Betcris rejestracja

W Betcris konto otworzysz bez dowodu, ale to jeden z tych bukmacherów, który po szybkiej rejestracji nie przyznaje bonusów na start. Mimo to, jeśli chcesz szybko zostać graczem Betcris, żeby postawić kupon na mecz, to możesz to osiągnąć. Nie będziesz potrzebował dokumentu tożsamości, bo konto zweryfikujesz w późniejszym terminie. W tym miejscu wyjaśnimy wszystko, co dotyczy rejestracji w Betcris.

betcris

Wszystko co powinieneś wiedzieć o rejestracji w Betcris:

Rejestracja Betcris: jak to zrobić w minutę?

U bukmachera Betcris rejestracja to sprawny proces, w którym początkowo jesteś zobligowany do wprowadzenia podstawowych informacji. Nie jest tak, jak w forBET, że od razu w trakcie rejestracji musisz zweryfikować swoją tożsamość. Betcris daje nowym graczom możliwość obstawiania na koncie tymczasowym. W międzyczasie możesz dokonać weryfikacji, co odblokuje m.in. przysługujące ci bonusy.

betcris kod promocyjny

Ze względu na brak konieczności posiadania dowodu osobistego konto w Betcris otworzysz w kilkadziesiąt sekund. Aby tak się stało wystarczy pamiętać swój numer PESEL.

Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a po chwili będziesz mógł zalogować się na konto w Betcris:

 1. Wejdź na stronę betcris.pl i rozpocznij rejestrację
 2. Zostaniesz przekierowany do pierwszego formularza, w którym powinieneś wpisać: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (otrzymany SMS) i kod promocyjny
 3. Po kliknięciu w “dalej” otworzy się kolejne pole z formularzem – tam wprowadź: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, pochodzenie środków przeznaczonych na grę
 4. Rejestrację możesz ukończyć ustaleniem limitów dotyczących gry – chodzi o stawki, a także czas spędzany u bukmachera
 5. Na koniec zweryfikuj e-mail, a więc otwórz link otrzymany na pocztę e-mail
 6. Wykonując powyższe kroki – zarejestrujesz konto tymczasowe w Betcris

⌚ Jeśli się pospieszysz, to cały formularz możesz uzupełnić w 60 sekund. W trakcie szybkiej rejestracji nie musisz wpisywać wrażliwych danych takich jak numer dokumentu tożsamości czy adres zamieszkania. Brak takiej konieczności usprawnia proces, co czyni go znacznie szybszym. Logując się na konto tymczasowe możesz przejść do płatności, a następnie obstawiania zakładów bukmacherskich.

RejestracjaBonus powitalnyOgraniczenia
(konto tymczasowe)
Weryfikacja
Bez dowoduTAKLimit stawek 8000 zł
Blokada wypłat
Blokada bonusów
30 dni
Paszport/dowód osobisty
Konto bankowe

Szybka rejestracja bez dowodu

Betcris na koncie tymczasowym stosuje wiele ograniczeń, ponieważ uniemożliwia odbiór bonusów powitalnych. Te odblokuje, gdy zweryfikujesz swoją tożsamość. Szybka rejestracja pozwala na założenie konta bez dowodu lub paszportu. To proces, który ogranicza papierologię, a to zwykle podoba się typerom. Dzięki temu w łatwy i błyskawiczny sposób można zarejestrować się u bukmachera. Betcris daje taką okazję.

Z rejestracji Betcris mogą skorzystać tylko pełnoletni użytkownicy. To że bukmacher na początku nie weryfikuje tożsamości nie oznacza, że przyjmuje zgłoszenia o graczy, którzy nie ukończyli 18 lat. W tym przypadku numer PESEL określa wiek klienta, więc nie ma obaw, że mogą wystąpić jakieś nadużycia.

Szybka rejestracja działa nie tylko w Betcris. Sprawdź, gdzie jeszcze zarejestrujesz konto bez dowodu osobistego:

Po rejestracji szybkiego konta w Betcris możesz dokonywać wpłat, a także obstawiać wszystkie zakłady dostępne w ofercie tego bukmachera. Jeśli nie będziesz chciał odebrać bonusu, to początkowo nie odczujesz różnicy pomiędzy kontem tymczasowym a stałym. Musisz jednak zapamiętać istotną liczbę, czyli 30 – przez tyle dni możesz korzystać z konta, które nie zostanie zweryfikowane. Jeśli w tym czasie nie założysz stałego profilu, to utracisz dostęp do swojego konta w Betcris.

Co wyróżnia szybką rejestrację w Betcris?

✅ Konto może zostać otwarte bez użycia dokumentu tożsamości

✅ Rejestracji dokonasz w aplikacji, jak i serwisie betcris.pl

✅ Możesz korzystać z dowolnych zakładów

✅ Czas na weryfikacje to 30 dni

Jak działa konto tymczasowe w Betcris?

W Betcris konto tymczasowe otwierane jest automatycznie po wykonaniu szybkiej rejestracji. Dopiero po tym procesie możesz przejść do weryfikacji, co pozwoli osiągnąć status konta stałego. Nie spieszy się jednak z tym, bo na koncie tymczasowym możesz grać przez maksymalnie 30 dni. Z czym się to wiąże?

Tak jak u pozostałych bukmacherów, tak i w Betcris konto tymczasowe pozwala na użytkowanie zakładów. Co to oznacza? Wykonując wpłatę będziesz mógł korzystać ze wszystkich opcji gry w Betcris tj. zakładów przedmeczowych, na żywo, sportów wirtualnych i gier karcianych. Co więcej, u tego bukmachera jest zdecydowanie najwyższy limit stawek. Wynosi on 8000 złotych – podczas gdy u sporej większości firm jest to 5000 zł. Co to oznacza? Łącznie na koncie tymczasowym możesz zagrać zakłady na kwotę 8000 zł. Gdy przekroczysz ten limit to konieczna będzie weryfikacja.

Jeśli chodzi o konto tymczasowe w Betcris, to jego okres ważności mija po 30 dniach. To istotna data, ponieważ brak weryfikacji uniemożliwi dalsze korzystanie z tego profilu. Idąc dalej – na koncie tymczasowym nie możesz zlecić wypłaty wygranych na rachunek bankowy. Jeśli będziesz chciał podjąć środki od Betcris, to również konieczne jest dokończenie pełnej rejestracji. To główne różnice pomiędzy kontem tymczasowym a stałym.

💡 Co wyjątkowe – Betcris bez weryfikacji nie oferuje żadnych bonusów. Na koncie tymczasowym nie masz prawa do promocji powitalnej, jak i pozostałych gratyfikacji dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli polujesz na bonusy, to status konta stałego będzie konieczny w celu ich odbioru.

Na co pozwala tymczasowe konto w Betcris?

✔️ Obstawianie zakładów

✔️ Realizowanie wpłat (do 8000 zł)

Co jest zakazane do czasu weryfikacji?

❌ Wypłacanie wygranych do banku

❌ Odbiór bonusów

❌ Przekroczenie limitu stawek powyżej 8000 zł

Bonusy po rejestracji

W Betcris bonusy po rejestracji występują pod warunkiem, że jest to rejestracja konta stałego. Jak wspominaliśmy wcześniej to jeden z tych bukmacherów, który wszystkie bonusy powitalne blokuje na koncie tymczasowym. Co to oznacza? Jeśli nie zweryfikujesz się dowodem lub paszportem, to nie masz możliwości skorzystania z pakietu dla nowych użytkowników.

Trzeba przyznać, że pod tym kątem Betcris jest dość zasadniczy. Wielu bukmacherów przyznaje wszystkie bonusy po szybkiej rejestracji. Tak robi chociażby Fuksiarz i STS. Niektórzy z kolei blokują część gratyfikacji: w Fortunie bez weryfikacji dostępne są dwa z trzech bonusów. Betcris poszedł krok dalej i wszystkie promocje zamroził dla tymczasowych kont. A to oznacza, że jeśli chcesz otrzymać gratyfikację od tego bukmachera, to powinieneś zweryfikować tożsamość.

Bonusy Betcris po rejestracji konta stałego:

💰 Bonus 100% do 400 zł

💰 Freebet 100 zł

💰 Bonus 50% do 400 zł

💰 Bonus 50% do 500 zł

Jak odebrać bonus Betcris po rejestracji?

 1. Jeśli założyłeś konto u tego bukmachera, to zaloguj się w Betcris
 2. Zweryfikuj swoją tożsamość tj. prześlij skany/zdjęcia dokumentu tożsamości
 3. Zrób pierwszą wpłatę minimum 50 zł
 4. Obróć depozyt x1 w zakładach z kursem minimalnym 1.80
 5. Otrzymasz bonus 100% od wpłaty do 400 zł
 6. Aby wypłacić bonus obróć go x4 w zakładach z kursem min. 1.80

Weryfikacja danych osobowych

W Betcris weryfikacja przebiega w standardowy sposób, a cały proces jest podobny do tego, jaki obowiązuje u pozostałych legalnych bukmacherów. W tym przypadku firma musi potwierdzić zgodność podanych danych podczas rejestracji z faktycznym stanem na dokumencie tożsamości. Co więcej, jesteś zobligowany do wpisania numeru konta bankowego, na który Betcris ma wykonywać ewentualne wypłaty wygranych.

Do zweryfikowania konta Betcris będziesz potrzebował jednego z wybranych dokumentów:

 • dowód osobisty,
 • paszport.

Przed wyborem dokumentu upewnij się, że posiada aktualną datę ważności. Co dalej? Przygotuj skany lub zdjęcia obustronne tegoż dokumentu, a następnie zaloguj się do Betcris i wejdź w zakładkę “mój profil”. Tam wprowadź dowód osobisty lub paszport, a dodatkowo podaj rachunek bankowy. Pamiętaj, aby konto w banku było przypisane do twoich danych osobowych. Opcjonalnie Betcris w celu weryfikacji konta bankowego może poprosić cię o wyciąg lub potwierdzenie przelewu z tegoż rachunku.

🔎 Jeśli prawidłowo dołączysz dokument tożsamości to nie pozostaje ci nic innego, jak poczekać na jego weryfikację. Jak wynika z naszych doświadczeń, a także rozmowy z działem obsługi klienta – konto stałe powinno być założone w ciągu kolejnych 15 minut.

Zalety rejestracji bez dowodu w Betcris

Co w głównej mierze przemawia za szybką rejestracją w Betcris?

👍 Konto bez dokumentu tożsamości

👍 Rejestracja, która zajmuje kilkadziesiąt sekund

👍 Wysoki limit wpłaty (8000 zł)

Wady konta tymczasowego

👎 Blokada bonusów

👎 Konto ważne przez 30 dni

👎 Blokada wypłat

Dołączając dokument tożsamości do konta Betcris możesz je prawidłowo zweryfikować, a co za tym idzie – przekształcić je w konto stałe bez limitów.

FAQ

Ile czasu zajmuje rejestracja w Betcris?

Konto tymczasowe w Betcris założysz na dystansie kilkudziesięciu sekund.

Czy potrzebujesz dowód osobisty, żeby zarejestrować się w Betcris?

Nie. To bukmacher pozwalający na szybką rejestrację bez weryfikacji.

Czy weryfikacja konta jest konieczna, aby odebrać bonus od Betcris?

Tak. Betcris bonusy powitalne przyznaje tylko zweryfikowanym użytkownikom.