład 20 zł w aplikacji mobilnej.

W dalszej części artykułu tłumaczymy, jak odebrać i wykorzystać freebet:

Jak odebrać freebet od Etoto?

Rejestracja to pierwszy krok, który musisz wykonać w celu aktywowania freebetu. Do tego możesz użyć nasz kod bonusowy, który zwykle wiąże się z lepszymi gratyfikacjami u bukmacherów. W Etoto wystarczy otworzyć konto tymczasowe, żeby uzyskać prawo do freebetu w aplikacji.

BonusWarunki
Freebet 20 złPo 1. wpłacie
Obrótx1 w aplikacji mobilnej (dowolny kurs)

Po zarejestrowaniu się w Etoto – możesz zrobić pierwszą wpłatę, która uprawni cię do freebetu. Co ciekawe, nie ma limitu związanego z depozytem, więc możesz wpłacić tyle, ile chcesz. W tym celu wybierz jedną z następujących opcji:

 • Przelewy 24
 • BLIK
 • VISA
 • Mastercard
 • Paysafecard

Gdy przelew zostanie zaksięgowany na twoim saldzie, to możesz pobrać i zainstalować aplikację Etoto. 📱 Działa ona na dwóch systemach operacyjnych:

 • iOS
 • Android

Po zalogowaniu się do apk – freebet 20 zł będzie czekał na twoim saldzie.

Odbiór freebetu krok po kroku:

 1. Załóż konto w Etoto i zaloguj się
 2. Zrób pierwszą wpłatę
 3. Zainstaluj aplikację na swój telefon
 4. Przygotuj dowolny kupon w apk i wybierz grę za freebet

💡 Zwróć uwagę na:
W razie powodzenia, a więc wygranego zakładu – otrzymasz od Etoto zysk netto, czyli kwotę na kuponie minus stawkę (freebet). Co jednak pozytywne – pieniądze te od razu należą do ciebie (bez obrotu) i możesz nimi dowolnie zarządzać.

Jak zagrać za darmowy zakład?

Po dokonaniu pierwszej wpłaty masz 7 dni, żeby wykorzystać freebet w aplikacji. Jeśli w tym czasie się nie wyrobisz, to po prostu darmowy zakład przepadnie. Wykorzystanie go jest proste, bo wystarczy, że zainstalujesz aplikację, a następnie zagrasz dowolny kupon (wyłączając sporty wirtualne).

W grze za freebet Etoto nie wymaga od ciebie konkretnego rodzaju zakładu czy kursu minimalnego. Możesz przygotować dowolny kupon przedmeczowy lub live (SOLO/AKO). Gdy już będziesz gotowy to w edycji zakładu suwakiem zaznacz, że chcesz zagrać za freebet. Będzie to informacja dla bukmachera, żeby użyć bonus 20 zł, który znalazł się na twoim koncie.

Warunki freebetu

 • Darmowy zakład dla nowych graczy
 • Freebet może być użyty tylko w aplikacji Etoto
 • Bonus należy wykorzystać przed upływem 7 dni od rejestracji
 • Wygrana za freebet nie podlega obrotowi

🔎 Jeśli za bonusowe 20 zł wygrasz 100 zł, to otrzymasz 80 zł. Dlaczego? Dlatego, że w tej promocji należy ci się zysk netto, a więc po potrąceniu stawki zakładu – w tym przypadku freebetu 20 zł. Podobnie freebety rozliczają Betcris i Betclic.

Pozostałe freebety

🎁 Na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku bonusów bukmacherskich. Poniżej znajdziesz inne freebety, które odbierzesz za rejestrację w zakładach online:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji