paysafecard logo

Bukmacherzy Paysafecard: jak działa ta forma płatności?

27 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

Paysafecard dla graczy zakładów bukmacherskich to kolejna metoda, dzięki której mogą wykonać przelew online. To szybka transakcja, która nie wymaga od użytkownika podania danych osobowych. Wystarczy kod, który autoryzuje przelew do bukmachera. Paysafecard pozwala obstawiać zakłady bez wykonywania przelewu z konta bankowego. Co więcej, operator ten umożliwia podpięcie do Paysafecard karty płatniczej Mastercard. Wówczas wpłata przez Paysafecard jest akceptowana przez szersze grono bukmacherów.

neteller logo

Bukmacherzy Neteller: jak działa ta forma wpłaty?

27 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

Globalnie Neteller jest jednym z głównych środków płatniczych w zakładach online. W Polsce to metoda wpłaty, która nie jest już tak popularna. Tylko garstka bukmacherów udostępnia Neteller w swoich opcjach płatności. Jeśli chodzi o działanie, to Neteller przypomina Skrill. To portfel elektroniczny oparty o te same kryteria. Co jednak ciekawe, Neteller jest o dwa lata starszy od Skrill. Gdzie możesz go wybrać do wpłaty na zakłady bukmacherskie?

revolut

Bukmacherzy Revolut: gdzie skorzystasz z tej metody?

27 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

Bukmacherzy oferujący Revolut to dodatkowa opcja obstawiania zakładów sportowych w internecie. Jeśli posiadasz środki zgromadzone na koncie Revolut, to istnieje możliwość przesłania ich do niektórych bukmacherów w Polsce. Nie wszyscy akceptują tą metodę, ale na szerokim rynku znajdziesz kilku operatorów udostępniających wpłaty przez Revolut. Jak to działa w zakładach bukmacherskich? Która firma oferuje najlepsze wpłaty i wypłaty przy użyciu Revolut? Wszystkie te informacje znajdziesz na naszej stronie.

payu logo

Bukmacherzy przelew bankowy: jak działa ta metoda wpłaty i wypłaty?

27 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

U bukmacherów online za pośrednictwem przelewu bankowego zrealizujesz wpłatę, jak i wypłatę środków finansowych. W tym celu firmy współpracują z operatorami płatności takimi jak Przelewy 24, PayU czy dotpay. To znane podmioty obsługujące transakcje finansowe w sklepach internetowych i w pozostałych aktywnościach online. Bukmacherzy chętnie korzystają z ich usług, dzięki czemu możesz błyskawicznie zasilić saldo gracza. Gdzie przelewy bankowe działają najlepiej?

Bukmacherzy PayPal: kto akceptuje ten przelew?

27 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

PayPal w zakładach bukmacherskich nie jest tak powszechny, co chociażby w sklepach online. To globalny portfel internetowy, który obsługuje płatności w większości państw na świecie. W naszym kraju znajdziesz kilku bukmacherów, u których wykonasz depozyt za pośrednictwem PayPal. Jak to działa? W naszym raporcie znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, żeby przeprowadzić transakcje u bukmachera z PayPal.

visa logo

Bukmacherzy VISA/Mastercard: gdzie skorzystasz z karty płatniczej?

25 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

Płatność przez kartę VISA/Mastercard u legalnych bukmacherów to standard i jedna z podstawowych metod wykonania wpłaty. W zakładach online karty debetowe i kredytowe są często wykorzystywane, bo to prosty sposób na zasilenie salda gracza. Wystarczy wprowadzić w odpowiednie miejsce dane karty, a przelew zostanie zrealizowany. Atutem tych płatności jest szybkość, a także dostępność przez 24 godziny na dobę. Jak dokładnie bukmacherzy obsługują karty Visa i Mastercard?

blik logo

Bukmacherzy BLIK: gdzie działa ta metoda płatności?

25 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

Bukmacher BLIK stosuje po to, aby jeszcze usprawnić procedurę wykonywania płatności. Jak wiadomo, dlatego BLIK zrobił furorę, ponieważ zastąpił tradycyjne przelewy sześciocyfrowym kodem. Ta metoda szybko przypadła do gustu użytkownikom, którzy z BLIK-a korzystają częściej niż chociażby z kart VISA/Mastercard. W zakładach bukmacherskich również w ten sposób doładujesz konto gotówką. Jak to działa?

Bukmacherzy Skrill: gdzie skorzystasz z tej metody?

24 marca 2023 bonuspedia.pl Płatności

Zakłady bukmacherskie Skrill używają przede wszystkim w realizacji wpłaty. Dla użytkownika to wygodna metoda, bo w ten sposób bez prowizji może doładować saldo u bukmachera. Skrill to popularny portfel online, który jednak u polskich operatorów nie jest tak powszechny, jak mogłoby się wydawać. Choć to globalny pośrednik płatności, to na naszym rynku tylko garstka bukmacherów z niego korzysta. Gdzie obstawisz zakłady przy użyciu Skrill?