Bukmacherzy Paysafecard: jak działa ta forma płatności?

Paysafecard dla graczy zakładów bukmacherskich to kolejna metoda, dzięki której mogą wykonać przelew online. To szybka transakcja, która nie wymaga od użytkownika podania danych osobowych. Wystarczy kod, który autoryzuje przelew do bukmachera. Paysafecard pozwala obstawiać zakłady bez wykonywania przelewu z konta bankowego. Co więcej, operator ten umożliwia podpięcie do Paysafecard karty płatniczej Mastercard. Wówczas wpłata przez Paysafecard jest akceptowana przez szersze grono bukmacherów.

paysafecard logo

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z Paysafecard:

Rekomendowane zakłady bukmacherskie po wpłacie Paysafecard

BukmacherMin. wpłataProwizjaCzas realizacji
STS1 zł0%Natychmiast
Superbet1 zł0%Natychmiast
Totalbet1 zł0%Natychmiast
forBET1 zł0%Natychmiast
LVBET10 zł0%Natychmiast

Bukmacherzy z Paysafecard w naszym kraju są dość powszechni. Wykonywanie wpłat przy użyciu tej metody nie jest tak częste, co depozyt przez BLIK lub elektroniczny przelew. Mimo wszystko ci gracze, którzy posiadają gotówkę mogą w łatwy sposób przelać ją na konto bukmachera online. Wystarczy, że w sklepie zakupią kartę Paysafecard, a następnie użyją ją w zakładach akceptujących ten model transakcji. 

Wśród rekomendowanych przez nas bukmacherów z Paysafecard znajdziesz oczywiście legalne firmy. W tym gronie znajduje się STS, Superbet czy forBET. U każdego z tych operatorów Paysafecard pozwala na dokonanie transakcji. To forma wpłaty respektowana też przy odbiorze bonusów powitalnych.

TOP bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy Paysafecard to ci, którzy rzecz jasna nie pobierają prowizji od transakcji. Na szczęście mamy dla ciebie dobrą informację: w Polsce żaden bukmacher obsługujący przelewy przez kartę Paysafecard nie pobiera dodatkowej opłaty. Jeśli doładujesz konto kwotą 20 zł, to właśnie tyle zostanie pobrane z twojej karty. Tyle też środków pojawi się na saldzie u bukmachera.

Paysafecard działaniem przypomina zakup karty telefonicznej. Tam również otrzymujesz wydruk z kodem, który może doładować twoje saldo u operatora usług telefoniczno-internetowych. Kwestia z Paysafecard wygląda podobnie – tyle tylko, że w tym przypadku gotówkę wymieniasz na kod, który następnie możesz zrealizować w zakładach bukmacherskich lub sklepach online. Bukmacherzy w trakcie tej samej transakcji pozwalają na wprowadzenie kodu z kilku kart, żeby przelew mógł opiewać na wyższą kwotę. Na jednej karcie pre-paid użytkownik może posiadać maksymalnie 200 złotych.

💡 U bukmacherów Paysafecard zwykle obsługują znane firmy płatnicze takie jak dotpay czy PayU. To oznacza, że wybierając przelew przez kartę Paysafecard zostaniesz przekierowany do płatności online, gdzie będziesz mógł wprowadzić unikalny 16-cyfrowy kod, który jednocześnie jest potwierdzeniem transakcji. Depozyty za pośrednictwem Paysafecard są obsługiwane 24 godziny na dobę.

Superbet

W Superbet Paysafecard ma zastosowanie, bo to jeden z tych bukmacherów, który dysponuje licznymi formami wpłaty. Poza kartą pre-paid znajdziesz u niego depozyty BLIK-iem, przelewem elektronicznym czy portfelem Skrill. Co charakterystyczne dla Superbet, to że pozwala na wpłatę symbolicznej złotówki. Ten próg działa też w przypadku płatności Paysafecard.

W zakładach Superbet kod Paysafecard może być wykorzystany tylko przy wykonywaniu wpłaty. Nie ma możliwości wypłaty środków na kartę tego operatora płatności. Jeśli chodzi o jakiekolwiek prowizje, to Superbet zwalnia z nich klienta. To oznacza, że nie musisz obawiać się o dodatkowe opłaty.

Paysafecard w Superbet:

✅ 0% prowizji za wpłatę

✅ Błyskawicznie rozliczenie płatności

✅ Całodobowa metoda depozytu

forBET

W forBET Paysafecard również używany jest do składania depozytów. W przeciwieństwie do Superbet bukmacher ten korzysta z mniejszej liczby operatorów płatności. Dla przykładu w forBET nie zrealizujesz transakcji przez Skrill. Jest za to Paysafecard i jeśli chcesz zasilić saldo właśnie tą metodą, to w tym przypadku forBET sprawdzi się idealnie. To bukmacher, który nie nakłada dodatkowej prowizji na przelewy online. Z Paysafecard można korzystać za darmo, a co ważne – przez całą dobę. Tym sposobem zasilisz konto o dowolnej porze dnia i nocy.

U bukmachera forBET za pierwszy i drugi depozyt przyznawane są bonusy. Wpłata przez Paysafecard uprawnia cię do skorzystania z każdej promocji. Poza tym sposobem w forBET możesz skorzystać też z przelewów Sky Cash.

Informacje o Paysafecard w forBET:

✅ Przelewy obsługiwane przez całą dobę

✅ Możliwość wpłaty 1 zł

✅ Brak opłat za transakcje

STS

STS to taki typ bukmachera, który w opcjach płatniczych pozwala na składanie depozytów za pośrednictwem wielu metod. Wybór jest szeroki od klasycznych przelewów, przez portfele online, aż do kart pre-paid. Jednym z takich sposobów jest właśnie Paysafecard. W STS wybierając ten model transakcji będziesz mógł doładować saldo minimalną kwotą 1 zł. Tak jak Superbet i forBET, tak i STS nie pobiera opłat za transakcje. Wpłaty kodem Paysafecard są księgowane błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy.

Co ważne, ten model składania depozytu pozwala ci na udział we wszystkich bonusach od wpłaty w STS. Dotyczy to nowych, jak i stałych klientów zakładów online.

Wpłata Paysafecard w STS:

✅ Bez prowizji

✅ Minimalna kwota 1 zł

✅ Czas rozliczenia: natychmiast

Gdzie zrobisz płatność przez Paysafecard?

Już na początku artykułu wspomnieliśmy, że Paysafecard jest dość często spotykaną metodą wpłaty u bukmacherów. Co prawda, nie wszyscy pozwalają na transakcję kodem Paysafecard, ale łatwo znaleźć operatorów, którzy dają taką możliwość. Co może dziwić, to że Fortuna Paysafecard nie wprowadziła do swojej oferty. W końcu to jeden z największych bukmacherów w Polsce, a mimo to przelew przez Paysafcard tam nie zadziała. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z karty pre-paid Paysafecard, to lepiej unikać zakładów Fortuny.

Rynek bukmacherski nie śpi i cały czas zachodzą na nim zmiany. Firmy wprowadzają coraz to lepsze funkcje, a to dotyczy również płatności online. Metody wpłaty mogą się poszerzać o dodatkowe opcje, co dotyczy też bukmacherów z Paysafecard. Na ten moment siedmiu operatorów akceptuje przelewy kodem Paysafecard. U nich możesz wpisać 16-cyfrowy PIN, który pozwoli doładować saldo typera.

👉 Poniżej przedstawiamy bukmacherów, którzy dysponują wpłatą Paysafecard:

  • STS
  • forBET
  • Superbet
  • LVBET
  • PZBUK
  • Totalbet

Przelewy do wymienionych wyżej bukmacherów mogą dotyczyć tylko polskiej waluty (zł).

Na czym polega wpłata Paysafecard u bukmacherów?

Jak działa przelew Paysafecard na zakłady bukmacherskie? Akurat to forma płatności, która powstała po to, żeby ułatwić zakupy online, a więc też wykonywanie przelewów w internecie. W pierwszej kolejności, co musisz zrobić, to pozyskać kupon Paysafecard. Jeśli chodzi o jego fizyczną wartość, to minimalny zakup sięga kwoty 20 zł, a maksymalny 200 zł. Co w sytuacji, gdy będziesz chciał wpłacić więcej niż 200 zł do bukmachera? Wówczas należy zaopatrzyć się w więcej niż jedną kartę.

Gdzie kupisz Paysafecard? Kartę pre-paid zamówisz w wielu sieciach sklepowych. Przykład takiego miejsca? Chociażby Pepco, Media Expert, empik czy Delikatesy Centrum. Co więcej, gotówkę na Paysafecard wymienisz też na stacji paliwowej Circle K. Posiadając wydruk z kodem – możesz przejść do wpłaty u bukmachera.

🔎 W zakładach online, które respektują przelew przez Paysafecard wystarczy wybrać tą metodę wpłaty, a następnie wpisać kwotę, którą chcesz zaksięgować na koncie gracza. Co dalej? Nie musisz logować się do banku, ani potwierdzać transakcji kodem SMS – wystarczy, że przepiszesz 16-cyfrowy kod Paysafecard. Tyle wystarczy, żeby bukmacher otrzymał przelew w błyskawicznym czasie.

Co więcej, aktualnie kartę Paysafecard możesz zamówić też przez internet. Wystarczy, że zarejestrujesz się u tego operatora. W takiej sytuacji potwierdzeniem przelewu są twoje dane do logowania. Istotne jest to, że posiadając konto online możesz zamówić kartę Mastercard. Wówczas saldo Paysafecard będzie powiązane z kartą – to oznacza, że będziesz mógł je wykorzystać również u tych bukmacherów akceptujących przelewy poprzez Mastercard.

Paysafecard – czy to bezpieczna forma wpłaty?

Wplaty Paysafecard są o tyle bezpieczne, że wykonując transakcje przy użyciu karty pre-paid nie podajesz żadnych danych osobowych. Tak naprawdę przelew obsługiwany jest anonimowo, bo jedyne, co go autoryzuje to kod Paysafecard. W ten sposób depozyt odbywa się bez udziału twojego banku, co zabezpiecza cię przed wypłynięciem hasła lub pozostałych wrażliwych informacji.

Jeśli chodzi o kwestie formalne, to Paysafecard należy do firmy Paysafe Group, która posiada swoją siedzibę w Wiedniu. To system płatności online, który działa od 2000 roku. Jest zatem o rok starszy od Skrill, który został założony w 2001 roku. Współpraca z Mastercard dodaje jeszcze większej wiarygodności firmie Paysafe Group. Generalnie transakcje przez Paysafecard mogą być wykonywane na terenie 60 państw, w tym Polsce.

Najważniejsze informacje o Paysafecard:

✔️ Firma działa od 2000 roku

✔️ Siedziba Paysafecard mieści się w Wiedniu

✔️ Karta działa w 60 państwach

✔️ Możliwość konta online z kartą Mastercard

Bonusy od depozytu po użyciu Paysafecard

Jednorazowy kod Paysafecard pozwala na wpłatę maksymalnie 200 zł. Pamiętaj jednak o tym, że możesz łączyć kilka kodów. To o tyle ważne, że w bonusach od wpłaty bukmacherzy pozwalają odebrać wysokie kwoty, dlatego, jeśli ktoś liczy na maksymalną promocję, to wpłacając przez Paysafecard musi łączyć kilka kart jednocześnie.

Jeśli chodzi o kwestie formalne, to bukmacherzy akceptują wpłaty Paysafecard do bonusów powitalnych. Nie jest to w żaden sposób pomijana opcja, a więc jeśli chcesz odebrać na start bonus od depozytu, to przelew przez Paysafecard będzie u wszystkich respektowany. To dotyczy promocji w Superbet, forBET i STS, a także u pozostałych buków z kartami pre-paid.

Zalety i wady korzystania z Paysafecard u bukmachera

Tradycyjnie opisując metodę płatności w zakładach bukmacherskich podsumowujemy wszystkie aspekty w zestawieniu zalet i wad. W czym Paysafecard może przypaść ci do gustu, a w jakich aspektach ocena będzie gorsza?

Zalety

👍 Możliwość wpłaty minimalnej kwoty 1 zł

👍 Obsługiwanie transakcji przez bukmacherów 24 godziny na dobę

👍 Przelew realizowany za pośrednictwem 16-cyfrowego kodu

👍 Depozyt bez logowania się na konto w banku

Wady

👎 Maksymalna wpłata na jedną kartę 200 zł

👎 Fuksiarz i Fortuna nie obsługują Paysafecard