Goplusbet – zakład bez ryzyka 1000 zł

W Goplusbet zakład bez ryzyka funkcjonuje jako bonus powitalny. Na start, po rejestracji konta u tego bukmachera, możesz postawić ubezpieczony kupon. Co to oznacza? Jeśli twoje typy się nie sprawdzą, to otrzymasz zwrot stawki do 1000 złotych. Tyle może wynieść maksymalny cashback w Goplusbet.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładzie bez ryzyka w Goplusbet:

Zakład bez ryzyka w Goplusbet

Gdy tylko Goplusbet pojawił się na rynku, to od razu zaproponował nowym użytkownikom zakład bez ryzyka. Tym samym to kolejny z bukmacherów w Polsce, które ubezpiecza stawkę pierwszego kuponu. Kto tak jeszcze robi? Przykładowi operatorzy z zakładem bez ryzyka to Fuksiarz, Fortuna i forBET.

U bukmachera Goplusbet zakład bez ryzyka dochodzi do kwoty 1000 złotych. Wartość ta robi wrażenie – tym bardziej, że bukmacher zwraca 100% stawki. To bonus dedykowany dla nowych klientów, dlatego pierwsze co powinieneś zrobić w celu skorzystania z cashbacku, to zarejestrować konto na goplusbet.pl.

💡 W Goplusbet bonus bez ryzyka przyznawany jest po stałej rejestracji. Dlatego po uzupełnieniu formularza, następnie zweryfikuj dane osobowe. To pozwoli ci zgodnie z regulaminem przystąpić do promocji cashback.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

Bonus cashback Goplusbet działa, jak klasyczny zakład bez ryzyka. Tj. ubezpieczeniu podlega pierwszy kupon postawiony po rejestracji za własne środki. Jak wspomnieliśmy wcześniej, aby odebrać bonus trzeba z powodzeniem otworzyć konto u tego bukmachera. Na co zwrócić uwagę?

BonusWarunki
Zakład bez ryzyka100% zwrot stawki
KwotaBonus do 1000 zł
Obrótx3 w kuponach AKO z kursami min. 1.30

Rejestrując się w Goplusbet pamiętaj, żeby podać prawdziwe dane osobowe, a dodatkowo zaznaczyć zgody marketingowe we wszystkich kanałach. To konieczny krok na drodze do zakładu bez ryzyka.
W Goplusbet rejestracja polega na uzupełnieniu klasycznego formularza, znanego z tworzenia kont u pozostałych bukmacherów. Jakie dane musisz zamieścić?

 • Imię,
 • nazwisko,
 • adres e-mail,
 • hasło,
 • kod promocyjny (znajdziesz go na bonuspedia.pl),
 • numer telefonu,
 • PESEL,
 • obywatelstwo.

Jak wspominaliśmy wcześniej – kolejnym krokiem jest weryfikacja danych osobowych, która odbywa się po rejestracji. W tym przypadku potrzebujesz dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego. Zrób obustronne zdjęcia tegoż dokumentu, a następnie dołącz je do profilu gracza. Dodatkowo uzupełnij informacje związane m.in. z adresem zamieszkania.

Gdy otrzymasz wiadomość o poprawnej weryfikacji konta, to możesz przystąpić do gry bez ryzyka. Najpierw jednak jesteś zobligowany do wpłacenia własnych środków na saldo. Jak to zrobić? W tym celu skorzystaj z błyskawicznych wpłat Przelewy 24. Minimalny depozyt, który uprawnia cię do odebrania bonusu to 20 złotych.

Goplusbet cashback – instrukcja krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w Goplusbet wpisując kod promocyjny
 2. Wyraź zgody marketingowe i zweryfikuj dane osobowe
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty – minimum 20 zł
 4. Postaw pierwszy zakład po weryfikacji – pamiętaj, aby jego kurs całkowity nie przekroczył 10.00
 5. Zaczekaj na rozstrzygnięcie kuponu – jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki do maksymalnie 1000 zł

👌 Co pozytywne – w Goplusbet otrzymasz 100% cashback do 1000 zł. Zwrot nie zostanie pomniejszony o 12% podatku od stawki, jak to robią niektórzy bukmacherzy. W tym przypadku sytuacja jest prosta: w cashbacku otrzymasz tyle, ile postawiłeś.

Przykład wykorzystania zakładu bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Goplusbet działa na prostych zasadach, bo jeśli zrobisz wszystko zgodnie z zasadami promocji, to w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot za porażkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie dla wszystkich nowych typerów wszystko jest w pełni zrozumiałe. Dlatego wyjaśniamy działanie cashbacku na konkretnym przykładzie:

W Goplusbet pierwszy, ubezpieczony kupon możesz postawić na zakład pojedynczy lub akumulowany. Czego musisz przestrzegać to tylko tego, żeby kurs całkowity nie przekroczył wartości 10.00.

Załóżmy sytuację, że w meczu piłki nożnej Arsenal – Chelsea postawiłeś na zwycięstwo gości 1000 złotych po kursie 3.30. Jak zostanie rozliczony kupon w ramach promocji?

Scenariusz pozytywny: zakład wygrany ✔️

Jeśli mecz ułoży się po twojej myśli, a drużyna, na którą postawiłeś zwycięży, to w normalny sposób otrzymasz wygraną z kuponu. Pieniądze zostaną przelane na konto główne i będą do twojej dyspozycji. Co to oznacza? Możesz je wypłacić lub grać nimi dalej – bez dokonywania specjalnego obrotu.

Scenariusz negatywny: zakład przegrany ❌

Jeśli kupon nie wejdzie, bo w tym przypadku wygra Arsenal lub będzie remis, to zakład przegra. Co wtedy? W takiej sytuacji zostanie aktywowana promocja cashback, a więc otrzymasz automatycznie od Go Bet bonus w formie zwrotu stawki. Pieniądze pojawiają się na koncie bonusowym, co oznacza, że przed wypłatą będzie trzeba je obrócić. Jak? To wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Warunki promocji

Po przegraniu ubezpieczonego zakładu wejdź do zakładki “bonusy” i zaakceptuj zwrot stawki. To dla bukmachera potwierdzenie, że chcesz obrócić cashback przed wypłatą. Na saldzie bonusowym będą się znajdować odebrane pieniądze w ramach oferty gry bez ryzyka. Co trzeba z nimi zrobić?

Goplusbet wymaga trzykrotnego obrotu bonusem przy wykorzystaniu kuponów AKO z minimum trzema zdarzeniami, gdzie kurs min. dla każdej selekcji powinien liczyć 1.30.

Czas na wykonanie obrotu to 7 dni od momentu odebrania bonusu.

Zasady gry bez ryzyka w Goplusbet

 • Bonus dostępny tylko na koncie stałym (zweryfikowanym)
 • Minimalna stawka zakładu to 20 zł
 • W promocji udział biorą zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Cashback trzeba obrócić trzy razy
 • Zakłady spełniające obrót: minimum 3 zdarzenia z kursami minimalnymi 1.30
 • Czas na wykorzystanie bonusu: 7 dni

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Goplusbet wpisuje się w ogólny trend na polskim rynku, z którego wynika, że coraz więcej operatorów oferuje zakłady bez ryzyka. Nowi gracze z tego rodzaju promocji mogą skorzystać w Go Bet, ale też w Fortunie, Fuksiarzu, Totalbet, STS czy forBET.

👉 Poniżej prezentujemy najpopularniejsze zakłady bez ryzyka:

PromocjaBonusWarunki
Fuksiarz zakład bez ryzyka500 PLN 🔥Zwrot 50% stawki
Bez obrotu
Fortuna zakład bez ryzyka600 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
STS zakład bez ryzyka100 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Bez obrotu
Betclic zakład bez ryzyka200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1
forBET zakład bez ryzyka1200 PLN 🔥Zwrot 100% stawki
Obrót x1