STS freebet

Dzięki freebetowi możesz postawić darmowy zakład. W STS to często spotykany rodzaj bonusu, który zwykle przypisany jest nowym graczom. Jaki freebet czeka na ciebie w tym momencie?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o freebecie STS:

🔎 Aktualnie STS nie oferuje freebetu za rejestrację konta. Jeśli interesuje cię darmowy zakład od bukmachera, to poniżej znajdziesz polecane przez nas freebety:

🔥 Freebet w Fortunie
🔥 Freebet w LVBET
🔥 Freebet w forBET

Freebet STS

To że STS teraz nie oferuje freebetu, nie oznacza, że nie zrobi tego w przyszłości. Śledząc wnikliwie rynek bonusów bukmacherskich doskonale pamiętamy, gdy STS udostępniał nowym graczom darmowy zakład za rejestrację. Wówczas w tego rodzaju promocji można było uzyskać 30 zł freebetu. To promocja tymczasowo nieaktywna, ale za jakiś czas znów może być uruchomiona.

Pod nieobecność freebetu w STS możesz odebrać następujące bonusy:

Wpisując do STS kod promocyjny nie otrzymasz freebetu, ale możesz postawić m.in. zakład bez ryzyka z gwarancją zwrotu stawki w razie przegranej.

Jak odebrać freebet od STS?

Jeśli STS aktywuje freebet dla nowych graczy, to pierwsze, co będziesz musiał zrobić, to zarejestrować konto u tego bukmachera. W tym momencie STS przyznaje wszystkie bonusy na tzw. koncie tymczasowym, które nie jest zweryfikowane. Wydaje się, że freebet również powinien działać po szybkiej rejestracji, choć nie jest to pewne.

Fortuna freebet bez depozytu oferuje w momencie, w którym nowy gracz zweryfikuje dane osobowe. Na koncie tymczasowym u tego bukmachera otrzymasz zakłady bez ryzyka, ale nie freebet. Być może STS zastosuje podobną strategię?

Więcej o rejestracji STS piszemy w tym miejscu. Tam dowiesz się, jak otworzyć konto z prawidłowo wpisanym kodem promocyjnym. Co więcej – wyjaśniamy kroki związane z weryfikacją danych osobowych.

Warunki freebetu

Wciąż nie wiemy, jaki freebet zastosuje STS. Jeśli chodzi o ten rodzaj bonusu to wyróżniamy dwa typy darmowych zakładów:

  • bez depozytu,
  • po wpłacie.

Freebet bez depozytu pozwoli ci odebrać pieniądze na zakłady bez wkładu własnego (wpłaty). Taka promocja działa w Fortunie i LVBET.

Z kolei freebet po wpłacie wiąże się z koniecznością przelania własnych środków na konto bukmachera. W tym przypadku często bonus jest wyższy aniżeli freebet bez depozytu. Dla przykładu w tego typu ofercie Fuksiarz oferuje 50% od wpłaty do 250 zł.

💡 Jeśli tylko STS aktywuje freebet dla swoich graczy, to w tym miejscu pojawi się aktualny opis bonusu.