Bukmacherzy i zakłady na tenis stołowy

Tenis stołowy w zakładach bukmacherskich występuje niemalże u każdego operatora. To sport niszowy, ale bukmacherzy nie mają problemów z wystawianiem kursów na poszczególne rozgrywki. Jeśli zajmujesz się tenisem stołowym i chciałbyś spróbować sił w obstawianiu tej dyscypliny, to w tym miejscu dowiesz się, który bukmacher dysponuje najlepszą ofertą. Dzięki zakładom na tenis stołowy wytypujesz polskie, jak i międzynarodowe rozgrywki.

tenis stołowy

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherach do tenisa stołowego:

Rekomendowani bukmacherzy na tenis stołowy

🏓 KategoriaBukmacher
📈 Kursy bukmacherskieSTS, Superbet, Betclic
🔎 Zakłady przedmeczoweSuperbet, STS, Fortuna
🔥 Zakłady na żywoSuperbet, STS, Fortuna
📺 Transmisje liveSuperbet, Fortuna, STS

W naszych rekomendacjach bukmacherów zwykle zwracamy uwagę na objętość oferty, a także poziom kursów. To główne kryteria, którymi kierowaliśmy się wybierając najlepszych bukmacherów na tenis stołowy. Co więcej, sprawdziliśmy też, który operator dysponuje transmisjami z meczów. Znamy odpowiedzi na główne pytania, a poniżej znajdziesz polecanych przez nas bukmacherów ze względu na zakłady, kursy i transmisje:

Gdzie obstawiać tenis stołowy?

Zakłady na tenis stołowy możesz zrobić u większości bukmacherów w Polsce. Rynek w naszym kraju cały czas się poszerza, a konkurencja sprzyja poprawianiu ofert kursowych. Legalni bukmacherzy na tenis stołowy oferują ligi międzynarodowe, jak i polskie rozgrywki. Co więcej, u sporej części tych operatorów tenis stołowy obstawisz w trybie przedmeczowym i na żywo. Ba, często w zakładach live jest więcej oferowanych rynków niż typów przedmeczowych.

Obstawianie tenisa stołowego polega na wskazaniu lepszego z pary, bo zwykle naprzeciw siebie staje dwóch zawodników, którzy rywalizują w meczu na punkty. Bukmacherzy z ofertą na tenis wychodzą dalej, bo pozwalają na typowanie setów, liczby punktów i dokładnego wyniku. To oznacza, że tenis stołowy pod wieloma aspektami możesz typować podobnie, jak tenis ziemny.

💡 Na bonuspedia.pl przeanalizowaliśmy oferty zakładów w odniesieniu do tenisa stołowego. Wszystko po to, aby nasz raport obejmował, jak najwięcej informacji związanych z ilością rynków, rodzajem zakładów, transmisjami i poziomem kursów. Jako użytkownik chcący obstawiać tenis ziemny powinieneś zapoznać się z naszymi rekomendacjami, bo dzięki nim wybierzesz lepszego bukmachera.

Czym kierowaliśmy się w ocenie bukmacherów na tenis stołowy? Pod uwagę braliśmy wszystkie istotne kwestie z punktu widzenia gracza. Dobry bukmacher na tenis stołowy powinien charakteryzować się:

✅ Zakładami przedmeczowymi i na żywo, które łącznie będą liczyć kilkanaście rynków.

✅ Średnią marżą, która nie będzie przekraczać 10% w zakładach.

✅ Transmisjami live z turniejów tenisa stołowego.

Kogo polecamy do obstawiania tenisa stołowego?

TOP 3 bukmacherów

Opracowując raport wyróżniliśmy trzech bukmacherów, którzy tenis stołowy obsługują w najlepszy sposób. W ten sposób przygotowaliśmy TOP 3 operatorów, których powinieneś sprawdzić w pierwszej kolejności, jeśli szukasz bukmachera do obstawiania tenisa stołowego. Każdy z tych operatorów dysponuje szeroką ofertą, a co więcej – posiada liczne transmisje z turniejów ping-ponga. To oznacza, że u wskazanych niżej bukmacherów nie tylko wytypujesz kupon na tenis stołowy, ale też obejrzysz spotkanie na żywo.

Jeśli jesteś pełnoletni, to zgodnie z prawem możesz posiadać konto u kilku bukmacherów jednocześnie. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś typował tenis stołowy w Superbet, STS i Fortunie. To naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy do grania tej dyscypliny sportu.

Superbet

W Superbet tenis stołowy jest licznie reprezentowany, co jest naturalnym elementem u tego bukmachera. Zakłady Superbet zwykle charakteryzują się szerokim dostępem do dyscyplin, jak i dodatkowych rynków. W tenisie stołowym można to zaobserwować, bo w zakładach przedmeczowych znajdziesz typy na Setka Cup, polską Ekstraklasę, rozgrywki w Czechach i turnieje międzynarodowe np. Mistrzostwa Europy.

Co robi wrażenie w Superbet, to rozbudowana oferta zakładów na żywo. Niekiedy w tenisie stołowym jest ona szersza od trybu pre-match. Znajdziesz tam kilkanaście rynków na zwycięzcę poszczególnych setów, handicapy, a także tego rodzaju niespotykane rynki jak:

kto pierwszy zdobędzie 7 punktów w secie?

Tenis stołowy w Superbet oferowany jest po jednych z najlepszych kursów w trybie przedmeczowym. Co więcej, to bukmacher z szeroko zakrojonymi streamami live.

Ilość ligZakłady
przedmeczowe
Zakłady
live
TransmisjeMarża
~5511Liga Pro, TT Cup, Challenger SeriesOkoło 7.5%

STS

STS to bukmacher słynący z tego, że pozwala obstawiać nie tylko główne sporty, ale też te mniej oblegane. Tenis stołowy u tego operatora jest oferowany na bazie kilku rozgrywek. W sezonie możesz obstawiać np. zmagania w polskiej Ekstraklasie czy Setka Cup. Co więcej, są też turnieje Challenger Series. Tam zwykle oferty są najbardziej rozbudowane i średnio wystawianych jest ponad 10 typów do każdego pojedynku. Oczywiście STS dysponuje też zakładami na żywo – w tenisie stołowym u tego bukmachera wytypujesz live np. ilość punktów i handicap punktowy.

Tak jak Superbet, tak i STS pozwala na oglądanie wielu meczów tenisa stołowego. To dyscyplina, która jest mniej popularna w telewizji, dlatego częste streamy oferują bukmacherzy online.

Ilość ligZakłady
przedmeczowe
Zakłady
live
TransmisjeMarża
~51212Mistrzostwa Europy, Liga czeskaOkoło 7.4%

Fortuna

Tenis stołowy w Fortunie można polecić przede wszystkim ze względu na wiele rynków na żywo, a także rozbudowane transmisje live. To bukmacher, który dysponuje podobnymi rynkami, co Superbet i STS. W Fortunie znajdziesz też te same ligi, które będziesz mógł typować. Przygotowując raport zwróciliśmy uwagę, że Fortuna w zakładach na żywo oferuje rynki na ilość punktów w oparciu o każdy set. Wszystko to daje szerokie pole manewru graczom, którzy obstawiają przede wszystkim zakłady under/over.

W Fortunie są gorsze kursy w odniesieniu do zakładów Superbet i STS. To główny i jedyny minus typowania tenisa stołowego u tego bukmachera.

Ilość ligZakłady
przedmeczowe
Zakłady liveTransmisjeMarża
~5512Mistrzostwa Europy, Liga czeskaOkoło 10%

Kursy na tenis stołowy: gdzie są najlepsze?

📈 Tak jak w pozostałych sportach, tak i tenisie stołowym dużą uwagę w wyborze bukmachera trzeba zwrócić na kursy. Ich poziom warunkuje wartość twojej wygranej. Obstawiając u buków z wysoką marżą – notorycznie tracisz na wygranych, co w dłuższej perspektywie może oznaczać większą kwotę. Na każdy zakład bukmacher nakłada marżę, żeby bez względu na wynik osiągnąć zysk. W twoim interesie jest wybór takiego operatora, który będzie dysponował kursami z jak najniższą prowizją.

Tradycyjnie na topbukmacher.com zrobiliśmy odpowiednie obliczenia dla marży w zakładach na tenis stołowy. Pod uwagę wzięliśmy najbardziej oblegany rynek na wynik meczu: 12. Najpierw policzyliśmy marżę, a następnie porównaliśmy rezultaty ze wszystkimi bukmacherami. Który operator wypadł najlepiej?

Według naszych danych najniższą marżę na tenis stołowy, a co za tym idzie – najlepsze kursy oferują: STS, Superbet i Betclic. Kto wypadł najsłabiej? Wysoką prowizje w kursach na mecze tenisa stołowego nakładają: Fortuna, Totalbet i Betfan.

Poniżej możesz sprawdzić, który z bukmacherów, jaką marżę na tenis stołowy oferuje (wyniki są w pewnym przybliżeniu):

BukmacherMarża
Fortuna10%
Totalbet10%
STS7.4%
Betclic7.5%
Fuksiarz8.7%
forBET9%
Superbet7.5%
Etoto8%
Betfan10.5%

Bukmacherzy z najlepszymi kursami na tenis stołowy to:

🥇 STS

🥈 Superbet

🥉 Betclic

Zakłady przedmeczowe

Tenis stołowy w zakładach przedmeczowych oferowany jest przez szerokie grono bukmacherów. Kursy na Setka Cup, Challenger Series czy zagraniczne ligi znajdziesz m.in. w Fuksiarzu. Tam wytypujesz wynik spotkania, a także zakłady na sumę setów i punktów. To przykład jednego z wielu bukmacherów, który dysponuje zakładami na tenis stołowy.

Najlepsi bukmacherzy na tenis stołowy otwierają kilka, a nawet kilkanaście rynków. Tak robi Superbet, który w trybie pre-match pozwala na obstawianie handicapów setowych i punktowych. Co więcej, u tego bukmachera wskażesz też: kto wygra 1. seta? Podobny zakres rynków znajduje się w STS. To kolejny przykład operatora z rozbudowanymi zakładami na tenis stołowy.

Tenis stołowy u bukmacherów w trybie przedmeczowym obstawisz w oparciu o rozgrywki ligowe, jak i turnieje mistrzowskie. To olimpijska dyscyplina, dlatego znajdziesz ją w ofercie na Igrzyska Olimpijskie. W tym aspekcie wieloma rynkami dysponuje Fortuna. Sporadycznie możesz tam liczyć też na typy długoterminowe np. kto wygra złoty medal?

Typowanie tenisa stołowego po licznych kursach pre-match możliwe jest u następujących bukmacherów:

🥇 Superbet

🥈 STS

🥉 Fortuna

Zakłady na żywo

Tenis stołowy to jedna z tych dyscyplin sportowych, która bywa szerzej reprezentowana w zakładach live niż przedmeczowych. Co to oznacza? To że w trakcie meczu możesz liczyć na więcej rynków niż przed rozpoczęciem spotkania. W tenisie stołowym na żywo bukmacherzy zwykle udostępniają kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt rynków. W tym zakresie rekordzistą jest Betcris – u tego operatora pojawia się około 25 typów w trybie live.

Obstawianie tenisa stołowego na żywo wymaga od gracza umiejętności czytania gry. Bukmacherzy pozwalają na granie skrupulatnych rozstrzygnięć. M.in. w Superbet znajdziesz rynki na to, kto zdobędzie jako pierwszy 5 punktów w secie? Co więcej, możesz wskazywać zwycięzce kolejnych setów, a także liczbę punktów w każdej partii.

W tenisie na żywo istotną rolę sprawują transmisje live. Tak naprawdę skuteczne typowanie możliwe jest tylko na podstawie oglądanego wydarzenia. Dlatego ważne jest, żeby bukmacher dysponował streamami na żywo. Stąd bardziej w tym zakresie cenimy oferty Fortuny, STS i Superbet aniżeli Betcris. Ten ostatni bukmacher oferuje sporo rynków, ale bez opcji oglądania meczu.

Jeśli chcesz typować tenis stołowy na żywo, to powinieneś wybrać następujących bukmacherów:

🥇 Superbet

🥈 STS

🥉 Fortuna

Transmisje live u bukmacherów

Tenis stołowy w transmisjach live bukmacherów jest często spotykany. Oczywiście chodzi o tych operatorów, którzy zwykle dysponują streamami online. W tym zakresie zwykle wyróżniają się Fortuna, Superbet, STS i Betclic. To bukmacherzy z transmisjami piłkarskimi, siatkarskimi i koszykarskimi. W przypadku tenisa stołowego dysponują równie pokaźnym portfolio.

Wiele meczów na żywo obejrzysz w streamie Superbet i Fortuny. Co ciekawe, to bukmacherzy, którzy poza codziennymi rozgrywkami udostępniają też streamy z najważniejszych startów, czyli Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Dzięki bukmacherskim transmisjom możesz obejrzeć dowolne spotkanie w turnieju – zwykle takiej opcji nie oferuje telewizja obsługująca całe wydarzenie.

U bukmachera Superbet korzystanie z transmisji tenisa stołowego jest o tyle ułatwione, że wystarczy posiadać u niego konto, żeby stream działał na stronie lub aplikacji. W STS i Fortunie dodatkowo należy mieć środki na saldzie.

🏓 RozgrywkiBukmacherzy
Liga ProSuperbet, STS, Fortuna
TT CupSuperbet
Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa ŚwiataSuperbet, STS, Fortuna
Challenger SeriesSuperbet
Setka CupSuperbet, Fortuna

Jeśli chcesz oglądać tenis stołowy na żywo, to powinieneś wybrać:

🥇 Superbet

🥈 Fortuna

🥉 STS

Zakłady na tenis stołowy: co i jak obstawiać?

Jak wynika z naszych informacji większość graczy w tenisie stołowym obstawia podstawowe rynki na to: kto wygra mecz? To zakład dwudrogowy, gdzie wskazujesz jeden z dwóch możliwych wyników. Jak wynika z naszego raportu bukmacherzy na tenis stołowy oferują też dodatkowe rynki np. na liczbę setów, dokładny rezultat i handicap. O co chodzi w tych zakładach?

Poniżej przedstawiamy główne rodzaje typów, które znajdziesz w ofertach bukmacherskich na tenis stołowy. Korzystając z naszego wyjaśnienia dowiesz się, co to za zakład, a także, gdzie jest oferowany przez bukmachera?

RynekOpisBukmacherzy
WynikTypowanie rezultatu meczu w trybie dwudrogowym: 12Wszyscy bukmacherzy
Dokładny wynikWskazanie dokładnego wyniku w setachSTS, Fortuna, Superbet, Betclic, Fuksiarz, forBET
Suma punktów/setów: under/overObstawianie liczby pojedynczych punktów lub setów na dystansie meczu mniej/więcejSTS, Fortuna, Superbet, Betclic, Fuksiarz, forBET
HandicapyTypy na wynik uwzględniające przewagę/stratę danego zawodnikaSuperbet, STS
Zwycięzca setaTypowanie zwycięzcy konkretnego seta np. wygra 1. setaSuperbet, STS, Fortuna, Betcris

FAQ

Który bukmacher na tenis stołowy oferuje najwyższe kursy?

Według naszych obliczeń najlepsze kursy na tenis stołowy oferują Superbet, STS i Betclic.

Gdzie jest najwięcej zakładów na tenis stołowy?

Bukmacherzy z najszerszą ofertą to Superbet, Fortuna, STS i Betcris.

Którzy bukmacherzy transmitują tenis stołowy?

Spotkania live tenisa stołowego obejrzysz w Superbet, STS, Fortunie i Betclic.