Betclic freebet 200 zł

W Betclic freebet przyznawany jest nowym graczom, którzy otworzą konto u tego bukmachera. Darmowy zakład może wynieść maksymalnie 200 złotych. Co zrobić, żeby go prawidłowo odebrać i wykorzystać?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o freebecie Betclic:

Freebet Betclic

🔥 Freebet od Betclic łączy się z kodem promocyjnym, który aktywujesz rejestrując konto u tego bukmachera. Bonus ten funkcjonuje jako oferta powitalna, co oznacza, że mogą z niego skorzystać wszyscy ci gracze, którzy do tej pory nie posiadali konta w Betclic. Zakładając konto upewnij się, że wpisujesz aktualny kod promocyjny, bo to on gwarantuje ci freebet na start.

Freebet w Betclic to:

✅ bonus w formie darmowego zakładu, który otrzymasz po wytypowaniu pierwszego kuponu.

Kiedy otrzymasz freebet? To promocja, która łączy się z zakładem bez ryzyka oferowanym przez Betclic. A to oznacza, że freebet zostanie ci przyznany, jeśli twój pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany.

Poniżej poznasz wszystkie szczegóły dotyczące tego bonusu:

Jak odebrać freebet od Betclic?

Przede wszystkim musisz pamiętać o jednym: freebet przysługuje tylko nowym użytkownikom. Jeśli w przeszłości otworzyłeś już konto w Betclic, to z promocji nici. Nie grałeś nigdy u tego bukmachera? W takim razie freebet jest do twojej dyspozycji.

BonusWarunki
Freebet 200 zł100% od 1. zakładu
Obrótx1 w zakładach z kursem m.in. 2.14

Co na początku powinieneś zrobić, żeby odebrać freebet? Zarejestrować się w Betclic – o tym procesie szczegółowo piszemy w tym miejscu. W osobnym artykule dowiesz się, jak otworzyć konto w Betclic, żeby aktywować kod promocyjny na freebet.

Gdy już zarejestrujesz się w Betclic, kolejnym krokiem jest wpłata pieniędzy. Po prostu musisz mieć środki na saldzie, żeby postawić zakład bez ryzyka, który w następstwie umożliwi ci odbiór freebetu. Minimalnie możesz wpłacić 1 zł, ale jeśli chcesz odebrać 200 zł w darmowym zakładzie, to zdeponuj 228 zł.

Formy płatności akceptowane przez Betclic:

 • Przelewy 24
 • BLIK
 • VISA/Mastercard
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Apple Pay

W chwili, gdy płatność zostanie zaksięgowana na twoim saldzie – możesz postawić pierwszy zakład, który będzie objęty ubezpieczeniem. Jeśli przegrasz – Betclic przyzna na twoje konto freebet.

Odbiór freebetu krok po kroku:

 1. Otwórz konto w Betclic
 2. Dokonaj wpłaty (jeśli chcesz maksymalny freebet – wpłać 228 zł)
 3. Postaw dowolny zakład na sport z kursem minimalnym 1.14
 4. W razie przegranej Betclic wypłaci ci freebet

🔎 W Betclic freebet to całość postawionej stawki na pierwszym zakładzie minus 12% podatku. Co to oznacza? Jeśli zagrasz pierwszy kupon za 228 zł, to otrzymasz w darmowym zakładzie 200 zł.

Jak zagrać za darmowy zakład?

W Betclic freebet otrzymasz wtedy, gdy przegrasz pierwszy zakład postawiony po rejestracji. Co jeśli wygrasz? W takiej sytuacji odbierzesz należną ci kwotę z kuponu, a twój bonus freebet nie zostanie aktywowany.

Gdy już otrzymałeś freebet, to jego kwota będzie wyświetlana na osobnym saldzie oznaczonym jako “freebet”. To pewne ułatwienie od Betclic, ponieważ w ten sposób dokładnie wiesz ile pieniędzy znajduje się na koncie głównym, a ile na saldzie bonusowym (w tym przypadku związanym z freebetem).


Freebet możesz wykorzystać na pojedynczym zakładzie lub na kilku kuponach. Wystarczy, że przy stawianiu zakładów zaznaczysz chęć zagrania za środki znajdujące się na saldzie “freebet”. To sygnał dla bukmachera, by pobrał pieniądze właśnie z tego konta, a nie rachunku głównego.

Grając za freebet pamiętaj: kurs minimalny zakładu powinien wynosić przynajmniej 2.14.

Warunki freebetu

 • Bonus dla nowych graczy
 • Freebet przyznawany jest za przegrany pierwszy zakład
 • Odebrany freebet możesz wykorzystać w dowolnym czasie (brak sprecyzowanego okresu na obrót)
 • Darmowy zakład powinien być po kursie min. 2.14
 • Wygrane pochodzące z gry za freebet nie podlegają dalszemu obrotowi (możesz je wypłacić na konto bankowe)

💡 Pamiętaj:
Obstawiając za freebet musisz liczyć się z tym, że w razie wygranej otrzymasz zysk netto z kuponu. Co to oznacza? Wygrana kwota minus stawka. Dla przykładu: jeśli postawisz zakład za freebet 200 zł i wygrasz 1000 zł, to otrzymasz 800 zł.

Pozostałe freebety

Po wykorzystaniu freebetu w Betclic możesz skorzystać z pozostałych darmowych zakładów, które są dostępne u legalnych bukmacherów:

PromocjaBonusWarunki
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN 🔥Darmowy zakład za weryfikację
Totalbet bonus bez depozytu30 PLN 🔥Bonusy za weryfikację i zgody marketingowe
LVBET bonus bez depozytu20 PLN 🔥Freebet po weryfikacji