Bukmacher – rejestracja

Jak zarejestrować konto u bukmachera online? To czynność, która nie wymaga zbyt wygórowanych umiejętności. Tworzenie profilu gracza przypomina standardową rejestrację w dowolnym serwisie. Jeśli już trzeba dopełnić bardziej szczegółowych formalności, to podczas weryfikacji danych osobowych. Bukmacherzy zrobili wiele, żeby cały ten proces usprawnić. To wszystko wpłynęło na to, że konto zarejestrujesz w kilka minut i to bez dowodu osobistego.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji u bukmachera:

Bukmacher bez dowodu – gdzie założysz konto?

💡 Nowi gracze mają to do siebie, że zwykle po rejestracji konta chcą szybko postawić zakład na zbliżający się mecz. Wówczas szukają bukmachera bez dowodu, a więc takiej firmy, która nie wymaga weryfikacji podczas rejestracji. To znacząco usprawnia całą procedurę, ponieważ, żeby zostać graczem wystarczy uzupełnić formularz. Początkowo u takiego bukmachera nie jesteś zobligowany do tego, żeby przesłać skany dokumentu tożsamości lub wyciąg bankowy potwierdzający twój adres zamieszkania.

Gdzie dokonasz szybkiej rejestracji bez weryfikacji? W tym przypadku mamy dobrą wiadomość, bo taką usługę oferuje większość legalnych operatorów. Gwoli ścisłości: to że bukmacher nie chce na początku dowodu osobistego wcale nie oznacza, że konto może być zarejestrowane przez niepełnoletnią osobę lub na fikcyjne dane. Nic bardziej mylnego – w zgłoszeniu należy podać numer PESEL, który niejako definiuje datę urodzenia. Co więcej, chcąc wypłacić środki z salda gracza – będziesz zmuszony potwierdzić dane osobowe.

BukmacherRejestracja bez dowoduCzas na weryfikacjęBonusy
FuksiarzTAK90 dni🎁 Zakład bez ryzyka
FortunaTAK28 dni🎁 Zakład bez ryzyka
STSTAKBez ograniczeń🎁 Zakład bez ryzyka
🎁 Bonus od wpłaty
SuperbetTAK90 dni🎁 Freebet
🎁 Zakład bez ryzyka
🎁 Bonus od wpłaty
BetclicTAK90 dni🎁 Zakład bez ryzyka

TOP bukmacherzy bez dowodu

Patrząc z punktu widzenia typera rejestracja bez dowodu jest przyjemniejsza niż od razu dopełnienie wszystkich formalności. W końcu nie zawsze jest tak, że mamy dostęp do dowodu osobistego lub paszportu. Jak się okazuje to nie przeszkadza, żeby założyć konto u bukmachera. Pozostałe czynności związane z weryfikacją możesz wykonać na późniejszym etapie gry. Niektórzy bukmacherzy wymagają tego przed upływem określonego czasu, a drudzy przy chęci wypłaty środków na konto bankowe.

Na polskim rynku nie brakuje bukmacherów, u których zarejestrujesz konto dosłownie w kilka minut. Jeśli nie musisz podawać szczegółowych danych odnośnie dokumentu tożsamości, a także dołączać zdjęć/skanów dowodu lub paszportu, to nie dziwi, że po kilku chwilach uzyskasz możliwość obstawiania zakładów. W takiej sytuacji rejestracja składa się z prostych czynności, które sprowadzają się do podania informacji dotyczących logowania, a także podstawowych danych o graczu.

Czym powinien charakteryzować się polecany bukmacher bez dowodu? Oto nasze kryteria:

✅ Rejestracja nie powinna zajmować więcej niż trzy minuty

✅ Na koncie tymczasowym powinny być przyznane wszystkie bonusy powitalne

✅ Nowy użytkownik powinien mieć co najmniej kilkadziesiąt dni na zweryfikowanie danych osobowych

Którzy bukmacherzy spełniają te warunki?

Fuksiarz

W Fuksiarz rejestracja ograniczona jest do absolutnego minimum. Co warto odnotować, to bukmacher początkowo wymaga podstawowych informacji o użytkowniku. Co musisz wpisać? Adres e-mail, imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu. To wystarczy, żeby po chwili można było się zalogować do tego bukmachera. Nie sprawdzaliśmy ze stoperem w ręku, ale wierz nam, że wszystko to zajmuje mniej niż 120 sekund.

fuksiarz rejestracja

Na koncie tymczasowym (po szybkiej rejestracji) Fuksiarz udostępnia komplet bonusów na start. Nie musisz obawiać się tego, że ze względu na brak weryfikacji ominie cię jakaś promocja. Nic bardziej mylnego – do twojej dyspozycji od razu jest zakład bez ryzyka do 500 zł. 

Zarejestruj się w Fuksiarzu!


Czas na zweryfikowanie konta to 90 dni. Oczywiście możesz to zrobić wcześniej – w dogodnym dla siebie terminie. Z czym możesz się spotkać podczas weryfikacji, to z koniecznością przesłania dokumentu bankowego (wyciąg, potwierdzenie przelewu), który potwierdzi, że wskazane konto należy do ciebie. Po prawidłowej weryfikacji możesz dowolnie wypłacać środki finansowe.

STS

Bukmacher STS poszedł krok dalej niż Fuksiarz. O co chodzi? To firma, która daje nieograniczony czas na weryfikacje danych osobowych. W tym przypadku nie ma limitu 28 lub 90 dni. Po prostu sam decydujesz, kiedy chcesz zmienić konto tymczasowe w konto stałe. Oczywiście, jeśli tego nie zrobisz, to nie będziesz mógł wypłacić wygranych na rachunek w banku.

Rejestracja w STS jest błyskawiczna, bo tak jak u wyżej wymienionych bukmacherów, użytkownik jest proszony o podanie podstawowych informacji. Nie mamy wątpliwości, że cały proces można ukończyć przed upływem dwóch minut. Co ważne, od razu do twojej dyspozycji na koncie tymczasowym STS będzie pełny pakiet powitalny oferowany przez tego bukmachera.

Szybka rejestracja u bukmachera – jak to działa?

W tym przypadku stwierdzenie “szybka” nie jest na wyrost, bo wybierając bukmachera do rejestracji – po chwili będziesz mógł już postawić pierwszy kupon. Model szybkiej rejestracji został wprowadzony kilka lat temu, ponieważ wcześniej, żeby można było utworzyć konto u legalnego bukmachera, trzeba było od razu podawać wszystkie dane wraz ze skanami dokumentu tożsamości. Dziś taka formuła rejestracji działa tylko w forBET. Pozostali bukmacherzy pozwalają na utworzenie konta bez dowodu osobistego.

🔎 Jak to działa w praktyce? Poniżej krok po kroku wyjaśniamy, jak możesz zarejestrować się u bukmachera:

  1. Z dostępnej listy bukmacherów wybierz firmę, która oferuje rejestrację bez dowodu.
  2. Rozpocznij tworzenie konta wypełniając formularz.
  3. Zazwyczaj należy wpisać: imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, adres e-mail i hasło do logowania.
  4. Dodatkowo możesz uzupełnić pole zatytułowane “kod promocyjny”, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać lepszy bonus na start.
  5. Przejdź do finalnej części rejestracji, a więc ustal limity dotyczące gry.
  6. W zależności od bukmachera przed pierwszym zalogowaniem się będziesz musiał zweryfikować adres e-mail tj. kliknąć w link aktywacyjny odebrany na elektronicznej poczcie.
  7. To tyle – twoje konto zostanie aktywowane, a ty możesz dokonać pierwszej wpłaty.

Bukmacher bez weryfikacji – na czym polega?

📝 Na legalnym rynku, a więc wśród licencjonowanych bukmacherów każdy operator ma obowiązek zweryfikować gracza, gdy ten będzie chciał dokonać pierwszej wypłaty. Co to oznacza? To że nie mamy możliwości typowania zakładów, a następnie odbierania wygranej bez weryfikacji danych osobowych. Szybka rejestracja powoduje, że możesz błyskawicznie skorzystać z oferty bukmachera. Nie oznacza ona jednak tego, że później nie będziesz zobligowany do zweryfikowania profilu użytkownika.

Kiedy należy zweryfikować konto u bukmachera? Oto główne powody:

👉 Gdy będziesz chciał podjąć środki z salda gracza na swój rachunek bankowy (wypłata).

👉 Gdy upłynie okres ważności twojego konta tymczasowego.

👉 Gdy przekroczysz limit stawek, który ogranicza niezweryfikowane konto.

Bukmacher bez weryfikacji początkowo pozwala na obstawianie zakładów bez potwierdzenia tożsamości, ale jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich jego usług, to powinieneś przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. Wówczas zniesiesz nałożone limity m.in. te dotyczące stawki.

Ograniczenia konta po tymczasowej rejestracji

Posiadanie tymczasowego konta w zakładach bukmacherskich pozwala na obstawianie meczy, ale też korzystanie z bonusów i promocji. Nie wszystkie jednak funkcje działają po rejestracji bez dowodu osobistego. Niektóre możliwości są zablokowane do czasu aż użytkownik zweryfikuje swój profil gracza. Z jakimi ograniczeniami musisz się liczyć dokonując rejestracji bez dowodu?

Przede wszystkim uciążliwe jest to, że nie można wypłacić wygranych na konto bankowe. W tym celu konieczna jest weryfikacja, aby bukmacher mógł zlecić płatność. Dobre jest jednak to, że wystarczy raz zweryfikować konto, żeby następnie uzyskać pełny dostęp do wszystkich możliwości. Nie jest tak, że przed każdą wypłatą musisz weryfikacje przechodzić od początku.

Co jeszcze? Większość bukmacherów na konto tymczasowe nakłada limit stawek. Co to oznacza? Twoje inwestycje w zakłady w tym przypadku są ograniczone, bo jeśli łącznie postawisz więcej niż obowiązujący limit, to bukmacher nie przyjmie takiego zakładu. Zwykle pułap ten liczy 5000 złotych. Przekraczając go musisz zweryfikować konto, żeby móc dalej obstawiać zakłady.

Ostatnie z ograniczeń po rejestracji bez dowodu, to brak bonusu powitalnego. Jak wynika z naszego raportu nie wszyscy bukmacherzy stosują tego rodzaju obostrzenie. Wystarczy przypomnieć, że pełne promocje na start są dostępne w Fuksiarzu, Superbet i STS. To jednak nie oznacza, że pozostali bukmacherzy bez dowodu również pozwalają na odbiór całkowitej gratyfikacji. Tak jest chociażby w Go+Bet, który przyznaje bonus po dokonaniu weryfikacji.

Ograniczenia na niezweryfikowanym koncie:

❌ Brak możliwości wypłaty

❌ Limit stawek w zakładach

❌ W niektórych sytuacjach: częściowe zamrożenie bonusów

Bonusy za rejestracje u bukmachera

Konto u bukmachera rejestrujesz po to, żeby móc obstawiać mecze, ale też ze względu na dostępne bonusy na start. Freebety czy zakłady bez ryzyka przyciągają naszą uwagę, bo dzięki takim bonifikatą początkowo możemy typować na koszt bukmachera. Wówczas można pozwolić sobie na większe ryzyko, co może mieć wymierny efekt.

Bonusy za rejestracje w zakładach bukmacherskich są spotykane niemalże w każdej firmie. Nie znamy bukmachera w Polsce, który nie oferowałby czegoś ekstra na start. To już standard, że nowi użytkownicy mogą liczyć na specjalne traktowanie. To oczywiście dotyczy przyznawania promocji startowych. A jak wynika z naszego artykułu te są dostępne po szybkiej, jak i stałej rejestracji u bukmachera.

🧐 Jakie bonusy możesz odebrać u bukmachera za rejestracje?

Szybka rejestracja vs pełna rejestracja

Tak naprawdę, jeśli planujesz dłuższy pobyt u bukmachera tj. regularne obstawianie zakładów, to prędzej czy później będziesz zmuszony, żeby zweryfikować konto. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, że chcesz wypłacić pieniądze na konto bankowe. To jedna z tych przesłanek, gdy koniecznym jest zweryfikowanie profilu gracza.

Szybka rejestracja jest o tyle dobra, że za jej sprawą możesz na kilka minut przed meczem założyć konto, a następnie postawić kupon. W tym przypadku nie musisz czekać na weryfikację dokumentu tożsamości, żeby mieć możliwość zagrania zakładu. To ułatwia życie typera, dlatego początkowo większość graczy decyduje się na konto tymczasowe, by później ostatecznie uzupełnić dane i przekształcić je w konto stałe. Chwali się tych bukmacherów, którzy dysponują takimi możliwościami. A tych w naszym kraju nie brakuje.

Zalety rejestracji bez dowodu

👍 W przeciągu kilku minut zyskujesz możliwość postawienia kuponu

👍 Szansa na zarejestrowanie konta, nawet jeśli nie masz przy sobie dokumentu tożsamości

👍 Legalny i dozwolony sposób na grę w zakładach bukmacherskich

👍 Możliwość odebrania bonusów na start

Wady tymczasowego konta

👎 Blokada wypłat

👎 Limit stawek