Bukmacherzy przelew bankowy: jak działa ta metoda wpłaty i wypłaty?

U bukmacherów online za pośrednictwem przelewu bankowego zrealizujesz wpłatę, jak i wypłatę środków finansowych. W tym celu firmy współpracują z operatorami płatności takimi jak Przelewy 24, PayU czy dotpay. To znane podmioty obsługujące transakcje finansowe w sklepach internetowych i w pozostałych aktywnościach online. Bukmacherzy chętnie korzystają z ich usług, dzięki czemu możesz błyskawicznie zasilić saldo gracza. Gdzie przelewy bankowe działają najlepiej?

payu logo

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z przelewem bankowym:

Rekomendowane zakłady bukmacherskie po wpłacie przelewem

BukmacherMin. wpłataProwizjaCzas realizacji
Fuksiarz1 zł0%Natychmiast
STS1 zł0%Natychmiast
Fortuna1 zł0%Natychmiast
Superbet1 zł0%Natychmiast
Betclic1 zl0%Natychmiast

Przy naszych rekomendacjach bukmacherów udostępniających przelewy elektroniczne przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na wysokość minimalnego depozytu. Uważamy, że dobrą praktyką są transakcje rozpoczynające się od 1 zł. Wówczas użytkownik może postawić kupon bez inwestycji dużych kwot. Operatorzy płatności, czyli PayU i tpay pozwalają na tego rodzaju depozyty. Co więcej, w zakładach bukmacherskich transakcje przelewem elektronicznym nie są obarczone prowizją.

TOP bukmacherzy

Przelew bankowy bukmacherzy akceptują zarówno przy wpłatach, jak i wypłatach. To o tyle ważne, bo przy pozostałych metodach nie zawsze możesz liczyć na obie te funkcje jednocześnie. Dla przykładu wybierając Skrill lub Paysafecard doładujesz konto u bukmachera, ale nie będziesz miał możliwości wypłaty na tego rodzaju portfel online. Legalni bukmacherzy są zobligowani do wypłaty wygranych na rachunek bankowy użytkownika. Dlatego tak dobrze w tym zakresie sprawdzają się klasyczne przelewy przy wykorzystaniu dotpay lub serwisu Przelewy 24.

Tradycyjny przelew, to najczęściej wybierana forma wpłaty u bukmachera online. Wydaje się, że większość zainteresowanych obstawianiem graczy posiada środki finansowe w dowolnym banku. Chcąc postawić kupon w zakładach bukmacherskich przez internet wystarczy wykonać przelew online, który sprawia, że pieniądze trafiają do adresata w przeciągu kilku chwil. Wystarczy autoryzować transakcje w swoim banku, żeby zaraz po tym móc skorzystać z pieniędzy u danego bukmachera. Dostępność, a także szybkość transakcji – to w dużej mierze wpływa na pozytywny odbiór przelewów PayU czy tpay.

💡 Co ważne, wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce akceptują płatności przelewem elektronicznym. W niektórych firmach transakcje te obsługuje serwis Przelewy 24, a w innych dotpay. Bez względu na to, co wybierzesz – przelew wygląda podobnie. Bukmacherzy korzystają z usług tych operatorów płatności, którzy są w pełni wiarygodni. Takimi firmami są: PayU, dotpay, Przelewy 24 i tpay.

Fuksiarz

Fuksiarz oferuje kompleksowe przelewy online, bo w jego usługach znajdziesz obsługę transakcji przy użyciu Przelewy 24, tpay, dotpay i PayU. W ten sposób masz pewność, że bezpiecznie zasilisz saldo gracza. Jeśli tylko posiadasz rachunek w polskim banku lub dysponujesz kartą VISA/Mastercard, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś doładował konto w Fuksiarzu. To bukmacher, który księguje przelewy w czasie rzeczywistym. Co to oznacza? Na pieniądze nie musisz długo czekać – pojawiają się zaraz po potwierdzeniu transakcji.

Przelew bankowy w Fuksiarzu:

✅ Dostępny jest 24 godziny na dobę

✅ Transakcja bez prowizji

✅ Możliwość dokonania wpłaty i wypłaty

✅ Minimalna kwota depozytu 1 zł

STS

W zakładach bukmacherskich STS przelewem elektronicznym również możesz zasilić saldo gracza, jak i podjąć pieniądze na konto bankowe. To bukmacher współpracujący z trzema podmiotami, które realizują tego rodzaju transakcje. Chodzi o firmę PayU, dotpay i tpay. Wybierając któregoś z tych operatorów w ciągu kilku minut zrealizujesz wpłatę przelewem online. To systemy płatnicze, które obsługują też transakcje przez kartę płatniczą VISA i Mastercard.

Tak jak w Fuksiarzu, tak i w STS nie ma pobieranych dodatkowych opłat za transakcje. Dotyczy to wpłaty i wypłaty wygranej na rachunek bankowy.

Przelew bankowy w STS:

✅ Forma płatności, która działa przy wpłatach i wypłatach

✅ Minimalna transakcja może liczyć 1 zł

✅ Wpłaty księgowane są przez całą dobę

✅ Brak prowizji

Fortuna

Fortuna przelew bankowy używa przy współpracy z PayU i tpay. To operatorzy płatności, którzy obsługują większość transakcji bankowych w internecie. Jeśli masz rachunek w banku PKO BP, mBank czy Santander to bez problemu dokonasz wpłaty na konto Fortuny. To dotyczy również pozostałych banków, które działają na terytorium Polski. W Fortunie przelew wykonasz też przy użyciu kodu BLIK i karty VISA/Mastercard.

Fortuna to bukmacher, który płatności online obsługuje na wysokim poziomie. Przelewem bankowym możesz wykonać depozyt na minimalną kwotę 1 zł, a maksymalną 100 tysięcy zł. Transakcja rozliczana jest błyskawicznie, co oznacza, że po chwili środki te będą dostępne na twoim koncie bukmacherskim.

Przelew bankowy w Fortunie:

✅ Transakcja działa przy wpłatach i wypłatach

✅ Minimalna kwota depozytu to 1 zł

✅ Przelew odbywa się bez prowizji (dotyczy wpłat i wypłat)

✅ Depozyty księgowane są przez całą dobę

Gdzie zrobisz płatność przez przelew bankowy?

Przelew bankowy działa u wszystkich bukmacherów w Polsce. To najprostszy sposób doładowania salda u bukmachera, jeśli tylko posiadasz środki na rachunku bankowym. Dziś normalnym jest bankowość elektroniczna, a więc dostęp do swojego konta poprzez internet. Jeśli dysponujesz taką funkcją, to wybierając u bukmachera PayU, dotpay, Przelewy 24 lub tpay bez problemu zrealizujesz całą transakcję. Ile to zajmuje czasu? Możesz wyrobić się nawet w jednej minucie.

W zakładach bukmacherskich przelew bankowy jest powszechny, bo dzięki niemu nie tylko zrealizujesz wpłatę, ale też wypłacisz należną wygraną. O ile depozyty są rozliczane błyskawicznie, o tyle na wypłatę możesz nieco dłużej poczekać. W tym przypadku wiele zależy od bukmachera i tego, jak szybko wykona przelew wychodzący.

Co istotne, u legalnych bukmacherów możesz obstawiać tylko przy użyciu polskiej waluty. To dotyczy również wykonywanych transakcji. Jeśli chcesz przelać środki do bukmachera, to mogą to być tylko te w polskiej walucie PLN. To działa też w drugą stronę – zlecając wypłatę również otrzymasz wygraną w złotym.

👉 Bukmacherzy, u których działają wpłaty i wypłaty przelewem bankowym:

 • Fuksiarz
 • STS
 • Fortuna
 • Totalbet
 • Betfan
 • Superbet
 • forBET
 • PZBUK
 • Betclic
 • Go+Bet
 • BetX
 • LVBET

Na czym polega wpłata przelewem u bukmacherów?

Jak działa depozyt za pośrednictwem przelewu bankowego? Wszystko odbywa się sprawnie i jest ograniczone do minimum formalności. Tak naprawdę cała transakcja może zająć mniej niż minutę. 

Co najpierw trzeba zrobić? Przede wszystkim z dostępnych opcji wpłaty u bukmachera powinieneś wybrać przelew poprzez PayU, tpay, dotpay lub Przelewy24. Następnie ustalasz kwotę, a później zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności wybranego operatora. Tam decydujesz, z którego banku będzie pochodził przelew, a później autoryzujesz transakcje poprzez zalogowanie się na konto i wprowadzenie kodu SMS. Po powrocie do bukmachera wpłacone środki powinny być zaksięgowane na saldzie gracza.

Przelewy elektroniczne u bukmacherów mają to do siebie, że wszyscy znani operatorzy płatności stosują podobny mechanizm realizacji transakcji. Nie ma znaczenia czy wybierzesz PayU lub Przelewy 24 – płatność w obu tych miejscach wygląda podobnie. Co ważne, zawsze przelew trzeba potwierdzić w swoim banku (na stronie lub aplikacji mobile).

Dokonując wypłaty od bukmachera możesz zlecić taką transakcję po zweryfikowaniu danych osobowych. W tym celu należy dołączyć do konta dokument tożsamości (skany/zdjęcia), a w sporadycznych przypadkach przesłać również wyciąg lub potwierdzenie przelewu z konta bankowego. Gdy dokonasz tych formalności, to będziesz mógł wypłacać pieniądze od bukmachera na rachunek bankowy.

Przelew bankowy – czy to bezpieczna forma wpłaty?

Transakcja przelewem bankowym jest o tyle bezpieczna, jeśli dokonujesz jej przy użyciu wiarygodnego pośrednika. Polscy bukmacherzy akceptują tylko sprawdzonych operatorów, bo takimi firmami są chociażby PayU i Przelewy 24, które mają już 20 lat doświadczenia w obsłudze płatności w internecie. To systemy finansowe, które codziennie obsługują transakcje na miliony złotych. Możesz je spotkać nie tylko u legalnych bukmacherów, ale też w sklepach online, serwisach aukcyjnych i pozostałych sektorach e-commerce.

Przelewy u bukmacherów są realizowane za pośrednictwem polskich firm, nad którymi pieczę sprawują państwowe instytucje. Dość powiedzieć, że serwis Przelewy 24 i dotpay wchodzi w skład tej samej spółki. To operatorzy współpracujący z polskimi bankami, a także BLIK-iem. Przy ich użyciu wykonasz transakcje również za pośrednictwem Apple Pay i VISA/Mastercard. Połączenia internetowe są odpowiednio szyfrowane, tak żeby ograniczyć ryzyko wycieku danych osobowych. A co ważniejsze, w celu bezpieczeństwa każdą transakcje musisz autoryzować specjalnie wygenerowanym kodem przez twój bank.

Najważniejsze informacje o przelewach bankowych:

✔️ PayU, Przelewy24, tpay i dotpay obsługują płatności od wszystkich banków w Polsce

✔️ Przelewy bankowe działają u każdego legalnego bukmachera

✔️ Operatorzy płatności błyskawicznie rozliczają transakcje w czasie rzeczywistym o każdej porze dnia i nocy

Bonusy od depozytu po użyciu Przelewy 24, PayU, dotpay lub tpay

Bukmacherzy od wpłaty oferują bonusy freebet, zakłady bez ryzyka, a także powiększenie salda o 100 lub 50%. Zwykle takie promocje działają po rejestracji konta, jako bonusy powitalne. Bywają jednak sytuacje, że gratyfikacje od depozytu pojawiają się też dla stałych klientów. Wówczas, jako zarejestrowany użytkownik, musisz dokonać wpłaty, żeby odebrać nagrodę od bukmachera. Pytanie: czy przelew bankowy akceptowany jest przez regulamin oferty?


🔎 W tym przypadku możesz spać spokojnie, bo przy promocjach bukmacherskich wpłaty PayU, dotpay, tpay lub Przelewy 24 są w pełni kompatybilne ze wszystkimi bonusami. Nie ma znaczenia, którą formę przelewu wybierzesz – jeśli zastosujesz się do warunków promocji, to otrzymasz bonus. W tym przypadku wystarczy wspomnieć o ofercie Fuksiarza, gdzie dokonując pierwszej transakcji po rejestracji możesz odebrać zakład bez ryzyka do 500 zł.

Zalety i wady korzystania z przelewu bankowego u bukmachera

Wpłaty i wypłaty za pośrednictwem przelewu bankowego to wygodny i bezpieczny sposób na transfer gotówki pomiędzy bukmacherem a twoim rachunkiem. Poniżej przedstawiamy zalety tego rozwiązania, a także wady, które temu towarzyszą:

Zalety

👍 Depozyty działają przez całą dobę

👍 Wpłaty są akceptowane przez wszystkich bukmacherów z licencją

👍 Transakcja może opiewać na minimalną kwotę 1 zł

👍 Możliwość podjęcia środków na rachunek bankowy

Wady

Brak